To Top

Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Дискусія. Форми проведення дискусій.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 51

#41 Victor

Victor

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 056 сообщений

Отправлено 13 Февраль 2010 - 17:58

...
7. Не критикуйте себе та інших.
8. Незгоди й конфлікти відносно ідей не повинні бути направлені на конкретну особу.
... Коротше кажучи, висуваючи опозиційну думку, ми автоматично критикуємо пропонентну думку (вже існуючу). Ми маємо право на захист своєї думки, ріно як маємо право не відстоювати її, але щодо критики - вона присутня у дискусії практично завжди! Інакше це ... світська бесіда - суто люб"язності :)...

Victor, дуже приємно читати Ваши думки)
Будьмо толерантними)

Вельмишановна Asiya, висловлюючи свої думки, я намагаюсь ніколи не торкатися окремої особистості, котрій опоную. Вважаю це невід'ємним правилом абиякої дискусії, що забезпечується пунктом 8 правил Форуму.
Також, намагаюсь висловлювати тільки думки, які багато обміркував до того. Це дозволяє мені не критикувати самого себе.
І ще, повністю з Вами згоден у тому, що у бесіді критикувати треба думку, а не особу, що її висловлює. Критика особистості замість її думки наводить на те, що для критики думки у опонента немає аргументів. Це забезпечується пунктом 7 згаданих правил.

P.S. Кстати, в любой дискуссии всегда полезно помнить "Аксиому Коула": "Общая сумма разума на планете — величина постоянная, а население растет..." :rolleyes:

Сообщение отредактировал Victor: 13 Февраль 2010 - 17:59

• Letasisy это нравится
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#42 Asiya

Asiya

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 7 сообщений

Отправлено 13 Февраль 2010 - 22:27

Victor, я сприйняла слова "не критикувати конкретну особу" як такі, що у поняття "особа" включають і думки цієї людини. Я не мала на увазі критику зовнішності або манер цієї особи. Я не зовсім з Вами згодна щодо Ваших зауважень до моїх відповідей, але не маю бажання сперечатись, адже це не так суттєво - справа у тому як і що інтерпретувати, вірно?)
df, даруйте, але з Вами я не хотіла б дискутувати. Вас надто важко зрозуміти. Ви знаєте... я пропоную Вам скласти словник власних термінів.. а ліпше власну систему логічного аналізу... щоб можна було формалізувати Ваші думки і все ж зрозуміти Вашу позицію. Але, я забула, даруйте, Ви ж не любите ні пропозицій, ні "повчань")
Перечитайте Себе на дозвіллі) суто з цікавості.

#43 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 056 сообщений

Отправлено 14 Февраль 2010 - 01:15

Victor, я сприйняла слова "не критикувати конкретну особу" як такі, що у поняття "особа" включають і думки цієї людини. Я не мала на увазі критику зовнішності або манер цієї особи. Я не зовсім з Вами згодна щодо Ваших зауважень до моїх відповідей, але не маю бажання сперечатись, адже це не так суттєво - справа у тому як і що інтерпретувати, вірно?)

Форум відрізняється тим, що тут людина висловлюється, найчастіше, більш розкуто й відверто, ніж у повсякденному житті. Зважаючи на це, часто-густо при обговоренні окремих думок співбесідники, інколи ненавмисно, переходять на особистості - всі ми живі люди. Досить відверте обговорення особистості, подекуди, сприймається як образа.
Моя думка й полягає в тому, аби НЕ ОБРАЖАТИ співбесідника, треба намагатися дотримуватись пунктів 7 та 8 правил Форуму: не торкаючись особи співбесідника, обговорювати саме тему, що була ним запропонована. Саме в цьому, на мій погляд, полягає суть та користь цих пунктів правил.
Це не суперечка, це вільне висловлювання думок. Істина, як завжди, знаходиться десь посередині. :rolleyes:
Закон Эдвардса Мерфи:

#44 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 14 Февраль 2010 - 01:19

Форум відрізняється тим, що тут людина висловлюється, найчастіше, більш розкуто й відверто, ніж у повсякденному житті.

Для того, щоб висловлюватися розкуто мені не потрібен форум. Я це роблю в реальному житті :rolleyes:
Звичайно, для кого в реалі це є проблемою, вони використовують Інет, форум тощо. Тут, дійсно, такі існують.

#45 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 056 сообщений

Отправлено 14 Февраль 2010 - 01:33

Для того, щоб висловлюватися розкуто мені не потрібен форум. Я це роблю в реальному житті :rolleyes:
Звичайно, для кого в реалі це є проблемою, вони використовують Інет, форум тощо. Тут, дійсно, такі існують.

Kuzelk@, это не про Вас. Слово "найчастіше" в моём предыдущем посте к Вам не относится. :mad:
P.S. Что-то Вы сегодня довольно агрессивны? Сегодня же уже день влюблённых. С праздником Вас!
Закон Эдвардса Мерфи:

#46 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 14 Февраль 2010 - 01:41

Сегодня же уже день влюблённых. С праздником Вас!

Спасибо, Victor! Но этот праздник меня всегда немного удивлял.
Я немного завидую Вашей лояльности. Мне этого не хватает. С одной стороны я абсолютно не нервничаю, но с другой стороны - не могу пройти мимо ))

Сообщение отредактировал kuzelk@: 14 Февраль 2010 - 01:41

#47 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 056 сообщений

Отправлено 14 Февраль 2010 - 01:55

С одной стороны я абсолютно не нервничаю, но с другой стороны - не могу пройти мимо ))

Люблю повторять законы Мерфи. Один из них гласит:"Решение проблемы изменяет саму проблему". Отсюда и лояльность. Но только к себе подобным. :rolleyes:
Закон Эдвардса Мерфи:

#48 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 14 Февраль 2010 - 08:09

borisovich удаляет мои посты - это ЛЮБОФЬ :mad: С праздником, Борисович! :rolleyes:

Сообщение отредактировал kuzelk@: 14 Февраль 2010 - 08:10

#49 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 652 сообщений

Отправлено 14 Февраль 2010 - 09:28

borisovich удаляет мои посты - это ЛЮБОФЬ :mad: С праздником, Борисович! :rolleyes:

Спасибо за поздравление. И Вас с праздником.
Я ничего не удалял!
Omnia mea mecum porto

#50 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 14 Февраль 2010 - 14:17

df, даруйте, але з Вами я не хотіла б дискутувати.

Да я и не приглашаю) Оно само прийдется, ежели Вам наскучит заниматься теорией;)

#51 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 15 Февраль 2010 - 12:10

К тому же Вы опять смешиваете законы прикладных наук с соционикой

Я не силён в социальной психологии

Victor, соціоніка - це не соціальна психологія. Це типологія, яка поділяє людей на 16 типів, які відрізняються за типом сприйняття і обробки інформації з навколишнього світу. Відповідно, внутрішні установки та й способи ведення тієї ж дискусії можуть бути різними.

Наприкдад, kuzelk@ належить до типу ]]>Дон-Кіхот]]>, а ви, як я підозрюю, скоріш за все ]]>Робесп'єр]]>.

#52 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 056 сообщений

Отправлено 15 Февраль 2010 - 15:35

Сейчас не знаю, но ещё недавно соционика не была признана как наука. Знаю только, что она занимается взаимодействием человеческой личности с окружающим миром, в частности, с другими людьми и коллективами, т.е. социальной психологией.
О её типах имею очень малое представление, но кончить жизнь как Робеспьер, на гильотине - не желаю. :rolleyes:
Закон Эдвардса Мерфи:

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru