To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

"У Хвастові" липень 2009 р., № 120


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 clannad

clannad

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 19 Июль 2009 - 21:57

Вісник фастівських міських організацій Української Народної Партії та Української Народної Молоді

Изображение

Липень 2009 р., № 120Соціалізм по-фастівськи

Не запитавши людей, в.о. міського голови, керівник місцевих соціалістів Галина Поліщук одноосібно винесла на сесію міської ради питання про передачу дахових котелень з балансу КП «Фастівтепло» до КП «Фастівтепломережа». А напередодні вона сама ж заявляла на апаратній нараді у присутності керівників комунальних підприємств, що передаватимуться лише внутрішньобудинкові мережі.
Пийняття цього рішення автоматично спричинило підвищення тарифів для населення за теплопостачання. Адже тариф «Фастівтепломережі» – 11 грн. 07 коп. за 1 м², а тариф «Фастівтепло» – лише 5 грн. 96 коп. за 1 м².
За неповні три місяці керування містом (без проведення виборів і без отримання довіри населення) Г.Поліщук уже вчетверте підвищує тарифи для населення.

Марина Кобилянська
Перевищення повноважень


Днями депутати з УНП виявили чергове порушення в.о. міського голови Г.Поліщук. Перевищуючи владні повноваження, вона без дозволу міськвиконкому, як того вимагає статут комунального підприємства „Фастівтепломережа”, призначила керівником цього підприємства Ігра Кіфоренка.
Не маючи нічого проти пана Ігоря, депутати наполягають на тому, щоб подібні призначення відбувалися прозоро, колегіально, з дотриманням законодавства і статуту. Тепер правоохоронні органи мають, як мінімум, скласти протокол про амінпорушення і покарати посадовця.

Микола ПушкаренкоКнижкові новинки

Редакційно-видавничий центр Фастівської міської організації Української Народної Партії підготував до друку двоє своїх чергових видань – поетичну збірку Андрія Кравця-Кравченка «Встане нова Вкраїна» та повість Віталія Шевченка «Спіраль». Книжки вийдуть масовими тиражами вже в липні.

Наталія Кунець


Куди поділися гроші вчителів?

Настала найбільш очікувана пора року – літо. Люди стараються відпочити, оздоровити дітей, заготовити на зиму консервацію.
Якщо більшості фастівчан літо дарує радість, то для фастівських вчителів воно виявилося невеселим. І затьмарило його не спека, а бездіяльність та жонглювання коштами в.о. міського голови Г.Поліщук та її депутатської більшості (БЮТ, СПУ, «Блок Литвина», «Відродження»).
Після тяжкої праці протягом навчального року вчителі радіють відпустці не менш, ніж їхні учні, оскільки отримують можливість перепочити і ненадовго забути шкільні проблеми. Безумовно, на ті гроші, що платять вчителям, на відміну від бізнесових статків та заробітної плати Г.Поліщук, повноцінно оздоровитися та оздоровити своїх дітей неможливо. Тому вчителі, мов діти, радіють тим відпускним копійкам, аби трохи підлатати дірявий сімейний бюджет. І яку совість треба мати, щоб залізти в кишеню до цих людей. Але для Г.Поліщук, як виявилося, це не проблема.
Вперше за два роки освітянам Фастова вчасно не було виплачено відпускні в повному обсязі. Біля банкоматів можна було спостерігати невтішну картину: педагоги, ламаючи свої плани на час відпустки, ледь не щодня намагаються отримати свої кровно зароблені гроші, але банкомат відповідає: коштів немає. А літо тим часом минає – вже липень за вікном, скоро знову йти вчити дітей, а грошей нема та й нема. Це ж до якого нахабства потрібно дійти, щоб так принижувати людей однієї з найгуманнішої професії – вчителів!
Ми звернулися до відповідних державних структур, щоб з’ясувати ситуацію. Коментар був несподіваний. Як повідомила нам посадовець з міста Києва, гроші на виплату зарплат вчителям по місту Фастову давно – ще на початку червня – було перераховано, тому шукайте їх у себе в Фастові. Де поділися – запитуйте у свого міського голови.
В управлінні освіти Фастівського міськвиконкому навідріз відмовилися коментувати цю ситуацію і пояснити, на що пішли гроші. Основна причина такого реагування – страх за свою роботу, оскільки Галина Федорівна заборонила говорити правду про вчительські гроші. Таку інформацію не надали і депутатам від опозиції (УНП, НСНУ), які втрутилися в ситуацію і вимагають від мера розрахуватися з учителями.
Відповідь на запитання ми неочікувано отримали прямо на вулиці. Як ми повідомляли раніше, в центрі міста чоловіком Г.Поліщук – В.Поліщуком споруджується новий магазин. До виникнення заборгованості перед вчителями це будівництво велося в’ялими темпами. І ось диво: за цей короткий період В.Поліщуку вдалося надолужити згаяне, магазин майже готовий, у ньому завершуються недешеві внутрішні роботи.
Виникає запитання: за які кошти? Висновок робіть самі.

Юрій Пінчук

P.S.: Після безпосереднього втручання депутатів від фракцій «Наша Україна» та Української Народної Партії Галина Поліщук віддала частину грошей, але заборгованість залишається. Тому ці депутати звернулися в правоохоронні органи з проханням втрутитися в ситуацію й розслідувати те, що сталося.

Кого спокушає земелька на Завокзаллі?

Восени 2008 року згідно з рішенням Фастівської міської ради у ДП ДГ «Фастівське» було вилучено і передано у комунальну власність міста 270 гектарів землі на Завокзаллі.
Сталося це завдяки зусиллям тодішнього в.о. міського голови – секретаря міської ради Віктора Сальнікова, який зумів домовитися про все з Академією аграрних наук України, щоб зробити подарунок фастівчан, які гостро потребують землі і могли б отримати цю землю в приватну власність для ведення особистого селянського господарства.
Питання про надання земельних ділянок у власність жителям міста В.Сальніковим двічі виносилося на розгляд сесії міської ради, але щоразу провалювалося через те, що депутати від Соціалістичної партії, «Блоку Литвина», більшість депутатів від фракції БЮТ відмовлялися голосувати за надання людям цих ділянок.
Зараз призначена ними виконуючою обов’язки міського голови – соціалістка Галина Поліщук старається про це не згадувати, начебто нічого й не було. Але фастівчани цікавляться, що сталося із землею, яку вони повинні були отримати ще чотири місяці назад.
Оскільки в міській раді нам відмовилися надавати інформацію з цього питання, посилаючись на вказівку Г.Поліщук, ми звернутися до депутатів, які наполягають на гласності.
В.Сальніков («Наша Україна»):
Якщо проаналізувати подій навколо цієї землі, то нічого дивного в діях Галини Поліщук немає.
Спочатку я дивувався, чому вона разом зі своєю фракцією СПУ не голосує з цього питання, тим паче, землю ми віддавали працівникам наших комунальних служб – комбінату комунальних підприємств, Фастівській центральній райлікарні, ЖЕКу та іншим. Крім того, планувалося задовольнити численні звернення мешканців Завокзалля – виділити 3 гектари під завокзальне кладовище.
Причина такої поведінки з’ясувалися пізніше. Галині Поліщук підвернулася нагода стати керівницею міста. У мене стався конфлікт з приватними інвесторами з міста Києва, інтереси яких лобіювала більшість депутатів з фракції БЮТ. Вони хотіли, щоб цю землю я віддав не фастівчанам, а їм. Маючи величезні гроші, зароблені на людських сльозах, і прагнучи заволодіти завокзальною земелькою, ці ділки сформували в міській раді депутатську більшість у складі фракції БЮТ, СПУ, «Відродження», «Блок Литвина», на чолі якої поставили незаконно обрану на посаду секретаря міськради соціалістку Поліщук.
На жаль, тепер доля завокзальної землі вирішена – вона відійде приватним інвесторам. Мабуть, зроблено це буде таємно.
Користуючись нагодою, я ще раз хочу попередити Галину Поліщук: якщо це станеться – земля відійде приватним інвесторам, а не фастівчанам, – я зі своїми колегами прикладу максимум зусиль для притягнення цих комбінаторів до кримінальної відповідальності.
Юрій Хацьола («Наша Україна»):
Я депутат з мікрайону Завокзалля, і тому проблеми мешканців цього мікрорайону не можуть залишати мене осторонь. Однією з ключових проблем є необхідність розширення завокзального кладовища.
З цією проблемою я звертався до тодішнього в.о. міського голови Віктора Сальнікова. Він відразу виніс це питання на розгляд міської ради.
Результати голосування у мене викликали шок. Фракції БЮТ, СПУ, «Блок Литвина» ухилилися. Все стало зрозуміло, коли вони на догоду приватним інвесторам з Києва, які хочуть заробити на фастівчанах, незаконно захопили кабінет Сальнікова.

Сергій Бондаренко
Фастівські послідовники Лозинського, або Повернення 90-х

Днями скоєно розбійний напад на сина одного з активістів Фастівської міської організації УНП. На прохання батька і в інтересах слідства прізвищ потерпілого та нападників поки не розголошуємо, хоч міліції все відомо.
Молоду людину силоміць вивезли до лісу під Фастовом, жорстоко побили, відібрали й розбили мобільний телефон, а коли потерпілих спробував утекти, у нього кілька разів вистрелили. За попередніми даними, одного підозрюваного вже затримала міліція, а інший, який влаштував стрілянину (нібито колишній працівник правоохоронних органів) переховується.
Група депутатів міськради відстежують перебіг подій у цій справі і не дозволять її «зам’яти». Готовність втрутитись з метою забезпечення всебічного і об’єктивного розслідування справи висловили також і народні депутати України з депутатської групи УНП у Верховній Раді України.
Нагадаємо, у середині 90-х років активіста міськорганізації УНП Медета Магомедова теж силоміць заштовхували в машину і вивозили в ліс, де змушували вибирати дерево, на якому його повісять. Сталося це після попередження в облдержадміністрації, якою керував Засуха, що в разі небажання передати документи на фастівський житловий комплекс «Дзвони Чорнобиля» його «згноять». Тоді його життя врятувала рідкісна на той час мобілка. Продемонструвавши бандюкам ввімкнений телефон, він заявив, що розмову слухає народний депутат України В.Шевченко, і якщо хвилин через десять його не привезуть назад, буде перекрито всі виїзди з Фастівського району.

Михайло ГончаренкоВісник «У Хвастові» відтепер можна читати на сайті Фастова за адресою: www.Fastiv.com.uaШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.