To Top

Перейти к содержимомуШановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Як на Купала у « Доброславі» Діти з батьками в іграх змагались


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 п-ц ск Доброслав

п-ц ск Доброслав

    Гість Фастова

  • Пользователи
  • Pip
  • 26 сообщений

Отправлено 21 Июль 2012 - 10:53

Изображение
Батьківські збори після проведеного заходу під назвою «Дорогинська Січ» (триденний наметовий табір), де підбивалися підсумки проведеної роботи по вихованню дітей батьками спільно із Фастівським спортивним клубом «Доброслав» та обговорювались питання послідуючих заходів (двотижневий спортивний збір на Чорному морі та намічений на серпень все равноід вихідного дня по історичним місцям Фастівщини) співпали разом із святом Івана Купала. Тож за спільною згодою було прийнято рішення провести збори на природі, об’єднавши корисне та цікаве.
«Збори», на які зібрались батьки, діти, тренери та старші спортсмени спортивного клубу «Доброслав» із своїми сім’ями, а також представники старшини Фастівського куреня Українського Козацтва на чолі з отаманом Василем Мазуренком, розпочались з святкового столу, приготованого руками батьків, дорослих доброславівців і козаків. Також всі посмакували смачного козацького кулішу, приготованого тренерами «Доброслава» за рецептом головного кухаря всіх козацьких заходів, де потрібно нагодувати їх учасників, Юрія Алєксєєва.
Поки діти приймали участь в іграх, які проводив засновник та тренер СК «Доброслав», а також представник старшини (обозний) Фастівського куреня Українського Козацтва Прокопенко Микола Миколайович, батьки обговорили всі питання, які були винесені на батьківські збори тренером спортивного клубу Чернишенком Олегом Івановичем. Після цього всі дорослі приєднались до дітей і прийняли участь в різноманітних конкурсах та козацьких забавах, де змагались між собою мами проти мам, батьки проти батьків та цілі сім’ї проти сімей. Закінчились ігри та забави перетягуванням линви, в якому приймали участь батьки разом з дітьми. Оскільки діти, які займаються в «Доброславі», живуть як у Фастові, так і в Фастівському районі, змагання вийшло між сім’ями міста Фастова та району, які представляли сім’ї з сіл Фастівця, Триліс, В.Офірна та в. Снітинка. Суддя змагання, доброславівець та представник старшини (суддя) Фастівського куреня Українського Козацтва Володимир Шеремет, тричі давав команду розпочинати змагання, і тричі перемогли сім’ї «збірної Фастівського району».
А коли зайшло сонце, всі зібралися навколо багаття і залунала під гітару українська пісня, яку співали разом і діти і дорослі…
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимныхВыпускные альбомы для детского сада и школы