To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Позиція №1, січень 2010 року

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 136

#41 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 114 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 18:07

За Януковича - стыдно, за Тимошенко - страшно
  • ancetteAnat это нравится
Omnia mea mecum porto

#42 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 04 Февраль 2010 - 18:32

За пахана только стыдно, но не страшно?! И чем же вас так барышня напугала? :wacko:

Сообщение отредактировал kuzelk@: 04 Февраль 2010 - 18:33

#43 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 114 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 18:43

kuzelk@, ёрничать не надоело?
Omnia mea mecum porto

#44 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 04 Февраль 2010 - 18:59

kuzelk@, ёрничать не надоело?

ЁРНИЧАТЬ (устар. и прост.). Озорничать, повесничать, беспутничать, развратничать.
borisovich, к чему претензии? Сисек же нет :wacko:

#45 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 19:02

Голосую за Юлю.

#46 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 114 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 19:14

Позволю себе, не ведающему ИСТИН, не совсем с Вами :wacko: ( исповедующим Великое Правило всех Генеральных секретарей КПСС, знающих и умеющих всё, начиная от сельского хозяйства и заканчивая философией), согласиться в трактовании сего слова. Прежде всего, как мне кажется, если покопаться поглубже и не использовать столь любимую многими Википедию, слово это означало - "Ёрничать (озорничать, вести себя легкомысленно и цинично, глумиться, беспутничать, развратничать, но вернее -- быть непоседливым и допускать колкости по отношению к другим: "колоть не чая (не ведая, не ощущая, не осознавая).
Самомнение, однако! Ну, более не стану B)
Omnia mea mecum porto

#47 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 04 Февраль 2010 - 20:33

В отношении слова "ёрничать" использовал толковые словари Ожегова и Шведовой, а также Ушакова.
Википедия ни при чем.
borisovich, так что вас пугает в Тимошенко? Откройте ИСТИНУ. Может и я бояться стану. :wacko:

Сообщение отредактировал kuzelk@: 04 Февраль 2010 - 20:36

#48 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 114 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 20:47

Сергей Михайлович, я не знаю ИСТИНЫ. У меня только моё непросвещённое мнение. И своя позиция в этом вопросе. Я её никому не навязываю, уважая мнение других.
Omnia mea mecum porto

#49 tak4

tak4

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 228 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 21:09

за Тимошенко не переймайтеся...
в цій ситуації страшно має бути за країну, область, район, місто, знойомих, друзів, близьких...

Сообщение отредактировал tak4: 04 Февраль 2010 - 21:10

They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth, rather then truth as the authority G. Massey

#50 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 04 Февраль 2010 - 21:14

в цій ситуації страшно має бути за країну, область, район, місто, знойомих, друзів, близьких...

И чем же вызван этот страх? Я могу хоть от кого-нибудь услышать причины его появления? Может даже соглашусь с ними, если они будут четко обоснованы :wacko:

Сообщение отредактировал kuzelk@: 04 Февраль 2010 - 21:15

#51 tak4

tak4

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 228 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 21:20

В отношении слова "ёрничать" использовал толковые словари Ожегова и Шведовой, а также Ушакова.
Википедия ни при чем.
borisovich, так что вас пугает в Тимошенко? Откройте ИСТИНУ. Может и я бояться стану. :wacko:

Сергію, якщо переможе ЮВТ, то істину тобі і, не тільки тобі, в масштабах країни буде відкривати товариш Медведчук разом з товаришем Зурабовим, в масштабах області тов. Губський разом з тов. Осикою і Писаренком (хоча їхніми істинами ми годуємося останні 4 роки). Про районний і міський рівні я думаю тобі говорити не потрібно...
They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth, rather then truth as the authority G. Massey

#52 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 114 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2010 - 21:29

Никак не думал, что иногда "краткость сестра таланта" может оказаться непостижимой
Omnia mea mecum porto

#53 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 04 Февраль 2010 - 21:55

Сергію, якщо переможе ЮВТ, то істину тобі і, не тільки тобі, в масштабах країни буде відкривати товариш Медведчук разом з товаришем Зурабовим, в масштабах області тов. Губський разом з тов. Осикою і Писаренком (хоча їхніми істинами ми годуємося останні 4 роки). Про районний і міський рівні я думаю тобі говорити не потрібно...

З деяких названих прізвищ - згоден. Це - ЖАХ. Але звідки така інформація? Адже Тимошенко ніколи, м'яко кажучи, не товаришувала з Медведчуком.
Знову питання: а хто тоді буде "відкривати істину" в разі перемоги Януковича? Може ангели? Чи братки-діловари? Хочете повернутись до 90-х років, щоб вирішувати все "по-чеснАку"? Тоді я знову відкрию конторку по обналу :wacko:

Сообщение отредактировал kuzelk@: 04 Февраль 2010 - 21:56

#54 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 04 Февраль 2010 - 23:33

На 5 канале один умный дедушка в передаче Анны Безулык "Я так думаю" сказал коротко и ясно:

"Проголосовать за Тимошенко можно только 1 раз - прийти на выборы и проголосовать. А проголосовать за Януковича можно аж 3 раза: прийти на выборы и проголосовать, не прийти на выборы и прийти на выборы и проголосовать "проти всіх"

Хотите или нет, а выбор "не свой" вы сделаете даже если не придете на выборы. Именно на это и рассчитывает партия регионов, нервно защищая пункт в бюллетене "проти всіх" )))

#55 tak4

tak4

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 228 сообщений

Отправлено 05 Февраль 2010 - 09:22

З деяких названих прізвищ - згоден. Це - ЖАХ. Але звідки така інформація? Адже Тимошенко ніколи, м'яко кажучи, не товаришувала з Медведчуком.
Знову питання: а хто тоді буде "відкривати істину" в разі перемоги Януковича? Може ангели? Чи братки-діловари? Хочете повернутись до 90-х років, щоб вирішувати все "по-чеснАку"? Тоді я знову відкрию конторку по обналу :wacko:

]]>http://www.pravda.co.../4b1aa57a852d0/]]>

Кравчук розказав навіщо Медведчук потрібен Тимошенко
www.ПРАВДА.com.ua _ Четвер, 16 квітня 2009, 18:50
Екс-президент Леонід Кравчук прогнозує створення коаліції між БЮТ і більшою частиною Партії регіонів.
Про це він сказав в інтерв’ю журналу Фокус.
"Вся партія регіонів не може об’єднатися ні з Ющенком, ні з Тимошенко. Але більша частина, більш прагматична, на мій погляд, об'єднається з БЮТ", - заявив екс-президент.
На думку Кравчука, регіонали та БЮТ мали б об'єднатися та прийняти спільний варіант Конституції, якщо б "менше переживали за свій імідж".
"Вони не зможуть домовитися. По-перше, "регіони", на мій погляд, переоцінюють себе, як політичну силу. По-друге, у них немає єдності партії", - вважає він.
Крім того, Кравчук прокоментував інформацію про співпрацю прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з Віктором Медведчуком: "Тимошенко ніколи не заперечувала цього співробітництва. Я на їх зустрічах не був, але знаю, що Тимошенко та її команда звертаються до Медведчука за консультаціями".
"Зокрема, з приводу Росії – у нього там дуже багато друзів, колег, які можуть вивести на якісь зустрічі у верхах", - сказав він.

Також, Кравчук заявив, що не буде балотуватися на наступних президентських виборах, переможцем яких він бачить Тимошенко.
"Якщо буде другий тур, то президентом стане Тимошенко", - впевнений екс-президент.

P.S.

Є речі, про які виборці-громадяни мають знати точно. Поки Тимошенко однозначно не скаже, що спроби нав"язати їй у кумпанію екс-главу АП, є передвиборчою технологією, і призначення на будь-яку посаду за її квотою, представленням тощо не станеться НІКОЛИ, вона не є "меншим злом".

п.1 - Янукович - однозначне зло, голосування за нього - доказ [cenzored].
п.2 - Тимошенко - зло, яке вміє подобатися тим, яким не хочеться голосувати за п.1.

http://www.from-ua.com/eco/b056fbfd20798.html

Сообщение отредактировал tak4: 05 Февраль 2010 - 09:25

#56 tak4

tak4

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 228 сообщений

Отправлено 05 Февраль 2010 - 09:52

]]>Кореспондент]]>

#57 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 05 Февраль 2010 - 11:58

Отже, з тих хто, висловився, попередня картина виборчих вподобань форумчан така:

За Тимошенко: kuzelk@, Victor, anticom, clannad, Unreal, Happygirl.

За Януковича: df.

Не підтримую жодного: tak4, tor5, borisovich.

Не піду на вибори: Berik.

Виправіть мене, якщо я десь помилився.

Висловлюйтесь, хто ще не висловився!

#58 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 114 сообщений

Отправлено 05 Февраль 2010 - 12:02

Отже, з тих хто, висловився, попередня картина виборчих вподобань форумчан така:

За Тимошенко: kuzelk@, Victor, anticom, clannad, Unreal, Happygirl.

За Януковича: df.

Не підтримую жодного: tak4, tor5, borisovich.

Не піду на вибори: Berik.

Висловлюйтесь, хто ще не висловився!

УРАААААА!!!! Побеждает жгучая брюнетка со светло-русой косой!
Omnia mea mecum porto

#59 df

df

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 05 Февраль 2010 - 12:16

Выправляю. Делай статистику без меня.

Алех противсех.

#60 lev