To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Разом з дітьми в «Доброславі» і батьки йдуть до медалей.


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

    Гість Фастова

  • Пользователи
  • Pip
  • 26 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2012 - 13:07

7-8 квітня в м. Києві проводився Фінал Кубка Києва з панкратіону серед дорослих. До кращих бійців Києва приєднались і дві запрошені команди Київської області: міст Білої Церкви та Василькова (об’єднана) та спортсмени спортивного клубу «Доброслав» м. Фастова.
Старші «доброславівці», невелика група яких займається у відділенні з панкратіону та рукопашного бою поряд з дітьми – це, в основному, батьки та родичі юних спортсменів. І підтримуючи успіхи в спорті своїх дітей та племінників, дорослі теж повернулись з престижного турніру з медалями. Так Тимофій Рудяк, поступившись в фінальному поєдинку чемпіону України, Європи та Світу із різних видів єдиноборств, підтримав успіхи свого сина Дениса (переможця та призера обласних та районних змагань з панкратіону та рукопашного бою) і завоював срібло. Олександр Максименко порадував свого племінника Дениса (срібного призера відкритої першості Фастівського району з панкратіону ) і теж став срібним призером. До речі, це були перші змагання Олександра в цьому виді спорту. А найстарший спортсмен СК «Доброслав» Олександр Ільїн (42 роки) став бронзовим призером змагань. Також приймав участь в змаганнях інструктор з панкратіону Механік Іван, який поступився переможцю змагань та зміг зайняти лише п’яте місце і готується покращити свої результати, виступаючи за збірну Київської області, вже наприкінці цього місяця на Фіналі Кубку України, який пройде в м. Одеса. До речі, в Одесу поїде і Тимофій Рудяк, який один день змагань був учасником, а другий день працював в бригаді суддів, завдяки яким організація змагань пройшла на дуже високому рівні. В цьому заслуга і представників «Доброслава», які були в складі суддівської колегії (крім Тимофія Рудяка це тренер секції з панкратіону і рукопашного бою Олег Чернишенко, один з засновників клубу та тренер з рукопашного бою Микола Прокопенко та спортсмен, учень ЗОШ № 1 Олексій Бученко). А Тимофій Рудяк був включений Федерацією панкратіону України у склад делегації кращих суддів від Київської області, які будуть обслуговувати змагання в Одесі і поїдуть туди за рахунок федерації. Це вже будуть треті змагання Всеукраїнського рівня, які буде обслуговувати суддя з Фастова в цьому році.
Керівництво клубу вітає з успіхами спортсменів та дякує директору НВК "Ліцею інформаційних технологій СЗОШ I-III ступенів № 9" м. Фастів Ріпко Наталії Анатоліївні, відділу з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому (Андрієнку О.А.), та райдержадміністрації (начальник відділу Дерев’янченко В.І.) та І-му заступнику начальника відокремленого підрозділу галузевої служби приміських пасажирських перевезень – начальнику моторовагонного депо ст. Фастів-1 Васьковському Юлію Мар’яновичу за надану можливість займатись і приймати участь в змаганнях спортсменам СК «Доброслав».
]]>Изображение]]>
тренер спортсменів та суддя змагань Чернишенко О., призери Максименко О., Рудяк Т., Ільїн О., тренер СК «Доброслав» та суддя змагань Прокопенко М.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы