To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
* * * * * 1 Голосов

як міська влада розпродує нашу власність і як із цим боротися

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 33

#21 Ellia

Ellia

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 15:30

Ще б хотілось би в даній темі висловити думку щодо позиції мешканців багатоквартирних будинків. В більшості випадків це позиція "і сам не гам, і другому не дам". Якби вони дійсно турбувалися за покращення стану свого будинку, хотіли б жити в кращих умовах - треба було б трохи напрягтися. Всі ж хотять кращого, а от реально зробити щось для цього лінь (знаходиться тисяча поважних причин, щоб не займатись вирішенням якихось спільних проблем).
Наприклад, в багатоквартирному будинку є підвали. Так, вони є власністю всіх мешканців, і їм, щоб підтвердити свої права, за законом не обов"язково об"єднуватись в ОСББ. Але це дуже абстрактно.
А як практично реалізувати це право, щоб, наприклад, на законних підставах продати це майно, або передати в оренду?
Я до того, що мешканці деяких будинків мають можливість задовольнити свої потреби в покращенні стану їх будинку за рахунок передачі в оренду чи продажу свого майна.
Певна річ, всі власники квартир спільно можуть розпорядитися своїм майном. Але, як практично зареєструвати право власності на підвал на всіх мешканців будинку? Як бути у випадку, коли хтось із цих власників помре, і ніхто не оформить спадщини? Адже без підпису навіть однієї особи жодні дії щодо майна неможливі. Таких нюансів безліч - я б могла продовжувати і продовжувати... Саме для того, щоб уникнути непотрібних проблем, і треба організуватися в ОСББ. Хоча б для того, щоб свої права захистити.

Але ніхто не хоче цим займатись, ждуть, коли благо їм на голову впаде... Такого не буде.. Думаю, жаліти їх нічого..

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#22 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 16:21

Все я прекрасно знаю, але не розумію коли хоч один із "всенародно обраних" проаналізує їхню роботу. Чи по барабану скільки місто втрачає в програних судах, просто такий стан справ багатьох, хто при владі влаштовує. Сьогдні Катишева виграла у Єпішкіна, а завтра буде навпаки. Ви ж знаєте. А далі кожен знову займеться тим, чим займався до цього.

Такий стан багатьох не влаштовує. В тій самій місцевій владі. З того, що знаю особисто, можу сказати, що такий стан не влаштовує керівників районної влади. Проте вибору в них не дуже багато - на зарплату у 800 гривень для юриста ніхто з дуже високою кваліфікацією і досвідом працювати не піде. В місті з зарплатнею справи аналогічні.

Саме для того, щоб уникнути непотрібних проблем, і треба організуватися в ОСББ. Хоча б для того, щоб свої права захистити.

Але ніхто не хоче цим займатись, ждуть, коли благо їм на голову впаде... Такого не буде.. Думаю, жаліти їх нічого..

Організовувати ОСББ в старому будинку без майна, яке можна здавати в оренду - економічно невигідно. А в нових будинках, або таких як на Радянській, 21 все вже організовано.

#23 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 16:29

Ще б хотілось би в даній темі висловити думку щодо позиції мешканців багатоквартирних будинків. В більшості випадків це позиція "і сам не гам, і другому не дам". Якби вони дійсно турбувалися за покращення стану свого будинку, хотіли б жити в кращих умовах - треба було б трохи напрягтися. Всі ж хотять кращого, а от реально зробити щось для цього лінь (знаходиться тисяча поважних причин, щоб не займатись вирішенням якихось спільних проблем).
Наприклад, в багатоквартирному будинку є підвали. Так, вони є власністю всіх мешканців, і їм, щоб підтвердити свої права, за законом не обов"язково об"єднуватись в ОСББ. Але це дуже абстрактно.
А як практично реалізувати це право, щоб, наприклад, на законних підставах продати це майно, або передати в оренду?
Я до того, що мешканці деяких будинків мають можливість задовольнити свої потреби в покращенні стану їх будинку за рахунок передачі в оренду чи продажу свого майна.
Певна річ, всі власники квартир спільно можуть розпорядитися своїм майном. Але, як практично зареєструвати право власності на підвал на всіх мешканців будинку? Як бути у випадку, коли хтось із цих власників помре, і ніхто не оформить спадщини? Адже без підпису навіть однієї особи жодні дії щодо майна неможливі. Таких нюансів безліч - я б могла продовжувати і продовжувати... Саме для того, щоб уникнути непотрібних проблем, і треба організуватися в ОСББ. Хоча б для того, щоб свої права захистити.

Не треба нікого жаліти, треба допомогти. Занадто великий супротив. Ви ж розумієте, коли з'являться ОСББ багато чого може зникнути. Але рано чи пізно ми до цього прийдемо попри всі перепони. Просто шлях буде довшим, якщо на когось будемо сподіватись.

#24 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 17:59

За фастівчан, з ваших постів зрозуміло, що ви представник (чи прихильник) деякої політичної сили. то беріть і допомагайте таким обездоленим жителям будинку. Юридично обгрунтувати допомогу, скласти відповідні документи це не проблема, тому що, як казала Елія, кожен другий у Фастові це юрист. Це ж у Ваших інтересах. Але виявляється якась дивна закономірність, з боку політичних сил допомога приходить (або нав"язується) виключно тимчасово і перед виборами.

#25 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2009 - 19:15

За фастівчан, з ваших постів зрозуміло, що ви представник (чи прихильник) деякої політичної сили. то беріть і допомагайте таким обездоленим жителям будинку. Юридично обгрунтувати допомогу, скласти відповідні документи це не проблема, тому що, як казала Елія, кожен другий у Фастові це юрист. Це ж у Ваших інтересах. Але виявляється якась дивна закономірність, з боку політичних сил допомога приходить (або нав"язується) виключно тимчасово і перед виборами.

Я з Вами цілком згодна. Вважаю, що питання захисту майнових прав жителів цього будинку по силам в тому числі громадській організації "За фастівчан". Якщо мешканці зацікавлені - то треба всього-то нічого - написати звернення до прокуратури і просити прокурора внести протест на рішення ради про включення цього підвалу до програми приватизації на 2009 рік. Ну і тримати на контролі це питання. Це буде принаймі реальна позитивна справа.

Я,як сумлінна громадянка, свій посильний внесок в справу щодо недопущення порушення права власності цих людей, уже внесла.

З приводу зарплати юриста ради - не знаю скільки вона там, але що ці місця наче медом намазані - факт. І не дуже звідти тікають. А навіть навпаки.

#26 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 10:36

Df, дякуємо за пораду. Будемо раді, якщо в нашій організації Ви очолите цей напрямок. Поділимося по-братськи: Вам гроші нам піар.

Я не юрист, я только пиарю по чёрно-белому на выбор :mellow:

#27 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 10:44

Я не юрист, я только пиарю по чёрно-белому на выбор :mellow:

Так мова йде не про юридичні послуги, а про організацію вирішення проблеми. А юристи, самі бачите, готові підтягтись. Чи я помилково у Ваших полум'яних постах розгледів борця за все.

Сообщение отредактировал За фастівчан: 10 Сентябрь 2009 - 10:44

#28 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 10:53

Это от желания ревашну или из каких-то там космических фантазий "розледив"))))))

#29 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 11:07

Это от желания ревашну или из каких-то там космических фантазий "розледив"))))))

Жаль. Таки міраж. Вибачте більше не потурбую.

#30 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 11:11

Ничего, по "специализации" (см#26) турбуйте, рад буду помочь:)

#31 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 10 Сентябрь 2009 - 11:30

Ничего, по "специализации" (см#26) турбуйте, рад буду помочь:)

Дякую. При потребі обов'язково.

#32 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 12 Октябрь 2009 - 15:08

От смешные люди! На этом форуме подобные ситуации описывались уже не раз..."Проворные" особи нахально "приватизируют" не только коммунальную землю(под гаражи, пристройки), нои устанавливают киоски на придомовых территориях. И примеров тому тьма: филиал "Оптики" в 5 метрах от входа в дом по Соборной 24, самовольное возведение "гаражного кооператива" за "старым гастрономом", "расширение приусадебной земли" (за счет тротуара) по Куйбышева, возведение пристройки(без согласия жильцов) по Соборной 10, за военным городком вообще натуральная анархия - строят самовольно гаражи,где угодно, 2 шт. уже умудрились прилепить к стенам еще стоящих ангаров! Всему этому есть простое обьяснение - состав нынешней городской власти(вопиющая некомпетентность и отсутствие полного интереса к проблемам жителей, живущих в многоэтажках, ибо 85% наших депутатов живут в частном секторе).

#33 Гость_За фастівчан_*

Гость_За фастівчан_*
  • Гости

Отправлено 12 Октябрь 2009 - 17:51

состав нынешней городской власти(вопиющая некомпетентность и отсутствие полного интереса к проблемам жителей, живущих в многоэтажках, ибо 85% наших депутатов живут в частном секторе).

85% тут не актуально. Просто 100% глибоко чхати на проблеми як багатоповерхівок, так і приватного сектора. :rolleyes:

#34 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 12 Октябрь 2009 - 17:56

85% тут не актуально. Просто 100% глибоко чхати на проблеми як багатоповерхівок, так і приватного сектора. :rolleyes:

Полностью согласен! :rolleyes:

Сообщение отредактировал kuzelk@: 12 Октябрь 2009 - 17:57

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!