To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

СНІД не спить!


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 clannad

clannad

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 20 Июнь 2009 - 14:33

СНІД не спить!

Изображение

17 травня світова громадськість відзначала сумну подію - Міжнародний день пам'яті жертв СНІДу. За двадцять років, що минули з моменту виявлення вірусу, СНІД довів, що не збирається обмежуватися жертвами з асоціальною поведінкою, а однаково безжальним буде до всіх: білих і чорних,старих і молодих, порядних і аморальних.

Лідером з кількості хворих залишається Африка; Україна за темпами зростання кількості ВІЛ-інфікованих випереджає всі країни Центральної і Східної Європи.

Традиційно у Всесвітній день пам'яті людей, які померли від СНІДу, проводяться тематичні акції, на вулицях і площах запалюються свічки, проводяться панахиди,демонструються теле і радіопрограми про проблему СНІДу, організовуються благодійні концерти тощо. Одним із знаків пам'яті та солідарності з людьми, постраждалими від епідемії, є червона стрічка, яку в 1991 році придумав художник Франк Мур.

У Фастівському районі вже стало доброю традицією проведення навесні районного фестивалю соціальної реклами "Здорова молодь - квітуча Україна!", де діти можуть висловити своє ставлення до проблем поширення наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, хвороб, що передаються статевим шляхом, ВІЛ-інфекції та СНІДу. Цього року учасники фестивалю змагались у трьох номінаціях: "Кращий плакат", "Кращий буклет" та "Комп'ютерна презентація" соціальної реклами у форматі РОWERРОІNТ". Команди Борівської, Дідівщинської, Яхнівської, Веприківської,Триліської, Півнянської, Дорогинської ЗОШ району стали переможцями та отримали цінні подарунки.

Організатором заходу виступив Фастівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на чолі з В.Костецькою.

До участі у фестивалі долучились також і районний лікар-нарколог Г.О.Передерій, лікар кабінету "Довіра" О.М.Жабенко,громадська організація "Центр відновлення особистості та перетворення суспільства", громадська організація "Нове життя.Молодіжна спілка по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом",громадська організація "Труба!".

Захід завершився і, сподіваємось, що цьогорічні учасники винесли з нього основні правила ставлення суспільства до проблеми СНІДу, які мусять базуватися на повазі до прав людини, підтримці гідності людей, уражених хворобою, та побудові соціальної солідарності.

Юлія ШПАКОВИЧ, газета "7 Днів", 28.05.2009
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы