To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

- - - - -

проблема з ДАЇ

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 22

#1 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 12 Январь 2010 - 16:09

в мене така ситуація: 09.08.2009р. в Кіровоградській обл в мене даї забрало права. їх повинні були переслати за місцем проживання в райцентр, але чомусь вони попали в обласний центр, де доблєсними работніками даї були направленні в суд. не знаю яке там рішення було прийняте, так як мені нічого не надходило, і в суді міському не дають копії постанови (в них бачите звіт). хочу написати скаргу на даї і на решення судді (не думаю що там питання вирішолось в мою користь), який,я так думаю, навіть не глянув де проживає людина.
виходить що в нас вже можна судити заочно?
якщо вас не обтяжить дайте перелік статей, на які спертися при написанні скарг.
буду дуже вдячний за відповідь

Сообщение отредактировал vizn: 12 Январь 2010 - 16:12

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#2 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 12 Январь 2010 - 17:27

у нас часто можно все

рассмотрение могло быть и по месту совершения правонарушения
обжаловать действия работников ГАИ вы можете и по месту своего жительства, так удобнее, и скорее всего из ГАИ никто не явится, если это другой район (область)

список статей? а что он вам даст?

#3 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 12 Январь 2010 - 18:20

vizn, а чому Ви не написали, чого у вас вилучили посвідчення водія?
Якщо ви вважаєте, що з боку працівників ДАІ були вчинені протиправні дії, то ось зразок адмінпозову на працівників ДАІ

До ____________ міськрайонного суду
08500, м. Фастів, вул. ________________

ПОЗИВАЧ ____________________________________
(адреса)

ВІДПОВІДАЧ-1 ВДАI ГУМВС України в ____________ області
адреса: ________________________________________
Тел. ____________

ВІДПОВІДАЧ-2 ____________________________________

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування
постанови про притягнення до адміністративної відповідальності
№_________________ від «___»____________20__року

«___»_________20__року стосовно мене було винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності №___________ (додається) за порушення правил дорожнього руху.
Із зазначеною постановою не погоджуюсь, оскільки вона винесена з порушенням норм права, є незаконною, у зв’язку з чим підлягає скасуванню з наступних підстав.

ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ
(необхідно вказати по Вашому конкретному випадку)

У відповідності до п.2 ч.1 ст.18 КАСУ місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Згідно ч.2 ст.19 КАСУ адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
Враховуючи все вищевикладене, керуючись ст. 287, п.3 ч.1 ст.288 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст.104-106, 162 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:
1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Визнати протиправною та скасувати Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності №_____________ від «___»_________20__року.
3. Стягнути з відповідачів судові витрати по справі.

Додатки:
1. доказ сплати судового збору – квитанція установи банку;
2. копія протоколу про вчинення адміністративного правопорушення №_____________ від «___»_________20__року;
3. копія постанови про притягнення до адміністративної відповідальності №_____________ від «___»_________20__року;
4. копії адміністративного позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі.

«___»_________20__року ________________ __________________
Підпис П.І.Б

Також не забудьте сплатити судовий збір 3грн. 40коп. А то скаргу не розглянуть :biggrin:
Одержувач: місцевий бюджет м.Фастів
ЄДРПОУ, Банк одержувача, МФО, Рахунок, Код платежу.
Призначення платежу: судовий збір за розгляд адміністративного позову ______ (вказати прізвище)

Сообщение отредактировал kuzelk@: 12 Январь 2010 - 18:23

#4 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 04:36

у нас часто можно все

рассмотрение могло быть и по месту совершения правонарушения
обжаловать действия работников ГАИ вы можете и по месту своего жительства, так удобнее, и скорее всего из ГАИ никто не явится, если это другой район (область)

список статей? а что он вам даст?

всім дякую. короче ситуація така= права знаходяться в обл центрі в міському дай. я прописаний (і машина теж) в районі . постанови суда в них немає, відправляють мене в суд. в суді pdsnb річні, ніхто нічого не дає. виходячи з цього накатав вот таке:
СКАРГА
„09” серпня 2009р. я під час керування автомобілем RENAUL R385, держ.№ BX3514AT на 176 км
автодороги Київ-Одесса був зупинений співробітником ДАІ Бойко Романом Андрійовичем, та передав
йому свої документи для перевірки
Зазначеним співробітником ДАІ було складено щодо мене адмінпротокол серії ВА №003322 від
09.08.2009р. за ст.. 122 КпАП України .
При цьому співробітником ДАІ вилучено у мене посвідчення водія. .
Протоколу вилучення посвідчення водія не складено.
Зазначені дії співробітника ДАІ є незаконними з таких підстав:
По-перше, ст..260 КпАП України обумовлює вжиття будь-яких заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення виключним переліком обставин. У даному випадку не було ані необхідності припинення правопорушення (оскільки автомобіль було вже зупинено працівником ДАІ, до того ж, вилучення посвідчення не може бути засобом припинення правопорушення), ані ситуації, коли вичерпано інші заходи впливу; не було також необхідності встановлення моєї особи, оскільки вона підтверджена документами, в т.ч. тим же посвідченням водія; не було і неможливості складання протоколу про адміністративне правопорушення, що випливає з того факту, що фактично протокол складено; не було і необхідності забезпечення саме таким чином своєчасності та правильності розгляду справи, а порядок виконання постанов передбачений Законами України „Про дорожній рух” та „Про виконавче провадження”.
По-друге, Стаття 265-1 КпАП говорить: У разі наявності підстав вважати, що водієм вчинено порушення, за яке відповідно до
цього Кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права
керування транспортними засобами, працівник Державної автомобільної інспекції тимчасово
вилучає посвідчення водія до набрання законної сили постановою у справі про адміністративне
правопорушення, але не більше ніж на три місяці з моменту такого вилучення, і видає тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом. Про тимчасове вилучення посвідчення водія робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Ні перше ні друге співробітником ДАЇ не було виконане.
По-третє, у відповідності до ч.2 ст.260 КпАП, порядок, зокрема, вилучення речей та документів визначається самим Кодексом та іншими законами України. Таких норм на даний час ані КпАП України, ані інші закони, щодо вилучення посвідчення водія при складанні протоколу про адміністративне правопорушення, не містять.
По-четверте, ст..265 КпАП передбачає виключно речей та документів, які були знаряддям або безпосереднім об’єктом правопорушення. Посвідчення водія не є ні тим, ні іншим, отже, і не може бути вилучено у відповідності до цієї статті.
По-п’яте, у відповідності до ст..265 КпАП, вилучатися можуть тільки речі та документи, виявлені під час затримання, особистого огляду або огляду речей. Жодна з цих процесуальних дій щодо мене не вчинювалася, і відповідних протоколів не складалося.
По-шосте, не складалося і протоколу вилучення, що є порушенням ч.2 ст.265 КпАП.
Слід вказати, що відповідно до ст..19 Конституції України, посадова особа органу державної влади (а співробітник ДАІ, який складає протокол про адміністративне правопорушення, виконує саме функції такої особи) має діяти виключно у межах, способом і у порядку, прямо передбаченими законом України.
Як видно з зазначеного, ані самі такі дії, як вилучення посвідчення водія до винесення судом рішення по справі, ані спосіб їх вчинення, - законодавством України не передбачені. За таких умов вчинення цих дій посадовою особою є неприпустимим з точки зору Конституції та законодавства України.
По-сьоме, Стаття 276 КпАП говорить:
Справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 — 126,
127-1 — 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли
правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку
транспортних засобів або за місцем проживання порушників.
Я прописаний і проживаю в с. ХХХХХХХХХХХХ р-ні ХХХХХ. Автомобіль яким я керував теж знаходиься на обліку за даною адресою (копії техпаспортів і особистого паспорта додаються на окремому аркуші).
По-восьме, Стаття 38 КпАП говорить:
Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні — два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).
Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів
підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення
правопорушення, а при триваючому правопорушенні — не пізніш як через три місяці з дня його
виявлення.

На підставі викладеного, керуючись ст..38 , ст. 265-1 КпАП України яка говорить:
Після закінчення тримісячного строку тимчасового вилучення посвідчення водія, у випадках, якщо судом не прийнято рішення щодо позбавлення водія права керування транспортним засобом або якщо справа про адміністративне правопорушення не розглянута у встановлений законом строк, особа має право звернутися за отриманням вилученого документа.
Таке звернення особи є обов’язковим для його виконання незалежно від стадії вирішення справи про
адміністративне правопорушення.
За подання такого звернення та повернення особі тимчасово вилученого посвідчення водія
не може стягуватися плата.

ПРОШУ: Повернути мені вилучене посвідчення водія.

„____”__________2010р. _____________________/___________./

пізніше нипишу про результати цього творіння . щось правда текст зїхав. але читати можна.
це все в трьох екземплярах: в дай, в обл дай і в УВД області. побачу....

#5 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 07:40

я й забув. в мене ж є толковий юрист з приватбанку. зараз........ ми накатаємо ще 4 штуки в прокуратуру: міську, обласну і республіканску. а також на імя Коломійця і Луценка. прада вже не в такому ,,мягкому,, жанрі.

#6 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 13 Январь 2010 - 14:39

верно подметил Хамелеон "а что он вам даст" ))) вы же даже толком ситуацию не понимаете и объяснить не можете что вам надо. не имея информации о результате рассмотрения дела уже готовы жаловаться и готовите жалобы на ГАИшников. а они в чем виноваты перед вами? в том что согласно закона забрали изъяли водительское удостоверение?.......

#7 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 16:25

Стаття 276. Місце розгляду справи про адміністративне правопорушення
Справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 — 126,
127-1 — 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли
правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку
транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 177 і 178 цього
Кодексу, розглядаються за місцем їх вчинення або за місцем проживання порушника.

я не живу в Хмельницькому, адмін порушення теж було не в Хмельницькому. з якого бодуна справа попала на розгляд в Хмельницький?
це хто я виноват чи дайці? я не отримував ніякого повідомлення по поводу судового засідання. і на суддю теж накатав в прокуратуру.

Сообщение отредактировал vizn: 13 Январь 2010 - 16:26

#8 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 17:19

і ще одне. в даї немає рішення суду. викиникає закономірне питання: на якій підставі вони утримують в себе моє посвідчення?
ст..38 , ст. 265-1 КпАП .

Сообщение отредактировал vizn: 13 Январь 2010 - 17:20

#9 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 17:44

питання: на якій підставі вони утримують в себе моє посвідчення?

А на якій підставі вони його вилучили?
vizn, склалося враження, що ви розмовляєте самі із собою :biggrin:
До речі, не могли б ви пояснити, чому ДАІ ви пишете через Ї?

Сообщение отредактировал kuzelk@: 13 Январь 2010 - 17:45

#10 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 17:53

А на якій підставі вони його вилучили?
vizn, склалося враження, що ви розмовляєте самі із собою :biggrin:
До речі, не могли б ви пояснити, чому ДАІ ви пишете через Ї?

ст.222 ч.4
по поводу Ї - ДАЇ... вони нас. і на жаль всі закони в нас проти нас же.

#11 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 18:33

ст.222 ч.4
по поводу Ї - ДАЇ... вони нас. і на жаль всі закони в нас проти нас же.

Багато законів є нормальними, але вони не виконуються - ось у чому проблема. До речі, ви не виконали норму дорожнього закону, через що у вас вилучили посвідчення водія. Розкажить про свій випадок детальніше, будь ласка.

Сообщение отредактировал kuzelk@: 13 Январь 2010 - 18:34

#12 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 19:25

Розкажить про свій випадок детальніше, будь ласка.

176 км автодороги Київ-Одесса. виїзджав з другорядної дороги. знак STOP, зупинився. по головній дорозі в середньому ряду, не швидко, рухалась легкова машина, мені получаєть полоса ускорєнія. виїхав на неї, а коли порівнявся з ментом (я бачив що вони стоять) він зупинив мене. в чому причина? да в тому що цей легковик після мене заїхала на заправку, яка знаходиться тут же біля поста. ну і понєслось = аварійна ситуація і тд. привів водія з легковика , що він там писав на капоті мені не відомо. але видно загрузив мент його нормально. ну а потім - як будем рішати? і скільки, питаю? 100 американьских президентів. ну..... і послав я його. в протоколі звісно я написав що не згоден, нікому ніяк не помішав. питаю мента, а з якою швидкістю рухався легковик? каже 90. Шумахер одна-ко, кажу, це він мав на такій швидкості заїзджати на заправку? вот і вся казочка.

АДМІНУ!!! щось ваш сайт дивно себе веде, не завжди можна відредагувати свій пост. того й получається,як тут замітили, тихо сам з сбою говорю :biggrin:

Сообщение отредактировал vizn: 13 Январь 2010 - 19:28

#13 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 20:27

176 км автодороги Київ-Одесса. виїзджав з другорядної дороги. знак STOP, зупинився. по головній дорозі в середньому ряду, не швидко, рухалась легкова машина, мені получаєть полоса ускорєнія. виїхав на неї, а коли порівнявся з ментом (я бачив що вони стоять) він зупинив мене. в чому причина? да в тому що цей легковик після мене заїхала на заправку, яка знаходиться тут же біля поста. ну і понєслось = аварійна ситуація і тд. привів водія з легковика , що він там писав на капоті мені не відомо. але видно загрузив мент його нормально. ну а потім - як будем рішати? і скільки, питаю? 100 американьских президентів. ну..... і послав я його. в протоколі звісно я написав що не згоден, нікому ніяк не помішав. питаю мента, а з якою швидкістю рухався легковик? каже 90. Шумахер одна-ко, кажу, це він мав на такій швидкості заїзджати на заправку? вот і вся казочка.

АДМІНУ!!! щось ваш сайт дивно себе веде, не завжди можна відредагувати свій пост. того й получається,як тут замітили, тихо сам з сбою говорю :biggrin:

Телефоны доверия:
Департамента ГАИ МВД Украины (044) 272-46-59 и в АР Крым (0652) 55-01-61,
а также в областях:
Винницкой (0432) 59-34-34
Волынской (0332) 79-62-15
Днепропетровской (056) 744-51-92
Донецкой (062) 345-23-30
Житомирской (0412) 40-73-41
Закарпатской (03122) 3-22-86
Запорожской (0612) 24-30-22
Ивано-Франсковской (034-22) 30-5-73
Киевской (044) 249-84-02
г.Киев (044) 483-70-64
Кировоградской (0522) 35-75-33
Луганской (0642) 95-32-32
Львовской (0322) 64-69-41
Николаевской (0512) 21-20-91
Одесской (0482) 45-90-65
Полтавской (0532) 59-07-25
Ривненской (0362) 63-58-21
Сумской (0542) 21-31-14
г.Севастополь (0692) 41-11-11
Тернопольской (0352) 52-38-86
Харьковской (057) 704-15-81
Херсонской (0552) 43-25-36
Хмельницкой (03822) 2-21-59
Черкасской (0472) 39-32-11
Черниговской (04622) 5-63-02
Черновицкой (0372) 55-05-13

#14 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 983 сообщений

Отправлено 13 Январь 2010 - 21:12

Перед тем, как писАть, необходимо думать. На раздумья даётся 2 минуты, потом возможность редактирования закрывается.
Omnia mea mecum porto

#15 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 21:17

kuzelk@ , дякую. все це і багато чого іншого (роздруковані скарги, заяви) в мене є. до речі, я їзжу на фірі (своїй) вже років біля 20 років, і стикатись приходиться з різними тварями. але з таким то вперше .про що можна говорити, якщо вже самі менти пишуть за безпрєдєл свого начальства міністру....

Сообщение отредактировал vizn: 13 Январь 2010 - 21:18

#16 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 22:01

На раздумья даётся 2 минуты

2 мин мало, кто пишет не сокр свои ткст, хоча донести мыслю в пол объеме (использован стиль :biggrin: )

#17 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 983 сообщений

Отправлено 13 Январь 2010 - 22:10

kuzelk@, я повторю, что прежде, чем писАть, необходимо думать. Для редактирования даётся 2 минуты. Это сделано для того, чтобы юзеры не вытирали и не редактировали свои посты, если на них уже есть ответ, а при перепалке это бывало довольно часто, и потОм возникали вопросы о, якобы, несуществующих постах. Было принято решение сократить время для возможного редактирования
Omnia mea mecum porto

#18 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 13 Январь 2010 - 22:47

kuzelk@, я повторю, что прежде, чем писАть, необходимо думать. Для редактирования даётся 2 минуты. Это сделано для того, чтобы юзеры не вытирали и не редактировали свои посты, если на них уже есть ответ, а при перепалке это бывало довольно часто, и потОм возникали вопросы о, якобы, несуществующих постах. Было принято решение сократить время для возможного редактирования

Так вон оно чо :biggrin: вон оно откуда

Сообщение отредактировал kuzelk@: 13 Январь 2010 - 22:48

#19 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 13 Январь 2010 - 23:35

Автору темы - для начала вам нужно узнать, было ли рассмотрено ваше дело в суде и какой результат.
Это делается очень просто - едете в суд, где рассматривалось дело и требуете дело для ознакомления. Все ваши истеричные писульки в прокуратуры, министрам и т.д. до одного места. Здесь все решается либо на месте, либо в суде. Причем "скарга" которую вы написали, скорее всего будет вам возвращена, сроки вышли. Это должен быть именно административный иск о признании действий незаконными и отмене постановления.

#20 Гость_vizn_*

Гость_vizn_*
  • Гости

Отправлено 14 Январь 2010 - 17:49

Автору темы - для начала вам нужно узнать, было ли рассмотрено ваше дело в суде и какой результат.
Это делается очень просто - едете в суд, где рассматривалось дело и требуете дело для ознакомления. Все ваши истеричные писульки в прокуратуры, министрам и т.д. до одного места. Здесь все решается либо на месте, либо в суде. Причем "скарга" которую вы написали, скорее всего будет вам возвращена, сроки вышли. Это должен быть именно административный иск о признании действий незаконными и отмене постановления.

значить так. сьогодні звернувся в внутрішню безпеку УВС області. через пів години повернули права.
вот такі діла. а вже завтра накатаю на інспектора адмінпрактики, який халатно віднісся до своїх службових обовязків. треба жлобів наказувати.

Сообщение отредактировал vizn: 14 Январь 2010 - 17:51

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!