To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
- - - - -

Про Фастів - з Міжмережжя (статті, світлини та інше про наше місто з вебу)

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 32

#1 Bullet

Bullet

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 695 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2007 - 21:06

]]>http://fastiv.clan.s...og/2007-03-29-7]]>

За цим посиланням розміщено інформацію про статті (з адресами а авторствами) про Фастів. Перша із статей є цікавою тим. що може використовуватись як порівняння між Фастовом 2001 і 2007 років smile

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#2 Гость_CONCRETE_*

Гость_CONCRETE_*
  • Гости

Отправлено 19 Октябрь 2007 - 14:01

я не давно бачив по телевізору Фастів,тобто той безлад що робиться у нас з мером і з владою в цілому (Y)

#3 Гость_Маркшейдер_*

Гость_Маркшейдер_*
  • Гости

Отправлено 26 Ноябрь 2007 - 22:58

ось світлина)))
Изображение
]]>1099 x 799]]>

#4 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 695 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2007 - 10:59

ось світлина)))

:))) але погано склеїли дерево :)
До речі, фото доводить, що без того леніна в місті буде пусто )))

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#5 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 873 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2007 - 11:31

ось світлина)))

:))) але погано склеїли дерево :)
До речі, фото доводить, що без того леніна в місті буде пусто )))

В Фастові багато знаменитих людей, одному з яких можна булоб тут зробити пам"ятник.
Хоча деякі міста в світі встановлюють монументи не тільки знаменитостям, але й навіть казковим, або літературним героям чи темам.
Після чого, такі міста становляться знаменитими туристичними маршрутами на весь світ.

На крайній випадок новий кінотеатр побудувати можна. (Y)

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

#6 Гость_Nejyvyj_*

Гость_Nejyvyj_*
  • Гости

Отправлено 27 Ноябрь 2007 - 16:54

ось світлина)))

Можна було заодно і пляшки із сміттям поприбирати. А вцілому нормально. Тепе слід подумати що має бути на цьому місці. Спробую поговорити з Хромовим що він думає....

#7 Гость_Маркшейдер_*

Гость_Маркшейдер_*
  • Гости

Отправлено 27 Ноябрь 2007 - 18:33

Я б поставив туди або Лесю Українку, Івана Франка... або на крайняк П. М. Буйка. вони хоч людей на Соловки не відсилали, чи куди там!

#8 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 27 Ноябрь 2007 - 22:12

Во как!
В верном, пановэ националисты, направлении думаете.
Сначала снести, а потом "Тепер слід подумати", "Я б поставив туди".
Смэх да и только!

#9 Гость_Nedved_*

Гость_Nedved_*
  • Гости

Отправлено 27 Ноябрь 2007 - 22:33

Ну Ленін в Фастові зовсім не в тему.Тут не був,для міста нічого не зробив

#10 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 02 Март 2008 - 20:29

Ну Ленін в будь-якому місті не в тему. я так вважаю. Раніше всюди намагалися поставити його пам"ятник - зараз зносять. Так виходить чортівня, але я думаю, що для підростаючого покоління той же Франко буде набагато кориснішим ніж Ленін!

#11 Гость_Паралельний_*

Гость_Паралельний_*
  • Гости

Отправлено 02 Март 2008 - 22:10

:ar: до речі, Леніна таки поховають! ]]>http://www.news.rin....ws_text/155315/]]>

#12 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 360 сообщений

Отправлено 02 Март 2008 - 22:25

Свежо предание...
Omnia mea mecum porto

#13 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 03 Март 2008 - 14:23

Я тільки за його поховання. Він просто не вписуеться в сучасний інтр"єр. Одразу вникають якісь дивні асоціації.

#14 df

df

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 2 796 сообщений

Отправлено 03 Март 2008 - 14:43

... из интервью с Геной Зюгановым:

- Вы выступаете против перезахоронения тела Ленина из мавзолея на Красной площади. Итальянский коммунист Дилиберто в шутку предложил перевезти тело в Италию.

- Мы не смеемся, когда речь идет о Ленине. До последнего времени мы только собирали подписи, но если эта неудачная идея вновь всплывет после выборов, мы поведем себя иначе. Мы устроим Чечню на Красной площади.
]]>http://inopressa.ru/...3:12:43/zuganov]]>

Петя Симоненко, полагаю, сказал также.
Что примечательно, КП по течению не плывет: были на позиции икс, на ней и остались, в отличии от Ющенков, Тимошенков, Януковичей, Морозов и проч. приспособленцев.

#15 Гость_Паралельний_*

Гость_Паралельний_*
  • Гости

Отправлено 03 Март 2008 - 19:03

Так потихеньку все в жорнах часу і перемелиться :am:

#16 Гость_HitmanhunteR_*

Гость_HitmanhunteR_*
  • Гости

Отправлено 03 Март 2008 - 21:00

Ну Ленін в будь-якому місті не в тему. я так вважаю. Раніше всюди намагалися поставити його пам"ятник - зараз зносять. Так виходить чортівня, але я думаю, що для підростаючого покоління той же Франко буде набагато кориснішим ніж Ленін!

Согласен со всеми предыдущими мнениями, памятник Ленину фтопку. Нужен памятник человека, который действительно связан с Фастовом и Украиной, борца за независимость, патриота т.п.

#17 Гость_mafiosso_*

Гость_mafiosso_*
  • Гости

Отправлено 03 Март 2008 - 21:05

А я думаю, що краще хай стоїть, а то зняти наша мерія швидко зуміє, а щось на його місце поставити раптом закінчаться гроші.

#18 Гость_dimon336300_*

Гость_dimon336300_*
  • Гости

Отправлено 04 Март 2008 - 14:23

А я не думаю, что справу можна пустити на самотік. Все треба вирішувати вчасно і здоровим глуздом!

#19 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 469 сообщений

Отправлено 24 Июль 2008 - 23:11

Статистична інформація про Фастів:
]]>http://invest-koda.o...nvestmap/fastiv]]>

Напевно вже трохи застаріла...

#20 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 26 Февраль 2013 - 18:29

колись Фастів - Центр козацької республіки, зрадженої лівобережним гетьманом Мазепою. сьогодні Фастів - вже нічого не центр, завдяки тим же "засланим козачкам" із Лівобережжя

]]>http://pravoslavu.narod.ru/getman.htm]]>
"Після універсалу Мазепи 1701 року про запровадження панщини на Україні, представники селян, міщан і козацтва зібрались на нараду у Фастові і прийняли ухвалу на боротьбу антифеодального спрямування. Повстання очолив фастівський полковник Семен Палій. За короткий час повстання охопило Брацлавщину, Поділля, Волинь, Київщину; до повстанців приєднувались селяни Лівобережжя, Молдови, Валахії, Росії. У вересні 1702 року повстанці взяли Білу Церкву, Немирів, Бердичів. Навколо Фастівщини народний гетьман Палій утворив своєрідну козацьку республіку на значній території від Брацлавщини й Київщини до Полісся й Білорусі. (виділено мною - Aleh)
Козацькі загони Палія повністю контролювали територію, що охоплювала колишні полки: Білоцерківський, Канівський, Чигиринський та Уманський, де знаходили захист від панської сваволі навіть селяни Лівобережжя, тікаючи від непомірної тиранії Мазепи. Натомість злостивий лівобережний гетьман Мазепа заздрив всенародному улюбленцю і зводив наклепи на Палія, посилаючи листи до російського царя. Сфабрикувавши звинувачення, Мазепа у 1704 році запросив Палія у Бердичів на банкет і, напоївши, ув'язнив і здав царському уряду. У такий спосіб Мазепа заволодів Правобережною Україною і, як імперський ставленик і вірний підніжок Петра-І, доповідав своєму государю: «Міста сії Правобережні мають залишитися неодмінно за Великим Государем, бо, якщо вони відійдуть до поляків, то всі малоросіяни перейдуть на сію сторону Дніпра, тікаючи від повинностей». Палій був засланий до Сибіру і перебував в Єнісейську до 1709 року. Під час Полтавської битви його звільнили, щоби він «помстився» своєму кривднику, але Палій на той час вже був надто хворий і не тримався на коні без сторонньої допомоги. Повернувшись на рідну Фастівщину, він помер взимку того ж року"

Сообщение отредактировал Aleh: 26 Февраль 2013 - 18:31

• Світозар это нравится

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы