To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

"У Хвастові" липень 2009 р., № 119


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 clannad

clannad

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 01 Июль 2009 - 16:27

Вісник фастівських міських організацій Української Народної Партії та Української Народної Молоді

Изображение

Липень 2009 р., № 119


Докерувалася

Історія з центральною райлікарнею показово засвідчила, до чого призводять амбіції однієї людини, що не витримала випробування владою

Нещодавно на позачерговій сесії Фастівської районної ради було ухвалено рішення щодо зміни юридичної адреси Фастівської центральної районної лікарні – з міста Фастова на селище Борова. Для міста це означає втрату більше мільйона гривень надходжень до бюджету. Причиною таких різких кроків з боку районної влади стало повне ігнорування потреб лікарні з боку в.о. міського голови Галини Поліщук. Тепер замість того, щоб іти на діалог з районною владою, шукати компромісне рішення для повернення до міського бюджету цієї значної суми, пані Г.Поліщук влаштовує говорильню та піар-акції, намагаючись прикрити свою безпорадність «підступами злих сил».
Цю ситуацію прокоментував депутат міської ради Віктор Сальніков. «Під час мого керівництва містом районна влада також висловлювала занепокоєння фінансуванням Фастівської ЦРЛ, – зазначив Віктор Сальніков. – Але ми зробили все, щоб конфлікту вдалося уникнути». Інші депутати міськради додають, що завдяки В.Сальнікову та професійним діям його команди було знайдено кошти і додатково спрямовано на ремонт дитячого відділення, закупівлю необхідного обладнання тощо.
«У 2009 році, – пояснює В.Сальніков, – я запланував знову закумулювати у позабюджетному фонді значні кошти й направити їх на потреби ЦРЛ. Адже здоров’я людей – найвища цінність». Але після 26 березня посаду секретаря міськради і в.о. міського голови незаконно захопила Г.Поліщук, і нова влада на потреби лікарні нічого не виділила.
«Переконаний: провина в тому, що сталося, повністю лежить на Галині Федорівні, – змушений визнавати наш співрозмовник. – Районна влада побачила, що місто замість надання допомогти ЦРЛ, палець об палець не вдарило. Більше того, розтранжирило все, що виділялося на медицину раніше. Це стало каталізатором для району. І підштовхнуло районну владу на такі кроки. Виходом із цієї ситуації може бути тільки відновлення діалогу між міською та районною владою, встановлення нових партнерських відносин на взаємовигідних умовах. Я думаю районне керівництво готове до діалогу, а чи готова Галина Федорівна – питання риторичне. Але, не зважаючи на деструктив, хочу запевнити фастівчан, що я і моя команда зроблять все необхідне, щоб медичне обслуговування жителів міста було на належному рівні».
Коли верстався цей випуск «УХ», стало відомо, що на позачерговій сесії міської ради голова райдержадміністрації Володимир Хрищенюк, якого запросив В.Сальніков, запевнив, що районна влада готова до діалогу з метою виходу на „нульовий варіант”, тобто повернути все, як було. Натомість Галина Поліщук нервово перебивала всіх промовців (представників районної влади, податкової адміністрації, БТІ і депутатів), провокуючи сварки. Схоже, Галина Федорівна зацікавлена не у злагодженості дій, а в конфліктах, які вказують на «значимість» її персони.
Не зважаючи на істерію секретаря міськради, більшість депутатів підтримали пропозицію В.Сальнікова і своїм рішенням доручили профільним депутатським комісіям провести переговори і уладнати конфлікт. Тож якщо Г.Поліщук не заважатиме депутатам, вони самі залагодять конфлікт, а жителі міста матимуть належне медичне обслуговування.

Марина Кобилянська

Готується чергова земельна афера

Нещодавно міська влада офіційно поширила у ЗМІ інформацію про те, що буцімто між жителями мікрорайону Казнівка і керівництвом Громадської благодійної організації „Спортивний веслувальний клуб „КАЯК” розгорівся конфлікт. І нібито земельна ділянка цього клубу використовується не за призначенням. Дізнавшись про це, депутати міської ради Ярослав Желовага з фракції «Наша Україна», Іван Неживий та Віталій Сокур (Українська Народна партія), член міськвиконкому Сергій Кравець-Кравченко та заступник голови Фастівської міської організації УНП Олександр Горинський виїхали на місце подій, аби розібратися у ситуації.
Провівши зустрічі з жителями мікрорайону та президентом клубу „КАЯК”, заслуженим тренером України Валентином Бузіновим, вони з’ясували, що конфлікт абсолютно надуманий. Просто комусь кинулось в око півтора гектари землі на березі Унави. А щоб цю земельку привласнити, ділки з міськради запускають чутки про «використання не за призначенням». Адже, за чинним законодавством, вилучити земельну ділянку у спортивного закладу можна лише за умови її не цільового використання.
Нагадаємо, спортивний веслувальний клуб „КАЯК” засновано 1970 року. Свого часу він був базою для підготовки членів олімпійської збірної СРСР. На рахунку вихованців клубу та його незмінного керівника Валентина Бузінова – десятки золотих, срібних, бронзових нагород чемпіонатів Європи, СРСР, України тощо. Саме завдяки цьому клубу вперше про Фастів спортивний заговорили на міжнародному рівні. Нині учасники клубу, розбиті на кілька груп, тричі на тиждень проводять тут тренування і готуються до нових змагань.
Депутати з фракцій «Наша Україна» і УНП заявляють, що не допустять нової земельної оборудки чиновників з міськвиконкому.

Марина Ковальська


Місто нищить підприємців

Галина Поліщук не тільки є в.о. міського голови – секретарем міської ради, а й однією з найбагатших людей у Фастові, адже володіє в місті декількома магазинами та має велику кількість нерухомості не тільки у нас, а й у Києві. Правда, мріючи виграти вибори міського голови, вона метушливо маскується під «бідну сироту», перереєстровуючи бізнес та нерухомість на свого чоловіка та близьких родичів. Але від цього її загребуща бізнесова сутність не міняється, як би вона не маскувалася.
Як стало відомо з джерел, які поки що не поспішають розкриватися, Галиною Федорівною виношується план величезного перерозподілу майна в місті за рахунок банкрутства малих та середніх підприємств. Так, таємно від «незручних» депутатів вона провела рішення міськради, яким значно підвищено орендну плату за користування земельними ділянками в місті, що, вочевидь, призведе до масового банкрутства малих та середніх підприємств.
Збільшивши орендну плату за оренду для населення міста, Г.Поліщук з групою депутатів-лобістів з фракцій БЮТ, СПУ та Блоку Литвина чомусь забули збільшити орендну плату для «своїх» підприємств. Їх збільшення орендної плати взагалі не торкнулося або торкнулося опосередковано, для відведення очей. Зокрема, відповідно до цього рішення, коефіцієнт підвищення орендної плати для торгівлі хлібобулочними виробами, медичними препаратами, молочними виробами, дитячим харчуванням, свіжими овочами та фруктами однаковий з роздрібною та оптовою торгівлею нафтопродуктами. «Де ж справедливість? Де більший прибуток можна отримати – торгуючи хлібом чи продаючи бензин, як це роблять депутати-підприємці Сергій Павловський та Станіслав Онищук?» – запитує голова Союзу підприємців-роботодавців Фастівщини, депутат міськради, керівник фракції «Наша Україна» Сергій Чижик.
Він заявив, що про розгляд цього питання на сесії міськради йому завчасно ніхто не повідомляв, як і іншим депутатам, які послідовно виступали проти «кришування» такого дивного бізнесу окремим депутатами. Фактично це рішення кулуарно прийняла група депутатів з фракцій БЮТ, СПУ, Блоку Литвина. На думку голови підприємців-роботодавців Фастівщини, нашоукраїнця С.Чижика, це призведе не лише до масового банкрутства малих та середніх підприємців, оскільки в таких умовах зможе вижити лише великий бізнес, а й до значного подорожчання продуктів харчування та товарів першої необхідності. Крім того, на його переконання, це призведе до значного збільшення безробіття та соціальних негараздів.

Сергій Чижик запевняє, що депутати з фракції «Наша Україна» докладуть максимум зусиль для відміни цього антинародного рішення.

Олексій Задорожній

Нова влада «ощасливлює» людей новими поборами

Днями в.о. міського голови, соціалістка Галина Поліщук „проягнула” рішення міськвиконкому про збільшення утричі тарифів на вивіз сміття для жителів приватного сектору. Член комісії з ціноутворення Олександр Горинський, який, випадково дізнавшись про підготовку цього рішення, прибув на засідання виконкому, вказав на те, що рішення проштовхувалося виконавчим комітетом без розгляду профільною комісією з ціноутворення. На думку О.Горинського, цю комісію зумисне ніхто не інформує про плани виконкому й не збирає на засідання, адже так легше проводити „потрібні” рішення.
Нагадаємо, недавно під керівництвом Г.Поліщук виконком прийняв рішення про збільшення тарифів на автоперевезення. Очевидно такою є соціальна політика СПУ: людям обіцяти одне, а прийшовши до влади – робити протилежне, душити непомірними цінами. Натомість представник УНП у міськвиконкомі за ці рішення голосувати відмовився.

Франц Безкидевич

Фастів може втратити десятки мільйонів гривень

Коли можновладцю треба провести потрібне рішення міськради, він скликає позачергове засідання. Адже в таких випадках не засідають постійні депутатські комісії і можна розраховувати на те, що необізнані з суттю питання депутати проголосують за кота в мішку.
Так зробила й Галинина Поліщук, скликавши 25 червня позачергову сесію в обідній час, коли в залі засідань стояла неймовірна спека і більшість депутатів мимоволі думала про охолоджуючі напої. Першим питанням порядку денного була пропозиція Галини Федорівни заставити міську лазню та з десяток котелень, які належать до комунальної власності, для отримання кредиту. Кредит на суму 7 млн. грн. Галина Федорівна вирішила взяти для погашення боргу „Фастівтепломережі”. В атмосфері необізнаності та нерозберихи депутати таки дали потрібну кількість голосів. Не допомогли ні бідкання колишнього міського голови Оксани Власенко, за керівництва якої жодного разу не заставлялося міське майно, ні аргументований виступ члена виконкому, начальника податкової адміністрації Геннадія Демченка, ні заперечення депутатів з «Нашої України» та УНП.
Депутат міської ради Іван Неживий (УНП) заявляє, що це прийняте „всліпу” рішення оскаржить у прокуратурі. Адже воно грубо суперечить Бюджетному кодексу, який однозначно забороняє коштами бюджету міста погашати заборгованість обласної ради („Тепломережа” належала Київській обласній раді). Крім того, лише одна котельна тягне майже на 5 млн. грн. за ринковими цінами. А пропонується закласти, крім лазні, близько десяти котелень. Тож з таким бездарним керівництвом місто ризикує втратити десятки мільйонів гривень та інфраструктуру.

Михайло Цвілюк


Імені Косовського

Міська організація Конгресу української інтелігенції підтримує ініціативу громадськості про перейменування в Фастові частини вулиці Червоноармійської на вулицю імені поета-земляка Володимира Косовського. «Цим самим ми, фастівчани, хай запізніло, але увічнимо пам'ять про велику людину і справжнього патріота рідного народу, яка уславила наше місто далеко за межами Київщини», – говориться у заяві цієї організації.

Надія Чорна

Тяжка втрата

З сумом сповіщаємо, що пішла з життя політкаторжанка, народна майстриня, рідна сестра Володимира Косовського – Ольга Михайличенко.
Ольгу Іванівну 1945 року було засуджено до 20 років ув’язнення за сповідування ідеї незалежності України. Покарання відбувала у Воркуті. Повернувшись на волю, вона викладала художні ремесла у Боровій та Фастові, була активною учасницею національно-демократичного відродження Фастівщини.
Пам’ять про цю визначну особистість назавжди залишиться в серцях жителів Фастова і Фастівського району.

Провід Фастівської міськорганізації УНП


Інформація розміщена на прохання Івана Неживого - керівника міської організації УНП.

Сообщение отредактировал clannad: 02 Июль 2009 - 15:48

  • ancetteAnat это нравится


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.