To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография - - - - -

Як нас обслуговують за наші гроші

Отправил Колосенко , 02 Декабрь 2014 · 0 Просмотров

Як нас обслуговують за наші гроші Кожен день доводиться їздити на роботу на Київ. Це і так не велике задоволення, ті хто працює в Києві і їздить кожен день - розуміють мене. А тим більше неприємно коли ще і виникають проблеми, де їх не мало б бути.
Так, зокрема, створює умови для перевірки пасажирів на виживання перевізник ТОВ «Фастів-Авто», директор Федун К.О.
А саме: 02.12.2014р. з метою відзначення початку зими, цей перевізник перевіряв на витривалість своїх потенційних пасажирів. Саме в годину масового виїду на Київ з 7-00 до 7-30 пасажири замерзали на 12 градусному морозі бо не було подано на посадку жодної маршрутки, а дехто з пасажирів був з дітьми. І ні від кого не було жодних пояснень, щоб можна було завчасно піти на електричку чи що.
Мабуть пан Федун вважає – якщо він монополіст - то може робити все що завгодно.
Також цим перевізником практикуються такі ситуації, коли пасажири яким треба їхати через Митницю, тобто в південну частину Києва - вимушені стояти і чекати коли заповниться маршрутка, що їде через Бишів. А в цей час маршрутки, які будуть їхати через Митницю стоять осторонь і чекають. Так, вимушують пасажирів заповнювати маршрутки через Бишів і потім добиратись через весь Київ, бо кому ж охота спізнюватись на роботу.
Пане Федун, не Ви наш благодійник, а ми своїми 22 гривнями годуємо Вас і ваш колектив.

  • Марк это нравитсяТут в чергах на маршрутку стільки наслухаєшся  та надивишся «подяк» на адресу Федуна — сьогодні зранку зовсім анекдотична була ситуація. ;)

В 10:05 Спрінтер на Бишів, з розкладом 10:30 був заповнений. Народ почав питати — а коли під'їде через Митницю. Подали в 10:15 великий Еталон, народ, чоловік 12 сіло. Коли нагло все зміюється — маршрутка через Митницю стає маршруткою через Бишів (ну правильно, вона вже повна, а до часу відправлення ще 15 хвилин — ще ж люди підійдуть напевно). Дві маршрутки з матюками пересаджуються. Спрінтер, вже через Митницю від'їхав в 10:22.
Добре, що хоч так, було б гірше, коли б Еталон чекав би відправлення Спрінтера на Бишів, а потім тільки би був поданий на загрузку. Але так дістало тратити гроші на поїздку на вокзал та мерзнути в чергах. Сумую за швидкими та теплими, ідучими за розкладом та з зручними стоянками вбитими Федуном конкурентами — хоч за першим, хоч за другим. 

  • Жалоба

Trackbacks для записи [ Trackback URL ]

Для данной записи нет trackbacks.

Февраль 2020

П В С Ч П С В
     12
3456789
10111213141516
17181920 21 2223
242526272829 

Последние записи

Последние комментарии

Категории


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.