To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

"У Хвастові" - жовтень 2009 р., № 122


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 clannad

clannad

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 469 сообщений

Отправлено 14 Октябрь 2009 - 11:28

Вісник Фастівських міських організацій Української Народної Партії та Української Народної Молоді

Жовтень 2009 р., № 122


ИзображениеГотується авантюра!

Місту загрожує різке підняття цін за теплопостачання

З подачі фастівського бензинового магната, керівника Блоку Литвина в міськраді С.Павловського прийнято рішення про об’єднання двох комунальних підприємств КП „Фастівтепло” і КП „Фастівтепломережа”.
Депутати міськради з опозиційних фракцій „Наша Україна” та Української Народної Партії переконані, що це зроблено з метою доведення до банкрутства комунальних підприємств, які займаються теплопостачанням, і скерування бюджетних коштів у приватні структури, за якими стоять близькі до С.Павловського люди.
Подейкують, що структурою, якій хочуть передати теплопостачання міста, є фірма „Фастівінтерм”, зареєстрована у Білій Церкві. Відповідно, сплачені ці послуги кошти йтимуть до бюджету Білої Церкви.
Провівши відповідні розрахунки, не складно дійти висновку, що тарифи за теплопостачання для користувачів найближчим часом буде підвищено щонайменше вдвічі. Першими це відчують десять будинків, які досі обслуговувало КП „Фастівтепло”: № 14, 16, 18 по вул. Інтернаціональній, № 3 по вул. С.Палія, № 32 по вул. Куйбишева, № 103 вул. Малафєєва, № 65 вул. Великоснітинській, два гуртожитки по вул. Ломоносова (№ 38 і 40) та інші.

Михайло Цвілюк


Удар по підприємцях відчують на собі всі

Президент України В.Ющенко послідовно закликає до співпраці влади і малого та середнього бізнесу, адже у всьому світі представники цього бізнесу забезпечують левову частку робочих місць і своєю діяльністю поповнюють бюджет. У Фастові ж усе робиться навпаки.
З ініціативи бензинового магната С.Павловського з грубим порушенням Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фастівська міськрада прийняла рішення «Про плату за оренду земель Фастівської міської ради», яким затвердила коефіцієнти підвищення орендної плати за землю в межах міста Фастова.
У разі набрання чинності цього рішення оренда земельних ділянок для представників малого і середнього бізнесу неймовірно зросте. Вони змушені будуть скорочувати заробітну плату своїм працівникам та згортати діяльність і переходити в „тінь”. Ініціатора рішення це мало обходить, адже його бізнесова діяльність базується на торгівлі нафтопродуктами, де ціни ростуть ледь не щодня, приносячи надприбутки. А для тих, хто продає людям хліб, ліки, інші товари першої необхідності, це питання самовиживання. Тож місто – на межі соціального вибуху.
На захист фастівчан і представників малого та середнього бізнесу виступили депутати міськради Іван Неживий (УНП), Ярослав Желовага („Наша Україна”), Юрій Дросенко та Олександр Федун. Вказуючи на чисельні порушення законодавства при прийнятті цього рішення, вони звернулися до прокурора з проханням опротестувати його. Адже подібні рішення влада зобов’язана приймати гласно, після опублікування проекту в місцевій пресі, проведення громадських слухань і врахування зауважень та пропозицій підприємців та всіх жителів міста.

Франц Безкидевич


Збережено гроші, врятовано землю


Завдяки принциповій позиції депутатів з „Нашої України”, УНП, ПР та окремих депутатів з інших фракцій міська рада черговий раз відмовила місцевому бензиновому магнату С.Павловському у викупі земельної ділянки за заниженою ціною. Тож вдалося зберегти для потреб міського бюджету близько мільйона гривень. Ділки пішли на цю авантюру із землею, не зважаючи на фінансову кризу та постійне недофінансування бюджетних установ.

Марина КовальськаЮвілей відродження

У сесійній залі Фастівської міськради пройшли урочисті збори громадськості з нагоди 20-річчя утворення Фастівського Руху та початку національно-демократичного відродження Фастівщини.
Зібрання відкрила в.о. міського голови Галина Поліщук, а вели його перші голови місцевої організації Руху Олександр Машков (депутат міськради першого демократичного скликання), Віталій Шевченко (депутат Київської обласної ради 1990-1994 рр., народний депутат України в парламенті 2-го, 3-го і 4-го скликань).
Від міської ради вручено подяки і грошові винагороди Вірі Горинській, Сергію Кравцю-Кравченку, Володимиру Машкову, Олександру Неживому, Віталію Сокуру, Миколі Федоруку. Голова Фастівської районної ради П.Куліш, у свою чергу, вручив грамоти та цінні подарунки Євгенії Кошарній з с.Яхнів, Петру Іванішину з Великої Офірни, Сергію та Леоніду Пінчукам з Малої Офірни, Олександру Неживому і Василю Скарбенчуку з Фастова. А депутат міськради І.Неживий за дорученням Київської обласної державної адміністрації В.Вакараша вручив почесні грамоти і годинники облдержадміністрації активістам УНП Лесі Марисенко, Віталію Шевченку, Петру Іванішину та Євгенії Кошарній. Такі ж нагороди до Дня Незалежності голова облдержадміністрації В.Вакараш вручив Любові Неживій, а Г.Поліщук – Віталію Карпелюку і Францу Безкидевичу. Учасникам національно-демократичного відродження краю було вручено подяки та сувеніри також від міськорганізації УНП.
Учасники зборів поділилися спогадами про події національно-демократичного відродження Фастівщини та про внесок фастівчан у державотворення.

Олександр Приходько


Спотикання

Минає півроку, як після кулуарної змови було незаконно знято з посади секретаря міськради Віктора Сальникова, а на його місце обрано керманича місцевих соціалістів Галину Поліщук. Нині В.Сальніков – один з лідерів опозиції. Ми поцікавилися у Віктора Вікторовича його враженнями від діяльності нинішньої міської влади.
– Не буду зупинятись на дрібних прорахунках, Виділю три, на мій погляд, найсерйозніших.
Перше – це об’єднання напередодні зими двох комунальних підприємств, „Фастівтепло” і „Фастівтепломережі”. КП „Фастівтепло” досі опалювало 60% дитячих садків, шкіл і близько 40% житлових будинків міста. Це підприємство нині має лише 240 тисяч грн. заборгованості. Таку суму при бажанні влада може погасити коштами міського бюджету і, отримавши ліміти на газ, як минулого року за мого керування містом, без проблем перезимувати з дитячими садочками, школами, державними установи тощо. Натомість влада пішла шляхом об’єднання КП „Фастівтепло” з КП „Фастівтепломережа”, у якого боргів – понад 10 мільйонів грн. Як би хто не намагався у цій ситуації допомогти, він не вирішить проблеми. Міська влада буде змушена брати кредит під заставу комунального майна. Зрозуміло, що в подальшому кредит погашено не буде і всі заставлені будівлі за безцінь дістануться кредиторам.
Другий помилковий крок – це відмова міської влади від надання людям земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Це дало б можливість багатьом фастівчанам менш болісно пережити економічну кризу. Нинішньому керівництву міста говорити про це, звісно, не хочеться, але відомо, що через його бездіяльність Академія сільськогосподарських наук відкликала своє рішення про передачу для потреб жителів міста 135 га землі дослідного господарства „Фастівське”. Нагадаю, саме через те, що я і моя команда хотіли цю землю роздати простим людям для ведення особистого господарства, мене і усунули із займаної посади.
Третє – це зволікання міської влади з передачею в оренду за комерційною оцінкою підвальних приміщень. Це дозволило б значно поповнити міський бюджет і таким чином покращити соціально-економічний розвиток міста. Влада змогла б тоді відремонтувати дитячі садочки та школи і закінчити будівництво нових економічних мінікотелень, яке почали за мого керівництва.

Розмову вів Максим Новицький

Від редакції УХ: Тоді представники БЮТу і Блоку Литвина криком кричали, що на цьому місці краще будувати якісь підприємства, а насправді воліли обхідними шляхами загарбати цю земельку.


Нові книжки почесного фастівчанина

У день відзначення 20-річчя національно-демократичного відродження Фастівщини та утворення Руху Віталій Шевченко презентував свою нову книжку – альбом хронікальних фотодокументів під назвою „До волі!”. Його було вручено учасникам урочистих зборів громадськості, що відбулися в сесійній залі міськради.
Це видання вийшло в світ майже одночасно з ще однією книжкою В.Шевченка – повістю „Спіраль”, в основу якої покладено резонансні в усьому світі події нинішньої політичної дійсності. Примірники обох видань буде передано бібліотекам міста й району.
Цього ж дня в міському Палаці культури В.Шевченко було вручено відзнаки про присвоєння йому звання „Почесний громадянин міста Фастова”.

Надія ЧорнаПовернути людям парк

До депутатів з фракції „Наша Україна” продовжують надходити численні скарги жителів мікрорайону „Кадлубиця”, обурених незаконною передачею трьох гектарів дорогоцінної міської землі депутату міськради С.Павловському. Фастівчани наголошують, що на цьому місці школярі місцевої школи свого часу висадили парк, територія якого була улюбленим місцем відпочинку жителів „Кадлубиці” та прилеглих мікрорайонів. Тепер це місце може перетворитися на піщаний кар’єр, піском з якого торгуватиме власник.
Зараз депутати з „Нашої України” і УНП вивчають юридичну складову цього питання, щоб скасувати незаконне рішення міськради.

Марина Кобилянська
Переможець – „Мехколона”

На спартакіаді з нагоди Дня міста перемогу здобула футбольна команда мікрорайону „Мехколона”.
У змаганні взяли участь шість команд. Відзначився Євген Бережний, який у фінальному матчі двічі поспіль забив голи суперникам. Мехколонівці відзначились і в інших видах спорту, зайнявши перше місце з перетягування канату і третє у змаганні гирьовиків.
Цю спортивну команду жителів одноіменного мікрорайону сформовано з ініціативи і за спонсорської підтримки депутата міськради Віталія Сокура (фракція УНП). Допомогу юним спортсменам також надають депутат міської ради 4-го скликання, начальник мехколони-29 Василь Яременко та директор місцевого стадіону, член міськвиконкому Сергій Кравець-Кравченко. А тренує команду знаменитий у 1960-70-і роки гравець команди „Рефрижератор” Юзеф Кримський.

Ігор Сокур


Ховається


Колишній кримінальний мер В.Тимофієв переховується від судових виконавців. Фастівчани знають, що цей сумно відомий словоблуд ніколи не гребував наклепами та оббріхуванням тих, хто стояв на заваді його кримінальним витівкам. Переважна більшість постраждалих намагались не звертати на нього уваги: мовляв, з нього візьмеш – „двічі стрельнутий в голову...” Але зрештою знайшлися люди, які не пошкодували часу й нервів і подали до суду.
Тепер Володя, намагаючись втекти від відповідальності, переписав своє майно на родичів і знайомих. Місцем отримання пенсії та інших його прибутків більше місяця цікавиться суд і виконавча служба. А тим часом за наклепи та інші злочини судами різних інстанцій В.Тимофієва зобов’язано сплатити І.Неживому – 20 тис. грн., В.Кузубу – 30 тис. грн., О.Власенко – 30 тис. грн., С.Чижику – 150 тис. грн. І це ще не все. В суді розглядаються справи за іншими позовами фастівчан до бандюкуватого екс-мера.
Майно скандаліста, на яке прокурор наклав арешт, уже давно б пішло з молотка на аукціоні. Але на заваді стало те, що після визнання Тимофієвим своєї вини за скоєння кримінальних злочинів суд застосував амністію і зняв арешт з його майна.
Депутат Ю.Болілий, коментуючи умисне невиконання порушником рішень суду, наголосив, що йдеться про притягнення до кримінальної відповідальності і до обмеження волі на тривалий термін.

Костянтин ВеличкоФальшивка


Наш вісник послідовно відстоює законність, розповідаючи про брудні оборудки місцевих чиновників та депутатської більшості, в яку входять нині депутати з БЮТу, фракції Блоку Литвина, „Відродження” і соціалістів. Природно, „УХ” має репутацію джерела правдивої інформації, і його залюбки читає більшість фастівчан. Нагадаємо, в попередніх випусках ми оприлюднили факти заволодіння одним з депутатів міськради трьома гектарами фастівської землі в мікрорайоні „Кадлубиця”, передачу 216 гектарів землі на догоду фракції „Відродження”, намагання заволодіти 4 гектарами землі біля Снігурівського ставу БЮТівським депутатом.
І ось безпрецедентний випадок. Під виглядом вісника „УХ” випущено фальшивку, в якій поливаються брудом опозиційні до міської влади депутати Віктор Сальніков, Сергій Чижик, Ярослав Желовага, Юрій Хацьола з „Нашої України” і Юрій Болілий, які послідовно борються з беззаконням.
Провівши власне розслідування, депутати з’ясували, що авторство цієї фальшивки належить їхнім колегам по міськраді П. та З. Встановлено, що розмножували фальшивку на виконкомівському ксероксі, встановленому на третьому поверсі адмінбудинку рад, а поширював її колишній міський голова, неодноразово судимий за кримінальні злочини В.Тимофієв. Закономірно...
За часів правління Кучми–Медведчука під патронатом тодішньої правлячої кліки теж випускались фальшиві номери популярних видань. Проте, ці вибрики мали цілком протилежний ефект і завжди закінчувались поразками на виборах. Схоже, їх фастівські послідовники не засвоїли уроків...
Коментуючи в парламентській газеті „Голос України” дії окремих посадовців і депутатів Фастівської міськради, міжрайонний прокурор Я.Стрелюк наголосив на тому, що їм загрожує кримінальна відповідальність за ст. 382 КК України.

Юрій ПінчукКоротко

Видано масовим накладом під назвою „Встане нова Вкраїна” книжку віршів Андрія Кравця-Кравченка. Це перше видання окремою книжкою творів відомого в Україні поета-фастівчанина, що з’явилося в світ більше ніж через 65 років після його загибелі в роки війни.
Ініціювала та видала цю книжку за благодійні кошти своїх членів Фастівська міська організація УНП.

• • •

Міська рада одноголосно підтримала депутатський запит І.Неживого з фракції УНП і Ю.Дросенка до керівництва міста та КП „Фастівсвітло” щодо стану освітлення вулиць міста у вечірній і нічний час. За результатами відповіді на запит має бути перерозподілено бюджетні кошти щодо їх раціонального використання в інтересах жителів міста.

• • •

Жителі вулиці Червоноармійської активно обговорюють пропозицію про присвоєння їй імені поета-земляка Володимира Косовського. Як повідомив нам громадський активіст, у минулому депутат міськради Віталій Кармелюк, пропозиція знаходить підтримку.
Фастівчанам імпонує, що питання перейменування пропонується вирішити коректно: частина вулиці збереже колишню назву, а інша частина увічнюватиме пам’ять про нашого славетного земляка.

Леся Марисенко


Вісник «У Хвастові» відтепер можна читати на сайті Фастова за адресою: www.Fastiv.com.ua

Адреса цієї статті на сайті:
]]>У Хвастові - жовтень 2009 р., № 122]]>
 • ancetteAnat это нравится


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 tor5

tor5

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 079 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2009 - 13:47

Прочитав і волосся стало дибки! Так все перебрехати!
1. Про об"єднання 2 підприємств - дасть змогу зкоротити витрати( лише за рахунок ліквідації "головних" посад: начальника,голов.буха, голов. інженера). Закривається канал одержання "шалених" грошей за "відріз" споживачів від мереж(хто ставить своє опалення). Головна причина гвалту "опозиції" - таким робом лишили "шматка хлібу" Желовагу,Піщалова і К.
2. Про землю. Сальніков та "братва" хотіли під "шумок" (типу : для людей) хапонути на халяву козирні ділянки для себе та своїх родичів,кумів,сватів. Про що свідчать списки "претендентів" на цю землю. І питання це не закрито, а перенесено до чергових виборів місцевих депутатів - хай люди дадуть оцінку "грабіжникам" фастівської землі...
3. Першим головою Фастівського РУХу був вчитель школи - інтернату Вигурський(про що є документальні свідчення, зокрема підпис на заявці щодо 1 мітингу в 1989 році, який було зкеровано в місквиконком). Шевченко з родичами та кумами на початку 1990 року створили свій "РУХ" для подальшого просування до влади...

#3 valser

valser

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 164 сообщений

Отправлено 08 Апрель 2010 - 03:48

Щодо "Збережено гроші, врятовано землю

Завдяки принциповій позиції депутатів з „Нашої України”, УНП, ПР та окремих депутатів з інших фракцій міська рада черговий раз відмовила місцевому бензиновому магнату С.Павловському у викупі земельної ділянки за заниженою ціною. Тож вдалося зберегти для потреб міського бюджету близько мільйона гривень. Ділки пішли на цю авантюру із землею, не зважаючи на фінансову кризу та постійне недофінансування бюджетних установ.

Марина Ковальська"
-ну добре не дали "капіталістам загарбати землю" ,а далі що? Місцева рада буде там картоплю вирощувати в повному складі?І який міліон зберегли,там що ,гроші в землі ростуть.Я щось не розумію позицію влади-сам не з"їм і другому не дам.Далі йдеться про таку проблему:

"це зволікання міської влади з передачею в оренду за комерційною оцінкою підвальних приміщень. Це дозволило б значно поповнити міський бюджет і таким чином покращити соціально-економічний розвиток міста. Влада змогла б тоді відремонтувати дитячі садочки та школи і закінчити будівництво нових економічних мінікотелень, яке почали за мого керівництва." Опаньки, що значить, змогла б тоді, так зекономили ж цілий мульйон.
І зовсім не зрозумілі такі" коливання лінії партіїї"-влада утримує земельній фонд, не шукає засобів розвитку ресурса і це нормально а за підвал будинку такі бідкання.

далі запитання до Віктора Сальникова. Задача.Існує два комунальних підприємства.Плануеться їх злиття.Сильніша компанія поглинає слабшу.При цьому сильніша отримує матеріально-технічну базу слабшої і звістно-борги оної.Звістно борги потрібно віддавати.Але. Сильніша
компанія має такий самий профіль і майже не має боргів, що дозволить перенаправити ресурси для розрахунків, при цьому отримуючи діюче профільне підприємство що дозволяє значно збільшити виробництво.Про монополізацію мова йти не може так як технічно змінити постачальника замовник не може.Цей висновок я зробив за допомогою даних які наведені в статті. Далі саме цікаве, чому на вашу думку влада повинна підтримати одне комунальне(тобто свое,міське) і відмовити іншому,також своєму, а як же інші 40% дитсадків та 60% житлових будинків?

І останнє . Ви і ваша молода команда хотіли роздати землю для особистого селянського господарства.Невже ви думаете що за допомогою картопельки та капусточки містянам легше пережити кризу. А може краще булоб найти якогось виробника який збудував би підприємство і надав би людям робочі місця,і були б у них і картопелька і до картопельки.
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.