To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Позиція №1, січень 2010 року


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 136

#1 clannad

clannad

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 469 сообщений

Отправлено 01 Февраль 2010 - 14:46


Изображение


У світле майбутнє – із чистим минулим


 

Мені стає не по собі, лиш подумаю – Президент України – Янукович. Можливо, він уже й не той, що сидів у тюрмі двічі чи тричі. Можливо. Але підсвідомо не сприймаю такого «прапора» України як європейської держави, такого першого «обличчя» на ділі. Чи світ перевернувся, чи не має в нас людей із чистим минулим, щоб не соромитись перед світовою спільнотою. Тому й голосуватиму за жінку, за Юлю. ]]>Україна]]> теж носить жіноче ім’я. І вони одна одну доповнять.

Дізнались ми після першого туру виборів, як голосували наші виборці у виправних колоніях. Оце так політична орієнтація! За нього, свого колишнього, віддали голоси лише 1 із 10. Решта голосували за неї. Щось в цьому таки є.

Я як лікар не є впевненим (судячи із зовнішніх ознак Віктора Федоровича), що в нього все гаразд із здоров’ям. Ні, хай живе довго і не хворіє. Але вимовляти по 3-5 слів не кожен зможе… А це ж треба буде (якщо таке лихо станеться) представляти державу на міжнародному рівні. Та до нашого і так невисокого світового авторитету та ще й такий пасаж…

Голосуватиму тільки за Юлю Тимошенко. Вона – згусток пульсуючої енергії, вона вміє переконувати і шукати прибічників навіть серед ворогів своїх. За нею і з нею – майбутнє України. Вірю в це.

 

Володимир Резеда,

Лікар ЦРЛ, м. ]]>Фастів]]>


Краса врятує світ


 

 

]]>Изображение]]>

 

 

Я молода людина. Ще не одружений. Тож і захоплюватися жіночою красою для мене не гріх. А вона справді така чарівна ця Юля Володимирівна, не дивлячись на свій вік. Скажете, - то все емоції, а тут справа серйозна, політична. Так. Але якщо в людині політика поєднується із зовнішньою красою, тоді вона має незаперечні переваги над своїми опонентами.

За цими параметрами наша Юлія Володимирівна є лідер. Слухав її недавній виступ у Львові: українська мова – єдина державна; іноземним базам на Україні – ні; ]]>Україна]]> – європейська держава. Це її позиція, це й моя позиція.

Я хочу в цивілізованій країні з усіма її атрибутами: висока ]]>культура]]>, високий рівень освіти, високі духовні стандарти. І все це я повязую із президентом Юлією Тимошенко. За неї і віддам свій голос, як і мої друзі.

 

Семен Березюк,

студент IV курсу

Університету культури і мистецтва

м. ]]>Фастів]]>Бо вона патріот


 

У першому турі виборів голосував за Віктора Ющенка. Бо я патріот України. Тепер віддам свій голос за Юлію Тимошенко, бо вона теж за моїми переконаннями – патріот. Ще з часу Майдану я бачив їх однією командою в боротьбі за незалежну, сильну Україну. І те, що сьогодні наша Юлія стоїть за крок від посади Президента України, мене тішить, всиляє мою надію на продовження курсу, розпочатого Віктором Андрійовичем. Курсу входження нашої країни до спільноти європейських держав.

А що ж отой другий… він тягне Україну-неньку до колишнього «старшого» брата, в Росію. То минуле. І наша дорога не в Азію.

Гидко мені слухати, коли лідер «донецьких» вішає «лапшу» на вуха простачків-виборців у вигляді підвищення соціальних стандартів. Ну підвищила їх Верховна Рада за наполяганням опозиції… Аж на 60 копійок для рядового пенсіонера. Така ціна і їх ініціаторам. Опозиція галасує ніби вона вболіває за народ. Але працює для народу лише уряд на чолі із Юлією Володимирівною. І я їй довіряю. Хай буде в нас в Україні Гетьманша, якщо в гетьманів рука ослабла. І слава за те Богу!

 

Михайло Шайда, пенсіонер

м. ]]>Фастів]]>


Наша Юлечка


 

 

]]>Изображение]]>

 

 

Вірю в краще майбутнє України, в щасливу долю майбутнього Президента держави Юлії Володимирівни. Я є членом партії «Собор», а проте цій тендітній жінці щиро симпатизую. Більше того, - захоплююся нею як вольовою людиною, яка має чоловічий характер із яскравою харизмою.

Як вона по-бійцівські відбивається від цих квадратних депутатів Верховної Ради. Це треба мати підтримку Бога. І, певно, Він їй допомагає.

Працюю в сфері ринкових послуг. Відчуваю, як наш уряд на чолі із Тимошенко крок за кроком йде нам назустріч, опікується нашими справами. Не намагається поставити нас на коліна. Будемо жити ми, буде міцнішати і країна. Її політична поміркованість, як державного керівника у сфері бізнесу мене задовольняє і всиляє надію на краще майбутнє.

Страшно згадувати, яку політику щодо нас вів колишній прем’єр Янукович перед помаранчевою революцією. Мені тоді двічі підпалювали торгову палатку «круті бандюковичі», підпалювали квартиру. Те треба було пережити.

Та щоб я тепер голосувала за нього і таких як він – та ніколи в світі. Нам потрібний цивілізований Президент із чистим минулим.

Всіх жінок, всіх підприємців малого і середнього бізнесу закликаю віддати свій голос за нашу Юлечку, бо вона того варта.

 

Валентина Ярова, підприємець

м. ]]>Фастів]]>Другий – вирішальний


 

 

]]>Изображение]]>

 

 

Для українців, що ]]>вибори]]>, - то бій. Що голосування, – то вирішальне. Воюємо один з одним, зі своєю совістю. І немає ніби нічого важливішого за те. Сьогодні тільки й чути «Ти за кого?». Віримо в більшості своїй в доброго «царя-президента», який зробить життя наше вже завтра краще. Такі ж наївні, як і раніше. Такі, як писав Тарас Шевченко: «Раби з кокардою на лобі». Вже на часі і прозріти. Є Бог, немає доброго Президента. Прості істини. Господь творив в далекому минулому чудеса, аби його народ повірив у Нього. Президент таких чудес не зробить. Будь-який. Він – людина. Та ще й українець. А ми таки віримо…

Начитавшись передвиборних листівок кандидата в Президенти Януковича, моя сусідка мрійливо розмірковує: «А може й справді пенсію підвищить і життя стане кращим!». Авжеж. Чекайте… Так колись відомий на Фастівщині колишній двічі мер Тимофієв (двічі обирали і двічі достроково припиняли його повноваження, то за «довгий язик», то за «довгі руки») обіцяв (!) підвищити зарплату вчителям… Повірили. Обрали. «Нє царскоє ето дєло» зарплату або ті ж соціальні стандарти підвищувати. Казав один кіногерой: «Мое дело было сидеть». Ні, це я без натяку на одного із героїв нинішніх перегонів.

Український Президент, - то є прапор нації. Одурманений ідеологічним блудом радянські люди, йдучи на вирішальну справу, міфічно закликали «За Сталіна». А той тільки вуса погладжував та люлькою попихкував, творячи криваву справу.

Горланили і ми «За Ющенка»… За Україну слід голосувати.

Сьогодні знову вибір. Вибір між Україною і ковбасою (обіцяною). Я обираю Україну. Бо  я свідомий громадянин і патріот. Тому й голосуватиму за неї. Та ще за Юлю. Вона як і ]]>Україна]]>, носить жіноче ім’я. Для мене Тимошенко - продовження майдану. Я й тоді горланячи «Ющенко – так!» бачив перед себе її – неньку. Тепер багато хто над такими як я насміхається. І хай. Я терпеливий. Але знову голосуватиму за неї – за Україну. І за Юлю.

Пригадую слова вірша мого покійного товариша Василя Мурашка, написаного в ті буремні дні 2004 року:

«Поміж люди метеликом білим

Леді Ю, а коса – наче серп.

Всіх вітає, і всім зрозуміло,

Що вона зараз прапор і герб».

Майдан продовжується сьогодні. Як і тоді ми перед вибором. Як і тоді довелось мені працювати в окружній виборчій комісії: у 2004 році з другого туру головою ОВК, тепер рядовим членом. Пригадую, як тоді одна супер-помаранчева пані «наїзджала» на мене: «Корчак, ти працюєш на Януковича. Бо, бачте, не хотів приймати від неї якісь документи, здавані з порушенням термінів».

«Я на Закон працюю, - відповідав. Працював на Закон. А це робити важче, ніж на когось. Бо всі антизаконники бачать в тобі ворога. Завершився перший тур. ЦВК прийняла підсумковий протокол від нашої комісії. А як вона працювала… Затремо для ясності. Твердо переконаний. В таких комісіях мають працювати люди з досвідом і життєвим. Але коли сама ЦВК порушує то й же закон про ]]>вибори]]>, тоді й «затремо для ясності». Певно, більшість фастівчан знають результати виборів першого туру. Дозволю собі ще раз підвести підсумки: по виборчому округу №92 Юлія Тимошенко отримала переконливу перемогу. Її перевага над основним конкурентом була подавляючою. Всі 20 виборчих дільниць Фастова підняли біло-червоний стяг із серденьком – стяг перемоги. Із 42 виборчих дільниць фастівського району лише дві цього не зробили, як і 2 із 58 Макарівського району. Місто ]]>Фастів]]> при 43 тисячах виборців віддало за Юлю Володимирівну майже 9,5 тисяч голосів. Тоді як за нього вдвічі менше. У процентному відношенні це виглядить так: 37% на 18%.

Показово, що на виборах 2004 року Янукович у другому турі голосування теж отримав підтримку тих же 18% фастівчан. Тоді як Ющенко аж 79%.

Можливо, моїм землякам буде дізнатися, про результати голосування по «регіонам» міста: надаю таку можливість. Віддані голоси:

 
 


Казнівка


Снігурівка


Завокзалля


Заріччя


Кадлубиця і Журавлівка


Привокзалля


За Тимошенко


812


548


528


680


419 + 319


617


За Януковича


365


178


186


317


169 + 101


236


 

Для порівняння у 2004 році другий тур виборів дав такі результати:

  


Казнівка


Снігурівка


Завокзалля


За Ющенка


1703


1092


1674


За Януковича


307


506


368


 

Фастівський регіон був і залишається помаранчевим, хто очолює колону демонстрантів. Тоді Ющенко, тепер Тимошенко. Доречі, в одному із своїх виступів передвиборних Віктор Андрійович сказав: «Хто буде другим в першому турі – той стане першим в другому». І я йому вірю.

Для патріотів відбулося рейтингове голосування 17 січня. Наші емоції розійшлися по всьому спектру кандидатів. Найвищим виявився рейтинг у Юлії Тимошенко – 25%. Тож тепер слід забути чвари суперечки і об’єднатися перед загрозою реваншу «донецьких олігархів». Українцям важко дається ця наука. До хутора свого серця лежить. Але ]]>Україна]]> в нас одна.

Зовсім не розділяю заклики окремих помаранчевих командирів першого бою, програного ними, ніби слід справити у бюлетені 7 лютого із їх прізвищами. Абсурд. Це коли доганяють одного білолицього в Америці індійці. І ось-ось наздоженуть. Тоді той вихоплює ножа і полосує свою голову з криком: «Ні вашим, ні нашим». (це щоб не оскальпували).

Вгамуйте, хлопці, свої пристрасті. Життя продовжується. Не буде ]]>Україна]]> європейською державою, куди нас вели Ющенко і Тимошенко, - стане провінцією Білокаменної. Там уже чекають на своїх. У 2004 році Путін поспішив привітати Януковича із президентством. Тепер мовчить. Чекає. Не дочекається.

За кого голосувати?! Маю старшого товариша Олексія Петровича. Лежить до нього моє серце. Ось яка вийшла з ним розмова на тему «За кого».

- Так, Петровичу, «коліться», за кого таємно голосували?

- Таємно за Тігіпка.

- Гаразд. Ви - заядлий вболівальник футболу. Тож знаєте. Що таке кубкова система: 1/16, потім 1/8, 1/4, полуфінал і фінал у нашому виборчому фіналі двоє. Вона і він. Пригадуєте минулий чемпіонат з футболу? Яка не була класною команда Голландії, але в полуфінал вийшла Росія обігравши її. І ми раділи.

- Було, було…

- А ще пригадайте наші з вами партійні часи. Ви могли б тоді припустити, щоб у вашій біографії значився запис – «судимий», або іще ваші батьки чи ближні родичі співпрацювали з німцями під час війни, а вас чи мене обрали або призначили на партійну посаду?

- Анатолію, ти таке кажеш, ніби з неба впав. Та ніколи в житті. Не дали б дописати автобіографію, виставивши за двері…

- То чому ми сьогодні ще думаємо кого обрати президентом, якщо в одного кандидата, ну не винуватий він сьогодні, є аж два записи – «сидів». А це вам не партком депо чи посада завідуючого відділом міському партії.

- Ти правий на 100%.

- Скажете, третій варіант, ні за кого…

- Припустимо, так. Та пригадайте нашу гірку історію. Сиділи заможні українці по своїх хуторах, не йшли в армію Симона Петлюри визволяти Україну від більшовиків в 1919 році. І що з того вийшло?

А далі був геноцид і голодомор 1932-1933 років, бо прийшли бандити свої і чужі та і забрати те що й було.

- Ти правий. Буду думати…

Ось так мій сердешний приятель Петрович пішов вирішувати проблему за кого голосувати 7 лютого.

Питають в одного чухраїнця для чого йому голова: «Я нею їм», - відказує. Думати слід, бо й хліб відберуть.

 

Анатолій Корчак,

редактор газети «Позиція»


Людина працює


 

 

]]>Изображение]]>

 

 

І це не повторення виборчого гасла Юлії Володимирівни. Справді, хоч одна людина із владного олімпу України щось робить для неї. А всі решта – і Президент, і Верховна Рада, і опозиція тільки ставлять палиці у колеса возу Тимошенко, зловтішаючись над проблемами, невдачами уряду. А вони об’єктивні. Таким чим гірше для держави, ти солодше їхнім чорним душам. Отакі-то патріоти-вболівальники за своє рвуться до влади. Я позапартійний. Проте голосував на першому етапі голосування саме за лідера партії «Батьківщина» Тимошенко. Довіряю їй і бачу в ній першу жінку-президента України. А Янукович тільки морочить голову людям. Пустомеля. Що він зробив для людей, коли був прем’єром? Ледь його команда не розікрала ще не до кінця приватизовану державну власність. Ото й усе.

Не доріс він до керівника самого високого рівня. І не доросте, бо таких як я, котрі довіряють Юлії Володимирівни – більшість.

 

Аркадій Кармазін,

учитель ЗОШ №1, м. ]]>Фастів]]>


Юля Тимошенко - наш Президент


 

Сімнадцятого січня цього року відбувся перший тур виборів Президента України. На мою думку він пройшов демократично, щоправда певні ризики щодо зриву виборів були присутні і в нашому виборчому окрузі. Як член окружної виборчої комісії, я уважно спостерігала за тим, що відбувається у нашому ТВО №92. За умови недосконалого виборчого законодавства були певні порушення і у нас, але вони не змогли суттєво вплинути на результати виборів. Наша окружна комісія попрацювала в міру своїх сил.

Проте за час роботи в комісії в мене склалося враження, що кандидати в Президенти від Віктора Януковича, група його підтримки, а це були представники від кандидата Бродського, Ратушняка, Противсіх, часом і Мороза викликала в мене недовіру. Складалося враження, що ця група людей переймалася діями, які шкодили демократії, йшли на користь своєму кандидату. Що їх об’єднувало? Які мотиви – можна було лише здогадуватися.

Ось, наприклад, для чого було встановлювати в залі засідання комісії фотокамеру запису, коли майже вся комісія з цим не погоджувалася? А проте вони вперто ігнорували позицію більшості. То була спроба морального тиску на комісію. Знай, мовляв, з ким маєте справу. Вже згодом, коли приймались протоколи дільничих комісій, тоді і цих людей з команди «Я» стали більш зрозумілими. То була помста дільничним комісіям, де були зроблені зауваження спостерігачам від Януковича під час голосування. Аби ті не заважали роботі комісії. Вони вирішили просто помститися. Звинувачували їх керівництво у підробці документів і повертали протокол для повторного прорахунку голосів. Такому рішенню підпали дві комісії з міста і району: №2 і №41, а дільнична комісія №68 (Макарівський район) взагалі потрапила в становище, коли безпідставно ОВК та спостерігачам від Януковича не сподобались результати голосування. Тут за Юлію Тимошенко віддали голоси 779 виборців, а за Януковича лише 132. Відбувся повторний перерахунок бюлетенів і він підтвердив – все вірно, фальсифікації немає. Ну не люблять у нашому окрузі Януковича, а віддають перевагу Тимошенко!

Я і вся моя родина голосували у першому турі за Юлію Володимирівну. В другому турі зробимо теж саме. Я закликаю всіх мешканців нашого міста підтримати цю неймовірно Енергійну, розумну жінку, безумного лідера України на виборах 7 лютого. Треба обов’язково прийти всім на виборчі дільниці, не сидіти дома, а проявити громадянську зрілість і патріотизм. Не дамо шансу прийти до влади олігархічним силам. Єднаймося, голосуймо за людину, яка працює в ім’я майбутнього України. Це – Юлія Тимошенко, наш майбутній Президент.

 

Наталія Датко, член окружної комісії ТВО №92
Розуміти серцем


 

 

]]>Изображение]]>

 

 

Я жінка, як і Юлія Володимирівна. І цим багато сказано. Ми, жінки, особливі у цьому світі. Бачимо його ще й серцем. А воно гаряче. Так хочу, щоб майбутнім Президентом України була жінка. Тоді й чоловіки стануть іншими. Точно іншими – добрішими.

Нещодавно побувала в нашій міській лікарні. Один лікар приймає по шаблону, як чергового хворого. Інший – із добротою в серці. Тоді й хвороба меншає. Доречі, мені імпонує остання заява Юлії Володимирівни про її серйозні наміри в разі обрання Президентом вивести вітчизняну медицину в розряд передових в Європі. Хочу, щоб так було.

А ще нас, студентів, хвилює скоре майбутнє – де будемо працювати, якщо підприємці неохоче беруть на роботу молодих випускників вузів без стажу роботи. Нам потрібні хоч би кілька років, гарантованих державою, для професійного становлення. Уряд Тимошенко робить в цьому напрямку перші практичні кроки назустріч нам. А стане Юлія Володимирівна Президентом – то й закріпить цей процес.

Голосуватиму за Юлію.

 

Наталія Велика, студентка 3-го курсу Національного технічного університету України (Київський політехнічний інститут), фастівчанка
Обличчя України


 

 

]]>Изображение]]>

 

 

Протягом 19 років незалежності України країною керували чоловіки. Вони показали все на що «здатні». Прийшов час передати владу жінкам! Особисто я обираю Юлію Володимирівну, оскільки саме її бачу обличчям України.

За роки прем’єрства Юлії Тимошенко урядом немало зроблено для підвищення життєвих стандартів громадян. Зміцненню авторитету України. У 2007 році ]]>Україна]]> вступила до світової організації торгівлі, уряд владнав газові проблеми з Росією, витримав перші удари фінансової кризи. І за всим цим стоїть мужня постать Тимошенко. Маю ще сказати, що надзвичайно приємне враження склалося у мене від міжнародних державних стосунків нашого прем’єра. Її з пошаною, гідно вітали представники інших країн, а ]]>Україна]]> лише нарощувала політичну вагу на світовій арені. Чого не сталося за часів правління її головного опонента. Нашу Юлію з радістю приймали і папа Римський, і канцлер Німеччини Ангела Меркель, Президент Франції Саркозі, інші високі посадовці. І що найважливіше для України, на мою думку, - вона є першою, хто після кучмівського режиму змогла налагодити ділові стосунки із сусідами з Росії. Ще один фактор, котрий виділяє Юлію з-поміж інших політиків, є її поведінка у взаємостосунках з опонентами: вона ніколи привселюдно не ображала жодного з них. З її уст лунала лише конструктивна критика опонентів, на котру вони майже не мали чітких відповідей.

Я без заперечно голосуватиму саме за Юлію Володимирівну. Вона для мене авторитет.

 

Тетяна Бойко, молодий юрист, м. ]]>Фастів]]>
Адреса цієї статті на сайті:
Позиція №1, січень 2010 року
 • ancetteAnat это нравится


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
 • Гости

Отправлено 01 Февраль 2010 - 15:14

зара буде

смішнувата статейка, це вже даже не позиція а ціла поза :rolleyes:

#3 df

df

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 2 796 сообщений

Отправлено 01 Февраль 2010 - 15:21

цитатки))

[quote]Дізнались ми після першого туру виборів, як голосували наші виборці у виправних колоніях. Оце так політична орієнтація! За нього, свого колишнього, віддали голоси лише 1 із 10. Решта голосували за неї. Щось в цьому таки є.[/quote]
Таки есть!

[quote]У першому турі виборів голосував за Віктора Ющенка. Бо я патріот України.[/quote]
без каментов))))

[quote]іноземним базам на Україні – ні[/quote]
иииииии! ай-ай-ай!

[quote]Я є членом партії «Собор»...[/quote]
...той которая официально поддержала ЮВТ.

[quote]Анатолій Корчак[/quote]
Флюгер. Пример приспособляемости.

[quote]А всі решта – і Президент, і Верховна Рада, і опозиція тільки ставлять палиці у колеса возу Тимошенко[/quote]
Ага.

[quote]Я закликаю всіх мешканців нашого міста підтримати цю неймовірно Енергійну, розумну жінку, безумного лідера України на виборах 7 лютого.[/quote]
так, невзначай вырвалось)))

[quote]Я жінка, як і Юлія Володимирівна. І цим багато сказано.[/quote]
[quote]Протягом 19 років незалежності України країною керували чоловіки. Вони показали все на що «здатні».[/quote]
Ну тут всё понятно))


Слабенько шото Корчак поработал...

Сообщение отредактировал df: 01 Февраль 2010 - 15:22


#4 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
 • Гости

Отправлено 01 Февраль 2010 - 16:55

«Поміж люди метеликом білим
Леді Ю, а коса – наче серп.
Всіх вітає, і всім зрозуміло,
Що вона зараз прапор і герб».

Експромтик :rolleyes:

Що за міль жовто-блакитна
Сіла на державний прапор?
Дуже вдала мімікрія,
Імунітет на прилад „Раптор”.
Незвичайний то метелик,
А створіння надприродне,
На голівці страшна зброя –
Гострий серп, сікало модне.
Не здолати нафталіном,
Та газеткою не вбити,
Але всім вже зрозуміло –
Краще міль, ніж шершень ситий.

Сообщение отредактировал kuzelk@: 01 Февраль 2010 - 16:56


#5 tor5

tor5

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 079 сообщений

Отправлено 01 Февраль 2010 - 17:19

Ну не все в Фастове такие "Зомби", против 2007 года -падение популярности Тимошенко на 11%. А если народу толково обьяснить, кто накручивает цены на сахарок и муку... Не для кого в Фастове не секрет ,что самая боевая часть активистов БЮТа - владельцы палаток,киосков и мелкие предприниматели... Знаю спецов агитпропа -если бы они захотели "расшевелить" местных аборигенов, то во 2 туре голосов за Тимошенко еще бы убыло...

#6 anticom

anticom

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 578 сообщений

Отправлено 01 Февраль 2010 - 17:54

Владимир спокойно объяснил свою позицию, а в ответ получил ерничание и смешки. Наверное так проще.
С Янеком все ясно, добавлять не стоит. А вот с Юлей не все так однозначно. Очевидно, что она на пару с Лазаренко в свое время нарубила капусты, что и правнукам хватит. И сейчас она ловко обходит эти моменты. Но из двух зол человек выбирает меньшее. Поэтому буду голосовать за Юльку.

#7 df

df

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 2 796 сообщений

Отправлено 01 Февраль 2010 - 18:27

Поэтому буду голосовать за Юльку.

Токо обязательно сердцем)

#8 tak4

tak4

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 228 сообщений

Отправлено 01 Февраль 2010 - 18:36

цитатки))

Флюгер. Пример приспособляемости.

Слабенько шото Корчак поработал...Мені соромно, що така людина (КОРЧак) представляла Яценюка в ОВК... :rolleyes:
They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth, rather then truth as the authority G. Massey

#9 Гость_Berik_*

Гость_Berik_*
 • Гости

Отправлено 01 Февраль 2010 - 19:56

так він ще й Яцика продвигав? :rolleyes:

#10 tor5

tor5

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 079 сообщений

Отправлено 02 Февраль 2010 - 08:34

"Мені соромно, що така людина (КОРЧак) представляла Яценюка в ОВК... "-
Надо было раньше рассказать об этом :rolleyes: - у меня теща за Яценюка голосовала(может он и не виноват, что на местах его такие "функционеры" компроментируют...)

#11 tak4

tak4

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 228 сообщений

Отправлено 02 Февраль 2010 - 11:49

"Мені соромно, що така людина (КОРЧак) представляла Яценюка в ОВК... "-
Надо было раньше рассказать об этом :rolleyes: - у меня теща за Яценюка голосовала(может он и не виноват, что на местах его такие "функционеры" компроментируют...)та справа у тім, що функціонером КОРЧак якраз і не був...
(так... продався за 30 срібляків)

P.S.
Спеціально для тещі:
Invalid Video Link

Сообщение отредактировал tak4: 02 Февраль 2010 - 11:51

They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth, rather then truth as the authority G. Massey

#12 Asiya

Asiya

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 7 сообщений

Отправлено 02 Февраль 2010 - 12:47

Ви вже даруйте, не агітую за кого-небудь, а так, з цікавості, почитала ваші "аргументи" за Юлію Тимошенко. Не казатиму своєї позиції - не в цьому зарас суть. Прошу не вважати мої зауваження агітацією проти Юлі - ні! Але, любі мої, та ви ж контраргументи наводите!))) Ну ось ,наприклад, пан Семен Березюк, студент ( нічого особистого, просто цікавий приклад). Вдумайтеся лишень!:
"...Тож і захоплюватися жіночою красою для мене не гріх. А вона справді така чарівна ця Юля Володимирівна, не дивлячись на свій вік. Скажете, - то все емоції, а тут справа серйозна, політична. Так. Але якщо в людині політика поєднується із зовнішньою красою, тоді вона має незаперечні переваги над своїми опонентами..." - краса рятує світ! Але не УКРАЇНУ У КРИЗОВИЙ ПЕРІОД! за "гарні очі" газ безкоштовно не дарують! чомусь...))

"...За цими параметрами наша Юлія Володимирівна є лідер...." - як важливо для політика бути найгарнішою...))
"...Слухав її недавній виступ у Львові: українська мова – єдина державна..." - правді в очі подивимося: вимова у пані прем"єр-міністра "кульгає"-"кульгає")) Не так про Юлю, як просто "до речі": іноді ліпше сказати російською, аніж псувати милозвучність української.
"... висока культура, високий рівень освіти, високі духовні стандарти. І все це я повязую із президентом Юлією Тимошенко. ..." - Ви, пане Семене, хоч чули бруд, який проливає пані Юля на опонентів? Ви особисто відчули різницю від підвищення степендії - ви ж студент, - якщо ціни підвищились на стільки, що підвищення степендіїї здається жалюгідним) Високі духовні стандарти? Даруйте, треба записати до словничка, що нездійснення обіцяного, омана та наклепи - то є "Високі духовні стандарти")) Не кажу, що Юля Володимирівна така одна! Її опоненти теж не "святі"! Нічого не маю проти Тимошенко!!! Але, ви ж думайте, що пишете))

Щодо того, що "Вона - жінка. Я теж. Цим багато сказано" - солідарність на виборах є дещо неаргументованою позицією. Даруйте)

#13 tor5

tor5

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 079 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2010 - 09:12

Перед тим, як голосувати за Тимошенко, я б порадив виборцю з Фастова задати самому собі кілька питань:
1. Чи покращилось моє життя за час її прем"єрства?
2. Чи отримав я обіцяну 1000 по боргам Ощадбанку?
3. Чи задоволений я діяльністю міської влади (тепло, вода, вивіз сміття, прибрані вулиці, гарні дороги і т.д.),усвідомлюючи, що "контрольний пакет " влади - у депутатів місцевої "ячейки" БЮТу ?
4.Чи задоволений я цінами на харчі( особливо , на цукор) та інші товари в нашому місті( де приватні підприємці та власники магазинів - складають актив місцевого БЮТу)?

Я - не прихильник Януковича, тому у 2 турі буду "Проти всіх" ...

#14 Victor

Victor

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 6 384 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2010 - 09:26

Я - не прихильник Януковича, тому у 2 турі буду "Проти всіх" ...

"Не бойся врага своего: самое плохое, что он может сделать - убить тебя. Не бойся друга своего: самое худшее, что он может сделать - это предать тебя. Бойся равнодушного: с его молчаливого согласия совершается и то, и другое!!!"
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#15 clannad

clannad

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 469 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2010 - 09:38

"Не бойся врага своего: самое плохое, что он может сделать - убить тебя. Не бойся друга своего: самое худшее, что он может сделать - это предать тебя. Бойся равнодушного: с его молчаливого согласия совершается и то, и другое!!!"


100%!

#16 tor5

tor5

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 079 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2010 - 13:22

"Проти всіх" - это не равнодушие, а гражданская позиция (нам предлагают типа "выбор" из 2 видов дерьма, а я и многие не хотят употреблять подобное). Вы будете удивлены % "Проти всіх" по стране...

#17 Victor

Victor

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 6 384 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2010 - 13:32

"Проти всіх" - это не равнодушие, а гражданская позиция (нам предлагают типа "выбор" из 2 видов дерьма, а я и многие не хотят употреблять подобное). Вы будете удивлены % "Проти всіх" по стране...

Из двух зол нужно выбирать меньшее! Или как?
А свою позицию люди заявили в первом туре.
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#18 tor5

tor5

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 079 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2010 - 15:49

Технологию "2 зол" мы уже проходили...

#19 Victor

Victor

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 6 384 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2010 - 16:00

Технологию "2 зол" мы уже проходили...

Это из серии: назло кондуктору, куплю билет и пойду пешком? :rolleyes:
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#20 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
 • Гости

Отправлено 03 Февраль 2010 - 17:28

"Проти всіх" - это не равнодушие, а гражданская позиция (нам предлагают типа "выбор" из 2 видов дерьма, а я и многие не хотят употреблять подобное). Вы будете удивлены % "Проти всіх" по стране...

"Проти всіх" это не гражданская позиция - в данной ситуации это ТУПИЗМ. Нетрудно догадаться, кому из кандидатов выгодна такая "позиция". Поэтому % тупизма в стране такой высокий.

Циатата: "нам предлагают типа "выбор" из 2 видов дерьма"
tor5, вы все еще ждете, когда вам предложат кандидатуру ангела во плоти? :rolleyes:
Но это не "2 дерьма", а 2 кандидата на пост главы державы, которых выбрали миллионы людей. У кого еще вызывает удивление тот факт, что добиться высоких постов во власти можно только неправедным путем? Наивные еще остались?

Не голосовать или голосовать "проти всіх" - в данной ситуации значит отдать свой голос за Януковича. Если вы решили, что это такая ваша гражданская позиция - значит технология удалась. Кто этого еще не понял?

Сообщение отредактировал kuzelk@: 03 Февраль 2010 - 17:29

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.