To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Річка Унава в жахливому стані?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 18

#1 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2007 - 20:37

Ще кілька років тому, за часів своєї роботи в журналі *Наш городок*, Сергій Гордєєв піднімав питання про екологічний стан Фастівських пляжів, та зараз про це ніхто не згадує.
Гордєєв працює в столиці, а у Фастові статті, що бентежили б можновладців, ніхто не береться писати.

Що сталось з нашою колись красунею-Унавою?

Чи є структура державна (чи недержавна), що відповідає за підтримку водоймища в нормальному екологічному стані?..

[img width=460 height=345]http://forum.ladoshki.com/images/inposts/c2b06199460d3501db2c0.jpg[/img]

Фото звідси: ]]>http://forum.ladoshk....php?p=15749314]]>

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#2 Zipora

Zipora

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 287 сообщений

Отправлено 30 Октябрь 2007 - 11:33

наскільки мені відомо що за стан пляжів несе відповідальність комбінат комунальних підприємств.
В гостях добре, а дома сало свіже.

#3 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 16 Май 2008 - 23:52

Кілька днів назад ходили з чоловіком понад Унавою. Дихали , типу, свіжим повітрям  :ac:
Мені було соромно за місто, бо чоловік  мешкає в столиці. Особливо неприємним було питання: а чому у вас на Унаві пляжів нема?
Як пояснити людині, що у нас і станція з човнами була, і пляжі були колись означені..? :(

Розбудовується завод Зіберта. Думаю, загадиться Унава ще більше від цього...

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#4 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 19 Май 2008 - 13:00

Ліза! Благо Вас з чоловіком не поперло подалі від цивілізації зблизитися з природою. В що перетворено так званий п*ятий пляж (тей що в лісі біля колишнього піонерлагеря "Прибрежний"), на смітникарні мабудь все більш впорядковано, чим там. Гнидники лишають "туристи" не тільки з відходів "завтраків на траві". Так шо :спасение утопающих, дело рук.......

#5 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 29 Май 2008 - 13:58

:ay: хорошая новость - На пятом пляже скоро появятся раздевалки и туалет!
  Инфа не для вандалов :fx:.
Приятного всем отдыха!

#6 Гость_Lehach_*

Гость_Lehach_*
  • Гости

Отправлено 11 Декабрь 2008 - 22:46

Катрин как-же я радуюсь за ваш пляж. Вот у нас ничего от местной власти не добьешься а приходиться все делать самим.

#7 Гость_letix2_*

Гость_letix2_*
  • Гости

Отправлено 08 Март 2009 - 21:55

По поводу пляжа.Как то этим летом решила с мужем пройтись пешком по местам моей юности .это мост - 1-й пляж-Мыкитина гора-2-й пляж. я была в дипресии от увиденного. Начиная с моста и 1-й пляж.это воопще такое, что не знаю с чем сравнить МУСОРНИК НЕ то слово.ПЛАНЕТА БОМЖЕЙ ? А когда то мы там гуляли по вечерам было так романтично.

#8 Гость_eugenick_*

Гость_eugenick_*
  • Гости

Отправлено 14 Март 2009 - 19:19

це дуже прикро визнавати, проте у нашому місті все в такому стані. ніхто не слідкує за своїми діями і кожен, хто там був, сто відсотків доклав свою частку *чистоти*. дуже мало людей, котрі викидають ту саму обгортку (від цукерки, скажімо) в смітник. до того ж я вважаю, що таке відношення можна змінити тільки жорстокими покараннями. наведу приклад: був у Болгарії і там на моїх очах хлопець виплюнув жуйку, це побачив місцевий наглядач порядку і відразу штраф!!! я був здивований коли його затримали за нестачу 30 євро!!! я не знаю чи вони пішли б в державу, проте у хлопця, я думаю пропало бажання гадити, або він перш подумає 10 разів, ніж щось зробить... якщо серйозно підходити до цього питання, то можна вивести низку взаємозалежних та взаємодоповнюючих причин стану нашого довкілля. проте це дуже довго друкувати та і не сильний привід для втрати настрою на декілька неділь від зроблених висновків....

#9 Фрекен_Снорк

Фрекен_Снорк

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 455 сообщений

Отправлено 14 Март 2009 - 19:26

Изображение
Когда власть любви превзойдет любовь к власти, настанет мир на Земле (с) Джимми Хендрикc

]]>Изображение]]>

#10 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 29 Март 2009 - 15:23

]]>Изображение]]>

BURN FIRE BURN

#11 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 29 Март 2009 - 17:19

]]>Изображение]]>

BURN FIRE BURN

#12 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 29 Март 2009 - 23:42

Євгенік,

це дуже прикро визнавати, проте у нашому місті все в такому стані. ніхто не слідкує за своїми діями і кожен, хто там був, сто відсотків доклав свою частку *чистоти*. дуже мало людей, котрі викидають ту саму обгортку (від цукерки, скажімо) в смітник

.
Неправда, не кожен! Жодна людина в місті не засвідчить проти мене, що я колись смітила в публічних місцях чи на природі. Вже за СВОЇ дії я відповідаю.
Ваша розповідь про випадок в Болгарії є показовим! Те саме було на моїх очах в різних містах світу, але не В УКРАЇНІ. Я часто наводжу приклад про свою маму, як у Відні йшла по тротуару, палила цигарку і попіл струшувала в пачку з цигарками. " Я просто НЕ МОЖУ тут смітити, тут кримінальна чистота" - сказала вонга на мій здивований погляд. Але так вчинять більш-менш культурні люди. Хаму воно по-барабану - прибрано тут чи ні...

#13 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 30 Март 2009 - 20:37

]]>Изображение]]>

BURN FIRE BURN

#14 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 30 Март 2009 - 22:21

ет. поганий фотошоп.

#15 chaossss

chaossss

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 144 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2013 - 13:58

Речку жаль,ей хорошего господаря. Хотя при Сов. Союз. проблем не :heat: было.

#16 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2013 - 11:04

Ліза! Благо Вас з чоловіком не поперло подалі від цивілізації зблизитися з природою. В що перетворено так званий п*ятий пляж (тей що в лісі біля колишнього піонерлагеря "Прибрежний"), на смітникарні мабудь все більш впорядковано, чим там. Гнидники лишають "туристи" не тільки з відходів "завтраків на траві". Так шо :спасение утопающих, дело рук.......

Когда-то давненько , на пятом пляже порядок поддерживался  -человеком занимавшимся единоборствами на территории  пляжа  и по слухам( не буду утверждать конкретно) -киллером "Хомой" Хоменко- ныне покойным  (вроде на том 5-м пляже его и приговорили)

Говорят -порядок там был идеальный,ученики "Хомы" сами следили за порядком,чистили дно пляжа от водорослей были сооружены самодельные тренажеры для тренировок

Этого человека при жизни - часто можно было наблюдать  даже зимой легко одетым в шортах и футболочке катающимся на прикольном  велосипеде с дурацким рулем

И людям пытавшимся намусорить или загадить территорию пляжа приходилось не сладко.-  говорят  за оставленный мусор на траве у пляжников возникали проблемы с почками и печенью и зубами.

Сообщение отредактировал KONDRAT: 21 Ноябрь 2013 - 11:04

#17 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 30 Ноябрь 2013 - 09:23

Адміни, підправте цитату, щоб у В не виникло проблем з кілерами.
  • Упереджений это нравится

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#18 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 30 Ноябрь 2013 - 12:48

Адміни, підправте цитату, щоб у В не виникло проблем з кілерами.

Этого "защитника"  реки Унава  главаря банды   уже нет в живых,не буду же я открывать тему по фастовским бандам  

#19 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 692 сообщений

Отправлено 04 Декабрь 2013 - 13:46

И людям пытавшимся намусорить или загадить территорию пляжа приходилось не сладко.-  говорят  за оставленный мусор на траве у пляжников возникали проблемы с почками и печенью и зубами.

конечно, я понимаю, что так говорить не следовало (а при моей работе - мне в особенности так негоже), но если бы так было со всеми, пардон, засирателями города, жили бы мы гораздо лучше.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы