To Top

Перейти к содержимому

* * * * * 1 Голосов

Пиво теперь как водка!

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 56

#41 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 09 Апрель 2013 - 15:05

Так попередник Фори через це пішов… А Фора, не зважаючи на пресинг, ще пручається.
Не знаю жодної Фори в столиці де працюють цілодобово.

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#42 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 09 Апрель 2013 - 16:41

С ассортиментом того маркета, что стоял до Форы было понятно что он уйдет, как только он открылся ))))
Так что в том не было ничего удивительного. Кроме пива там чего-то купить было нереально. У Форы все же немного другая аудитория. Хоть и я, конечно, не знаю разбивку по товарным группам их выторга.

В Киеве есть куча других магазинов работающих круглосуточно.
Кстати не знаю как Фора, но ее старший брат - Сильпо, к примеру на Суворова, круглосуточный.

Сообщение отредактировал Chameleon: 09 Апрель 2013 - 16:43

#43 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 154 сообщений

Отправлено 09 Апрель 2013 - 21:09

Когда это запреты к чему-либо приводили? Во время горбачёвского запрета, когда всё спиртное только до 19:00 продавли, я свободно НА прилавке, в Москве, в одном из больших гастрономов литровую водку перед самым закрытием в 21:00 купил. Я уже не говорю про предприимчивых таксистов. А самогон вообще никогда не переводился...

Люди почему-то плохо в школе учили Третий закон Ньютона: любое действие вызывает равное по силе противодействие направленное в противоположную сторону. Вот когда мы дойдём до такого беспорядка в стране, когда законы Ньютона не будут соблюдаться?.. Но до этого мы ещё не дожили. :smile:
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#44 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2013 - 11:30

ну не знаю. я в Форе, равно как и в ЭукоМаркете, спиртное не покупаю. Потому что я его вообще не употребляю. Т.е. лично мне все равно, будут ли его продавать до 18.000 или до утра.
Мне кажется, антиалкогольные и антитабачные кампании нужно начинать с другого. И с более раннего возраста.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#45 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2013 - 16:06

Якось звик до супермаркетів у столиці, а от у Фастові їх не сприйма. От хочаб Еко на Соборній. До кас боком крізь горілчані вироби. На касах цигарки над головою.
Фора чомусь забуває уціняти гнилі фрукти, хоча в Києві встигають до того як починають.
Фуршет теж ще той. А новий гастроном тепер лише горілчаний відділ.

#46 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2013 - 17:07

Упереджений, таке розташування наразі вважається нормальним в мережевих супермаркетах. Та й в малих магазинчикаї тех використловують ці трюки. Розташування на касі товарів, на які би не звернули уваги за звичайних умов - то більше шансіВ, що ви дещо з них придбаєте, поки стоїте в черзі до ксирки.

Це маркетингові фішки і використовуються в усьому світі. Тож фастівські магазини тут ні до чого :)

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#47 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2013 - 18:27

...Це маркетингові фішки і використовуються в усьому світі. Тож фастівські магазини тут ні до чого :)

Больше того, раздел маркетинга имеется - мерчайдайзинг. И соответственно профессия (офигеть!!!) - мерчайдайзер, то бишь спец по выкладке таовара. Хотя рационал, по завлекухам, в этом есть.

#48 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2013 - 20:03

В Сільпо (Аркадія) та Ашані ці кляті дайзери не працюють. Тому купую там. Чому в наше «провнційне містечко» треба перетягувати ці буржуйські заманухи?

#49 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2013 - 20:21

Больше того, раздел маркетинга имеется - мерчайдайзинг. И соответственно профессия (офигеть!!!) - мерчайдайзер, то бишь спец по выкладке таовара. Хотя рационал, по завлекухам, в этом есть.

Возможно, вы хотели блеснуть знанием иностранных слов :)
Естесственно, мне знакомо это слово, также я кое0что понимаю в этом процессе маркетинга. Но правильно звучит это как мерчаНдайзинг. Исходя из того, что вы дважды написали это слово с ошибкой, следует вывод, что это была не опечатка.

В Сільпо (Аркадія) та Ашані ці кляті дайзери не працюють. Тому купую там. Чому в наше «провнційне містечко» треба перетягувати ці буржуйські заманухи?

Упереджений, в усіх мережевих магазинах (якими є і згадані вами Сільпо та Ашан) використовується цей самий злополучний мерчандайзинг. Тобто "дайзери" (с) там працюють. Якщо ви не помічаєте цього, значить працюють вони дуже добре і отримують зарплату недарма! ;)

=============
Дозволю собі короткий список "трюків", що використовуються у супермаркетах для збільшення розміру ереднього чека (тобто щоб ми з вами купили більше, ніж планували, витратили більше грошей).

- відсутність вікон (спотворює сприйняття покупцем часу)
- легка музика (загальне розслаблення, створення ілюзії доброго настрою, довіри до магазину тощо)
- кольоровий цінник (ми завжди звертаємо увагу на щось відмінне від загалу)
- вживання нецілого числа (сумнозвісні 99 копійок: більшість людей сприймають суму не в більший бік, як арифметичне середнє, а в менший. Наприклад, ціна 4,99 сприймається не як 5 грн без 1 копійки, а як 4 гривні і якісь там копійки, а це підсвідомо змушує робити нас вибір в сторону такого нібито дешевшого товару)
- запахи в торгівельному залі (якщо ви думаєте, що супермаркет круто заробляє на випічці хліба чи на курках, ви помиляєтесь. Запахи змушують нас відчувати голод і купувати більше і більше)

Якщо цікаво, можу продовжити список. Просто моє повідомлення вже виглядає оффтопом. (Пардон!)

Я впевнена, що не існує розумово здорових людей, які б не реагували на такі трюки. Якщо ви подумаєте, що це НЛП, то не помилитесь ;)
Є хороший спосіб перевірити себе на зазомбованість рекламою. Прийдіть в магазин і спробуйте вибрати з подібних продуктів якийсь один. Очевидно, що ви виберете "улюблений" (нажаль, рекламщики часто самі нам підсовують продукт, який ми вважаємо улюбленим). Якщо "улюбленого продукту не знайдете, то будете "сканувати полиці в супермаркеті кілька хвилин.

Ви ніколи не замислювались, чому крупні концерни продають так багато однотипних продуктів під різними назвами? Щоб викликати у нас, покупців, ілюзію вибору.

Гадаю, те саме і з алкогольними напоями. Щоб ми їх скоріше купили, полиці з алкоголем розташовані зазвичай так, щоб ми мали їх в полі зору під час стояння в черзі до каси, або обов"язково пройшли повз них.

-

#50 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2013 - 02:00

Что значит человек в Италию прокатился. B) . Этим летом какая-нибудь Черногория и Фима СОбак отдыхает. Ну очень сложные слова от зубов, прям- таки отлетать будут.

#51 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2013 - 10:19

Чому тоді в Ашані на касах продають лише сумкм та пакети, та й то ти сам їх береш, а не тобі пропонують! + ціну вказують за кілограм/літр! + купа сканерів для уточнення ціни. Думаю в Європах так скрізь.
В Москві великі багаторазові кульки в супермаркетах безкоштовні, аби купував більше. В нас же в Форі-Фастів на касі немає навіть одноразових з ручками!!! Зайве казати, що в Києві є.
Та ж Фора (як і інші її сестри Сільпо та Фоззі) навмисно створює на касі черги, щоб ми або наші діти щось докинули до кошика. А Фуршет взагалі з n→∞ кас, працює n→0 з тією ж метою.
І це не окрема наука/мистецтво, а банальне шахраювання. Пройде кілька років, і це заборонять.

#52 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2013 - 11:56

alecko, ми знайомі?? Звідки ви знаєет, де я була?

Упереджений, у Форі одноразові пакетики з ручками є завжди (коли я відвідую цей супермаркет, принаймі).

Та ж Фора (як і інші її сестри Сільпо та Фоззі) навмисно створює на касі черги, щоб ми або наші діти щось докинули до кошика.

тут ви абсолютно праві!

Щодо шахраювання, то навряд чи таку поведінку заборонять взагалі колись. Якщо згадати історію торгівлі в цілому, то краще не буває. Тільки гірше. Для покупця, звісно.

Щоб нікого не звинувачувати, я хожу в супермаркет зі списком. І мені не соромно. Бо без списків мій середній чек давно перевалив за півтори сотні (навіть не уявляю, де я гроші беру на ці магазини, жах).

#53 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 15 Апрель 2013 - 08:20

Бо без списків мій середній чек давно перевалив за півтори сотні (навіть не уявляю, де я гроші беру на ці магазини, жах).

себе писать надо начать ))))
а то у меня средний чек стремится к трём сотням обычно )))

#54 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 15 Апрель 2013 - 09:53

Chameleon, у вас хорошая ЗП, позждравляю :) Для меня и 150 каждый день оставлять в магазине - много )))

#55 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 15 Апрель 2013 - 11:45

Chameleon, у вас хорошая ЗП, позждравляю :) Для меня и 150 каждый день оставлять в магазине - много )))

мерси ))
работаем над этим, хотелось бы побольше )
хотя, слава богу, я не каждый день, такое делаю со своим кошельком )) но жалко каждый раз )))

Сообщение отредактировал Chameleon: 15 Апрель 2013 - 11:46

#56 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 154 сообщений

Отправлено 15 Апрель 2013 - 12:30

Для меня и 150 каждый день оставлять в магазине - много )))

Так может быть, тут дело в частоте походов в магазин?
Статистика говорит, что реже ходить в магазин и оставлять там большую сумму экономичнее, чем ходить туда чаще, но тратить меньше за один раз. :smile:
Дело в том, что даже составив предварительный список, покупатель всё равно приобретает в магазине лишние вещи. Мерчанда́йзинг не перешибёшь! :tender:
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#57 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 15 Апрель 2013 - 13:11

Так может быть, тут дело в частоте походов в магазин?
Статистика говорит, что реже ходить в магазин и оставлять там большую сумму экономичнее, чем ходить туда чаще, но тратить меньше за один раз. :smile:
Дело в том, что даже составив предварительный список, покупатель всё равно приобретает в магазине лишние вещи. Мерчанда́йзинг не перешибёшь! :tender:

Причина частых походов в магазин в том, что у меня авто нету, а в руках тяжести носить я неприучена :) 150 грн в день это, конечно, утрировано. Но почти правда )))

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru