To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Недовіра меру та міській раді.


 • Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 80

#21 batyshka

batyshka

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 991 сообщений

Отправлено 18 Июнь 2012 - 12:04

нічого не зрозумів

Сообщение отредактировал batyshka: 19 Июнь 2012 - 08:35


#22 Tryzub

Tryzub

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 485 сообщений

Отправлено 18 Июнь 2012 - 15:52

15.06.12 року міською партійною організацією « Реформи і порядок» було проведено збори жителів міста Фастів по питанню проведення місцевого референдуму...

Особисто я буду докладати зусиль до вирішення питання про необхідність проведення місцевого референдуму по питанню необхідності будівництва нового водогону, та про виявлення недовіри депутатам міської ради шостого скликання, більшість яких дискредитувала себе та фактично втратила право представляти інтереси громади, оскільки діяла всупереч інтересам міста . На зустрічі оголошено , що 29 червня о 17 годині в приміщенні Фастівського РАПО за адресою м. Фастів , вул.. Суворова,1, актовий зал, 2 поверх будуть проведені збори жителів міста Фастів по питанню проведення місцевого референдуму по вищевказаних питаннях. Від нас, від громади залежить, чи далі ми будемо заручниками сумнівних рішень, прийнятих депутатами міської ради не в інтересах громади і чи далі ми будемо користуватись рідиною, яку важко назвати водою.


А який сенс задавати на референдумі риторичні питання типу "Ви б хотіли жити краще?" Звісно, що всі скажуть "Так, ми хочемо новий водогін". І що від цього зміниться? І їжаку зрозуміло, що водогін потрібен, хто тут проти - ніхто. Питання некоректно поставлене, тому ніякого референдуму по ньому бути не може.

Далі про недовіру депутатам. А хто прийде замість них? Оця ваша братва з "Реформ і безпорядку"?

Изображение

BURN FIRE BURN


#23 Правда

Правда

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 108 сообщений

Отправлено 18 Июнь 2012 - 22:33

А який сенс задавати на референдумі риторичні питання типу "Ви б хотіли жити краще?" Звісно, що всі скажуть "Так, ми хочемо новий водогін". І що від цього зміниться? І їжаку зрозуміло, що водогін потрібен, хто тут проти - ніхто. Питання некоректно поставлене, тому ніякого референдуму по ньому бути не може.

Далі про недовіру депутатам. А хто прийде замість них? Оця ваша братва з "Реформ і безпорядку"?

Изображение

Проти то ні кого Да тільки робити з 1994 р його чогось ні хто не хоче Краще людям пісні про сальце у виконанні Поплавського поспівать да далі пливти в цій лодці по городі повному лайна.
Ви кажете Оця ваша братва з "Реформ і безпорядку"?
Да ця як ви кажете братва не мовчить і не боїться покласти свої депутатьські посвідчення і заново пройти перевибори.Ті хто на тих виборах получили посади депутатів у Фастові завдяки фальсифікації як раз і намагаються не допустити референдуму А якщо і не получиться провести референдум то вони вже знають що ми слідкуемо і переважуемо кожен їхній крок (набивати кармани звісно ніхто не перестане але це буде вже не так зухвало і відкрито

#24 Tryzub

Tryzub

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 485 сообщений

Отправлено 19 Июнь 2012 - 06:11

Мені от завжди було цікаво: чому таких як Ви, представників різних політичних сил, не чутно і не видно в більшості своїй. А як тільки вибори на носі, то ви тут як тут, вже боретесь за справедливість, сорочку на грудях рвете, переймаютеся проблемами міста, на форумі ви активізуєтесь. А що ж це ваші депутати з "Реформ" самі на мітинги не ходять, а "малолеток" на амбразуру посилають? Мабуть сан депутата не дозволяє, "впадлу" так сказать...)))

BURN FIRE BURN


#25 batyshka

batyshka

  Вшанований громадянин міста

 • Модератори
 • PipPipPipPipPip
 • 1 991 сообщений

Отправлено 19 Июнь 2012 - 08:35

з радістю проголосую за вашу партію реформ і БЕЗпорядків якщо покажете, що доброго ваша політична сила принаймі намагалася зробити для міста

#26 Sergg

Sergg

  Добрий фастівчанин

 • Пользователи
 • PipPip
 • 33 сообщений

Отправлено 28 Сентябрь 2012 - 12:01

Шановний Олександре Миколайовичу!

Звертаються до Вас, як до людини, яка іменує себе керманичем міста, працівники не помітного для Вас колективу «Пивоварня Зіберта». Цього листа змусило нас написати Ваша, як вже сталося, постійна наполегливість не помічати колектив одного із успішних та потужних підприємств міста, європейського зразка, продукцію якого знають в 22 країнах світу, але нажаль тільки не у Вас. А у Вас в душі ніколи не просиналася гордість, коли в цих 22 країнах світу люди користуються нашою продукцією і читають на етикетці, адреса виробника – місто Фастів, Україна? А Ви є як раз мером цього славнозвісного міста! Або навпаки?

Знаєте, в народі кажуть, якого пальця не вріж – болить однаково. Умовно це прислів’я прирівнюється до сім’ї, у якій батько однаково вболіває за кожну дитину.

Дуже доречно та актуально згадати це порівняння саме тепер, по свіжому сліду, після святкування дня міста Фастова. Ви, Олександре Миколайовичу, батько усіх фастівчан. Але цього не помітили ми, півтисячний колектив «Пивоварні Зіберта», бо з Ваших вуст проголошені слова подяки і вдячності за сумлінну працю на адресу інших підприємств, наприклад «Факела», супермаркетів, залізничників, шкіл, комітетів самоврядування населення міста, але жодного слова не пролунало на нашу адресу. Так само було і в минулому році на свято міста. Але спочатку ми вважали це помилкою. Хтось Вам склав там проект промови та й забув вказати про вдячність колективу «Пивоварні Зіберта», одному з найпотужніших підприємств міста, а Ви й не помітили. Але ситуація в цьому році повторилася наче по замовленню. Ми нічого не маємо проти колективу «Факела», або інших, які Ви там назвали в своїй промові підприємств, дай Боже їм працювати і не зупинятися, але забути, а прямо кажучи, спеціально не вказати найсвідоміше, одне з найпотужніших підприємств міста, яке перераховує в бюджет міста близько 6 мільйонів гривень щороку! Вибачте, з Вашого боку це виглядає як неповага понад 500 жителям міста, які працюють, відраховують в бюджет міста зі своєї заробітної плати кошти , та ще й їхнім сім’ям, до яких вони приносять досить гідну заробітну плату.

Олександре Миколайовичу, повірте, цього листа склали ми, прості робітники підприємства, і ми не зверталися до нашого керівництва надати нам більш вдосконалену і точну інформацію про баланс підприємства, надходження коштів до бюджету міста. Але ж вважаємо, що ці цифри були б вкрай вражаючі своїм розміром. Ви можете надати розпорядження своїм помічникам і Вам складуть порівняну таблицю по підприємствах міста, кількість працюючих, кількість надходжень коштів з кожного підприємства до бюджету міста, пенсійного фонду. І ми впевнені, що наше підприємство було б на одному з найкращих місць в цьому списку і заслуговувало б пару слів від Вас на вдячність. Ваше наполегливе мовчання і спроба не помічати нас виглядає наче плювок в бік працьовитого колективу, у якому працюють висококваліфіковані спеціалісти. А не помітити нас було важко, бо наш колектив стояв на площі з розгорнутим великим державним прапором України, якраз напроти тої трибуни, з якої Ви вітали фастівчан. Вам це не сподобалося?

А скільки вже склалося за багаті роки існування заводу сімейних династій фастівських пивоварів? Ви про них теж забули? Або не хочете згадувати? Або помічаєте тільки династії залізничників? Фастів старовинне місто, має багато традицій, мало і має багато потужних підприємств різних напрямків діяльності, на яких працювало і працює багато мешканців міста, склалися сімейні династії, честь і хвала їм! Крім фастівських пивоварів, бо на Вашу думку таких не існує! Наше підприємство стабільно розвивається з року в рік, збільшується потужність, кількість продукції, збільшується кількість робочих місць, зростає заробітна плата. А наскільки нам відомо у залізничників в даний час не самі найкращі справи. Заробляти стали менше, робочі місця скорочуються, люди змушені шукати кращу роботу.

Наш лист як крик душі, ображеної Вами і обуреної. Складається таке враження, що для Вас краще б було, щоб взагалі в місті не існувало ніякої «Пивоварні Зіберта», ні нас, працюючих на ній. Немає опального підприємства – немає головної болі, навіть якщо і бюджету міста буде шкода, та певна кількість пенсіонерів не отримають вчасно свої пенсії. Головне, щоб не боліла голова у мера.

А часом Ви не поділили мешканців міста на касти, угрупування щодо релігійних уподобань та політичних поглядів? Здається що так, колектив «Пивоварні Зіберта» не відноситься до кола Ваших улюбленців, бо інакше б і ми були б удостоєні честі почути на свою адресу від Вас привітання та слова подяки зі святом міста.

Вам не подобаються політичні погляди директора підприємства? Але ж до чого тут ми, 520 мешканців міста, яке Ви очолюєте?

Шановний Олександре Миколайовичу! Ви- господарь міста, а вже потім політичний діяч. Ви як лікар повинні бути нейтральним і однаково відноситись до всіх фастівчан, а не поділяти на своїх та чужих, на улюбленців та опальних. Не забувайте про нас, будь ласка, бо ми – є, ми - фастівчани і свято нашого улюбленого міста таке ж саме свято як і для Вас!

#27 Aleh

Aleh

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 074 сообщений

Отправлено 28 Сентябрь 2012 - 12:12

цікаво, чи має та акція продовження? бо я теж там був і підпис свій поставив...

#28 borisovich

borisovich

  The simple administrator

 • Главные администраторы
 • PipPipPipPipPip
 • 14 522 сообщений

Отправлено 28 Сентябрь 2012 - 18:25

Меня другое интересует. Вот процитировали письмо. Вроде бы открытое, так? А почему не цитируется другое письмо - ответ мэра, напечатанный в "Перемоге" № 41 (9899) за четверг, 27 сентября? Это нечестная игра, как бы кто не относился к этому человеку. Или у нас, точно, страна третьего мира?
Omnia mea mecum porto

#29 Sashunya

Sashunya

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 195 сообщений

Отправлено 28 Сентябрь 2012 - 22:43

Меня другое интересует. Вот процитировали письмо. Вроде бы открытое, так? А почему не цитируется другое письмо - ответ мэра, напечатанный в "Перемоге" № 41 (9899) за четверг, 27 сентября? Это нечестная игра, как бы кто не относился к этому человеку. Или у нас, точно, страна третьего мира?


Да тут на форуме многие искажают правду - ничего видимо не поделаешь...

#30 Гость_taho_*

Гость_taho_*
 • Гости

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 09:21

під прикриттям Закону України «Про державне партнерство» фактично віддають в приватні руки міський парк та міську лазню


ИзображениеПриватизация рассматривается как один из механизмов ГЧП, этот договор можно трактовать как особую форму
приватизации

Сообщение отредактировал taho: 24 Октябрь 2012 - 09:23


#31 Sashunya

Sashunya

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 195 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 10:03

ИзображениеПриватизация рассматривается как один из механизмов ГЧП, этот договор можно трактовать как особую форму
приватизации

А если быть точнее приХватизации?

#32 fine

fine

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 175 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 12:21

А хто приватизовує, більш детальна інфа в когось є?

#33 organizm

organizm

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 103 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:05

У города нет денег нормально содержать парк и еще развивать его территорию с учетом современных требований к развлечениям и отдыху. Поэтому привлекается инвестор в ПАРТНЕРСТВЕ. Об этом четко написано в решении, согласно ЗАКОНА "про державне партнерство". Все остальное - чушь для глупых, готовых выходить на протестные митинги по указке Сольвара.

#34 fine

fine

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 175 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:23

У города нет денег нормально содержать парк и еще развивать его территорию с учетом современных требований к развлечениям и отдыху. Поэтому привлекается инвестор в ПАРТНЕРСТВЕ. Об этом четко написано в решении, согласно ЗАКОНА "про державне партнерство". Все остальное - чушь для глупых, готовых выходить на протестные митинги по указке Сольвара.


Ні я не про те.
Просто, якби ці дії проводились прозоро - громадські слухання, було відоме точно ім"я інвестора, щоб він розказав, як хоче розвивати парк, що в замін йому дають.
Особисто мене не влаштовує нинішній стан центрального парку, але я проти таких тіньових дій.

#35 Tryzub

Tryzub

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 485 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:28

Ні я не про те.
Просто, якби ці дії проводились прозоро - громадські слухання, було відоме точно ім"я інвестора, щоб він розказав, як хоче розвивати парк, що в замін йому дають.
Особисто мене не влаштовує нинішній стан центрального парку, але я проти таких тіньових дій.


Та яка там прозорість при цій владі? Все робиться тишком-нишком "під своїх". Це називається "дерибан".

BURN FIRE BURN


#36 organizm

organizm

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 103 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:40

Ні я не про те.
Просто, якби ці дії проводились прозоро - громадські слухання, було відоме точно ім"я інвестора, щоб він розказав, як хоче розвивати парк, що в замін йому дають.
Особисто мене не влаштовує нинішній стан центрального парку, але я проти таких тіньових дій.

Все открыто. Вам даже решение горсовета юристы Сольвара через "однодневок" показали. Читайте его внимательно.
И в "Городке" пару недель назад материал вышел, где и фамилии инвестора, и про партнерство все написано, и сколько миллионов собираются вложить на развитие. Пусть инвестор делает и для себя выгоду, и для фастовчан в хорошем отдыхе и развлечениях, чем будет парк таким, какой он есть.

Сольваровские юристы специально "мутили воду" и с машиной "скорой помощи", и с парком, и с бордами, чтобы народ негодуя возненавидел всех, кроме кандидата Руслана-Солнце.

Странно, что люди так доверчивы к тем, кто будто бы против власти, но при этом с это властью зарабатывал и зарабатывает деньги.

#37 organizm

organizm

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 103 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:45

Та яка там прозорість при цій владі? Все робиться тишком-нишком "під своїх". Це називається "дерибан".

Вы за все время ни разу по существу не написали. Ваши эмоции почему должны быть в авторитете? Вы почетный фастовчанин, заслуживший своей честной и праведной жизнью право безапелляционно кого-то обвинять, присваивать имена и прочую дребедень плодить? Мой Вам совет, если сказать нечего, промолчите.

#38 Tryzub

Tryzub

  Вшанований громадянин міста

 • Пользователи
 • PipPipPipPipPip
 • 1 485 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:51

Вы за все время ни разу по существу не написали. Ваши эмоции почему должны быть в авторитете? Вы почетный фастовчанин, заслуживший своей честной и праведной жизнью право безапелляционно кого-то обвинять, присваивать имена и прочую дребедень плодить? Мой Вам совет, если сказать нечего, промолчите.


Сереж, твои полные смысла и фактов посты на этом форуме конечно же вне конкуренции. Мы же тут все однодневки, это только ты у нас обладаешь всей полнотой происходящего. Ну давай, троль дальше, мешать не буду :lol:

BURN FIRE BURN


#39 semen.mixalych

semen.mixalych

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 296 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:52

Все открыто. Вам даже решение горсовета юристы Сольвара через "однодневок" показали.


Сам на Форуме пару дней (из которых неделю непонятно где пропадал :lol: ) и рассказывает, что все здесь однодневки :P .

Все открыто. Вам даже решение горсовета юристы Сольвара через "однодневок" показали. Читайте его внимательно.
И в "Городке" пару недель назад материал вышел, где и фамилии инвестора, и про партнерство все написано, и сколько миллионов собираются вложить на развитие. Пусть инвестор делает и для себя выгоду, и для фастовчан в хорошем отдыхе и развлечениях, чем будет парк таким, какой он есть.

Сольваровские юристы специально "мутили воду" и с машиной "скорой помощи", и с парком, и с бордами, чтобы народ негодуя возненавидел всех, кроме кандидата Руслана-Солнце.

Странно, что люди так доверчивы к тем, кто будто бы против власти, но при этом с это властью зарабатывал и зарабатывает деньги.


Организм, ввсегда хвалит и защищает только действующую власть (партию Регионов) и Онищук. :lol: И те и другие оказывается очень честные и за года сделали очень много хорошего для города. Правда, что именно только стало известно из статей Корчагина.

#40 organizm

organizm

  Фастівчанин - патріот

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 103 сообщений

Отправлено 24 Октябрь 2012 - 14:55

Сереж, твои полные смысла и фактов посты на этом форуме конечно же вне конкуренции. Мы же тут все однодневки, это только ты у нас обладаешь всей полнотой происходящего. Ну давай, троль дальше, мешать не буду :lol:

Васька, я не Сереж. Своих мальчиков ищите на специальных форумах. Им и будете тролить свои эмоции.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы