To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Фастів приймає гостей з Польщі


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 clannad

clannad

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 469 сообщений

Отправлено 20 Июнь 2009 - 14:25

Фастів приймає гостей з Польщі

Изображение

Разом з головою Фастівської районної ради П.Г.Кулішем, його заступником П.Ф.Хоменком до президії були запрошені голова Яворівської районної ради І.П.Карпа, віце-староста Любачівського повіту пан Кшиштов, голова ради Любачівського повіту Збігнев Врубель.

Наприкінці сесії сторони підписали Угоду, яка передбачає співпрацю сторін у різних напрямках економіки, торгівлі, сільського господарства,охорони навколишнього середовища, освіти і культури,спорту і туризму, охорони здоров'я. Угодами передбачається обмін досвідом у сфері розвитку підприємництва і приватної ініціативи, фондового ринку, соціально-правового захисту та зайнятості населення, сприяння розробці та реалізації спільних інвестиційних проектів, заохочення до ознайомлення та вивчення культури, історії, традицій всіх трьох регіонів.

А все почалося з того, що не так давно до Фастівського району завітали з візитом їхні делегації на відкриття пам'ятника Січовим Стрільцям у Мотовилівці.

«Ми сподівались спільно відродити пам'ять про героїчних патріотів України синів Яворівщини січових стрільців, які брали участь в історичному бою під Мотовилівкою 1918 року, сказав П.Г.Куліш. Така робота стала добрим початком дружніх зв'язків з Яворівським районом Львівської області. Вони,в свою чергу, допомогли нам налагодити добросусідські зв'язки з Любачівським повітом Республіки Польща, який межує з Яворівським районом Львівщини».

Пан Кшиштов (Польща) у своєму виступі відзначив,що співпраця районів різних країн позитивно впливатиме і на розвиток наших дружніх країн в цілому, і висловив сподівання, що таке співробітництво буде продуктивним і взаємовигідним".

Юлія ШПАКОВИЧ, газета "7 Днів, 28.05.2009


#2 df

df

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 2 796 сообщений

Отправлено 20 Июнь 2009 - 23:03

Католицизм дает дивиденты, Саша?
Витаю!
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы