To Top

Перейти к содержимому



Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

перечень общей совместной собственности супругов расширится


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 13

#1 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2010 - 17:47

Проектом закону (реєстр. №4493) передбачено доповнити статтю 61 Сімейного кодексу України новою частиною, в якій визначається, що об´єктом права спільної сумісної власності подружжя є житло та земельна ділянка, в тому числі набута одним із подружжя за час шлюбу на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності або приватизації земельної ділянки.

]]>тут]]>

п.с. на даний час судова практика визнає отримані у процесі приватизації житловий фонд та земельні ділянки об"єктом особистої власності подружжя яке не підлягає поділу


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

#2 Гость_gcib_*

Гость_gcib_*
  • Гости

Отправлено 28 Октябрь 2010 - 22:39

Ну и чего тут? Приватизация - это "шаровое" завладение. Потому отдать половину шарового имущества в случае развода будет не сложнее чем половину "совместно нажитого"... :rolleyes:

#3 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2010 - 18:10

это было сказано к чему?

#4 Гость_gcib_*

Гость_gcib_*
  • Гости

Отправлено 30 Октябрь 2010 - 10:10

К тому же, к чему была поднята эта тема... :rolleyes:

#5 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2010 - 15:19

читайте название раздела и вам все будет понятно

#6 Гость_gcib_*

Гость_gcib_*
  • Гости

Отправлено 01 Ноябрь 2010 - 17:06

А какое отношение имеет ПРОЭКТ закона к Юридической консультации? :rolleyes:

#7 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 11 Январь 2011 - 22:23

сьогодні прийняли
]]>http://gska2.rada.go...o...=4493&skl=7]]>

1. Статтю 61 Сімейного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 21-22, ст.135) доповнити частиною п’ятою такого змісту:
“5. Об’єктом права спільної сумісної власності подружжя є житло, набуте одним із подружжя під час шлюбу внаслідок приватизації державного житлового фонду, та земельна ділянка, набута внаслідок безоплатної передачі її одному з подружжя із земель державної або комунальної власності, у тому числі приватизації”.

ІІ. Цей Закон набирає чинності через десять днів з дня його опублікування.

чекаємо на підписання та опублікування і через десять днів, приватизоване житло та отримані внаслідок приватизації земельні ділянки вже не будуть виключно особистою власністю одного з подружжя. зауважу, що закон зворотньої сили не має і на вже отримане житло і земельні ділянки не поширює свою дію

#8 Victor

Victor

    Вшанований громадянин міста

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 339 сообщений

Отправлено 11 Январь 2011 - 22:51

Зауважу, що закон зворотньої сили не має і на вже отримане житло і земельні ділянки не поширює свою дію

А хіба ше не все житло приватизоване? Здається вже все приватизоване, що можна.
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#9 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 12 Январь 2011 - 02:11

не все ще )))

#10 Гость_ljudmil_*

Гость_ljudmil_*
  • Гости

Отправлено 31 Январь 2011 - 00:04

вопрос. Если квартира была кооперативная и приватизирована супругом. Имеет ли второй из супругов и дети право собственности на эту квартиру?

#11 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 31 Январь 2011 - 01:19

кооперативна та приватизована різні речі
уточність

#12 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 02 Февраль 2011 - 01:30

закон підписаний Президентом, опублікований та вступає в силу з 08.02.2011
набуті у власність в процесі приватизації з 08.02.2011 жилі приміщення та земельні ділянки є спільною сумісною власністю подружжя

Сообщение отредактировал batyshka: 02 Февраль 2011 - 01:31


#13 Гость_ljudmil_*

Гость_ljudmil_*
  • Гости

Отправлено 02 Февраль 2011 - 23:16

Посмотрела документ. Прошу прощение квартира кооперативная есть свидетельство на право власноти ( на супруга) и больше никто в свидетельство не вписан, как распостраняется собственность на второго члена семьи и на детей?

#14 batyshka

batyshka

    Вшанований громадянин міста

  • Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2011 - 04:37

Посмотрела документ. Прошу прощение квартира кооперативная есть свидетельство на право власноти ( на супруга) и больше никто в свидетельство не вписан, как распостраняется собственность на второго члена семьи и на детей?

если квартира куплена (в данном случае участие в строительстве жилого многоквартирного дома) в браке, то супруги имеют право собственности в равных долях, независимо на кого оформлено имущество. к детям это не имеет никакого отношения.




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.