To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

День Шевченка у Фастові

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 6

#1 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 14 Март 2010 - 14:12

9 березня 2010 року Фастівське міське об`єднання Всеукраїнського Товариства „Просвіта” ім.Т.Шевченка разом з іншими патріотичними організаціями міста відзначило 196-ту річницю з Дня народження Т.Г.Шевченка.

Урочисті заходи включали:

* Збір учасників мітингу на площі біля пам`ятнику молодому Т.Шевченку по вулиці Шевченка, покладання принесених квітів;

* Віршовано-тематична інсценізація «Заповіту» Т.Шевченка;

* Літургія за упокій душі Великого Тараса, інших відомих українців і всіх спочилих українських предків (священнослужителі УПЦ КП і УГКЦ);

* Декламація ученицею О.Весельською вірша, присвяченого пам'яті Т.Г.Шевченка, вірш і презентація виданої Фастівською «Просвітою» літературно-публіцистичної збірки В.Миронова «Слава Тарасу»;

* Підбиття підсумків щорічного конкурсу «Українські скарби Фастівщини-2010», нагородження лауреатів конкурсу (Веремей Г.Ф., о.Михайло Данилів, козацький хор «Казнівчанка») серед дорослих і серед дітей ;

* Нагородження відзначених головою ВУТ «Просвіта» (нар. депутат України П.Мовчан) і правлінням Фастівської «Просвіти» представників творчої громадськості Фастівщини за особисту участь і сприяння українознавчій та патріотично-виховній роботі на теренах регіону;

* Виступ уповноваженого представника оргкомітету і жюрі ІХ міського мистецького конкурсу „Тарасовими стежками” Древецького А.А. про відкриття конкурсу, віршовано-тематична інсценізація Шевченківських «Думи мої…», пісня на Шевченкові слова (козацький хор «Казнівчанка»), промови уповноважених представників творчих і громадсько-політичних організацій міста.

* Покладання квітів до пам'ятнику Т.Шевченку у ЗОШ №9 та участь у урочистому шкільному заході, присвяченому 196-й річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка.

Фотозвіт:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Інформацію надано Едуардом Мондзелевським - головою Фастівського міського об`єднання Всеукраїнського Товариства „Просвіта” ім.Т.Шевченка.

Адреса цієї статті на сайті: ]]>День Шевченка у Фастові]]>

Сообщение отредактировал clannad: 14 Март 2010 - 21:55

#2 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 694 сообщений

Отправлено 14 Март 2010 - 16:01

Саша, дякую за фотозвіт. На світлинах я опізнала лише орчака і Мондзолевського.
Трошки кумедно, що вплелось знову політики (прапори *Свободи*). І гарні фото. Складається враження, ща там ледь не пара сотень осіб були присутні.
Імхо, щоб не перетворити якесь подібне свято на збір пенсіонерів, треба збори влаштовувати по школах, напередодні провівши грунтовну патріотичну бесіду.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#3 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 14 Март 2010 - 20:51

Я ще впізнав Лисенка Едуарда Олексійовича. Рідкісний випадок - два Едуарда на одному фото.

Сообщение отредактировал Tryzub: 14 Март 2010 - 20:52

BURN FIRE BURN

#4 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 27 Февраль 2012 - 19:21

Цього року буде два мітинги: провладний та опозиційний.
Опозиція запрошує школярів взяти участь у конкурсі читців поезії Тараса Шевченка. Призи теж будуть. Час початку повідомлю згодом.
Детальніше буде написано тут ]]>http://svoboda.vibro...ums.php?forum=1]]>

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#5 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 27 Февраль 2012 - 20:50

Ссылка не открылась

#6 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 04 Март 2012 - 23:15

Влада розпочинає заходи об 11 годині, опозиція о 12… Вулиця Шевченка, біля пам’ятника…

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#7 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 05 Март 2012 - 10:30

Влада розпочинає заходи об 11 годині, опозиція о 12… Вулиця Шевченка, біля пам’ятника…

Прийду обов"язково!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы