To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

1 вересня 2009 р. у ЗОШ № 10

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 49

#41 df

df

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 08 Сентябрь 2009 - 21:16

Это он такое и правда заявил???!!!!

Ну с ассистентами излечил, простите:))
"Саме з цього я почав свою роботу на посаді директора СШ №10 у 1988 році. І, слава Богу, сьогодні я бачу, що зернята самоповаги і самосвідомості лягли у благодатний грунт. Адже сьогодні на свято одягли вишиванки діти тих, кого ми випустили зі школи в кінці 80-х. Тих, хто зміг переступити через свідомість раба. І вишиванка в цієї дитини - це не "понти", а свідома необхідність, яку йому передали батьки. "

Сообщение отредактировал borisovich: 08 Сентябрь 2009 - 21:30

#42 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 09:00

Ну с ассистентами излечил, простите:))
"Саме з цього я почав свою роботу на посаді директора СШ №10 у 1988 році. І, слава Богу, сьогодні я бачу, що зернята самоповаги і самосвідомості лягли у благодатний грунт. Адже сьогодні на свято одягли вишиванки діти тих, кого ми випустили зі школи в кінці 80-х. Тих, хто зміг переступити через свідомість раба. І вишиванка в цієї дитини - це не "понти", а свідома необхідність, яку йому передали батьки. "

Жаль потраченого часу. :rolleyes:

#43 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 09:51

Жаль потраченого часу. :rolleyes:

Дивно... Хіба роботу з дітьми можна назвати "згаяним часом", мені здається, що саме щодо Вас не можна цього сказати? Можна запитання: а з позиції сьогоднішнього дня, на щоб більш корисне Ви б потратили час роботи в школі?

#44 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 10:33

Дивно... Хіба роботу з дітьми можна назвати "згаяним часом", мені здається, що саме щодо Вас не можна цього сказати? Можна запитання: а з позиції сьогоднішнього дня, на щоб більш корисне Ви б потратили час роботи в школі?

Я мав на увазі діалог з одним із учасників обговорення теми

В свій час у місті, та й не тільки, перший психолог з'явився в 10-й школі і це прижилося, а з часом, і не без участі досвіду нашої роботи, узаконилось. А от рейтингова система підтримки не знайшла і певний час залишалась надбанням лише 10-ї, а потім і там зникла. До речі, по цій темі, будучи першим Президентом асоціації керівників шкіл України, читав лекції на республіканських курсах підвищення кваліфікації. А сьогодні рейтинг, враховуючи тестування, ой як варто відновити. А ще продовжив би те, з чого почав у 88-му. Але повертатися не хочу. Не хочу, щоб хтось по "Весті" сказав, що і мою кров пора поміняти на молоду, присвоївши мені статус "священної" корови. :rolleyes:

#45 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 924 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 10:53

... Не хочу, щоб хтось по "Весті" сказав, що і мою кров пора поміняти на молоду, присвоївши мені статус "священної" корови. :rolleyes:

А такое про кого было сказано, и кем? Я "Весту" не слушаю
Omnia mea mecum porto

#46 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 11:02

А такое про кого было сказано, и кем? Я "Весту" не слушаю

31 серпня. Думаю у Урлапової ще можна прослухати. Це стосувалось керівників шкіл.

#47 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 154 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 09:17

Про рейтингову систему можна сперечатись. Мені здається, що вона виховує, перш за все, викладачів-ледарів. Але це особисто моя думка. А система зовнішнього незалежного оцінювання дала, поки що, від'ємні результати. Як викладач, зауважу, що рівень знань студентів-першокурсників після введення зовнішнього тестування різко впав.
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#48 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 09:57

Жаль потраченого часу

Это вы обо мне?
хе-хе
Думаете я один такой "плохой" здесь?
не-к-ка:)
Просто другим, либо лень спорить, либо плевать на ваше лицемерие. Я лишь указал на него третьим -- незамечающим. Вот так просто.

#49 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 10:31

Про рейтингову систему можна сперечатись. Мені здається, що вона виховує, перш за все, викладачів-ледарів. Але це особисто моя думка. А система зовнішнього незалежного оцінювання дала, поки що, від'ємні результати. Як викладач, зауважу, що рівень знань студентів-першокурсників після введення зовнішнього тестування різко впав.

Рейтинг, який використовували ми, базувався на результатах міністерського експерименту в КПІ. І дав не погані результати, особливо в старших класах, але за умови активної співпраці з учнем, як з колегою. А викладачів-ледарів і без рейтингу достатньо.

А було б цікаво посперечатись, може і освіті була б якась користь. :mellow:

А щодо студентів, то причина не в тестуванні. Скоріше тут проблема пільговиків.

Сообщение отредактировал За фастівчан: 10 Сентябрь 2009 - 10:33

#50 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 154 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 12:06

Пільговики, це окремо. Уже й у міністерстві зрозуміли, що тут вийшов ляпсус.
З приводу КПІ: цього року набрали студентів із 450 балами за зовнішнім тестуванням. Це, у середньому, 150 балів за предмет. Якщо відкинути 100 балів за те, що прийшов на тестування, то залишається 50% виконаного завдання.
Раніше такі взагалі участі в конкурсі не брали! Як накажете таких навчати й чому?
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru