To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Юридична онлайн консультація!!!

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 5

#1 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 872 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 14:17

Шановні мешканці міста Фастів, та користувачі нашого форума!!!

На нашому сайті відкривається новий розділ Юридична консультація!!!

Надання онлайн консультацій, роз`яснення законодавства в специфіці фастівського району та міста, тощо.

На запитання відвідувачів відповідає професійний юрист!

Для отримання відповіді від юриста створіть нову тему де докладно напишіть суть проблеми.

Тему назвіть відповідно до питання! Теми з заголовками типу "Допоможіть!" або "HELP" будуть видалятися або коректуватися відповідно.

Зважте на те що юрист відвідуватиме та відповідатиме на питання на разі можливості в часі, але планується не менш ніж раз за неділю.

Всі пропозиції та зауваження щодо роботи нового розділу пишіть в цій темі.

Всім удачі в юридичних справах!

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

#2 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 290 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 17:29

Но, ведь, есть темы, которые вовсе не для форума. Как быть в таком случае? :ab:
Omnia mea mecum porto

#3 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 872 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 17:55

Ув. Борисович.
Я думаю отвечу на вопросы многих пользователей... в том числе и Ваш...

Создавайте новую тему,. которая касается общепринятых вопросов или личных, ...
но ведь есть такое понятие как "энкогнито" ....(сохранение прав пользователя при регистрации на форуме)... я имею ввиду - вариант регистрации на форуме под любым именем...

Если "корреспондент"  желает узнать ответ на интересующий его вопрос, он может иметь несколько аккаунтов данного ... или другого форума...

Всем удачи!!!

#4 batyshka

batyshka

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 18:06

По-перше, приємно бачити добрі начинання! респект адміну форуму).
По-друге, кожна юридична (чи правова) проблемна ситуація має перш за все юридичний аспект і якщо при її розв'язанні ставити акцент на "неправові методи" то постане питання - навіщо право та закони взагалі. Що стосується причин проблеми, то вони перш за все є юридичними помилками, недопрацюваннями або взагалі незнання ситуації і правового поля, що дану ситуацію регулює. Інші причини, наприклад - "телефонне право", "зв'язки", "відсутність грошоей для вирішення" не мають такого вагомого впливу на виникнення проблеми.
Моя думка щодо бажання особи, в даному випадку - учасника форму - лише особисто довіритись юристові бе зазначення конкретики на форумі - можна вирішити банально просто -  проблемну ситуацію потрібно описати без зазначення конкретних прізвищ, імен, адрес тощо.

#5 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 872 сообщений

Отправлено 22 Апрель 2008 - 18:42

Хочу обратить внимание участников форума на скромный нюанс – наш уважаемый юрист не имеет возможности отвечать  сразу после вопроса – наберитесь терпения и имейте ввиду что ответ может поступить в течении недели после создания темы…

Всем удачи!!!

#6 batyshka

batyshka

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2008 - 17:48

у звязку із чималою кількістю юридичних запитань та охочих на них відповісти, з метою підтримання "професійності" розділу консультація наголошую:

1. відповідати на запитання необхідно точно та обгрунтовано;

2. небажано висловлюватися "я так думаю", "напевне було так", "а чому так було зроблено, а не інакше","де ви були раніше" тощо;

3. якщо для надання обгрунтованої відповіді недостатньо викладених фактів, необхіно їх запитати у кореспондента;

4. небажано створювати дискусії на теми, що не стосуються запитань, наприклад оцінювати діяльність тих чи інших державних органів, посадових осіб без посилання на законодавство;

5. небажно створювати дискусії на юридичні теми та сперечатись учасникам форуму, для цього є відповідні розділи, особисті повідомлення або інші професійні форуми (напр. "ЛігаФорум");

6. забороняється "відправляти" кореспондента до адвокатів та юристів, оскільки особа вже звернулася на форум і запитує допомоги саме у нас.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы