To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Результати роботи ДАІ 23.07.-29.07.2011

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 21

#21 mafiosso22

mafiosso22

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 31 Июль 2011 - 19:59

Я змалював ситуацію, так би мовити, з точки зору середньостатистичного пішохода, писав не про себе, камазом не керую і, взагалі, хліб купую в ЕКО (на Радянському проспекті). А водіям раджу пропускати пішоходів завжди, особливо на тому переході, навіть коли він (пішохід) іде на червоний (я саме так і роблю). Бо то може бути ваша бабуся, що пагано бачить, чи під мухою кум Василь, чи ваші діти, яких не навчили в школі вертіти головою на 360, щоб знайти хоч якийсь світлофор... Або людина з села, іншого міста, яка не знає місцевих традицій облаштування переходів. І т.д.

Це зрозуміло,але пішоходу легше буде зупинитися подивитися навколо,ніж водію,який повинен контролювати дорожню обстановку,керувати автомобілем,ще й дивитися,чи не вискочить який дурник під колеса,на заборонений знак світлофора.
З.Ы.Борисович,тут таке жвава дискусія,не ріжте на корню)))

Сообщение отредактировал mafiosso22: 31 Июль 2011 - 20:00

#22 Tryzub

Tryzub

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 31 Июль 2011 - 20:09

Ну десь так приблизно і відбувається. Ми ж не їздимо там по трупах збитих пішоходів. Значить вони таки дивляться наліво/направо. А дурник може вискочити будь-де. Тут хоч очікуєш, а в іншому місці - ні. Так само і дурники-водії їздять по тротуарах чи зебрах, не пропускаючи пішоходів. Але ми вже почали з пустого в порожнє переливати. Думаю треба закруглятися...

Сообщение отредактировал Tryzub: 31 Июль 2011 - 20:11

BURN FIRE BURN

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы