To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Виховання юних патріотів


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 clannad

clannad

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 20 Июнь 2009 - 14:52

Виховання юних патріотів

Изображение

Цього року проходить Всеукраїнська 10-та дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва під назвою "Сокіл"("Джура"). Ініціатором проведення гри для школярів Фастівського району виступила ініціативна група осавульсько-пластунського підрозділу "Каскад" фастівського козацтва за підтримки отамана Фастівського куреня В. Мазуренка. Цю ініціативу підтримав голова Фастівської РДА В.Хрищенюк, а також начальник відділу освіти І. Недогибченко та начальник відділу фізичної культури та спорту В.Дерев'янченко. Рекордно швидко були вирішені всі організаційні питання. Основну роботу з підготовки та проведення змагань взяв на себе козацький підрозділ "Каскад"при залученні спеціалістів відділу освіти Фастівської райдержадміністрації на чолі з С.Остапчук.

15 травня районна гра "Сокіл" відбулася в лісовому масиві Снітинка. В ній взяло участь 16 районних загальноосвітніх шкіл, які виставили команди у складі десяти чоловік кожна.

Змагання відкрив заступник голови райдержадміністрації Ю. Волков та командуючий північно-оперативним козацьким округом генерал-хорунжий М. Архипенко. Після вступних слів та привітань був показовий виступ з військової підготовки бійців спортивного клубу "Каскад",а потім відбулись етапи змагання: "Впоряд" (стройова підготовка), "Стрільба", "Пластун" (розвідка), "Смуга перешкод", "Теренова гра" (пейнтбол), "Рятівник" (медична підготовка, "Відун і бівак" (інтелектуальне змагання з історії українського війська і туризму), "Перетягування канату".

Изображение

Для школярів району змагання такого рівня стали першими за 11 останніх років, тому для учасників вони були і цікавими, і складними водночас. Діти показали хороші результати. Особливо вразили суддів Анастасія Лабунська на смузі перешкод та Аліна Макієнко на стрільбі, а також команда Мот. Слобідки, у складі якої було восьмеро дівчат,що стали достойними суперниками чоловічим командам.

За результатами цих змагань третє командне місце отримала В.Снітинська ЗОШ, друге - Фастівецька ЗОШ,перше - М.Половецька ЗОШ, якій вручив перехідний кубок генерал-хорунжий Михайло Архипенко.

Підсумок проведених змагань зробив начальник відділу освіти І. Недогибченко, який запитав у дітей про їхні враження від змагань.
Відповідь була одностайна - дітям такі змагання дуже цікаві та потрібні.

Юрій ПУСТОВІЙ, газета "7 Днів", 11.06.2009
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы