To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Відкрита першість ДЮСШ Фастівського району з панкратіону


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 12 Март 2012 - 17:37

4 березня в МСЦ «Надія» в м. Фастові пройшли змагання відкритої першості дитячо-юнацької спортивної школи Фастівського району з панкратіону, яка проводилась відділом з питань фізичної культури і спорту Фастівської районної державної адміністрації (начальник відділу Дерев’янченко В.І. та директор ДЮСШ Чечко О.І.). Змагання відбулися завдяки відділу з питань фізичної культури і спорту Фастівської міської державної адміністрації, який надав приміщення для проведення спортивного свята (Юшков Д.М.), тренерам, інструкторам та дорослим спортсменам Фастівського спортивного клубу «Доброслав» (голова Ради клубу Хоменко Ю.М.), чиїми силами і було проведено цей захід та Фастівському куреню Українського козацтва (отаман Мазуренко В.О.), який взяв на себе витрати на нагородження спортсменів.
В турнірі прийняло участь 5 команд: відділення ДЮСШ Фастівського району з панкратіону (тренер Чернишенко О.І.), СК «Доброслав» м. Фастів (інструктори з панкратіону Чернишенко О.І., Механік І.А. та помічник інструктора Козленко А.І.), а також три команди, які завітали до Фастова із Києва – «Тайфун» та школа №196, а також команда «Добродій» смт. Клавдієве-Тарасово. Всього прийняло участь в змаганнях близько 80 юних спортсменів віком від 6 до 17 років.
Перше місце серед команд здобули спортсмени СК «Доброслав» м. Фастів. Так учні НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9" Смислов Даніл, Куклінський Олександр, Мільков Данило Цепух Олександр, Дівотченко Ілля та Рудяк Денис стали переможцями змагань, Кирилко Владислав, Кратюк Євген, Мазуренко Нікіта та Поліщук Валентин зайняли другі місця, а Куклінський Дмитро зайняв третє місце. Також переможцем змагань став учень ЗОШ № 3, першокласник і наймолодший представник Фастівської команди Коваль Владислав, учні ЗОШ № 10 Максименко Денис та Генаш Максим зайняли відповідно 2-е та 3-є місце, а Малюк Єгор, учень ЗОШ № 5 теж зайняв 3-є місце і допоміг команді Фастова здобути загальну перемогу.
Другою командою першості стала команда ДЮСШ Фастівського району, яка складалась із спортсменів с. Фастівець, смт. Борова та кількох спортсменів СК «Доброслав» м. Фастова. Так з п’яти учнів Фастівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які приїхали на змагання, зразу троє стали переможцями: учні 4 класу Фарина Ілона та Мотрунчик Володимир, яких відзначили більшість тренерів, інструкторів та суддів за їхню досить високу, як для новачків (більшість Фастівських та районних дітей займається близько 4-5 місяців) техніку, та учень 2 класу Якимчук Денис. Друге місце зайняв другокласник Коваленко Олег. Також переможцем змагань став учень НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9" Крук Леонід, який після того, як став срібним призером Чемпіонату Київської області в січні цього року, підтвердив свою майстерність. Учні Борівської ЗОШ I-III ступенів Бойко Андрій та Кривонос Олександр на цих змаганнях стали другими, а Висоцький Максим, Мельничук Максим, Хуртик Денис, Лунін Антон та Кривонос Костянтин зайняли треті місця. Також друге місце, виступаючи за команду ДЮСШ Фастівського району, зайняли учень ЗОШ І-ІІ стуменів ст. Білки Іванченко Андрій та учень ЗОШ I-III ступенів № 1 м. Фастова Бученко Олексій, а також третім став учень НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9" Слюсь Владислав.
Суддівська колегія змагань визначила двох найкращих та найтехнічніших бійців змагань: один представник команд гостей, і другий – команд-організаторів турніру. Так кращим з Фастівських та районних спортсменів був визнаний Рудяк Денис, за що і отримав шкіряні рукавички, які, надіємось, допоможуть здобути йому ще багато перемог, від майстра виробів із шкіри, з яким співпрацює СК «Доброслав», Прокопенка Георгія Миколайовича. Інша пара рукавичок поїхала в Київ з другим кращим спортсменом змагань із команди «Тайфун» Язвінським Дмитром.
За результатами цих змагань переможцям та призерам будуть присвоєні дорослі та юнацькі спортивні розряди з панкратіону.
Завдяки коменданту та судді змагань Прокопенку М.М., головному судді та секретарю Чернишенку О.І., рефері та судді Козленку А. І., суддям Куклінському С.А., Рудяку Т.Я., Ільїну О.А., Механіку І.А., лікарю змагань Ровській О.В. та колегам з команд–гостей Большакову Л.Л. та Силюку О.М. змагання, які були першими, безпосередньо організовані СК «Доброслав», пройшли на досить високому організаційному та професійному рівні.
Оргнанізатори змагань вдячні усім, хто прийняв участь в проведенні та організації змагань. Особлива подяка директорам Фастівецької, Борівської ЗОШ I-III ступенів та НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів №9" м. Фастів за надання можливості проводити та відвідувати заняття в спортивних залах шкіл юним прихильникам здорового способу життя.

#2 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 12 Март 2012 - 19:25

:huh:

Прикрепленные файлы


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы