To Top

Перейти к содержимому

Фотография
* * * * - 1 Голосов

Фастівський дитячий будинок

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 32

#1 clannad

clannad

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 08 Август 2008 - 15:36

Інформація про фастівський дитячий будинок та статті про життя його вихованців:
]]>http://www.detdom.in...w_school?id=447]]>

#2 Shaman

Shaman

Злобный админ

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 1 863 сообщений

Отправлено 13 Август 2008 - 20:15

Інформація про фастівський дитячий будинок та статті про життя його вихованців:
]]>http://www.detdom.in...w_school?id=447]]>

Інформація зрозуміла.
Так само як і звіти від шановних добродіїв які надають помірну допомогу сирітам.

З інтернету бачив тільки це:

]]>[img width=375 height=520]http://www.detdom.info/download_files/Autorace/Fastiv.jpg[/img]]]>

Маю надію що крім цих подарунків до дитячого будинку надходили й інші благодійні внески!!!

Переглянувши список ПОТРЕБ:

Разові:

* спортінвентар
    * комп'ютер та підключення до Інтернету
    * постільна білизна
    * заміна вікон (65 шт.) та дверей (3 шт.)
    * заміна леноліумного покриття у закладі
    * шафи для одягу, стільці
    *  ліжка дорослі односпальні 40 шт.
    * матраци - 40 шт.
    * настільні лампи - 32 шт.
    * акваріумний компресор, підігрівач для води, термометр
    * праски

Постійні:

* поточні ремонтні роботи
    * благоустрій дитячого майданчика
    * одяг та взуття
    * чистячи-миючі засоби та засоби власної гігієни
    * придбання медикаментів
    * канцтовари
    * розвиваючі ігри
    * блискавки - довжина 60 см

ПРОПОНУЮ:

Крім того що є в мене особисто (із списка):
Компресор до акваріума і дещо по "списку" (дурнувате слово в відношенні до дітей)...

ПРОПОНУЮ створити "фонд допомоги" (на нашому сайті) цьому дитячому будинку - але без "помпєзних" звітів та фото-репортажів, - просто - з заохоченням користувачів цього сайту, через переказ коштів ВМЗ, або переказ коштів за допомогою СМС, або - хто що принесе - адресу вкажемо!!!

Зі своєї сторони - ОСОБИСТО!!! - пропоную допомогу в будь якому інформаційному забезпеченні через інтернет в рамках своїх можливостей - не Рокфеллер - але можна подумати як заробити кошти... Реклама сайту, сторінки, та інше... + ще подумаю.

В найблищій час підготовлю реальні плани та пропозиції!!!

Шановного clannadа прошу підготувати лист-звернення до громадських організацій, підприємців, та всіх не байдужіх громадян міста з проханням допомоги в будь якій формі - краще думаю речами зі списку приведеного раніш, для розміщення цього звернення на нашому сайті.

Зі своєї сторони пропоную через єлектронну пошту розіслати цього листа на сайти підприємств міста Фастова, депутатам, фірмам, та відомим підприємствам.

Матеріальні цінності для дитячого будинку пропоную збирати в одному місті - на приклад в музеї, або на ваші пропозиції -  для подальшої передачі їх по призначенню.

Кошти - не знаю - але банківським рахункам не довіряю....

Слушних думок багато, а неслухняних ще більше ...

#3 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 921 сообщений

Отправлено 13 Август 2008 - 21:19

Поддерживаю целиком и полностью. Ваши предложения?
Завтра обращусь в свой профсоюз. Думаю, что некоторые средства найдутся, бюджет небольшой, но помочь сможем. Что необходимо в первую очередь?
Omnia mea mecum porto

#4 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 13 Август 2008 - 22:54

Добре, я подумаю...Але у Фастові не тільки один цей будинок. Є ще дім св. Мартіна, де живуть діти з неблагополучних сімей(алкоголіків, наркоманів), якими опікуються отці домініканці. Вони, наскільки я знаю, теж потребують допомоги.

#5 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 921 сообщений

Отправлено 14 Август 2008 - 06:55

clannad, всем помочь, даже теоретически, невозможно. Надо определиться
Omnia mea mecum porto

#6 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 14 Август 2008 - 12:39

Щиро зізнаюсь, що я скептично ставлюсь до цього.
Три роки тому мені віддали партію дитячих костюмних брюк (сусідка не продала на ринку і хотіла просто викинути або роздати знайомим). Всі розміри були якраз на дітей. Штанів було штук 30, мабуть.
Т.як того року я викладала в дит будинку малювання, то звернулась до директора цього закладу з пропозицією віддати їм ті штани (нові, з бірками, поза модою, в ідеальному стані). Він мені особисто відмовив, аргументуючи це неможливістю прийняти офіційно.
Я пропонувала просто віддати - на біса мені якісь папірці? Він сказав, що це неможливо. і, РІМ УСЬОГО (!) , що їм і так непогано допомагаютьь.

Дивно, чому пан Сардак *забув* німецьких благочинників, які роки 2 - 3 тому подарували неслабий комп з усім причандаллям (принтер, аудіо- система тощо) дитячому бунку Фастова...

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#7 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 18 Август 2008 - 10:00

Вопрос - какова судьба так называемых "выпускников", в плане жилья, трудоустройства? Ведь по достижении совершеннолетия, они снова фактически оказываются на улице.

#8 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 921 сообщений

Отправлено 18 Август 2008 - 11:43

katrin,Вы же фастовчанка, поинтересуйтесь у г-на Сардака. Кто ж Вам даст такую инфу, кроме него?
Omnia mea mecum porto

#9 Гость_katrin_*

Гость_katrin_*
  • Гости

Отправлено 18 Август 2008 - 13:00

Да после Лизиной истории, как то слабо верится в объективный ответ.

#10 Oksana

Oksana

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 24 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2008 - 20:07

Может попробуем организовать каку-либо акцию на форуме!?! - "ПОмощь детям" или т.п.. поставим "копилку" и спец wmz счёт - форум от этого не ухудшиться, а наоборот может привлечь больше народу, кому не жалко отправят хоть чтото - вот и будет помощь!!!!! Т.к. эта тема актуальна... Администрация, может попробуем?(  :bn:

#11 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2008 - 20:28

Я реально можу надавати певну допомогу. Але хотілося б бути впевненою, що ця допомога надходитиме саме дітям. Дуже прикро, що приходиться на цьому наголошувати, але це реаліїї сучасного життя. Пропонуйте- підтримаю будь-які конкретні дії.

#12 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2008 - 21:09

Oksana, Ellia, відмічайтесь тут:  http://www.fastiv.co...ic,3202.45.html і приходьте на зустріч, там і поговоримо. Обговорювати в реалі набагато дієвіше, ніж стукати пальцями по клаві.

#13 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2008 - 21:15

clannad, а можна я, в питаннях, що стосуватимуться конкретно цього питання, діятиму через Вас, наприклад?

#14 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2008 - 21:20

Можна і через мене, можна і через будь-кого іншого, немає різниці. Але все ж таки краще, якби кожен відповідав за себе.

#15 Ellia

Ellia

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2008 - 21:44

Ну Ви і сказали - "краще, якби кожен відповідав за себе". Скажіть ще, що за участь ще й віповідати прийдеться! :bh: Я просто не хочу афішувати цього. В мене давненько були думки з приводу допомоги дитячому будинку, але я нікого там не знаю, і якось ні з ким навіть розмови не виникало за цей заклад, і ось зараз - ця тема... Рада буду відгукнутись на проблеми діток. Якщо будете тримати в курсі - завжди відгукнусь і по можливості допоможу.

#16 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2008 - 22:10

Ок.

#17 Гость_Lehach_*

Гость_Lehach_*
  • Гости

Отправлено 11 Декабрь 2008 - 22:42

Рассудите сами: ребенок рос без родителей а воспитатели особой ласки не дадут. Так-что я думаю с возврастом он понял какие проблему будут в будушем и уже выбрал цель в жизни!

#18 jjulie

jjulie

Лучший фотограф сентября 2013 г.

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 221 сообщений

Отправлено 24 Август 2009 - 17:39

Я реально можу надавати певну допомогу. Але хотілося б бути впевненою, що ця допомога надходитиме саме дітям. Дуже прикро, що приходиться на цьому наголошувати, але це реаліїї сучасного життя. Пропонуйте- підтримаю будь-які конкретні дії.

Не знаю,как в Фастове,но в другом городе лично была свидетелем того,куда девается спонсорская помощь...А схема везде почти одинаковая...Днём приезжают гости и привозят подарки:техника,игрушки,одежда,памперсы...даже половины этого детям не попадает!Администрация торгует этими вещами в своих магазинах или забирает домой.Для отвода глаз ставят один телевизор в игралке,которого дети даже и не видят!Одежду также,разве что для гостей держат пару комплектов новой одежды,для показухи,по уходу гостей прячут опять в шкаф.Имела неосторожность быть свидетелем этого кошмара!Хотя меня и пытались убедить в обратном, никогда не поверю,что помощь будет использована в нужном направлении.

#19 РомашкаРомашка

РомашкаРомашка

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 7 сообщений

Отправлено 16 Март 2011 - 15:30

У мене трое дітей після них залишається дуже багато одягу, взуття та іграшок є навіть зовсім нові речі. Я б дуже хотіла допомогти та віддати все до дитячого будинку Знайомі мені кажуть що хароші речі всерівно не нійдуть до діток, або що там чекають не речей, а кошти. Грошей я не дам томущо впевнена, що дітям на них нічого некуплять А так хотілося допомогти тим, хто цього дійсно потребує, а не дітям тих батьків та знайомих хто там працює.

#20 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 153 сообщений

Отправлено 16 Март 2011 - 16:57

РомашкаРомашка,

А так хотілося допомогти тим, хто цього дійсно потребує, а не дітям тих батьків та знайомих хто там працює.

Зверниться безпосередньо до якогось дитбудинку. А якщо краще, зверніть увагу на своїх сусідів - хіба мало таких, незабезпечених? Будьте уважні, але розумні!
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru