To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Есть добровольцы на участие в выборах (среди форумчан)?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 42

#21 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2010 - 08:41

я ще не визначився як по депутатам в облраду, так і по фастівському меру. на клумбі на білборді бачив якогось пана, що в облраду балотується, потім ще декілька чоловік, про яких я уявлення не маю. "висять" собі, дивляться на тебе, - "выбери меня!" :rolleyes: я такий гарний, вибачте, "окорочок!", що навіть в білборд не поміщаюсь! <_< цирк просто! ніякого тобі креативу, хоч би посміхався хтось із них, чи жест якийсь зробив, чи навіть ірокеза на голові збацав! :rolleyes:
ні, висять і тупо дивляться! от таке відповідно і уявлення в мене про тих кандидатів.
швидше за все, нікого не підтримаю. чи все ж таки потрібно?

P.S. щоби ніхто мене не звинуватив у пофігізмі, скажу лише, що в мене своя планка і свої критерії відбору для кандидатів. тому певний час назад за ідейними переконаннями добровільно знявся з прохідної частини партійного списку в облраду. до речі, час показав, що правильно зробив! :rolleyes:

Абра-кадабра...Не дай бог такой депутат будет людьми руководить.
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#22 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2010 - 08:48

Абра-кадабра...Не дай бог такой депутат будет людьми руководить.

вам, москалям, нас, українців - не зрозуміти. крім того, депутати не керують людьми, і Бог пишеться з великої літери.

#23 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2010 - 10:50

вам, москалям, нас, українців - не зрозуміти. крім того, депутати не керують людьми, і Бог пишеться з великої літери.

Да какой же я москаль,когда я родился и вырос в Фастове.А кем же тогда керують депутаты- домами,дорогами.магазинами или рынками а может ганделыками? Бог и я пишутся точно с большой буквы.Здесь Вы правы.

#24 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2010 - 10:55

А Вы знаете чем отличается украинец от хохла? Украинец -это тот ,который живёт в Украине,а хохол живёт там.где ему лучше...

#25 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2010 - 11:50

А Вы знаете чем отличается украинец от хохла? Украинец -это тот ,который живёт в Украине,а хохол живёт там.где ему лучше...

и снова Вы не правы. место жительства здесь не при чем. а если я Вам скажу, что у меня в Москве родственников больше, чем в Украине? и батя мой покойный родом из Липецкой области (бывшей Орловской губернии)? просто у украинца и хохла (равно как и русского и кацапа) разное мировосприятие. т.е., разные уровни своего личного духовного развития. и вторые должны подтягиваться к первым. однако, это другая тема...

по теме. кто что доброе может сказать об наших кандидатах в облсовет? знаю только неплохо Л.Онищук и В.Кудряшова.

Сообщение отредактировал Aleh: 23 Октябрь 2010 - 11:51

#26 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 26 Октябрь 2010 - 18:56

Пете123
Увидев первую 10-ку списка ПР нормальный человек не проголосует за них.

Сообщение отредактировал df: 26 Октябрь 2010 - 18:58

#27 Гость_Petya123_*

Гость_Petya123_*
  • Гости

Отправлено 26 Октябрь 2010 - 20:51

Пете123

Вообще то вы правы.

#28 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

Гость_kyiv_boss@ukr.net_*
  • Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 15:31

все так запутано...
профессионал высочайшего класса... нет бизнеса... смог работать как при оранжевых, так и при бело-голубых (это утверждение самое интересное для меня)...высокий его уровень не подлежит сомнению...(а если, все-таки, посомневаемся, - нельзя?)
а Вы можете поконкретнее - кто же этот полубог?

Думаю - Будник В. Г.

#29 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

• Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 15:34

Пете123

Озвучте хоть пару имен !

#30 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 15:39

федун, юшковы(3 шт.), савочка, сальников, власенко, полищук

#31 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

• Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 15:44

федун, юшковы(3 шт.), савочка, сальников, власенко, полищук

Это не совсем так ! В списке только Юшков Д. Н. , А его брат и жена брата в списках не значатся ! Сальникова и Саввочки ( депутаты от НУ ) в списках тоже нет ! А Федун ? Он есть !Так ему , что БЮТ , что ПР по БАРАБАНУ !

#32 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 15:51

В газетке (про которую грил) все эти дядя-тети значатся как "кандидаты в депутати до міської ради" от ПР.

#33 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

• Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 15:57

В газетке (про которую грил) все эти дядя-тети значатся как "кандидаты в депутати до міської ради" от ПР.

Но это выборы по избирательным округам ! Но не по списку !

#34 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 16:08

По-ходу там все скопом.

#35 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 16:17

а в область кто баллотируется? похоже, узнаю только 31-ого, а то мне ничего не носят, аж странно :to_pick_ones_nose2:

Админам. извините, что всовываю сюда Львовскую область, но смотрите какой там подбор в область от ГП (Гриценко). завидно немного, блин :good: :

Олег Мацех – підприємець, засновник і президент компанії «ІНСПЕ», що ефективно працює протягом 10 років, має представництва у Києві, Одесі, Вінниці і Львові. Голова Львівського обласного осередку «Громадянської позиції». Має досвід активної громадської діяльності: координатор «Громадського форуму Львова», ініціатор створення Альянсу громадських об'єднань «За чесні податки». Член Ради імпортерів при Кабміні (2005), співзасновник Комітету підприємців Львівщини, член ради Асоціації виробників та імпортерів медичних виробів. Вільно володіє англійською і польською мовами.

Ігор Герич – доктор медичних наук, професор хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Бойовий офіцер, під час війни в Афганістані (1985-1987) отримав три поранення, нагороджений Орденом Червоної Зірки. Голова Українського лікарського товариства у Львові (2005-2008), начальник Головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА (2005-2008), член Національної ради з питань охорони здоров’я населення при Президентові України (2005-2010), головний редактор книжкової серії «Нова медична бібліотека», автор понад 350 наукових публікацій, підручників і патентів. Вільно володіє англійською, польською, словацькою і латинською мовами.

Тарас Возняк – політолог, культуролог, філософ. Засновник і головний редактор Незалежного культурологічного часопису «Ї». Автор понад 300 публікацій в Україні і закордоном, автор книги «Тексти і переклади». Учасник понад 200 міжнародних конференцій і форумів з питань актуальної політики (Німеччина, Польща, Франція, Нідерланди, США, Росія, Ізраїль, Греція, Угорщина, Литва, Словаччина). Вільно володіє англійською і польською мовами.

Олександр Фільц – доктор медичних наук, професор. Головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні. Президент Української асоціації психотерапевтів. Один з ініціаторів створення Європейської асоціації психотерапевтів, протягом тривалого часу був її президентом. Вільно володіє англійською, польською і німецькою мовами.

Олексій Скрипник – підприємець, голова правління Кластера Бізнес Послуг, генеральний директор і співвласник ІТ-компанії «ЕЛЕКС», яка надає професійні послуги у сфері інформаційних технологій та розробляє сучасні програмні продукти, що використовуються в Україні і в багатьох країнах світу. Викладач університету «Львівська політехніка». Вільно володіє англійською і польською мовами.

]]>http://www.grytsenko...-ternatyva.html]]>

#36 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

• Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 16:21

По-ходу там все скопом.

Из первой 5 (по списку ) только Юшков Д. Н. идет по мажоритарке ! И Полищук Г, Ф. , а остальные списочники НЕ РЕШИЛИСЬ !

#37 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 16:23

Суть от этого мало меняется.

#38 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

• Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 16:26

Суть от этого мало меняется.

Но реальные шансы на победу из этого списка ( по округам ) имеют не очень многие !

#39 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 16:38

Будем надеяться...

#40 Гость_kyiv_boss@ukr.net_*

• Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 16:43

Будем надеяться...

ПР войдет в парламент (городской ) - 15 - 18 человек !

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы