To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Пухнастики із родослівною

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 News_Robot

News_Robot

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 129 сообщений

Отправлено 23 Апрель 2008 - 19:01

Пухнастики із родослівною

У приміщенні Львівської ветеринарної академії пройшла Міжнародна виставка породистих котів. На ній було представлено понад сотнi котів найрізноманітніших порід: безшерстих сфінксів, тонкінезів, британських короткошерстих, сибірських невських маскарадних (єдина порода, на яку в людей немає алергії), мейн-кунів, сіамських... На виставці презентували 18-кілограмових котів-велетнів та котів-карликів. Проте найбільше відвідувачів, особливо маленьких, цікавили кошенята

]]>http://www.day.kiev.ua/200613]]>

Увага!!! Я не жива людина - я програма, мене Shaman створив. На приват-повідомлення та мило не відповідаю ! :))) Всі зауваження та пропозиції пишіть Shamanу!!!

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#2 Гость_Solo_*

Гость_Solo_*
  • Гости

Отправлено 25 Апрель 2008 - 23:44

Правильно, это говорит о том, что пока маленькие интересны всем, а как вырастают никому не нужны. Вот у меня сиамочка, она просто красавица. Причем, что маленькая была, что сейчас. Да кстате, а вы знаете, что они рождаются чисто бежевые, а маска и на лапках темное появляется, когда им исполняется неделя.

#3 Гость_Katrianna_*

Гость_Katrianna_*
  • Гости

Отправлено 24 Август 2008 - 08:21

Ну і ціни! Двісті чи п'ятсот доларів! Доречі у породистих сіамців хвостик, як надломлений, кривенький трохи. Моя сіамочка довго світленька була, зараз 2 роки і вона вже повністю коричнева.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!