To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Мера Тимофієва зняли з посади

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 18

#1 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 704 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2007 - 20:03

Кажуть двічі в одну річку не входять..
У випадку мера Фастова це сталось.

[table]
[tr]
[td]

Изображение

[/td]
[td]

Двічі його обирали мером і вже вдруге достроково знімають з посади.
На черговій сесії міської ради, що відбулась 3 жовтня 2007 року, фастівські депутати проголосували за зняття Тимофієва з посади.
У таємному голосуванні взяли участь депутати з наступних фракцій:
Фракція "БЮТ" - 20;
Фракція "УНП" -2;
Фракція "Наша Україна" - 8;
Фракція "Відродження" - 3;
Фракція "Партії регіонів" - 1.
За дане рішення проголосували 32 депутати з 34, що взяли участь у голосуванні, 1 депутат був проти, 1 утримався.

[/td]
[/tr]
[/table]

Про хід подальших подій буде повідомлятися на цьому форумі.

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#2 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2007 - 12:29

Нарешті вчора вдалося виготовити нові печатки міськради та виконкому. Люди тепер зможуть отримати свої довідки та інші документи затвердження яких потребує печатки. Як відомо В.Тимофієв їх поцупив після відставки.

Інформацію надано Іваном Неживим.

#3 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 16 Ноябрь 2007 - 12:44

Я звернувся до секретаря міської ради В.Смірнова з проханням запросити на чергову сесію новопризначеного начальника міліції. Підніматиму питання про виконання рішення щодо гральних автоматів. Якщо це когось зацікавить пропоную на форумі поставити конкретні питання. Я їх зможу озвучити на цій сесії. З повагою, Іван Неживий

#4 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2007 - 12:49

А зачем было изготовлять наново? Тимофеев не отдавал даже милиции?
Прокоментируйте, пожалуйста, г-н Неживой, наличие среди депутатов, жен, братьев и проч. Ваше отношение к сему явлению. Уровень образования на примере г-жи Орловской.
Также очень интересна будет, полагаю, не только мне, информация о газете "У Хвастови".
Какое отношение имеют депутаты к данному изданию, кто именно.
Спасибо.

#5 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2007 - 12:52

Возможно Вы, г-н Неживой не заметили тему сию
http://www.fastiv.co...msg634.html#new
ну, очень интересно, знаете Вы что по этому вопросу или нет.
Спасибо

#6 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 16 Ноябрь 2007 - 14:53

Печатки В.Тимофієв відмовився віддати судовиконавцям, які кілька разів приходили до нього до дому. За це йому світить кілька років у"язнення.
"У Хвастові" це не газета а вісник, який випускається Фастівськими міськими організаціями Української Народної Партії та Української Народної Молоді відповідно до ст.12 Закону України "Про засоби масової інформації (пресу в Україні)"
Стосовно депутатів мені не коректно коментувати родинні зв"язки колег. Можу сказати про себе - у мене є кум, його звати Віталій Сокур. Правда кумами ми стали уже після виборів... Можете і це прокоментувати. Стосовно освіти депутатів, то я не цікавився такими питаннями (у цьому просто не було потреби).
Принагідно ще раз пропоную надати конкретні запитання начальнику Фастівського міськрайвідділу міліції, які я та інші депутати могли б задати йому на черговій сесії.
Вітаю всіх з міжнародним днем толерантності!

#7 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2007 - 15:28

df, а Вы (когда заполняли  бюллетень для голосования), что , не смотрели на список кандидатов?(или не увидели там кумов и братьев с сестрами и женами)

#8 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2007 - 15:34

Представители Української Народної Партії есть среди депутатов горсовета?
Если не трудно, назовите фамилии.

"Можу сказати про себе - у мене є кум, його звати Віталій Сокур. Правда кумами ми стали уже після виборів... Можете і це прокоментувати."
А что здесь коментировать. Наш горисполком просто дружная семья. Чудесно!

Все же мне бы хотелось услышать Ваше личное мнение о подобной практике _вообще_. Муж депутат, после - жена, мать депутат, после - сын, отец депутат и т.д. И это на такое то количество мест, как у нас в раде!
Скажите, ведь это простое, милое, нелепое совпаденьице, исключенице, тскз, из теории вероятности, правда?
Ведь иного и быть не может.
Или может?

И все же, если Вас не затруднит ответить прямо и без воды на мои вопросы, у меня к Вам будет еще просьбочка.
Не могли бы Вы предоставить (или передать самим господАм дабы предоставили) биографии всех тех депутатов, кои имеют среди себе подобных (т.е депутатов) родственников. Думаю всем очень интересно было бы ознакомиться с этим.
С уважением.

