To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Добра слава «Доброслава»


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 19 Март 2012 - 19:41

15 - 17 березня в місті Суми проходив особисто-командний чемпіонат України серед юнаків, дівчат і молоді 1995-1996, 1993-94 років народження з панкратіону. На цих змаганнях у складі збірної Київської області з панкратіону приймали участь і два представники м. Фастова – спортсмени Фастівського спортивного клубу «Доброслав» та ДЮСШ Фастівського району учень ЗОШ № 1 Бученко Олексій та випускник СЗОШ № 9, помічник інструктора СК «Доброслав» Козленко Андрій. Також у складі суддівської колегії працювали інструктор секції панкратіону та тренер рукопашного бою СК «Доброслав», тренер відділення панкратіону ДЮСШ Фастівського району, суддя ІІ категорії з панкратіону та рукопашного бою Чернишенко О.І. та спортсмен СК «Доброслав», суддя ІІ категорії з панкратіону, майстер цеху КВП моторовагонного депо ст. Фастів-1 Рудяк Т.Я.

Змагання проходили в чотирьох розділах: граплінг НОУ-ГІ (боротьба без захватів за одяг, форма одягу – спортивні труси та футболка), граплінг НОУ-ГІ (боротьба з захватами за одяг, форма одягу – кімоно, ендіма), агон (ударна техніка без ударів в голову руками, лише боковими ударами в голову ногами та боротьба) та комбат граплінг ( поєдинки повного контакту з ударами в голову та боротьбою ). Наші спортсмени приймали участь в двох розділах кожен - граплінг НОУ-ГІ та комбат граплінг. Не дивлячись на високий рівень підготовки спортсменів змагань та відсутність якісної підготовки (фастівчани готуються в основному на голій підлозі) обидва програли лише фіналістам змагань, а Козленко Андрій дійшов до півфіналів, став бронзовим призером в обох видах змагань і увійшов до складу ІІ збірної України з панкратіону (перша збірна (переможці змагань) готуються і приймають участь в міжнародних змаганнях за рахунок Федерації панкратіону України).

Завдяки якісному суддівству суддів-початківців в цьому виді спорту з Фастова представнику суддівської колегії Рудяку Тимофію Ярославовичу головним суддею змагань було вручено пам’ятний вимпел федерації панкратіону України, який дістався лише досвідченим суддям змагань з досвідом роботи в декілька років.

Спортивний клуб «Доброслав» висловлює щиру подяку І-му заступнику начальника відокремленого підрозділу галузевої служби приміських пасажирських перевезень – начальнику моторовагонного депо ст. Фастів-1 Васьковському Юлію Мар’яновичу за підтримку учасників Чемпіонату, що дало змогу показати свої кращі якості в змаганнях такого високого рівня.

Фінансові витрати на поїздку спортсменів взяли на себе відділ з питань фізичної культури та спорту Фастівської РДА (начальник відділу Дерев’янченко В.І.), спортивний клуб «Доброслав», а суддів - Федерація панкратіону Київської області та спортивний клуб «Доброслав».

Керівництво клубу вітає спортсменів клубу за участь та високі результати, а суддів – за професійну роботу на цих змаганнях.

Сообщение отредактировал п-ц ск Доброслав: 19 Март 2012 - 19:43


#2 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

  Гість Фастова

 • Пользователи
 • Pip
 • 26 сообщений

Отправлено 21 Март 2012 - 00:39

]]>Изображение]]>
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы