To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография - - - - -

Основні моменти працевлаштування іноземних громадян в Україні

Отправил TeddyBear , 17 Май 2017 · 0 Просмотров


Ні для кого не секрет, що іноземці, які перебувають в Україні з метою ведення професійної трудової діяльності, зобов'язані мати спеціальний дозвільний документ. Його отримує роботодавець і називається воін дозвіл на працевлаштування іноземця. Відразу варто відзначити, що при оформленні цього документа можуть виникнути складності, оскільки кожен перебуває іноземний громадянин сприяє зростанню конкуренції на ринку праці України, внаслідок чого документи їм відкриваються вельми неохоче.

Процедура оформлення дозволу на працевлаштування іноземця


Сама процедура, яку треба буде пройти роботодавцю, визначена Кабінетом Міністрів, періодично доопрацьовується і складається з декількох основних етапів. Передує їй напрямок повідомлення в центр зайнятості повідомлення від підприємця, в якому повідомляється про наявність вільного робочого місця. Отримавши ці дані, центр зайнятості намагається знайти українського співробітника, який міг би виконувати запропоновану роботу. Якщо такий кандидат не буде знайдений протягом 15 днів, то представник українського роботодавця може подавати до центру зайнятості заяву з проханням відкрити дозвіл на роботу конкретного вказаною іноземцю, особисті дані якого додаються. Після цього рішенням особливої ​​комісії, яка проводить свої засідання раз в 14 днів, прохання буде задоволено або ж, навпаки, буде відмова. В останньому випадку доведеться або змиритися, або оскаржувати дії ЦЗ через суд.

Винятки з правил

Перед тим як оформляти дозвіл, український роботодавець повинен перевірити наявність спеціальних підстав, які могли б прискорити процес працевлаштування іноземця. Якщо вони то процедура з видачі дозволів пройде швидко і гладко. Отже, в яких випадках дозвіл не потрібен або може бути отримано в найкоротші терміни. Перш за все, це:

- оформлена належним чином https://vidnazhitels...nya-v-ukrayini/ посвідка на тимчасове проживання в Україні;
- отриманий іноземцем в посольстві статус біженця;
- наявність міжнародного посвідчення працівника ЗМІ;
- здійснення професійної діяльності в культурній та спортивній сферах;
- наявність міжнародно-правових актів, які дозволяють працювати на території інших країн (наприклад, співробітники зарубіжних посольств);
- участь в діяльності міжнародних релігійних організацій, що мають спеціальне запрошення від духовенства України.
Таким чином, можна бачити, що досить багато категорій іноземних діячів можуть перебувати і працювати в Україні, використовуючи пільгові умови трудового режиму. Тому кожен з цих окремих випадків необхідно враховувати. Однак, якщо запрошений фахівець повинен працювати на звичайному підприємстві або в українській компанії, то доведеться проходити не найпростішу стандартну процедуру з отримання дозволу, прискорити яку може допомога професійних юристів.


Trackbacks для записи [ Trackback URL ]

Для данной записи нет trackbacks.

Август 2020

П В С Ч П С В
     12
3456789
101112 13 141516
17181920212223
24252627282930
31      

Категории

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.