To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Дійсно, вперше! У Фастові ''Союз Лівих Сил''!

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 90

#81 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 718 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2010 - 17:16

bourne, спасибо, за критику. Хочу только сказать, что бизнес-планы в агитационных материалах не расписываются.
Omnia mea mecum porto

#82 tor5

tor5

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2010 - 18:07

"про гаражі: "-
почему одним можно в центре иметь гараж(большинство получили "по наследству" от родичей ветеранов ВОВ, но льгота то распространялась только на ветеранов, а не на их детей,внуков и правнуков), многие поставили гаражи вообще по наглому(где на детскую площадку залезли, где "потеснили" площадку под мусорные контейнеры). Снести недолго, но нужно сначало найти место.Оптимальный вариант - ангары военного городка, но это может затянутся до бесконечности. А вот предлагаемый вариант вдоль забора ВЧ возможен уже сейчас - эта земля не эксплуатируется, там выпасают козы и выгуливают собак. Конечно же жители военного городка будут против...И тут мы подходим к понятию "отстаивать свои шкурные интересы". Многие жители города, которым нужны гаражи, собираются голосовать за Тимофеева и его команду и не понимают, что будут голосовать ... против своих шкурных интересов, ибо - основа команды Тимофеева это отставники в/ч , СБУ и МВД, многие(как и он сам) - живут в военном городке и категорически против размещения здесь гаражей. Подобные противоречия можно увидеть в половине команд( УРП "Собор" - половина предпринимателей , а другая половина - налоговики, в Батькивщине : наличие крутых бизнессменов и люмпенов и т.д.)

#83 bourne

bourne

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 98 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2010 - 21:54

bourne, спасибо, за критику. Хочу только сказать, что бизнес-планы в агитационных материалах не расписываются.

кожна програма не має містити бізнес план, а повинна бути якась стратегія розвитку
стратегія для міста вцілому не визначена зовсім
добре, що ваша програма має спільного з назвою і стратегією партії ?

я тут бачу декілька цілей які не мають нічого спільного з ідеолгогією
якщо вже на то пішло і це програма партії, від якої виступають люди, то має бути якась спільна мета партії по всіх регіонах де вона балатується

от дивіться, простий приклад
припустимо я людина яка живе в приватному будинку на Журавлівці,
що дає їй ця програма і які пункти її зацікавлять

Комунальна сфера:
1. -
2. -
3. -
4. -
5. -
6. -
7. -
8. -
9. +/-
10. +/- ( всю ніч не будуть ліхтарі всеодно горіти, от якщо б наприклад - становити енергозберігаючі лампи і за рахунок цього збільшити час освітлення )

Соціальна сфера:
1. +/- (ну метою партії не має бути отримання акту на землю :), скоріше це для музею плюс )
2. +/- (а щодо розвитку і підтримки спорту, доволі туманна мета)
3. +/- (а продаж в інших місцях)
4. -
5. +/- (це суті проблеми не вирішує)
6. -
7. -
8. -
9. -
10. -

Тож, жодного твердого плюса

Але дуже добре, що Вам не байдужа доля нашого міста і ви щось намагаєтесь зробити!!!
Так що бажаю-успіху 31-го числа ;)

#84 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 718 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2010 - 22:12

bourne, ещё раз благодарю Вас за критические замечания. Подобной критике можно подвергнуть любую предвыборную программу любой партии. Я думаю, что уже реальные дела, решения будут (и должны) приниматься консолидированно всем депутатским корпусом, независимо от "цвета". И решения эти должны быть на пользу Города, а не каких-то отдельных групп и лобби. На этом дискуссия заканчивается. В 24 часа всякая агитация прекращается. Завтра день "тишины"
Omnia mea mecum porto

#85 df

df

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2010 - 22:28

Мы с вами!

#86 BMD

BMD

пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 339 сообщений

Отправлено 30 Октябрь 2010 - 08:20

Мы тоже.Авансом.

#87 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 718 сообщений

Отправлено 07 Ноябрь 2010 - 22:17

Не всё так плохо!
СЛС победил на родине Ивана Кожедуба

Депутатом сельского совета с. Ображеевка Шосткинского района, Сумской области стала член Союза Левых Сил, руководитель народного краеведческого музея с. Ображеевка, участник народного ансамбля "Вербиченька", организатор горницы-светлици в с. Ображеевка Екатерина Насыко.

Руководитель Сумского СЛС Владимир Скляр поздравил новоизбранного депутата с честной победой. «В округе за Екатерину Васильевну проголосовало 75% жителей», - заявил он.

«Уверен, что эта маленькая победа - только начало большой победы Союза Левых Сил. Нам удалось донести свои идеи людям, и это главное, - подчеркнул Скляр. - Благодаря победе Екатерины Насыко СЛС сможет внедрять левые идеи в политику Ображеевского сельсовета, улучшая тем самым жизнь простых граждан».
Omnia mea mecum porto

#88 Лоліта

Лоліта

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 27 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2011 - 16:36

Люди, когда узнают,что у нас в списке нет нынешних и действующих депутатов, а также бизнессменов - сами просят назвать номер партии в бюллетне,говорят : "и программа не нужна, только бы эти опять не прошли..."
Это ж надо так горожан допекти!

Як часто Вас таке питали? Виходячи з результатів виборів можна зрозуміти що раз, або максимум два. А тепер подивіться хто ж таки пройшов. скільки в списку Фастівської міської ради "нынешних и действующих депутатов", скільки серед них бізнесменів, скільки роботяг, працівників гуманітарної сфери?
Скільки ваших там? Виходячи з результатів виборів можна сказати, що громадян міста ніхто не допік.

#89 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 718 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2011 - 16:45

Лоліта, а что это Вы тему поднимаете? Вас "припекло"? Или уже есть задание? Готовить лохторат? Не волнуйтесь ваши опять сделают так, что мы сами проголосуем против себя. Если только не достанем "из схронов кулемети" :( да заборы ваши не поломаем.
Omnia mea mecum porto

#90 Лоліта

Лоліта

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 27 сообщений

Отправлено 05 Ноябрь 2011 - 17:13

Лоліта, а что это Вы тему поднимаете? Вас "припекло"? Или уже есть задание? Готовить лохторат? Не волнуйтесь ваши опять сделают так, что мы сами проголосуем против себя. Если только не достанем "из схронов кулемети" :( да заборы ваши не поломаем.

Шановний borisovich, мені шкода що в моїх словах Ви не побачили іронію. Іронію стосовно ваших ілюзій на можливості вашої політичної сили, ілюзій стосовно готовності мешканців нашого міста голосувати на вашу підтримку. Не шукайте в моїх словах зверхності і пихи. Вибачте як що мої слова видались Вам образливими. Я багато років приймаю участь у політичних процесах нашого міста, я постійно в тій чи іншій ролі приймаю участь у виборчих процесах, дуже добре знаю нашу місцеву політичну еліту, як що її так можна назвати. Несправедливо говорити що вони всі негідні представляти наші інтереси.
Серед них є порядні люди, але їх дуже мало. Їх катастрофічно мало. Для того щоб щось змінювалось, нам треба навчитись селекції чесних людей у владі, а не мести всіх під одну мітлу. Але, як показують останні вибори, у нас дійсно настали проблеми і загрози іншого плану. Це нові виборчі технології і механізми приходу до влади, в яких роль і воля виборця має дуже опосередковане значення. ("а что это Вы тему поднимаете? Вас "припекло"?) Ні, мені не припекло. Просто вважаю що про вибори треба розмірковувати не за місяць до них, а як мінімум зразу після закінчення чергових. Треба аналізувати і готуватись, робити висновки і брати уроки, якщо Вас це серйозно цікавить і ви не відносите себе до як ви кажете до "лохторату". А взагалі раджу Вам з повагою ставитись до виборців, кого б вони не підтримували. Зневажливо можна відноситись лише до тих "поліцаїв" які обслуговують ці технології, викривляючи волю виборця. Але на жаль такі люди за певну суму грошей завжди знаходяться і це сумно і страшно. Останні вибори я розглядаю не як поразку, а як гарний урок і сигнал всім небайдужим громадянам нашого міста, які дійсно вболівають за добробут, комфортність проживання, справедливість і чесність при наповненні і при розділі міського ресурсу. Дійсно ці вибори були новинкою для нас. Шокував рівень цинізму, але не все так погано, як може здаватись на перший погляд. В кожній ситуації можна для себе знайти позитив. Я вважаю що позитив в тому, що спостережлива людина побачила всіх персонажів (головних політичних гравців у місті) без маски. Головні політичні гравці зробили висновки про те скільки вартий договір з шулерами. Не секрет що багато партій домовлялось з головними технологами, що вони будуть боротись з їхніми конкурентами за невеличке місце під сонцем. А технологи в повному розумінні використовували поняття "розделяй и властвуй", в кінцевому результаті просто не виконали своїх обіцянок. Багато хто з "патріотів", які себе так називають, відкрили своє істинне обличчя.
Багато хто відкрився для мене з дуже позитивної сторони. Завдяки цим виборам я точно знаю з ким я і що буду робити далі. Я точно знаю хто є хто.
Про ці технології можна дуже довго говорити і повірте що я про це знаю все. Останні вибори для багатьох переможців створили більше проблем ніж вони думали самі. На сьогоднішній день, місцева владна еліта починає розуміти, що сценарій який писався не у Фастові, зовсім багатьом не підходить.
За дружним одобрямсом більшості, на сесіях міської ради, стоїть дуже багато тихих душевних мук,( "чому я за це голосую, як що зиск з цього маю зовсім не я", " навіщо я потратив такі кошти на вибори, як що я не в темі") і так далі і тому подібне. Всі факти говорять про те, що більшість все намагається підім"яти під себе мера, який на мою думку все таки намагається бути незалежним, хоч я і неє його фанаткою.
(" Не волнуйтесь ваши опять сделают так, что мы сами проголосуем против себя. .) Трохи хвилююсь що їхні зможуть завдяки нашій байдужості зробити це знову.(Если только не достанем "из схронов кулемети" :lol: да заборы ваши не поломаем) Дуже сумніваюсь на рахунок такої сміливості. Всіх бачила в ділі. Вас там не було. А кого топтав беркут в ТВК я бачила і там була. Бачила також справжніх майбутніх лідерів яким варто довіритись, яких було мало, але вони є. Вони розумні, чесні, сміливі,мають авторитет у людей, вони не хизувались і не піарились, вони не хитрили, саме їх боялись технологи більше всіх інших. На жаль їм досталась доля "штрафної роти", вони бігли в атаку по мінному полю, з палицями в руках проти кулеметів, які стріляли як в обличчя так і в спину. Незнаю як зараз вони дивляться на ті події, чи залишився у них той же дух. Дуже хочу вірити в те що залишився.
Це мої власні спостереження, не розцінюйте їх як якусь агітацію, чи нав"язування думки, у кожного вона має бути своя. Пробачте як що когось образила.

#91 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 718 сообщений

Отправлено 05 Ноябрь 2011 - 18:29

Лоліта, Вы совершенно напрасно представляете меня, как наивного дурачка. Всё, что Вы тут написали, я знал очень давно, хотя никакого участия в политической жизни Фастова не принимал. Хочу сказать сразу, что даже доволен, что "проголосовал против себя" и политической силы, которая выдвигала меня кандидатом. Я беспартийный с 1991 года и не собираюсь ни в какие партии, блоки и прочую лабуду вступать. С меня хватило и прежней. С головой! Так что "Союз Лівих Сил" - это партия, которая предложила мне сотрудничество для того, чтобы хотя бы один депутат мог бы защищать интересы культуры в Фастове. Я об этом и писал в своих "агитках". Не вышло. Вы тут верно описали, почему. Что касается, как Вы изволили выразиться: "Дуже сумніваюсь на рахунок такої сміливості. Всіх бачила в ділі. Вас там не було. А кого топтав беркут в ТВК я бачила і там була." - не собираюсь оправдываться. Вам должно быть стыдно, что не зная человека, делаете подобные выводы. Неприятно говорить такие вещи взрослому человеку, но приходится.
К сожалению, Фастовом управляет не мэр, это все знают, тут ничего нового Вы не открыли. Жаль, что Александр Николаевич не смог, как надеялся, сломать прогнившую Фастовскую "систему". А вообще - "война - дело молодых" и пример этому Винницкий мэр. Лохторат не хочет голосовать ни за молодых, ни за новых. Голосуют за "стольник", за кило гречки, за красивые обещания, за... Впрочем, что это я? Вы же опытный политический боец, а я наивный старичок из левых сил. Шучу, шучу, не обижайтесь. Кажется, я знаю, кто Вы.
Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru