To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Чого не вистачає фастівській молоді?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 01 Июль 2009 - 22:58

]]>Изображение]]>

28 червня, в неділю, відзначається День молоді. Відповідно до Закону, прийнятого Верховною Радою 23 березня 2004 р., вік молодої родини і молодих громадян збільшився до 35 років. У такий спосіб розширилося коло громадян, що мають право одержати пільгові довгострокові кредити на будівництво або придбання житла, на отримання освіти тощо. Раніше відповідно до законодавства вік молодої родини був до 30 років, молоді і молодих громадян від 14 до 28років. Проте чи відчувають на собі фастівчани переваги молодості?

Тетяна Мірошниченко:

- Я жодного разу не користувалась ніякими програмами урядовими чи державними, що хоча б якимось чином могли вплинути чи то на моє матеріальне становище, чи то на освітній рівень. Можливо, тому, що я ще незаміжня, тож не було просто можливості взяти пільговий кредит на будівництво або придбання власного житла…

Максим Чехович:

]]>Изображение]]>

- Молодий вік є справді хорошою перевагою. Адже чим раніше починаєш, тим більшого досягаєш. На сьогодні моїм найбільшим досягненням стала моя сім'я дружина Людмила і син Сергій. Допоки є здоров'я, рідні люди поруч, на яких завжди можна покластися, можна справді багато досягти. Навіть,незважаючи на кризу. Головне чітко знати,що саме ти хочеш від життя.

Марія Чадюк:

]]>Изображение]]>

- Цього року мені виповнюється 26, але я маю вже трьох діток нашу з чоловіком гордість. Про таку родину я завжди мріяла. Проте, чесно кажучи, молодій сім'ї з трьома дітками дуже складно сьогодні жити. Хотілося б справді відчути нормальну підтримку з боку держави, адже ціни сьогодні значно випереджають ті суми, що передбачені всілякими допомогами…

Вадим Барило:

]]>Изображение]]>

- Мене все влаштовує. Я вмію цінувати життя. Навчився зароблятий відпочивати. Проте шкода, що всього цього не можна зробити у власному місті. Я дуже хотів би, щоб у нас у Фастові молоді реально було куди піти розважитися, тому що так званий "п'ятачок" це геть не варіант…
Просто прикро стає,що нема куди піти,особливо після 23-ої години. Й справді страшно стає, коли усвідомлюєш, що Фастів займає не останнє в області місце за наркоманією. А від добре організованого дозвілля молоді цей рейтинг теж залежить.

Ольга Бойченко:

]]>Изображение]]>

- Я людина впевнена в собі. Знаю, що фактично все залежить від нас самих і нічого не буває просто так. До чого тут вік? Життя можна змарнувати будь-коли хоч у 15, хоч у 30 або ж 50. В кожному випадку по особливому.

В першу чергу віра в себе. А якщо є ще й підтримка близьких, то просто гори можна звернути! Я знаю, що зараз у місті багато проблем, але я також знаю, що і я обов'язково допоможу їх вирішити.Бо разом ми справді сила!

Отож, як бачимо, для багатьох молодих фастівчан, незважаючи на усілякі проблеми, молодість -це пора реалізації мрій, сподівань, віри у власні сили та початок будівництва власного самостійного життя.

Спілкувалася Олександра Розумовська

Газета "7 днів", 25.06.09

Сообщение отредактировал clannad: 01 Июль 2009 - 23:02

#2 Гость_4ебурашка ;-)_*

Гость_4ебурашка ;-)_*
  • Гости

Отправлено 02 Июль 2009 - 08:23

Молодь в нас дійсно все дорослішає і дорослішає... Тут є і гарні, і погані сторони... Зараз дійсно більшість до 30 років - молодь: гуляє, відпочиває на своє задоволення, набирається досвіду на своїх помилках, щоб вже спокійно і впевненно перейти до дорослого життя. Раніше проміжку між навчанням та дорослим життям небуло, відразу шлюб, діти і цикл: робота, сім"я, дім, робота... Зара ще перехідний період у цьому плані, але хоч молодь стала меньш відповідальна (на те вона й молодь), та більше встигне скуштувати життя, щоб потім не дивитись, ковтаючи слину, у "чужі вікна".

Саме мені не вистачає нормального нічного клубу, з більярдом, боулінгом, кінотеатром та дискотекою.... Але я мабудь занадто губу розкатав, бо це не для нашого міста. Хоча якби хтось подібне зробив, то сюди б з"їджались з інших міст, як багато хто зара їздить за цим у Білу Церкву чи Київ....

Сообщение отредактировал 4ебурашка ;-): 02 Июль 2009 - 08:53

#3 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 682 сообщений

Отправлено 07 Июль 2009 - 19:24

Саме мені не вистачає нормального нічного клубу, з більярдом, боулінгом, кінотеатром та дискотекою.... Але я мабудь занадто губу розкатав, бо це не для нашого міста. Хоча якби хтось подібне зробив,

може почнеш першим щось робити?;)

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#4 Гость_4ебурашка ;-)_*

Гость_4ебурашка ;-)_*
  • Гости

Отправлено 08 Июль 2009 - 08:01

може почнеш першим щось робити?;)

не в умовах кризису, он на місці колишнього кінотеатру "Родіна" почали щось подібне будувати ударними темпами, та криза чи ще щось завадило продовжити... і взагалі сфера розваг дуже ризиковий бізнес, навідь спочатку може все бути чудово, а потім бац і прогорів... думаю що саме новий кінотеатр буде мати постійний попит, а при ньому можна тримати якийсь боулінг чи клуб...

просто заважають фастівські нюанси, у молоді є вибір відпочивати вдома чи майнути в Київ, де все на більш кращому рівні...

#5 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 08 Июль 2009 - 08:59

і взагалі сфера розваг дуже ризиковий бізнес

В нашій країні - практично все - ризиковий бізнес. Хто не ризикує, той не п'є шампанського. :smile:

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru