To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Кандидат в депутаты ВР Онищук Л.И. округ № 91

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 740

#1 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 26 Июль 2012 - 09:41

Кандидатом від об"єднаної опозиції по нашому окрузі офіційно висунуто Любов Іванівну Онищук, директора Пивоварні "Зіберта"
  • Letasisy это нравится

#2 Komsomolka

Komsomolka

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 50 сообщений

Отправлено 26 Июль 2012 - 10:46

А про Онищук, зная как она самодержавится на заводе своем, увольняет если человек говорит что не за ее партию голосовал, или вообще мямлит с ответом (а после выборов там идут опросы), зная как она безжалостно не продлевает контракты если человеку там год-полтора до пенсии (на госработе б точно не вышвыривали уже), как по истечении контракта она не продлила его женщине у которой опухоль мозга. Да, там есть плюсы работы на заводе, но что она там Екатерина II - точно.

Как я считаю, депутат должен быть в первую очередь человеком, человеком с открытым сердцем.
[/quote]

Она- прекрасный человек
Все кто работает, емеет желание работать - работает, никого не увольняют !

#3 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 26 Июль 2012 - 10:57

А про Онищук, зная как она самодержавится на заводе своем, увольняет если человек говорит что не за ее партию голосовал, или вообще мямлит с ответом (а после выборов там идут опросы), зная как она безжалостно не продлевает контракты если человеку там год-полтора до пенсии (на госработе б точно не вышвыривали уже), как по истечении контракта она не продлила его женщине у которой опухоль мозга. Да, там есть плюсы работы на заводе, но что она там Екатерина II - точно.

Как я считаю, депутат должен быть в первую очередь человеком, человеком с открытым сердцем.

Она- прекрасный человек
Все кто работает, емеет желание работать - работает, никого не увольняют !

По-перше, хотілось би якихось конкретних доказів, а не голослівних звинувачень. По-друге, багато чого що Виговорите зразу не правда, як можна взнати за кого людина голосувала, я тако зараз скажу, що 20 років голосую за комуністів, і ніяк документально цьому не можна заперечити. По-третє, Ви коли небуть могли собі представить, як це управляти більше ніж шестистма працівниками, там треба і кнутом і пряником, а як же по іншому. А те що Ви кажите це порушення трудового законодавства, чому з них ніхто не звертався до суду?

#4 Тигренок75

Тигренок75

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 52 сообщений

Отправлено 26 Июль 2012 - 12:45

[/quote]
Уважаемая Happygirl! Меня, честно говоря, удивляет с какой уверенностью вы говорите о зверствах и злочинствах на своем заводе директора Онищук. Вы наверное были одним из членов этого бедного трудового коллектива и на себе испытали все ужасы безжалостного Катерининского (вернее было бы сказать Любовного, все-таки директора зовут Любовь) правления. Остается только посочувствовать оставшимся несчастным работникам и их семьям. Если нет, тогда извините, как вы можете так утверждать? Само собой напрашивается после Вашего каждого "я знаю" продолжение фразы - "потому что мне на базаре одна бабка сказала". Доля руководителя, тем более такого большого как пивзавод, что каждому мил не будешь, иначе не будет и предприятия. А чаще обижаются и распространяют сплетни всегда те, кто сам как работник является полнейшим балластом и от которых стараются избавиться везде.

#5 Komsomolka

Komsomolka

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 50 сообщений

Отправлено 26 Июль 2012 - 14:59

Кандидатом від об"єднаної опозиції по нашому окрузі офіційно висунуто Любов Іванівну Онищук, директора Пивоварні "Зіберта"

Цей кандидат - є місцевий житель, керівник одного з найкращих підприємств міста, я думаю, що частину проблем, які хвилюють місто та його жителів - вона знає та буде взмозі їх вирішити. Гарний приклад : місцевий пивзавод декілька років тому і зараз . Є різниця ? Хочеться щоб і так було з нашим рідним містом !

#6 valser

valser

Вшанований громадянин міста

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 26 Июль 2012 - 18:26

Цей кандидат - є місцевий житель, керівник одного з найкращих підприємств міста, я думаю, що частину проблем, які хвилюють місто та його жителів - вона знає та буде взмозі їх вирішити. Гарний приклад : місцевий пивзавод декілька років тому і зараз . Є різниця ? Хочеться щоб і так було з нашим рідним містом !

Прям де-жа-вю. Только вместо слова "пивзавод" нужно вспомнить слово "рефдепо". О Любовь Ивановне ничего плохого сказать не могу, так как лично её не знаю. А плохого говорить и не буду, так как Тигренок75 перевёл меня в категорию "(такой)...работник является полнейшим балластом и от которых стараются избавиться везде" потому, что я действительно работал на пивзаводе и контракт со мной не продлили ((( ,сославшись на сокращение рабочего места. Потому буду молчать что б не прослыть сплетником и балластом.

Вот только вопрос по верхней цитате- если такая петрушка и Любовь Ивановна поднимет город с нищеты то может выберем и пр."Оболонь" А. Слободяна? А то я как-то сомневаюсь ,что Любовь Ивановна сэкономила со своей зарплаты более 40 лимонов(как утверждает сайт Оболони), что бы востановить завод.
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#7 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 26 Июль 2012 - 22:02

Прям де-жа-вю. Только вместо слова "пивзавод" нужно вспомнить слово "рефдепо".

100% поддерживаю. Город/депутатство это не предприятие. Уже один "керивнык" сел в лужу.
И про проблемы города.... Пивзавод работает хорошо, но посмотрите что они с Фосой сделали, а лет 15 назад там купались спокойно, сейчас единицы только рискуют машину помыть. А запах заводской на полгорода, а постоянная вибрация от фур под окнами заречанцев.... лучше б эти проблемы порешала.
Но о чем спор, думаю воз там и будет ( останется она на своем заводе сидеть)

#8 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 12:16

Да ну. Фосу угробили сами жители города + полное безразличие коммунальных служб. Жители машины моют, мусор с огородов выбрасывают, коммунальщики деревья не убирают, которые по 10 лет в воде гниют,траву по берегам никто не косит, я уже не говорю о чистке дна. А пивзавод то как мог угробить реку? А то что фуры ездят, так от этого никуда не денешся. У меня на Завокзалье посуда гремит от поездов , но как то обвинять железку я не думал ))
Муж купает ребёнка, кричит из ванной:- Кать, он ест пену!Через пару минут:- Кать, она реально вкусная!

#9 Matusya

Matusya

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 12:33

Да ну. Фосу угробили сами жители города + полное безразличие коммунальных служб. Жители машины моют, мусор с огородов выбрасывают, коммунальщики деревья не убирают, которые по 10 лет в воде гниют,траву по берегам никто не косит, я уже не говорю о чистке дна. А пивзавод то как мог угробить реку? А то что фуры ездят, так от этого никуда не денешся. У меня на Завокзалье посуда гремит от поездов , но как то обвинять железку я не думал ))

Поддерживаю мнение.

#10 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 13:12

Да ну. Фосу угробили сами жители города ... А пивзавод то как мог угробить реку?

Река течет от пивзавода. И как он расстроился очень она изменилась. Обмельчала, течения почти нет. Я не географ, но собака зарыта там.

#11 Burg

Burg

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 740 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 13:41

К грохоту железки можно привыкнуть,как в больших городах привыкают к трамваю....а вот к вонидле от пивзавода привыкнуть невозможно.Особенный кайф когда вышел отдыхать на первый или второй пляж в выходные,а там такой смрад что про отдых забываеш
Четыре колеса для тела,а два для души

#12 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 13:55

Река течет от пивзавода. И как он расстроился очень она изменилась. Обмельчала, течения почти нет. Я не географ, но собака зарыта там.

:smile: :lol: :lol: Река течёт от Житомирской области. Или Вы хотите сказать ,что пивзавод маленько надсёрбывает водичку? ))). На ихнюю насосную станцию я не заходил но требования по читоте и стерильности там(на заводе в целом) сумашедшие, включая и воду.

По поводу вони ничего сказать не могу так как этот запах асоциируется у меня с варёной картошкой и комбикормом.Мне нормально. Мож Вы,Burg, попали под атаку очисных?

Сообщение отредактировал valser: 27 Июль 2012 - 13:56

#13 Правда

Правда

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 108 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 16:49

[quote name='Happygirl' date='26.7.2012, 23:02' post='87352']
посмотрите что они с Фосой сделали, а лет 15 назад там купались спокойно, сейчас единицы только рискуют машину помыть.

15 лет назад по всей Унаве купались а теперь не где завод здесь не причем
А те смельчаки рисковые что машины моют и кончили Фосу
Сами гадим а потом слюни льем
Такое обвинение = параное

#14 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 18:37

Та да, це пивзавод малька в фосу запускає...)))

Изображение

Сообщение отредактировал Tryzub: 27 Июль 2012 - 18:37

BURN FIRE BURN

#15 valser

valser

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 164 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 18:43

А как вы думаете, что это и куда его сливают?

#16 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 27 Июль 2012 - 18:43

Хотілося б також почути про сімейний бізнес, чим заиймається чоловік, наприклад, цього кандидата?

BURN FIRE BURN

#17 Правда

Правда

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 108 сообщений

Отправлено 28 Июль 2012 - 06:54

Хотілося б також почути про сімейний бізнес, чим заиймається чоловік, наприклад, цього кандидата?

Чоловік директор Фастівської заправки ТНК в добавок депутат місцевої ради Нормальній мужик

#18 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 117 сообщений

Отправлено 28 Июль 2012 - 10:16

Правда, хотелось бы уточнить, что Вы подразумеваете под понятием "Нормальный мужик"?
Omnia mea mecum porto

#19 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 28 Июль 2012 - 10:49

Питання: чому більшість бізнесу намагається пролізти в депутати? Відповідь: щоб захистити свій бізнес. Тому сказки про те, що вони (бізнесмени) раптово стали думати про долю країни, міста, людей - то все лапша. Поки у нас бізнес в політиці і при владі - матимемо те, що зараз...

BURN FIRE BURN

#20 next2012

next2012

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 28 Июль 2012 - 21:30

Питання: чому більшість бізнесу намагається пролізти в депутати? Відповідь: щоб захистити свій бізнес. Тому сказки про те, що вони (бізнесмени) раптово стали думати про долю країни, міста, людей - то все лапша. Поки у нас бізнес в політиці і при владі - матимемо те, що зараз...

Шановний 'Tryzub' думаю що ви доросла людина, хоч питання " чому більшість бізнесу намагається пролізти в депутати?" дуже дивне. Всі знають що політика це бізнес. "Поки у нас бізнес в політиці і при владі - матимемо те, що зараз..." В такому випадку Вам потрібно "назад в прошлое" Я туди не хочу, був там дуже довго і мені не сподобалось.Тільки бізнес буває різний, як і люди. Хтось займається виробництвом, створює робочі місця, а також при цьому ще і будує фонтани парки якими користуються всі, але утримуються вони за рахунок цього бізнесмена, а хтось просто і банально краде з бюджету, рейдерствуе і тд. І він також любить фонтани і парки, але не будувати їх для простих людей своєї країни, а купувати їх для себе, десь у Європі чи інших теплих місцях, де не спитають "а за какой ...... ты это всё купил?" Чи є різніця між ними? Звичайно є. Може не така велика, але є і вона очевидна. Такі як Люба, ніколи не рятуватимуть свою дупу десь на Кіпрі чи Мексиці. Тому що щиро любить свою країну, тому що бізнес веде чесно(я думаю відносно чесно, тому що по іншому не буває), тому що хоче бачити як щасливо, комфортно, будуть жити її внуки, саме на рідній землі. Питання не в тому що пивзавод шкідливе чи не шкідливе виробництво, чи Люба "Катерина 2" чи ні, чоловік її нормальний мужик чи ні. Як би вона тримала свою дупу тільки на пивзаводі і не сунула свого носа в політику, тоді вона була б молодець і сьогоднішня влада всі досягнення її і самого підприємства ставили б за приклад і видавала за свої досягнення, а як би ще і підтримувала ПР то я взагалі мовчу, Люба вже мала б ціли купу орденів і медалей від діючої влади і вже мала б провести не одну пластичну операцію по збільшенні бюсту, щоб всі нагороди розмістити. Я знаю тільки те що Вона мужня жінка, яка не боїться сьогодні мати свою позицію. А як же це бісить місцевий бомонд, який ще вчора надівав оранжеві шубки і шарфики а сьогодні ходить на суботниках в синьобілих трусах і кепках. І звичайно вона ж має нахабність виділятись. А чим? А тим що не стала політичною повією, як вони. і для того щоб виглядати рожевими і пухнастими, не дивлячись на синьобілі труси і кепки, виливають вони бруд, щоб сховатись у загальному смороді. Чи в захваті я від Люби? Спірне питання.Вона мені не симпатична, але справа не в симпатіях" , вона має в собі стрижень волі і духу, який мають не всі чоловіки, вона лідер і це очевидно. Чи варто вірити такому лідеру? Це індивідуальна справа кожного громадянина міста Фастова, який прийде на вибори. Ще є час придивитись і зважити все. Все інше меню не варте уваги. Відфільтруйте бруд який на неї виливають, а зараз на неї почнуть лити його ще більше, тому що в повітрі вже відчувається істерика деяких "товарищей". Її бояться, а це вірний знак того, що до неї варто придивитись. Якщо їй вистачить мудрості, а не тільки голнору Катерини 2, зібрати нормальну команду, керуватись як я уже сказав не тільки гонором а ї розумом всієї команди, її шанси дуже високі і м.Фастова також. Як що відкинути все особисте, задавити в собі "жабу" і кожному подивитись на це раціонально, я думаю для Фастівчан це буде вдала інвестиція.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы