To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография - - - - -

Повірка лічильника води в БЦ

Отправил Упереджений , 08 Февраль 2006 · 0 Просмотров

подорожі
Колись сучасний стенд повірки лічильників води був у Фастові. За моєю інформацією, його придбала директорка Водоканалу приватно і використовуючи необхіднісь повіряти лічильники Водоканалу, робили непоганий бізнес. Однак, на відміну від приватного бізнесу, справи Водоканалу йшли все гірше. Аж з’явився новий директор.
Доля повірочного стенду мені невідома, можливо, перепродали, можливо, іржавіє. Але знову лічильники возять до Білої Церкви. Раз на місяць.
Так що можете викликати слюсаря, який зніме вам лічльник сьогодні, а встановить через місяць. Або через два місяці. Або ніколи, що найбільш вірогідно. Адже лічильник може повірку не пройти, а може просто бути пошкоджений по дорозі… Одним словом я б свій лічильник у їхні руки не дав ніколи.
Тож розповім про альтернативний варіант.

Повірка лічильника у Білій Церкві за 22 грн 40 коп.
Лабораторія знаходиться за адресою вул. Чуйкова, 23 (чи 25) на території Тепломережі. ]]>Див. карту]]>
http://wikimapia.org/#lat=49.8047221&lon=30.1145503&z=17&l=37&m=b&show=/14107487/uk/Лабораторія-ЦСМ-повірка-водомірів
Орієнтиром є висока труба кочегарки.
Изображение

Сама ж лабораторія знаходиться в цегляному будиночку, схожому на гаражі.
Изображение

Працюють у робочі дні з 8 до 17 з обідом з 12 до 13 години.
Изображение

Саму справу роблять раз на тиждень, бо людина приходить з іншого місця — у четвер зранку. Тож, щоб не чекати тиждень, треба здати лічильник до обіда середи і тоді забрати можна в четвер пообіді.
Коштує процедура 22 грн 40 коп за повіркку. Додайте до того послуги банку 3 грн у Ощадбанку, або 6 грн у Київській Русі.
Дорога на БЦ електропоїздом 12 грн 01 коп. У самій БЦ тепломережа недалечко від вокзалу, але хто хоче може доїхати до банку Аваль, чи 1-ї школи, чи ще якоїсь зупинки поблизу Парку Слави. див карту одним словом. Розпломбування-опломбування обійдеться в 7 грн з копійками. Замовити цю процедуру можна за телефоном 6 45 51, якщо вдасться дотелефонуватися, або ж у 7 кабінеті Водоканалу. Зрозуміло, щоб не залишитися без води, коли лічильник знімете, треба щось поставити замість нього. Я ставлю старий непридатний лічильник. Кажуть у магазинах можна придбати вставку 110 мм для цього. Разом вийде гривень 70. Тож наче виходить дешевше і швидше. Але з свого досвіду скажу, що сума виділена на придбання нового лічильника розійшлася під час першої поїздки до БЦ.

Навпроти Тепломережі розташований Водоканал у якому є гарненька вежа. Напевне це вежа Шухова. Тож, хто скучив за Фастівською, можна побачити в Білій Церкві.
Изображение
Изображение
Изображение

Також поблизу є велетенський елеватор
Изображение
Изображение

За елеватором можна впізнати українську залізничну станцію. Лише тут на кожній з них є елеватор. Велики й чи малий, він є обов’язковим атрибутом УЗ.
На завершення розклад маршруток з БЦ
Изображение

Взагалі то Білу Церкву можна назвати містом контрастів. Дорогою бачив зруйнований дитячий садок, якійсь цех без вікон, та шикарні крамниці і новобудови.
Як постскриптум дам скан з газети-агітки для порівняння з нашим містом.
Про це у наступному дописі…
Февраль 2020

П В С Ч П С В
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425 26 272829 

Последние комментарии


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.