To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография - - - - -

Як нас обслуговують за наші гроші

Отправил Колосенко , 02 Декабрь 2014 · 0 Просмотров

Як нас обслуговують за наші гроші Кожен день доводиться їздити на роботу на Київ. Це і так не велике задоволення, ті хто працює в Києві і їздить кожен день - розуміють мене. А тим більше неприємно коли ще і виникають проблеми, де їх не мало б бути.
Так, зокрема, створює умови для перевірки пасажирів на виживання перевізник ТОВ «Фастів-Авто», директор Федун К.О.
А саме: 02.12.2014р. з метою відзначення початку зими, цей перевізник перевіряв на витривалість своїх потенційних пасажирів. Саме в годину масового виїду на Київ з 7-00 до 7-30 пасажири замерзали на 12 градусному морозі бо не було подано на посадку жодної маршрутки, а дехто з пасажирів був з дітьми. І ні від кого не було жодних пояснень, щоб можна було завчасно піти на електричку чи що.
Мабуть пан Федун вважає – якщо він монополіст - то може робити все що завгодно.
Також цим перевізником практикуються такі ситуації, коли пасажири яким треба їхати через Митницю, тобто в південну частину Києва - вимушені стояти і чекати коли заповниться маршрутка, що їде через Бишів. А в цей час маршрутки, які будуть їхати через Митницю стоять осторонь і чекають. Так, вимушують пасажирів заповнювати маршрутки через Бишів і потім добиратись через весь Київ, бо кому ж охота спізнюватись на роботу.
Пане Федун, не Ви наш благодійник, а ми своїми 22 гривнями годуємо Вас і ваш колектив.

  • Марк это нравитсяТут в чергах на маршрутку стільки наслухаєшся  та надивишся «подяк» на адресу Федуна — сьогодні зранку зовсім анекдотична була ситуація. ;)

В 10:05 Спрінтер на Бишів, з розкладом 10:30 був заповнений. Народ почав питати — а коли під'їде через Митницю. Подали в 10:15 великий Еталон, народ, чоловік 12 сіло. Коли нагло все зміюється — маршрутка через Митницю стає маршруткою через Бишів (ну правильно, вона вже повна, а до часу відправлення ще 15 хвилин — ще ж люди підійдуть напевно). Дві маршрутки з матюками пересаджуються. Спрінтер, вже через Митницю від'їхав в 10:22.
Добре, що хоч так, було б гірше, коли б Еталон чекав би відправлення Спрінтера на Бишів, а потім тільки би був поданий на загрузку. Але так дістало тратити гроші на поїздку на вокзал та мерзнути в чергах. Сумую за швидкими та теплими, ідучими за розкладом та з зручними стоянками вбитими Федуном конкурентами — хоч за першим, хоч за другим. 

  • Жалоба

Trackbacks для записи [ Trackback URL ]

Для данной записи нет trackbacks.

Сентябрь 2019

П В С Ч П С В
      1
2345678
9101112131415
16 17 1819202122
23242526272829
30      

Последние записи

Последние комментарии

Категории


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.