Тор5
Не смотрел. По наивности своей и глупой вере, что такой наглости быть не может. В лохотронах не силен просто, к сожалению))

#9 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 19 Ноябрь 2007 - 14:49

Сравнительно недавно, а именно 3 октября 2007 года, дружная семья фастовского горисполкома таки выгнала в свет своего "урода" мера Тимофеева. Вас смутило выражение "дружная семья"? Полноте, именно так и есть. Дело в том, что горисполком Фастова представляет собой очень дружный коллектив, многих членов которого связывают не только рабочие отношения. На заседании не редко меж депутатами можно услышать "мама", "папа", "дорогая", "кумэ" и прочие ласкательные и говорящие сами за себя обращения. Судьба нашего с вами города, его благополучие и дальнейшее процветание в руках этих милых сердцу "жен с мужьями, братьев, кумовей, отцов и детей". Это цвет нашего городка, его гордость, сила и надежда. Семейное правление должно укрепить и поднять Фастов. Только будучи сплоченными семейными узами и выбросивши всех "уродов" горисполком сможет работать плодотворно.
Вы спрашиваете об уровне знаний, наличия соответствующего образования, навыков и проч?
А я, в свою очередь, спрошу у вас: "Разве ваш сын (дочь, жена, муж, кум) не самые умные, образованные и практичные люди?"
То тоже!
Приводя в фастовский горисполком свою семью, они стремятся развивать наш любимый город, привлекать в него инвестиции, сохранять чистоту природы и заботиться о благосостоянии каждого фастовчанина. В ту счастливую пору, когда весь горисполком будет связан семейными узами, столица нашей страны переместиться в Фастов. Фастов будет переименован в Нью-Киев, а Киев - в Старый Фастов. И не за горами первый межгалактический шахматный турнир!
Ура, товарищи!

#10 Гость_BIG_*

Гость_BIG_*
  • Гости

Отправлено 19 Ноябрь 2007 - 15:48

Уважаемый df, а вы имеете какое-то отношение к фастовскому горисполкому?

#11 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 19 Ноябрь 2007 - 15:50

нет

#12 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 20 Ноябрь 2007 - 08:14

Я думаю нам слід перейти до виборів депутатів за відкритими партійними списками. Тоді не поставатиме питання батьківства,кумівства, сватовства тощо у владі. Люди мають голосувати не лише за партію, а й за конкретного кандидата. УНП розробила подібний законопроект. З гордістю кажу - я особисто реєстрував його під куполом (в парламенті. І йдеться не лише про міських депутатів.а про всю систему виборів...
Стосовно фотографій, то спробую зібрати усіх 46 депутатів.

#13 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 20 Ноябрь 2007 - 15:15

"Я думаю нам слід перейти до виборів депутатів за відкритими партійними списками. Тоді не поставатиме питання батьківства,кумівства, сватовства тощо у владі."
Согласен с Вами.

"Стосовно фотографій, то спробую зібрати усіх 46 депутатів."
А вот если бы еще и биографии пожаловали, ух!

#14 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 20 Ноябрь 2007 - 17:12

Стосовно біографій то, якщо мені не зраджує пам"ять, їх заповнювала лише перша п"ятірка списку (треба переглянути закон про вибори). Якщо бажаєте, можете письмово  звернутися до депутатів міськради з проханням їх надати звісно зазначивши мету - розміщення на сайті. У цьому нічого поганого не має. До того ж кожен кандидат писав заяву у якій зазначав свою згоду з оприлюдненням своїх біографічних відомостей.

#15 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 20 Ноябрь 2007 - 17:46

А бланк или хотя б пример такого обращения можете предоставить?
Я напишу и подам.
Если можно Вам.

#16 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 22 Ноябрь 2007 - 15:01

Г-н Неживой, может Вы соизволите выкласть свою биографию, если, конечно, не трудно Вам.
Тему создали бы в разделе "Мер, мисто ...".
Заранее спасибо.

#17 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 23 Ноябрь 2007 - 10:28

Добре df. Зателефонуйте мені на вихідних (050)-962-61-42. Ми зустрінемось і разом це зробимо. Я допоможу чим зможу.

#18 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 23 Ноябрь 2007 - 10:31

Свою автобіографію я заповнював минулого року перед виборами у Верховну Раду. Я знайду набір, передивлюсь, можливо щось слід добавити і разом з фото надам.

#19 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 23 Ноябрь 2007 - 10:39

Хорошо.
Спасибо

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!