To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Недовіра меру та міській раді.

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 80

#1 Орг.комитет

Орг.комитет

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2012 - 21:09

15 червня 2012 року о 17.00. за адресою: вул. Суворова буд. 1(приміщення Р.А.П.О.) 2 поверх (актова зала) будуть проведені збори серед мешканців м.Фастова з питання виявлення недовіри міському голові та міській раді з подальшим створення ініціативної групи для збору підписів для проведення референдуму.Запрошуємо всіх небайдужих до майбутнього нашого міста висловити свою думку та залучитися до створення ініціативної групи.

З повагою орг.комітет.

#2 BIG1

BIG1

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 143 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2012 - 22:09

Ну а дальше что??? Прийдёт такой же "байдужий", токо в другой карман ложить будет? Зачем воздух зазря колыхать?

#3 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2012 - 22:41

Ну а дальше что??? Прийдёт такой же "байдужий", токо в другой карман ложить будет? Зачем воздух зазря колыхать?

Ну так то ж буде свій "БАЙДУЖИЙ" !!!!
БОГА НЕТ!!!! ПРИВЕТ ОТ АТЕИСТА!!!!

#4 Правда

Правда

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 108 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 08:59

Ну так то ж буде свій "БАЙДУЖИЙ" !!!!

Да вся страна уже так запуталась что не знает кто тут свой а кто чужой Я не знаю чего они там в дурдоме возле ленина сделали плохого чтобы их снимать о и про хорошего для города я тоже не слышал
По тиху себе воруют не кого не тогая
1 Вокзал укакошили
2 Пляж уничтожили
3 Нет питьевой воды----возите людям по городу в бочках БЕСПЛАТНО мы же платим в водоканал как за питьевую
А сколько мелкого которое затрагивает не основную массу горожан?

#5 Tryzub

Tryzub

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 09:12

15 червня 2012 року о 17.00. за адресою: вул. Суворова буд. 1(приміщення Р.А.П.О.) 2 поверх (актова зала) будуть проведені збори серед мешканців м.Фастова з питання виявлення недовіри міському голові та міській раді з подальшим створення ініціативної групи для збору підписів для проведення референдуму.Запрошуємо всіх небайдужих до майбутнього нашого міста висловити свою думку та залучитися до створення ініціативної групи.

З повагою орг.комітет.

А орг.комітет якої органнізації/партії? Хто організатор зборів і заколоту? Хто керуватиме повстанням?

BURN FIRE BURN

#6 Орг.комитет

Орг.комитет

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 09:16

Из за нашей Байдужости и с помощью жителей Домбаса мы уже имеем президента ПИ ,,,,,,СА
У нас в белом доме большенство от туда-же "Правда перекрашеное" власть сменилась меняем и папаху
Вывод они не за благо города, не за улучшение нашей жизни,им на всех,,,,,,,,,
Им нужна власть и высокие чины в городе а служить эти псы будут как красным так и белым лишь бы их интересы и бизнес не трогали Два года уже прошло нет изменений , нет обещанного народу "не нужно им тут 5-ть лет сидеть" за борт крыс.

Администратор:
Уважаемый Правда, за нарушение Правил, пункты 2.2 и 2.3 получаете предупреждение. Повторное нарушение и Ваши аккаунты будут заблокированы. Выделено мной. Будьте корректней.

#7 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 09:29

Відповідь мера:
]]>http://fastiv.in.ua/...vtora-r...mіtnі]]>

#8 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 09:33

Из за нашей Байдужости и с помощью жителей Домбаса мы уже имеем президента ПИ ,,,,,,СА
У нас в белом доме большенство от туда-же "Правда перекрашеное" власть сменилась меняем и папаху
Вывод они не за благо города, не за улучшение нашей жизни,им на всех,,,,,,,,,
Им нужна власть и высокие чины в городе а служить эти псы будут как красным так и белым лишь бы их интересы и бизнес не трогали Два года уже прошло нет изменений , нет обещанного народу "не нужно им тут 5-ть лет сидеть" за борт крыс.

І потім таке питання, а кого Ви плануєте висунути замість нього?

#9 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 09:38

Идея хорошая. Но чтоб хоть мало мальский толк был надо и президента и все его полуграмматное шобло не выгнать, да и немного населению мозги поправить, менталитет у нас не тот чтоб богато жить. Мы хотим не платить взносы в ПФ, или макисмум 200 за все отдавать, бастуем за право платить копеешный налог, но в тоже время мы хотим пенсии по 6000 и тоже за это бастуем. но кто ж на эти пенсии будет налоги платиить? Россияне/американцы/европейцы/африканцы? Никто кроме нас наш же бюджет наполнять не будет, а мы то ой как не хотим платить налоги. Потому даже сменой мера/президената/депутатов все равно жизнь у нас до уровня Швейцарии не поднимешь.
Да и боюсь что нового хорошого чесного и т.д. мера в альтернативу просто нет.
P.S. но это так, философия, а если к практике, то если надо, розпись за его снятие поставлю.

#10 Орг.комитет

Орг.комитет

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 11:22

І потім таке питання, а кого Ви плануєте висунути замість нього?

Мы не кого не высовываем мы за проведение честных выборов без фальсификаций (в частности относится к большинству депутатов) мера выбрали честно но он пошел на поводу у ПР он не слышит людей

#11 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 11:33

Мы не кого не высовываем

В том и состоит ключевой вопрос, зачем колотиться, тратить бюджетные деньги на выборы, если выбора нет, не из кого выберать. Менять шило на мыло. Поменяем Пеньковго на Пеньковенка или Пеньковчука.... ну я о том что от изменения фамилии мера и тела что будет занимать кресло деятельность в городе не прибавиться. Уйдет он медленно или быстро, неважно, важно есть ли тот кто может придти на его место и сделать хоть что-то для города. А не гордится открытием Фастов сити ( в интервью читала что мер это большой заслугой считает). А мне,например, как жительницы нафиг не сдался очередной магазин с ганделем (этого и так хватает) мне бы лучше чтоб водичка в кране была постоянно (а то недавно были адские 2 недели без воды почти), а когда ее нет, то чтоб машина ездила и бесплатно раздавала. А гордиться очередным магазином (построенным на частном капиталле) нечего. У нас в Фастове нет где деньги заработать есть только магазины а бары где их тратить.

#12 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 14 Июнь 2012 - 11:36

Відповідь мера:
]]>]]>http://fastiv.in.ua/...vtora-r...mіtnі]]>]]>

Кому не верят, тот начинает врать.

#13 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 14 Июнь 2012 - 11:39

Пляж уничтожили

]]>Изображение]]>

то есть по пять, но большие...

#14 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 11:53

А можно по подробней, пожалуйста? Что там за 5 грн? Вход? И какой это пляж?

#15 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 14 Июнь 2012 - 12:01

А можно по подробней, пожалуйста? Что там за 5 грн? Вход? И какой это пляж?

Вход на территорию пляжа, за четвертым. Приватизировать доступы к водным ресурсам могут лишь "избранные "

Пеньок, даешь свободный доступ к пляжам!

#16 Ukrainochka

Ukrainochka

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 57 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 12:54

Пеньок, даешь свободный доступ к пляжам!

:lol: :lol: :lol: + 100000
It's OK you disagree with me. I can't force you to be right.

#17 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2012 - 08:05

З повагою орг.комітет.

Ну це все добре. Але приведіть будь ласка аргументи в чому Пеньковий не справився і в чому ви йому не довіряєте (я не за Пенькового, мені просто цікаво)? Пеньковий при владі був всього 1.5 роки, за цей час кардинальних змін зробити не можливо. Але мені цікаво послухати Ваші аргументи. Крім криків Геть, Ганьба і т.д., ніяких аргументів не було озвучено.

Мені здається, що це чергова політ сила намагається про-піаритись.

#18 bealkl

bealkl

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 40 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2012 - 18:55

...
1 Вокзал укакошили
...

на счет вокзала не согласен.

#19 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 17 Июнь 2012 - 09:46

Хто 15 Червня був на зібрані? Що там було? Поділіться....

Сообщение отредактировал magician: 17 Июнь 2012 - 09:47

#20 Правда

Правда

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 108 сообщений

Отправлено 18 Июнь 2012 - 11:41

Хто 15 Червня був на зібрані? Що там було? Поділіться....

Вот краткий коментарий

Вот краткий коментарий

15.06.12 року міською партійною організацією « Реформи і порядок» було проведено збори жителів міста Фастів по питанню проведення місцевого референдуму. Моя присутність на цих зборах була зобумовлена моїми особистими інтересами, які я думаю співпадають з інтересами кожного жителя міста, а саме питання про будівництво нового водогону згідно з проектною документацією, розробленою та погодженою ще в 1994 році. Оскільки не було необхідного кворуму для проведення зборів, було вирішено провести зустріч з фастівчанами і скориставшись нагодою,я отримала можливість довести до жителів міста Фастів те питання , яке я вважаю необхідно вирішити на місцевому референдумі. Чому це питання не вирішувалось ще сказати не можу , але наслідки ми бачимо всі: в декілька раз зросла мережа аптек, по всьому місту стоять цистерни з платною привозною водою . Адже пити те, що витікає з наших кранів просто небезпечно для нашого здоров»я.
. Як на мене, то представники партійних організацій, що входять до об»єднаної опозиції в певній мірі несуть відповідальність за відсутність кворуму на зборах,і повинні були б прийняти активнішу участь у підготовці зборів. Голова районної партійної організації « Рух» А.В. Корчак виступив з пропозицією доповнити питання, які пропонується внести на місцевий референдум, питанням про виявлення недовіри міському голові. Голова міської партійної організації ПРП Притуленко В.О. аргументував необхідність виявлення недовіри депутатам міської ради шостого скликання, тим, що даний склад ради практично не допускає на розгляд питання, які в інтересах громади, виріщують виключно свої бізнес та партійні інтереси, під прикриттям Закону України «Про державне партнерство» фактично віддають в приватні руки міський парк та міську лазню, земельні ділянки виділяються не в порядку черги, а «потрібним» людям та розповів про інші дії проти інтересів громади міста.
Факт нелегітимності складу міської ради шостого скликання, особисто в мене не викликає ніякого сумніву,і депутатам відомо , що я маю для такої впевненості аргументи.Але нашу надію на те, що інтереси міста будуть переважати, депутати міської ради не виправдали, а в порушення ст. 5 Конституції України, фактично узурпували владу в місті. Щодо питання вияву недовіри міському голові, в мене є особиста позиція, яку можу аргументувати. Сьогодні ставити питання про відставку міського голови, означає втягнути місто в війну за крісло,породити хаос, ми це вже проходили, і не раз, тому необхідно проявити мудрість. Я не палкий прихильник міського голови, і як у більшості є претензії, але з особистого досвіду вирішення питань в інтересах моїх довірителів, можу стверджувати, що більшість тих питань, які закидають міському голові спровоковані його оточенням, виконавцями, які отримали посади не тому, що вони фахівці у відповідній галузі, а тому, що «правильно поводили» себе під час місцевих виборів та забезпечили своїми діями результати виборів. Помилка міського голови, на мою думку, в тому, що він не звертається за підтримкою до громади, а підкоряється рішенням депутатів міської ради які входять в так звану більшість, які приймають та формують рішення, що стосуються інтересів всього міста на політраді. З особистого спілкування з міським головою при вирішенні досить спірних питань, можу засвідчити, що у випадку наведення аргументів, міський голова прислухається, вникає в суть питання, а позиція міського голови по питанню підтримки підприємця, який належить до опозиційної партії, що він буде захищати підприємця, який сплачує податки, незалежно від його політичних поглядів , в мене особисто, викликала повагу. Багато можна закидати про помилки, і про недоліки, але задаймо кожен собі питання, а щоб ми зробили на місці міського голови, коли він обмежений партійною дисципліною, позицією більшості депутатів міської ради, та фактичною бездіяльністю виконавців. Вихід запропонував голова міської партійної організації « Реформи і порядок» В.Притуленко , який звернувся до голови з пропозицією, стати головою громади міста, а не представником партійної організації , і по всіх важливих питань, звертатись до громади міста, доносити до фастівчан проблеми та звертатись по допомогу і в такому випадку, громада міста, яка згідно з Конституцією України є джерелом влади, підтримає міського голову.
Не думаю, що особисто міський голова в захваті від того, що використовується адмінресурс в пропаганді Михайла Поплавського. Я думаю, що міський голова розуміє, що ніякої користі для міста від М. Поплавського у випадку обрання його депутатом до Верховної ради України по нашому виборчому округу, не буде. Тому, що сьогодні потрібно використати унікальну для міста можливість вирішити нагальні для міста проблеми за рахунок тих, хто буде боротись за депутатське місце. А той продукт, який нам нав»язується у вигляді сумнівних за змістом пісень, які складають більшість у репертуарі,та якими М. Поплавський популяризує фактично деградацію суспільної моралі, не зобов»язує нас віддавати свої голоси за нього. Тому, чи варто в цей складний час «міняти коня на переправі», потрібно добре подумати. Особисто я буду докладати зусиль до вирішення питання про необхідність проведення місцевого референдуму по питанню необхідності будівництва нового водогону, та про виявлення недовіри депутатам міської ради шостого скликання, більшість яких дискредитувала себе та фактично втратила право представляти інтереси громади, оскільки діяла всупереч інтересам міста . На зустрічі оголошено , що 29 червня о 17 годині в приміщенні Фастівського РАПО за адресою м. Фастів , вул.. Суворова,1, актовий зал, 2 поверх будуть проведені збори жителів міста Фастів по питанню проведення місцевого референдуму по вищевказаних питаннях. Від нас, від громади залежить, чи далі ми будемо заручниками сумнівних рішень, прийнятих депутатами міської ради не в інтересах громади і чи далі ми будемо користуватись рідиною, яку важко назвати водою.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы