To Top

Перейти к содержимому

- - - - -

Центр зайнятості - навчання і працевлаштування. ЗА І ПРОТИ

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 13

#1 Гость_Victor K._*

Гость_Victor K._*
  • Гости

Отправлено 07 Май 2008 - 15:31

Подруге навчальні заклади не страждають від відсутності бажаючих навчатись і випускників будь якої спеціальності.
на відміну від 90-х сьогодні є робота на любий смак і рівень досвіду. Було б бажання.
Цінності у кожного різні.

Шановна katrin!
Що стосується навчальних закладів, то вони таки страждають від відсутності бажаючих навчатись. Ви подивіться які конкурси на менеджмент або юриспруденцію та порівняйте їх з конкурсами на інженерію. Відразу бачити, які цінності зараз уподобляють. Скоро вже й на панщині вітчизняної техніки не знайдеш - нічим буде жати, треба буде все імпортне закуповувати (аби було за що).
Якось у мене на практиці були студенти випускного курсу одного з київських ВНЗ за спеціальністю "Менеджмент". Наприкінці я їх запитав:
- Кими ви будете працювати? Бо менеджер - це керівник, тоб-то фахівець у тій галузі де він працює, а у вас ще немає ні досвіду, ні практики, та й знання аби-які.
Вони тільки плечима знизали. От вам і бажання навчатись - аби тільки "корочки" здобути.
А цінності у нас всіх можливо різні, хоча не треба забувати, що відповідність загальнолюдським цінностям - це є культута. Культура в загальному розумінні. Тоб-то є у нас спільні цінності й треба їх виховувати.

#2 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 07 Май 2008 - 15:53

Подруге навчальні заклади не страждають від відсутності бажаючих навчатись і випускників будь якої спеціальності.
на відміну від 90-х сьогодні є робота на любий смак і рівень досвіду. Було б бажання.
Цінності у кожного різні.

Шановна katrin!
Що стосується навчальних закладів, то вони таки страждають від відсутності бажаючих навчатись. Ви подивіться які конкурси на менеджмент або юриспруденцію та порівняйте їх з конкурсами на інженерію. Відразу бачити, які цінності зараз уподобляють. Скоро вже й на панщині вітчизняної техніки не знайдеш - нічим буде жати, треба буде все імпортне закуповувати (аби було за що).
Якось у мене на практиці були студенти випускного курсу одного з київських ВНЗ за спеціальністю "Менеджмент". Наприкінці я їх запитав:
- Кими ви будете працювати? Бо менеджер - це керівник, тоб-то фахівець у тій галузі де він працює, а у вас ще немає ні досвіду, ні практики, та й знання аби-які.
Вони тільки плечима знизали. От вам і бажання навчатись - аби тільки "корочки" здобути.
А цінності у нас всіх можливо різні, хоча не треба забувати, що відповідність загальнолюдським цінностям - це є культута. Культура в загальному розумінні. Тоб-то є у нас спільні цінності й треба їх виховувати.

Не погоджусь!!!!!! Специфіка моєї робота пов*язана як раз із спеціальностями як Ви кажете вмираючими. Інженери-конструктори і -технологи як ВУЗовські студенти і як досвідчені спеціалісти мають не останнє місце і попит на ринку праці і оплату не двірницьку. Я так розумію Вам довелося спілкуватися і направляти свої інтереси тільки на сферу знову ж таки економіки?  І про кункурси "інженерії" не треба мені розповідати. Наведіть приклад у яких закладів навчальних недобори і заганяють абітурієнтів з вулиці без екзаменів?

Тема проблеми пам*ятника, я бачу відійшла на задній план. Тоді утворюйте нову "Центр зайнятості-навчання і працевлаштування. ЗА І ПРОТИ". 
  Більше це тут обговорювати не хочу, не та тема. крапка :au:

#3 Гость_Victor K._*

Гость_Victor K._*
  • Гости

Отправлено 07 Май 2008 - 16:45

Інженери-конструктори і -технологи як ВУЗовські студенти і як досвідчені спеціалісти мають не останнє місце і попит на ринку праці і оплату не двірницьку.
  Попит вони мають, не заперечую, з оплатою - гірше. У мене інженер 1 кат. із стажем 20 років на ставці 1200 грн., а двірник у домі де живу отримує 1900 грн.  :ac:
  А найбільша проблема - випускники інженерних спеціальностей не мають бажання працювати за фахом. Йдуть працювати у різні комерційні контори. Мій колега - керівник одного з провідних машинобудівних підприємств київщини - прохав надіслати йому молодого фахівця, і оплата достойна. Направив йому двох - втекли обидва. Не хочуть працювати у цеху.

#4 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 08 Май 2008 - 12:11

Давайте підемо від зворотнього і визначимось з Вами чітко що ви вважаєтє насамперед за проблему - відсутність бажаючих навчатися чи всеж таки відсутність бажання працювати після навчання, тому що з Ваших попередніх повідомлень суть коментарів на мої зауваження двояка.(не погано б було в тему внести початок дискусіі, щоб було зрозуміло звідки виникли питання освіти)
    Віктор, нескромне питання, а Ви по закінченні ВУЗа років 20 назад з кого починали свою кар*єру на шляху до інженера 1-ї категорії?

#5 df

df

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 08 Май 2008 - 12:45

От вам і бажання навчатись - аби тільки "корочки" здобути.

так и есть, в ВУЗы поступают "по-инерции"

#6 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 08 Май 2008 - 13:10

Нам викладач казав, що той,хто учиться на інженера, завжди може працювати менеджером, а той хто учився на менеджера, інженером працювати вже не зможе.
Та й толкові інженери зараз отримують не погану заробітну плату. Якщо менеджера беруть в Києві на зарплату 500у.е., то інженера 500-1000у.е, а керівники груп інженерів 1000-2000у.е.

#7 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 12 Май 2008 - 09:14

Нам викладач казав, що той,хто учиться на інженера, завжди може працювати менеджером, а той хто учився на менеджера, інженером працювати вже не зможе.
Та й толкові інженери зараз отримують не погану заробітну плату. Якщо менеджера беруть в Києві на зарплату 500у.е., то інженера 500-1000у.е, а керівники груп інженерів 1000-2000у.е.

В точку!

Попит вони мають, не заперечую, з оплатою - гірше. У мене інженер 1 кат. із стажем 20 років на ставці 1200 грн., а двірник у домі де живу отримує 1900 грн.  :ac:

У Вас є вибір! :ag:

#8 Гость_HitmanhunteR_*

Гость_HitmanhunteR_*
  • Гости

Отправлено 12 Май 2008 - 15:08

Токарь-фрезеровщик сегодня без проблем может найти себе работу в Киеве около 1000 у.е.

#9 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 12 Май 2008 - 15:21

Так, але зі стажем роботи

#10 Гость_Lehach_*

Гость_Lehach_*
  • Гости

Отправлено 11 Декабрь 2008 - 22:48

Был недавно в центре занятости и меня так загрузили что мне уже перехотелось становиться. А позже я узнал что в нашем городе лежит уже столько томов с заявками что я нескоро бы нашол работу.

#11 Mr.Sunn

Mr.Sunn

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 497 сообщений

Отправлено 18 Декабрь 2008 - 13:30

Был недавно в центре занятости и меня так загрузили что мне уже перехотелось становиться. А позже я узнал что в нашем городе лежит уже столько томов с заявками что я нескоро бы нашол работу.

ну и зря,там иногда бывают люди которым нужны работники, а если расмотреть законодательство, то каждое предприятие должно в год взять на работу 2х работников с центра зайнятости, так что есть шанс попасть на тепленькое местечко  :ph34r:
Изображение Изображение- да не забанен будешь.

#12 Гость_skif___*

Гость_skif___*
  • Гости

Отправлено 20 Декабрь 2008 - 01:09

ну и зря,там иногда бывают люди которым нужны работники, а если расмотреть законодательство, то каждое предприятие должно в год взять на работу 2х работников с центра зайнятости, так что есть шанс попасть на тепленькое местечко  :ph34r:

Что-то я не слышал о таком законе. Неподскажете, где его можно почитать? Какая статья?
И хочу сказать, что тот кто хочет работать, то найдет себе работу, может и не сразу. Но "цураться" любой работы (для того чтобы было что кушать) не надо!

#13 Mr.Sunn

Mr.Sunn

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 497 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2008 - 15:30

Что-то я не слышал о таком законе. Неподскажете, где его можно почитать? Какая статья?
И хочу сказать, что тот кто хочет работать, то найдет себе работу, может и не сразу. Но "цураться" любой работы (для того чтобы было что кушать) не надо!

закон конечно не скажу так как не юрист и особо не интересовался его названием

но сам когда стоял на бирже (правда это было 5 лет назад) то тогда был такой закон по квоте направляли на разные предприятия, там куча нюансов конечно, но  просто так (с понтом нет мест) человеку с такой бамашкой в отделе кадров отказать не могут  :ph34r:
Изображение Изображение- да не забанен будешь.

#14 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 097 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2009 - 14:33

Давайте підемо від зворотнього і визначимось з Вами чітко що ви вважаєтє насамперед за проблему - відсутність бажаючих навчатися чи всеж таки відсутність бажання працювати після навчання, тому що з Ваших попередніх повідомлень суть коментарів на мої зауваження двояка.(не погано б було в тему внести початок дискусіі, щоб було зрозуміло звідки виникли питання освіти)
Віктор, нескромне питання, а Ви по закінченні ВУЗа років 20 назад з кого починали свою кар*єру на шляху до інженера 1-ї категорії?

Это я - Victor K. - просто потерял свой пароль на ФОРУМе.
Так от, я почав свою роботу по закінченні ВНЗа з посади інженера-стажиста (першим куди пошлють) в ливарному цесі. І років п'ять своїми ручками в формувальній суміші, мастилі, кіптяві і т.ін. Це вже потім категорії почав освоювати, коли отримав досить практики й навиків. А сучасна молодь одразу хоче за письмовий стіл з комп'ютером та платню понад тисячу баксів. Вона забуває, або не розуміє, що праця - це, перш за все, навчання. Не може бути праці без навчання й навпаки!
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru