To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* - - - - 1 Голосов

30-метровый призрак в центре Фастова

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 42

#41 Гость_kuzelk@_*

Гость_kuzelk@_*
  • Гости

Отправлено 21 Февраль 2010 - 16:09

berik, а свої якісь є ідеї відносно тієї башні? а то критикувати мі всі вміємо! :rolleyes: мені, наприклад, в голову нічого не приходить, треба дітей запитати, вони швидше міркують і більш прагматичні.

А яка різниця, до чого Ви можете додуматися, або Ваші діти?! Якщо земля під спорудою ніколи не стане приватною власністю, то якому інвестору буде цікаво вкладати гроші в якийсь проект. Хотіли в 2004 році зробити черговий генделик в парку - не дали. Вважаю, що правильно зробили. Бо це було б ще одне злачне місце для фастівської гопоти. В нас завжди така схема: спочатку ніби дитяче кафе, потім приватизація землі, а потім - хоч уран видобувай на тій дільниці - приватна власність. Міський парк - це земля громади і ніхто й чатини цього парку не повинен віддавати у приватну власність - теоретично. Але практично може відбутися що завгодно. От якщо з'явиться політична воля віддати ділянку під вежею в приватні руки, тоді побачимо, що там "виросте" на тому місці.
А люди можуть думати собі що завгодно...

Сообщение отредактировал kuzelk@: 21 Февраль 2010 - 16:11

#42 Victor

Victor

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 086 сообщений

Отправлено 22 Февраль 2010 - 14:55

... мені, наприклад, в голову нічого не приходить, треба дітей запитати, вони швидше міркують і більш прагматичні.

Нужно знать внутреннее устройство, площади, высоту перекрытий, конструкцию, толщину стен и т.п. Тогда можно конкретно что-то придумать, а так - одни фантазии.
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#43 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 22 Февраль 2010 - 17:04

Берик - террорист!

ага! ломать- не строить! :rolleyes: хотя, если честно, я бы ее тоже - завалил - там детвора шастает, мало ли что...

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru