To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

- - - - -

де купуєте техніку?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 48

#1 Гость_nameless_*

Гость_nameless_*
  • Гости

Отправлено 09 Июнь 2009 - 09:45

саме цікавить магазин Дешевше (у львові на івана франка 37). хочу там ноута купити. привабили ціни. вибір великий. а як у них із сервісом, хтось знає?
і взагалі чи доцільно купувати техніку в інтернет-магазинах?

#2 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 10:11

саме цікавить магазин Дешевше (у львові на івана франка 37)

:shok:

#3 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
  • Гости

Отправлено 09 Июнь 2009 - 10:11

ппц

#4 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 365 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 10:18

Это живой бот под именем :shok: "неназванный"
Omnia mea mecum porto

#5 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 281 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 11:13

саме цікавить магазин Дешевше (у львові на івана франка 37). хочу там ноута купити. привабили ціни. вибір великий. а як у них із сервісом, хтось знає?
і взагалі чи доцільно купувати техніку в інтернет-магазинах?

Перед тим, як купувати в інтернет-магазині, треба з'ясувати умови доставки та гарантії!
Я, особливо, купую. Але дрібні речі: пам'ять, флешки, дисководи, фотоапарити, MP3-плейєри і т.і. Або побутові: пральну машину, кухонну плиту. Виходить дешевше. На приклад, "мильниця" Pentax коштує у "Фокстроті" 1020 грн., а в інтернеті знайшов цю модель за 778 грн. Доставка, звичайно, обходиться у 10-20 грн. Доставка речей вартістю понад 1000 грн. - безкоштовна.

Леп-топ ніколи не купував - це доля заможних людей або дуже ділових. Леп-топ морально застаріває за 3 роки і нічого вже з ним зробити не можна. А звичайний десктоп можна ще обгрейднути - прослужить ще 2 роки без проблем. А ціною, за тих-же параметрів, вони різняться, у кращому разі, у двічі або й в тричі. Не вигідно!
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#6 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 365 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 11:27

Леп-топ ніколи не купував - це доля заможних людей або дуже ділових. Леп-топ морально застаріває за 3 роки і нічого вже з ним зробити не можна.

Ну, тут можна і посперечатися. А якщо у "неділової" людини брак місця? Нема де розмістити величезну "бандуру", а ноут взагалі ніякого місц не займає. Бувають же і такі випадки. Наприклад, у мене в музеї у деяких співробітників столи маленькі і тільки завдячуючи одному з наших форумчан, який подарував музею ноутбук, можно працювати і з Інтернетом і взяти з собою у школу для якоїсь демонстраціїї, і таке інше. Невже немає змоги апгрейдити ноути?
Omnia mea mecum porto

#7 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 281 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 11:38

Ну, тут можна і посперечатися. А якщо у "неділової" людини брак місця? Нема де розмістити величезну "бандуру", а ноут взагалі ніякого місця не займає.

... але кишеню гарно спорожнює і надійністю поступається десктопу. А системний блок десктопа, якщо немає місця, можна закинути під стіл. Він там нікому не заважає, а прослужить вдвічі довше леп-топа. Якщо маєте комп вдома, тільки флешки з собою й носите, а не валізу з леп-топом.

Що до демонстрації, то зараз у кожній школі є комп. Проблема тут у демонстраційних пристроях: проекторах, екранах і т.і. Але добрий такий пристрій коштує як три або чотири леп-топа. Оце проблема!

Сообщение отредактировал Victor: 09 Июнь 2009 - 11:42

Закон Эдвардса Мерфи:

#8 Гость_SIROGA_*

Гость_SIROGA_*
  • Гости

Отправлено 09 Июнь 2009 - 11:50

... Наприклад, у мене в музеї ...

Напевно в нашому, Фастівському музеї

#9 Dimon

Dimon

Фастівчанин - патріот

• Модератори
  • PipPipPip
  • 278 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 11:54

2 nameless
я так зрозумів мова йде про магазин ]]>http://deshevshe.net.ua/]]> ??? якщо так, то він досить пристойни, це відноситься тільки до київського відділення, але судячи з того, що в нього така широка мережа по всій україні, то й там думаю буде на висоті..

прикольно, адмін який проти флуду і сам не проти пофлудить оО))

Don't worry, be happy!

#10 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
  • Гости

Отправлено 09 Июнь 2009 - 12:00

я дуже багато чого купую через інет, це кльово
ніразу не використовував стандартні функції інет магазину, тіпа оформив заявку і тд,
нашов шо нада, позвонив, приїхав, поклацав, розрахувувся, втік
страшного в них нічого нема

#11 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 12:10

Ага, я колись з тобою в маршрутці в Києві зштовхнулась, ти ще якусь бандуру з інет-магазину тяг..
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 365 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 12:11

Напевно в нашому, Фастівському музеї

SIROGA, поскольку в музее офисная, компьютерная, фото и видео техника (кроме всего прочего) относится к зоне моей ответственности, то я так и написал:"у меня в музее...". Думаю, понятно? К тому же такое выражение весьма распространено, говорят:"У меня в офисе, у меня на заводе, у меня в школе..." Так что филология тут ни к чему
Omnia mea mecum porto

#13 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
  • Гости

Отправлено 09 Июнь 2009 - 12:13

Ага, я колись з тобою в маршрутці в Києві зштовхнулась, ти ще якусь бандуру з інет-магазину тяг..

вспишку

#14 Гость_SIROGA_*

Гость_SIROGA_*
  • Гости

Отправлено 09 Июнь 2009 - 12:38

SIROGA, поскольку в музее офисная, компьютерная, фото и видео техника (кроме всего прочего) относится к зоне моей ответственности, то я так и написал:"у меня в музее...". Думаю, понятно? К тому же такое выражение весьма распространено, говорят:"У меня в офисе, у меня на заводе, у меня в школе..." Так что филология тут ни к чему

Дякую, зрозумів - музей не Ваш.

#15 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 281 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 12:59

Невже немає змоги апгрейдити ноути?

Апгрейднути ноут, теоретично, можливо. Але це рівносильно ремонту. А як ноути відносяться до ремонту?.. Думаю, зрозуміло.
Та й коштує це занадто дорого. І гарантії, майже, ніякої.
Краще продати старий та купити новий.

Сообщение отредактировал Victor: 09 Июнь 2009 - 13:00

Закон Эдвардса Мерфи:

#16 Dimon

Dimon

Фастівчанин - патріот

• Модератори
  • PipPipPip
  • 278 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 15:55

Але це рівносильно ремонту.

поясніть.....

взагалі то не можлива тому що всі комплектуючі робляться під дану модель ноута і потім робиться система охолодження. Можна тільки додати оперативної пам*яті, змінити жорсткий диск, поставити інший акум. Хоча є такі інтузіасти, які до асус ЕЕЕ700 впаювали в середину блютуз, замінювали екран на сенсорний. Хоча була в асус одна модель, яка використовувала проци від десктопів, але ж знову таки в неї були проблеми з охолодженням і стабільністю роботи...Але щодо актуальності покупки ігрового ноута то вона 0, тому що вони в середньому коштують 1500-2000 баксів, можна купити ПК за 1000 + крутий мон на 24 дюйми ще за 400 і ноут для роботи за 400-500 ще і 100 залишиться на те, щоб все це діло обмить..

Don't worry, be happy!

#17 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 281 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 16:07

поясніть.....

взагалі то не можлива тому що всі комплектуючі робляться під дану модель ноута і потім робиться система охолодження. Можна тільки додати оперативної пам*яті, змінити жорсткий диск, поставити інший акум.

Якщо Ви вдвічи збільшуєте оперативку, встановлюєте втричі більший диск - то вже є апгрейд. Машина буде працювати швидше. Але комплектуючі, дійсно, повинні бути відповідні.
Можливості десктопу теж обмежені. Якщо після "апгреду" залишається тільки старий корпус системного блоку, то це вже не апгрейд, а новий комп.
А, взагалі, апгрейд леп-топа не має сенсу. Це гроші на викід. Згоден з Вами.
Закон Эдвардса Мерфи:

#18 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 365 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 18:19

Таки де купуємо техніку???
Omnia mea mecum porto

#19 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 18:42

В нете, прибл. так: нахожу через хотлайн нужный товар, потом гуглю по юкрайне на предмет низшей цены и отзывов о работе, потом заказую. Уже года три ничего из техники не брал в физическом магазе.

#20 Dimon

Dimon

Фастівчанин - патріот

• Модератори
  • PipPipPip
  • 278 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 18:52

з перевірених мною магазинів це:
1. ]]>Розетка]]> один із найвигідніших магазів який торгує ноутами, телефонами, плеєрами. Купляв собі тут айпода, сервіс на досить високому рівні, доставка, все гуд.
2. ]]>Сокол]]> тут брав комплектуюючі до компа, теж пристойний магаз.
3. ]]>КПІ Сервіс]]> купляв там першого фота, вуха, модем і ще дрібниці різні, просто у друга там оптова снижка, так що виходило досить вигідно.

Don't worry, be happy!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы