To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Створення нової громадської організації учасниками нашого форуму! Обговорення.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 63

#21 Mr.Sunn

Mr.Sunn

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 497 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2008 - 13:10

поддержую вех выше отметивших !!! я тоже с вами!! :ay:
Изображение Изображение- да не забанен будешь.

#22 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 873 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2008 - 16:10

.....Я щиро хотів би, щоб фастівчани не просто теліпали язиками на форумах, аби просто поговорити, а і змінювали життя Фастова шляхом своєї активної участі у його житті і вірю, що так і буде. ........

Хоча я є вже членом своєї громадської організації, я вітаю будь-які прояви громадської активності в нашому місті.

Наскільки я знаю законом не заборонено приймати участь у декількох організаціях одночас.

1. Зібрав всі питання які хвилюють мешканців міста в одну тему:

Список актуальних питань життя Фастова.

Думаю що це не повний список, тому маю надію що будуть доповнення.

2. Блок повідомлень про "рух" на головній сторінці - поновив.
3. Пропоную (як варіант) "своє бачення" мети нашіх прагнень:

Мета:
· Об'єднання громадян для задоволення і захисту своїх конституційних, законних, соціальних, економічних, житлових, творчих, вікових, екологічних, виборчих і інших прав і спільних інтересів, та підвищенню добробуту мешканців Фастова.
· Налагодження, в рамках чинного законодавства, системи професійного громадського контролю за діяльністю владних структур всіх рівнів і негайне компетентне реагування на виявлені негативні факти або тенденції.

Основні напрямки діяльності:
· Контроль за дотриманням законності та забезпеченням правопорядку.
· Нагляд за дотриманням законності при проведенні виборів.
· Контроль споживчого ринку.
· Контроль системи житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку.
· Контроль у сфері землевідведення та землекористування.
· Контроль сільськогосподарського виробництв та аграрного реформування.
· Контроль у сфері будівництва і архітектури.
· Контроль в галузі екології, збереженні та захисту навколишнього середовища та охорони здоров'я.
· Контроль системи освіти та науки.
· Контроль системи охорони здоров'я.

Поновлено список активних учасників:

1. tor5
2. df
3. Korteg
4. Shaman
5. katrin
6. clannad
7. Mr.Sunn

Всі пропозиції користувачів записано окремим файлом і..., якщо буде достатня кількість "не байдужих", та бажаючих не тільки словами, ай ділом підтримати ініціативу, вони будуть додані до конкретної программи дій та проекту уставу організації який викладу тут!!!

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

#23 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2008 - 06:59

Shaman, я вважаю ,що пункт " Контроль сільськогосподарського виробництв та аграрного реформування " до проблем міста майже немає відношення...

#24 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 14 Апрель 2008 - 07:33

Shaman, я вважаю ,що пункт " Контроль сільськогосподарського виробництв та аграрного реформування " до проблем міста майже немає відношення...

for5 мушу з Вами не погодитись. Як раз міські сади є самою найближчою до міста сільськогосподарською одиницею. Кому вони зараз належать, мені нажаль не відомо. Але їхній стан... всім відомий.
Проте, ніхто з громадян , які живуть в приватних секторах наближених до сільськогосподарських одиниць і не подумали із своїх колодязів віднести водичку на аналіз в санстанцію на предмет придатності вживання в їжу.
Так от, згідно цього аналізу, на завокзаллі рівень пестицидів та селітри в колодязні воді перевищує в десятки разів. (Аналіз був проведений декілька років тому)Висновок-застосовувати воду можна тільки в технічних цілях. І по сьогодняшній день ситуація не змінилась. І звідки скажіть мені в підземні води стікає ця гидота?                 

#25 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2008 - 08:03

katrin, наскількі мені відомо,на всіх вулицях Завокзалля є водогінна мережа ( по рос.-водопровод). Під "міськими садами" Ви, вочевидь, мали на увазі землі дослідного господарства "Фастівське",які входили в структуру НАН. То це питання пункту " Контроль у сфері землевідведення та землекористування," бо до цього часу ці землі не передані у власність міської громади (так само,як і земля військового містечка та залізничних установ).

#26 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 14 Апрель 2008 - 08:33

for5 Водопровод водопроводом, та і Фастів складається не з одного завокзалля (а був наведений як приклад), в деяких районах і досі нема у людей уяви що це таке - водопровод. А от на рівні здорового глузду - напитися водиці з вищеозначеного, чи чистенької без хлору з криниченьки чи джерела. :bn: От автоматично і довели це питання до пункту "екологія". Як що Ви дивитесь новини, то в деяких областях нашої неньки України ,з особливо розвинутою сільхоз діяльністю, вагітних примушують здавати з усіма належними аналізами і водичку колодязну з приватних секторів, і до того ж категорично забороняють готувати малятам на такій водиці іжу, в зв*зку з тими ж перевищеннями у воді складовими для підвищення урожаю та не досить втішними наслідками для здоров*я не тільки новонароджених.

#27 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 07:15

Ще не встигли учасники проєкту офіційно зареєструвати організацію, а вже є практичні наслідки акції: почали давати воду до 1 години ночі ( вже 3 день поспіль!!!)

#28 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 17:10

Это значит, что форум читают?
Omnia mea mecum porto

#29 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2008 - 07:08

borisovich ,
Читают форумчане , которые тесно сотрудничают с нашими депутатами (Ники Вам известны...)- вон даже Цвибель мигом в "Перемоге" на 1,5 страницы "прожектов" проанонсировал... Да и по теплу польза жителям получилась - после нашего письма пришел ответ из теплосети, что с 9 апреля плату начислять не будут (по переменному тарифу)...

#30 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2008 - 07:53

Так это же хорошо. А Алексей Иосифович, по-моему сам форум читает :ap:
Omnia mea mecum porto

#31 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 873 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2008 - 10:30

......офіційно зареєструвати організацію,........

Думаю до реєстрації ще далеко.
Вважаю потрібна "критична масса" бажаючих та готових не тільки словом, а й ділом прийняти участь в організації.

Я переглянув список громадських організацій Фастова
]]>http://www.kyiv-obl.....php3?m=66&rm=1]]>
перечитав деякі устави та програми.
Практично всі (окрім спортивних, політичних і професійних) створені з метою яку неодноразово на цьому форумі проголошували наші учасники та користувачі.

Може буде доцільним об`єднати зусилля, або надати можливість всім цим організаціям (якщо не має власної веб сторінки) на сторінках нашого сайту викладати свої програми щодо роботи в місті. В додаток обговорювати проблемні питання та методи їх вирішення. В будь який час створю потрібний розділ на сайті або додадковий піддомен на приклад: dovira.fastiv.com.ua
Звертайтеся в приват, або через зворотній зв`язок на сайті.

Це моя особиста думка, та пропозиція.

#32 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2008 - 11:45

Ну не знаю, поки будемо чекати - "наша" влада все місто роздерибанить( он вже на могили "торгові точки " поставили - по "Весті" була інфа). А хіба не "конкретне" діло - заощадили для мешканців багатоповерхівок близько 200 000 грн.( 5000 квартир по 42 грн. ), які б нарахували мешканцям за холодні батареї з 09 по 15 квітня?

#33 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 695 сообщений

Отправлено 16 Май 2008 - 23:35

Фастів - Наш Дім - звучить особисто для мене як щось асоціативне з агенцією нерухомості (така ж назва - *Наш діи*).

Відверто зізнаюсь одразу, що ні в які партії вступати не буду, але тему із  цікавістю відслідковуватиму.

з.і. Шаман, пропозиція щодо  dovira.fastiv.com.ua слушна, я думаю, варто буде таке розпочати. Правда, я не певна, що багато хто писатиме туди, але взагалі ідея хороша, якщо не розглядати її в розрізі нашого міста )

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#34 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 873 сообщений

Отправлено 17 Май 2008 - 11:35

з.і. Шаман, пропозиція щодо  dovira.fastiv.com.ua слушна, я думаю, варто буде таке розпочати. Правда, я не певна, що багато хто писатиме туди, але взагалі ідея хороша, якщо не розглядати її в розрізі нашого міста )

dovira.fastiv.com.ua  - це лише назва для прикладу і може бути будь яка (крім .fastiv.com.ua). Головна "думка" в пропозиції для громадських організацій щодо надання місця для іхніх сайтів.

#35 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 27 Май 2008 - 19:00

моливо я буду повторюватися - створення громадської організації без конкретної програми дій не можливо. Якщо перечитати статути, програми, інші документи різних політичних та громадських оганізацій то вони в цілому співпадають ("ті ж яйця тільки іншим боком")))). Більшість партійних осередків обєднують їх лідери, їх влада, фінансовий потенціал тощо.
На мою думку проблема влади та народу є і вона криється не лише у недосконалості законодавства (на місцевому рівні виборча система на основі партійної пропорційності не ефективна) а у рівні свідомості громадян. Більшість голосують за друзів, знайомих, колег по роботі, начальників, роботодавців ....список можна продовжувати....а не за осіб, які своїми діями можуть працювати саме для блага міста. Зважте - вирішенням комунальних проблем не може бути ціллю - їх вирішення це лише результат зваженої та ЕФЕКТИВНОЇ направленої на ефективне управління мунципальними ресурсами політики.
Лише тоді, коли обрана мешканцяи міста влада буде керувати муніципальними ресурсами з метою отримання прибутку містом (а не роподілу цих ресурсів між угруповуваннями тощо)- вирішення інших проблем лише буде справою часу.

#36 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2008 - 10:43

Шановні, давайте від пустих пропозицій та віртуальних планів переходити до дій. Тобто, я пропоную створити ініціативну групу по збору підписів для розпуску нашої міської ради. Для цього треба зібрати п"ять тисяч підписів і Верховна Рада АВТОМАТИЧНО розпускає міську раду і призначає нові вибори. Я мав розмову з одним з депутатів міської ради (до речі, з фракції, яку я зовсім не поважаю), але згоден з ним в цьому питанні на всі 100 відсотків (мається на увазі збір підписів). Не можна вже далі терпіти "беспредел" (не знаю, як буде українською) наших... промовчу краще... Будуть якісь пропозиції по цьому питанню? Цікаво було б почути думку нашого шановного юриста
Omnia mea mecum porto

#37 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2008 - 16:58

Ну наконец Вы поняли,что дальше терпеть уже не можно! Нужно дождаться решения суда по Тимофееву- если ему откажут - начинаем сбор подписей на следующий день! А пока нужно опубликовать в местных СМИ обращение к избирателям (от имени инициаторов, подписать могут и руководители местных небольших партий и общественных организаций). Вы правы в том, что ждать уже нет времени- еще месяц этой "власти" - и зимой нас ждет второй Алчевск...

#38 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2008 - 19:32

Да, всё верно, но нужно юридически узаконить инициативную группу, иначе никакие сборі подписей не помогут. Берётесь за єто дело? От меня зависящее гарантирую. Приходите ко мне на работу - обсудим
Omnia mea mecum porto

#39 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2008 - 23:29

буде вільний час, я підготую декілька варіантів дій в межах чинного законодавства)

#40 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2008 - 07:46

borisovich , если следовать исключительно "юридическим" путем, то это дело заведомо обречено, т.к. сперва нужно подать заявку меру(либо должн.лицу,его замещ.), затем нужно провести собрание (не менее 400 человек -для Фастова), затем - опять к меру за бланками подписных листов. Даже если быстро собрать 4000 ( гарантированный минимум) подписей, то это все равно еще ничего не "значит", т.к. местные депутаты должны "утвердить" решение о проведении местного референдума о недоверии "самим себе".Опыт аналогичных действий по Кнауфу показывает, что это "путь в никуда".Грамотные люди предлагают иной вариант: в связи со смещением Тимофеева  и в случае отказа судебных инстанций восстановить его на должности, по любому ВР должна принять решение о проведении внеочередных выборов мера. Вот под это дело мы и должны "сделать" инициативу о проведении одновременных перевыборов депутатов местного совета.И сейчас для этого отлично совпали внешние и внутренние факторы.Суть метода такова:1) проводится массивная артподготовка : статьи и выступления в местных СМИ, листовки в домах и на столбах с подробным обьяснением (для чего это нужно и что предлагается взамен),флеш - мобы и другие акции ...
2) Проведение собраний по месту жительства (многоэтажные дома, уличные сходки) с принятием решений о недоверии местной власти(естественно с протоколами и реквизитами),
3) Собственно сбор подписей( нужно собрать не меньше 20 000) - это будет самый веский аргумент, которые затем
  в больших коробках будут направлены в комитет ВР, где предварительно будет рассмотрен этот вопрос.
Но! Перед всем этим нужно обьявить местным депутатам что то вроде ультиматума(дабы не обвиняли в деструктивной позиции), типа предлагаем к такому то сроку решить самые "больные" для жизнедеятельности города вопроссы: Кнауф, земельная политика,увольнение  некомпетентных чиновников  и другие.
Возможно и перевыборов не нужно будет,если они согласятся( хотя ,судя по "крутизне" и гонору вожаков основных фракций  - шансы на такой вариант минимальны...)

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы