To Top

Перейти к содержимому

Фотография

Кандидат в депутаты ВР Поплавский М.М. округ № 91

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 461

#21 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 14 Май 2012 - 16:50

Ты – быдло. Тупое и безмолвное. Да, именно так я считаю. Я тебя оцениваю в кулек гречки, пачку чая, банку сгущенки и кулёк конфет. Даже не шоколадных.

За эту подачку ты должен отдать за меня свой голос, благодаря чему я на пять лет буду народным депутатом.

Я буду получать социальный пакет: зарплата плюс депутатские более 30 тысяч в месяц. Бесплатные перелеты по стране. Бесплатное пользование залом официальных делегаций – чтобы случайно не столкнуться с таким быдлом, как ты, в аэропорту. Бесплатное проживание в Киеве. Лечение в "Феофании" – тоже подальше от быдла.

Я буду неприкосновенным лицом, и даже если я собью на дороге быдло, подобное тебе, мне ничего не будет, пока мои коллеги не лишат меня иммунитета.

О таком приятном завершении жизни, как быть похороненным на Байковом кладбище, я даже не буду вспоминать.

Но эти льготы – ерудна. Благодаря голосам быдла я в течение пяти лет буду причастен к распределению бюджета самой большой страны в Европе.

Я смогу получить государственную дотацию для своего предприятия. Я смогу пропихнуть свою фирму на тендер. Я смогу получить пару миллионов за принятие лоббисткого закона. Я смогу оформить льготный кредит в государственном банке. Я смогу ходить к премьеру и президенту, решая вопросы своего бизнеса. Я смогу прийти к генпрокурору и руководителю Печерского суда, отмазывая друзей. Я смогу войти в список миллионеров "Форбс", обзавестись частным самолетом и недвижимостью в Австрии или на Лазурном берегу, а детей отправлю учиться в Лондон...

А про тебя, быдло, я вспомню через пять лет, когда придет время опять раздавать тебе гречку.

]]>http://blogs.pravda..../4fa6a18d8ea18/]]>

#22 Правда

Правда

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 108 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 15:05

Зачастил к нам Поплавский и ведет себя как дома

Св»яткування з гірким перцем

10 червня 2012 року комітетом самоврядування мікрорайону «Казнівка» було організовано та проведено свято на якому було відзначено шановних жителів мікрорайону, які дійсно внесли вагомий вклад в суспільне життя. На свято, яке проходило в приміщенні Фастівської школи № 7 зібрались місцеві жителі , велика кількість дітей та молоді , яких привабила можливість хоч якось розважитись , прийшли похилого віку Ветерани , місця вистачило не всім. В об»явах про захід було вказано , що на свято приїде « САМ М.Поплавський» . Не розбалувані безкоштовними концертами жителі міста раділи і палко вітали знаменитість , обличчя якої не сходить з каналів телебачення, а останнім часом рясніє практично на кожному метрі нашого міста . Було весело , гучно , завзято , якби не зміст більшості пісень , які звучали у виконанні «Головного по культурі».
Великою цінністю нашої держави є сім»я. Держава повинна охороняти як культурні традиції , так і захищати нашу молодь від негативного впливу на психіку , пропаганду спиртних напоїв, статевої розбещеності.
Не зважаючи на те , що концерт та святкування відбувалось в приміщенні школи і на концерті були присутні діти, Михайло Поплавський почав виконувати пісні , зміст яких свідчить про повну відсутність права працювати з дітьми і взагалі про те , що Михайла Поплаівського потрібно гнати геть від закладів культури . З сцени лунала пісня « Банька» про те , що кум «парив» куму та про те , які емоції при цьому відчувались , виконання пісні супроводжувалось провокаційними рухами розпашілих дівочих тіл більша частина яких була ледь прикрита. Присутні плескали в запалі в долоні і тільки одиниці прислухались до змсту пісень. Цікавр , чи хоча б одна з присутніх жінок чи чоловіків погодились щоб їх друга половинка , чоловік чи дружина, «попарились» з кумом чи кумою в баньці. Далі втративши очевидно від жари , або ж від повної відсутності совісті,контроль над своєю поведінкою , Михайло Поплавський в приміщенні школи вів відкриту пропаганду вживання горілки , демонструючи при дітях зі сцени як це потрібно зробити , та як потрібно « Закусювать салом». Анекдот , який розповів зі сцени гість виходив за рамки пристойності.А наприкінці святкування , прямо в приміщені школи було влаштовано «фуршет». Такі дії не сумісні з посадою ректора Національного університету культури, не може людина яка пропагує розбещенність, статеву свободу,яка демонструє з екранів телевізорів , зі сцени голі тіла дівчат, мати відношення до формування куольтурних цінностей у молоді. Якшо таким чином підстаркуватий мачо стимулює свою потенцію , то не обовязково це робити привселюдно та насаджувати молоді принципи моралі , які призведуть до подружніх зрад , до того , що діти будуть зростати в неповних сім»ях, до того , що молодь вже спивається не встигнувши отримати паспорт , адже так робити показав сам Великий Поплавський .

#23 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2012 - 16:00

не обовязково це робити привселюдно та насаджувати молоді принципи моралі , які призведуть до подружніх зрад , до того , що діти будуть зростати в неповних сім»ях, до того , що молодь вже спивається не встигнувши отримати паспорт , адже так робити показав сам Великий Поплавський .

Не згущайте краски. Молодежь у нас (благо не вся, но немалая часть) зависает с бутылками на пятачке, вокруг Ленина, по кустам в парке совокупляется уже давно, еще с тех времен как Поплавский и слова такого "Фастов" не знал.
Вы можете его не любить, ненавидеть даже (так мы чаще относимся к успешным людям), не голосовать за него, и даже агетировать против него, но с хоть какими-то аргументами. А не что из-за его примера у нас списаются дети. Тоже мне виноватого нашли.
Вообще пример и моральный ориентир у нас сейчас такой плавающий, что детям показывает биография президента, что можно безграмотно писать, хулиганить, даже сесть в тюрьму, а потом еще каких вершин добится.

А поповоду критики Поплавского, почему ж тогда люди ходят на все эти коцерты, стоят в очереди за блинами, разгребают его паски... потому что никто другой ничего не сдалал и не дал, а критиковать полегче всегда.

#24 Гость_taho_*

Гость_taho_*
  • Гости

Отправлено 28 Июнь 2012 - 20:55

]]>Изображение]]>

Не хочу більше я дивитись на блядєй,
На тлі яких опецькуватий недоумок
Викручує фігури рітуальні
Своєю сракою колгоспною, в перерві
Між засіданням в парламенті.
Там про духовність трохи попиздів -
І знов біжить співати в тєлєвізор.
І шо за жизнь в людей, чому не міг
Він всидіти на місці, у колгоспі?
Він був би там завклубом, дівчатам
Співав би він про кропиву їбучу,
Що нею був колись відпизджений в дитинстві,
І з того часу він забуть її не може,
Бо срака ще йому болить і досі…

Лесь Подервянский "Блєск і ніщета підарасов"

#25 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 562 сообщений

Отправлено 28 Июнь 2012 - 21:40

Вы можете его не любить, ненавидеть даже (так мы чаще относимся к успешным людям), не голосовать за него, и даже агетировать против него, но с хоть какими-то аргументами...

...А поповоду критики Поплавского, почему ж тогда люди ходят на все эти коцерты, стоят в очереди за блинами, разгребают его паски... потому что никто другой ничего не сдалал и не дал, а критиковать полегче всегда.

Пару аргументов.

Давать нам паски или гречку, чтоб за него проголосовали - это считать нас за быдло. Или он полагает, что в Фастове говорить о своем вИдении (если оно у него есть :lol: ) развития Украины, о своей политической позиции по важным вопросам - не требуется? Ради каких таких светлых помыслов тогда он идет в Раду? Построить еще десяток ресторанов?

Развращать наш народ свим отсутствием слуха и голоса, лишь длинными ножками, своих зависимых от него, студенток - это безнравственно.

Пипл схавает всё - вот его, оскорбительный для нас, лозунг.

#26 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 23 Июль 2012 - 13:23

Изображение

#27 Вікторія Олегівна

Вікторія Олегівна

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 82 сообщений

Отправлено 28 Июль 2012 - 20:01

сегодня получил информацию о том, что Поплавский единый кандидат от ПР, Бойко для отвода голосов

На сколько я знаю так Поплавский не от ПР, это ошибка какая-то...он внепартийный вообще-то

#28 clannad

clannad

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 468 сообщений

Отправлено 29 Июль 2012 - 12:47

На сколько я знаю так Поплавский не от ПР, это ошибка какая-то...он внепартийный вообще-то

Позапартійний він формально, тому що регіонам вигідно його позиціонувати, як позапартійного, бо у них рейтинг зараз не дуже. А якщо пройде, повірте, все стане на свої місця.

#29 Принц Персії

Принц Персії

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 11:34

Обсирати людей які прославляють українську мову це
по перше не патріотично
по друге не етично
по третє не культурно

І спеціально для тих хто не дивиться останніх новин Регіно офіційно заявили що Поплавський іде не від їхньої партії а він самовисуванець

#30 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 562 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 11:47

по перше не патріотично
по друге не етично
по третє не культурно

І спеціально для тих хто не дивиться останніх новин Регіно офіційно заявили що Поплавський іде не від їхньої партії а він самовисуванець

Опа!

Еще один "новичок"!

Может устроим ставки? Сколько их появится? :smile:

#31 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 562 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 13:01

За що ж тут дякувати???? За цей бруд який виливають на людину яка займається роботою а не сидить у кабінетах і роздає прикази????
Не хочеться мені за це дякувати....

То шо Поплавский не сидит в кабинетах, а строит новые рестораны и расширяет свою бизнес-империю - это похвально, конечно. НО, кроме пасок, и лозунга "єднаймось" , он что-то может членораздельно нам донести? Что ОН ЛИЧНО ХОЧЕТ ИЗМЕНИТЬ В ЭТОЙ СТРАНЕ?

Может, Прынц нам расскажет?

#32 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 13:16

anticom, принц-то из Персии, ему по-барабану, что Поплавский - "казачок". А будет их, "новичков" на форуме тьма. Проходили уже.
Omnia mea mecum porto

#33 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 506 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 15:34

по перше не патріотично
по друге не етично
по третє не культурно

Начать надо с того, что не культурно набивать "обсирати". У вас с синонимами туго? И какого бугра вы решили, что он прославляет мову? Его местечковое произношение, давно вызывает ржач. Следуя вашей логике, самый большой патриот Украины Ющенко. Он же ещё и глечики собирал !!!
Да и вообще дико, видеть рядом слова Поплавский и культура. Культурка - да. Кич - согласен. Тахо выше набивал цитату из Леся: просто списаный с натуры портрет.

#34 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 16:03

Начать надо с того, что не культурно набивать "обсирати"...

А это у принца та же культурка и местечковый китч... К тому же Регіно (???)
Omnia mea mecum porto

#35 FastivNet

FastivNet

Почесний мешканець

• Администраторы
  • PipPipPipPip
  • 782 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 17:08

по перше не патріотично
по друге не етично
по третє не культурно

Вы бы сперва, более или менее научились писать без ошибок, а уж потом "За Поплавского". Когда в школе, проходили знаки препинания, наверное гуляли?)) Ах да, их учат все десять лет, хорошо же погуляли. Вот такие "защитники", только и портят рейтинги.

#36 Tatjanka

Tatjanka

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 16:49

Мне симпатизирует ХРЮША(ГОЛОСУЮ ЗА СВИНЬЮ)
Поплавский отпел и улетел а от (Всиньи) хоть навоз остался

Я думаю Поплавський - це те, що нам потрібно!!!! У Фастові такий бардак, всі намагаються щось вкрасти.... А от Поплавський, мені здається - це та людина, яка буде працювати на благо, не дарма за ним стільки гарних справ)

#37 Flat

Flat

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 349 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 16:56

Я думаю Поплавський - це те, що нам потрібно!!!! У Фастові такий бардак, всі намагаються щось вкрасти.... А от Поплавський, мені здається - це та людина, яка буде працювати на благо, не дарма за ним стільки гарних справ)

А на благо чего или кого? А интересно, после выборов мы увидим хоть кого-нибудь и з депутатиков?

#38 Tatjanka

Tatjanka

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 17:19

А на благо чего или кого? А интересно, после выборов мы увидим хоть кого-нибудь и з депутатиков?

На благо нашої держави.... ДАвайте глянем тільки на його проект "крок до зірок" - це ж бросто прекрасний конкурс, там перспективи для діток величезні, тим більше там приймають учась часто сироти і інші діти які в принципі потребують цього. Дитяча творчість - це абсолютно не прибуткова сфера, а він вкладає туди свої кошти, при чому нічого з цього не маючи... Для Вас це не показник? А марафон української пісні, завдяки якому про нас почули за кордоном, хто організував? І багато-багато іншого............

#39 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 13 843 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 17:50

Tatjanka, Вы ведь, к Фастову отношения не имеете? Почему так яростно агитируете за Поплавского? Какой Ваш интерес? :blush:
Omnia mea mecum porto

#40 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 506 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 19:08

Tatjanka, Почему так яростно агитируете за Поплавского? Какой Ваш интерес? :blush:

С трех раз угадывать будете???

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Rambler's Top100    Рейтинг@Mail.ru