To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография - - - - -

Герої не вмирають

Отправил Упереджений , 13 Ноябрь 2014 · 0 Просмотров

Олександр Шкіро АТО Фастів похорон
Герої не вмирають Герої не вмирають? В реалі якраз відбувається навпаки — вмирають Герої. Лишається сподіватися, що вони не вмруть в нашій пам’яті.
Фастів попрощався ще з одним Героєм. Ми виросли в одному пісочнику, разом захоплювалися собаківництвом, ганяли в футбол у парку… Далі шляхи розійшлися. Сашко пішов до військового училища, служив на кордоні. Повернувшись у Фастів, заснував будівельну фірму, яка починалася фактично з сарая. Тепер це бренд — «ФасадБуд» відомий далеко за межами нашого міста. Але ніколи не цурався друзів дитинства, завжди приходив на допомогу сусідам.
Коли Батьківщині знадобилися кадрові військові, він не став ховатися за чужі спини. Пішов туди, де міг прислужитися якнайкраще — готував новобранців до служби на кордоні. Міг перекладати папери на столі з ранку до вечора. Але хіба це справа справжнього чоловіка. Олександр ніколи не уникав складних шляхів.
Тої фатальної ночі, вони здійснювали об’їзд прикордонних застав. На важкій дорозі вкритій туманом водій не впорався з кермуванням, автівка зірвался з кручі і впала в воду. Врятуватися вдалося лише тим, хто був у кабіні. З фургону шляху не було. Трагічна смерть.
Того дня було порожньо перед будинком культури, ніхто з посадовців не прийшов прощатися з Героєм, себеоборона і депутатський корпус займалися своїми справами. Кажуть, що так просила його мати… Я не можу в це повірити. Тяжко й гірко це розуміти.

PS Кажуть, що ідеальних людей не існує. Вони просто йдуть від нас раніше, ніж ми встигаємо це зрозуміти…
PPS Спочивай з миром і хай земля тобі буде пухом.
Октябрь 2020

П В С Ч П С В
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 31  

Последние комментарии

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.