To Top

Перейти к содержимому

* * * * - 1 Голосов

вакзал

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 276

#1 Гость_bob_*

Гость_bob_*
  • Гости

Отправлено 17 Май 2011 - 09:27

от шо будет
]]>http://www.swrailway...slovo/?aid=1523]]>

Изображение

Адреса цієї статті на сайті:  вакзал

#2 Chameleon

Chameleon

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 17 Май 2011 - 10:53

"Достойний зразок сучасної архітектури - такі враження залишає нова будівля у подорожан та мешканців міста на берегах Унави."

Это они так прикалываются на железке? Очередной скворечник вместо просторного зала с высокими потолками старого вокзала? Может и киевский снесут и построят такое????

#3 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 17 Май 2011 - 11:35

Ну, так современный модернизм. По данным месячной давности (источник автритетный), старое здание будут, всё же, сносить, увы...
Omnia mea mecum porto

#4 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 116 сообщений

Отправлено 17 Май 2011 - 13:14

Это не модернизм, а настоящий современный идиотизм! Знаю различные стили: романский, готика, барокко, рококо. Был эклектика, модерн и модернизм. В конце концов, деконструктивизм! Но это чистый идиотизм! :wub:

P.S. Кстати, слово "вокзал" и на русском, и на украинском языке пишется через букву "о". Даже в заглавии темы. <_<

Сообщение отредактировал Victor: 17 Май 2011 - 13:17

Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#5 kosminsky

kosminsky

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 224 сообщений

Отправлено 17 Май 2011 - 14:19

В этом "вокзале" и для сотрудников места мало будет..На первых проектах он был выше.
Изображение

#6 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 01 Июнь 2011 - 21:13

Що збираються будувати замість третьої колії?

Я знаю, що я нічого не знаю, а решта не знає навіть цього…

#7 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2011 - 16:20

Схоже на черговий тупізм, бо в шедевр не віриться.
Маємо: третю колію демонтували взагалі + на її місці стовпи контактної мережі + стовпи на пероні Київської платформи.
Кажуть люди, буде висока платформа з турнікетами. Якої довжини і кудою на неї застрибувати незрозуміло.
Мені не дає покою думка: навіщо нові стовпи, адже все побудовано без стовпів до нас… Решта — архітектурні вибрики і можна їх прийняти.
]]>Изображение]]>

#8 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2011 - 18:47

Эти столбы - новая электрифицированная линия Фастов-Житомир. Другого варианта не вижу
Omnia mea mecum porto

#9 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2011 - 22:14

Це точно, вирішили їх натикати на всій лінії :smile: Схоже в них цього добра неміряно. Але навіщо???

#10 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2011 - 09:37

Старые фермы, скорее всего, уберут
Omnia mea mecum porto

#11 Burg

Burg

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 740 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2011 - 10:14

Эти столбы - новая электрифицированная линия Фастов-Житомир. Другого варианта не вижу

С этой электрификацией что-то перехимичили......я слышал что на эту ветку хотели перенаправить часть поездов и таким образом разгрузить основные транспортные потоки к евро 2012,но чего-то там не получается или не успевают и электрификацию временно законсервируют.Хотя......как обычно у нас происходит,могут передумать
Четыре колеса для тела,а два для души

#12 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 506 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2011 - 14:30

С этой электрификацией что-то перехимичили......я слышал что на эту ветку хотели перенаправить часть поездов и таким образом разгрузить основные транспортные потоки к евро 2012

Уже и так, через Украинку и Коростень, станция разгружена по самое немогу.Половина пассажирских не останавливается, а вторая половина напрямую на Мироновку идет .Скоро фраза "Фастов важный жд узел" в справочниках, будет с издевкой читаться, если вообще не исчезнет.Неперспективные мы, однако!

#13 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2011 - 14:46

Електрифікацію почали ще навесні минулого року, але швидко припинили.

Потім восени почали знову. Робилося це для відведення вантажних потягів від Козятина, кудою мав іти Хюндай зі Львова на Донецьк… Але новий керівник Укрзалізниці (зрозуміло звідкіля родом) ]]>змінив трасу швидкісного руху]]>. Тепер Хюндай піде через Коростень. Одночасно припинилося фінансування нашої електрифікації, а подекуди навіть ]]>повиймали стовпи]]>. Офіційної інформації немає.

Але електрифікація дивним чином триває. За останній місяць натягли дріт від Потіївки до Фастова-1. Можливо, викладають все що закуплено раніше, щоб списати по максимуму…

Стосовно Київської платформи, враховуючи, що вокзал зноситимуть, зрозуміло, що Київська та Фастівська платформи використовуватися не будуть, принаймні тимчасово. Для посадки будують нову платформу подалі від вокзалу. Це все легко прийняти. А от те, що відмовляються від старої підвіски на фермах (коли стоять два стовпа і ферма на них) і починають для кожної колії тикати свій стовп не входить ні в які ворота.

Хоча по ходу виникла версія. Оскільки ставлять нові ферми, коротші на одну колію (до нового стовпа), можна припустити, що нова висока платформа буде між 1 та 2 коліями, і все що тепер городять просто вівільнить місце для будівельників і підземного переходу до нової платформи. Але реальної користі від цього я не бачу, так , відмивання грошей. Не більше. В кого ще є версії?

Сообщение отредактировал Упереджений: 07 Июнь 2011 - 14:48

#14 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 506 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2011 - 20:10

В чистом виде отмывание. Старый вокзал ещё бы три раза простоял, сколько стоял. А то пассажиропотоки явно уменьшились, а они решили новую халабуду лепить. И главное аж бегом, пока мэр родной.А строительная смета, штука сверхрастяжимая.

#15 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2011 - 20:51

Сегодня слыхал, что старый вокзал сносить не будут. Но это из разряда "ОБС"
Omnia mea mecum porto

#16 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2011 - 21:23

вчера и сегодня прошкл по подземному переходу.....
это, какая-то кунст-камера!!!
Бухенвальд!!!
пыль стоит столбом, люди этим дышат..
а продавцы продают молоко и сыр в подземном переходе...

#17 hot ice

hot ice

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 170 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2011 - 16:45

Електрифікацію почали ще навесні минулого року, але швидко припинили.

Потім восени почали знову. Робилося це для відведення вантажних потягів від Козятина, кудою мав іти Хюндай зі Львова на Донецьк… Але новий керівник Укрзалізниці (зрозуміло звідкіля родом) ]]>]]>змінив трасу швидкісного руху]]>]]>. Тепер Хюндай піде через Коростень. Одночасно припинилося фінансування нашої електрифікації, а подекуди навіть ]]>]]>повиймали стовпи]]>]]>. Офіційної інформації немає.

Але електрифікація дивним чином триває. За останній місяць натягли дріт від Потіївки до Фастова-1. Можливо, викладають все що закуплено раніше, щоб списати по максимуму…

Стосовно Київської платформи, враховуючи, що вокзал зноситимуть, зрозуміло, що Київська та Фастівська платформи використовуватися не будуть, принаймні тимчасово. Для посадки будують нову платформу подалі від вокзалу. Це все легко прийняти. А от те, що відмовляються від старої підвіски на фермах (коли стоять два стовпа і ферма на них) і починають для кожної колії тикати свій стовп не входить ні в які ворота.

Хоча по ходу виникла версія. Оскільки ставлять нові ферми, коротші на одну колію (до нового стовпа), можна припустити, що нова висока платформа буде між 1 та 2 коліями, і все що тепер городять просто вівільнить місце для будівельників і підземного переходу до нової платформи. Але реальної користі від цього я не бачу, так , відмивання грошей. Не більше. В кого ще є версії?

Ці "ферми" звуться жорсткими поперечинами. 27500В надто серйозно, аби відступати від технологічного процесу монтажу. На першому плані - безпека. Тому все, що робиться, відповідає встановленим правилам. Припиніть дилетантські домисли. Ні про яке "відмивання" не може бути й мови.

#18 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2011 - 20:20

Ці "ферми" звуться жорсткими поперечинами. 27500В надто серйозно, аби відступати від технологічного процесу монтажу. На першому плані - безпека. Тому все, що робиться, відповідає встановленим правилам. Припиніть дилетантські домисли. Ні про яке "відмивання" не може бути й мови.

да уж, никому ни рубля ни прилипло )))

#19 Упереджений

Упереджений

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2011 - 20:23

Коли ви спец, то скажіть — старі не відповідали? :hunter:
Коли на першому плані безпека, то чому на пероні 1 приміської колії крайній ліхтар весь час аж гуде від високої напруги? :paratrooper:
Але відповіді на своє питання я не почув: заради чого натикали на пероні стовпи без яких наша станція обходилася 50 років?
]]>Изображение]]>
Тепер видно, що просто розширили платформу 3 колії.

#20 hot ice

hot ice

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 170 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2011 - 13:02

Коли ви спец, то скажіть — старі не відповідали? :hunter:
Коли на першому плані безпека, то чому на пероні 1 приміської колії крайній ліхтар весь час аж гуде від високої напруги? :paratrooper:
Але відповіді на своє питання я не почув: заради чого натикали на пероні стовпи без яких наша станція обходилася 50 років?
]]>Изображение]]>
Тепер видно, що просто розширили платформу 3 колії.

От бачите! Не хвилюйтесь. Зачекайте ще трішечки, і побачите все. За вказівкою керівництва ПЗз, попередня дата пуску вокзалу та електрифікованого напрямку на Житомир до Корнина - 28 червня 2011р.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru