To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Кандидат в депутаты ВР Онищук Л.И. округ № 91

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 740

#21 Tryzub

Tryzub

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 29 Июль 2012 - 10:52

Всі знають що політика це бізнес. В такому випадку Вам потрібно "назад в прошлое"

Всі знають, що У НАС політика - це бізнес. Ви навіть іншого вже не уявляєтє, бо ваша ментальність "українська". Але є інший світ, інші країни, розвинені політичні системи без домінування грошей в політиці і без депутатів-бізнесменів.
  • Navuf это нравится

BURN FIRE BURN

#22 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 29 Июль 2012 - 15:27

[quote name='Tryzub' date='29.7.2012, 9:52' post='87424']
Всі знають, що У НАС політика - це бізнес. Ви навіть іншого вже не уявляєтє, бо ваша ментальність "українська". Але є інший світ, інші країни, розвинені політичні системи без домінування грошей в політиці і без депутатів-бізнесменів.

Я з Вами згоден, але частково. Звичайно, влада і бізес мають йти окремо, але це не для нашої країни. Якось в ще в універі, ми торкались теми американського конгресу, так там дуже багато людей, які хоч і не являються "бізнесменами", але лобіюють їх інтереси, напевно не безплатно, от і думайте чи скоро таке розмежування дійде до України.
Плюс, мені здається, що не можна називати Любов Іванівну класичним бізнесменом, вона лише найманий працівник, хоч і директор. Та хоч прям зараз Слободян (власник ЗАТ "Оболонь") теоретично може її звільнити. Може, але не буде, бо розумний власник завжди має опиратися на висококваліфікованого менджера, яким вона, безсумнівно, є. Тобто вона такіж пріцівники як і ми, також отримує зарплату. Без сумнівно, вона у неї висока, подивіться на "work.ua", яка зарплата у топ-манеджерів, і ви все самі зрозумієте. В принципі, кожен з нас може балотуватися в депутати, але не кожен це зможе зробити, бо треба і харизма, і вірні люди, і безсумнівно, кошти. Все це у неї є, тому я і віддам за неї голос, і буду робити все, що від мене залежно, щоб Онищук Любов Іванівна, виграла вибори.

#23 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 29 Июль 2012 - 16:17

не можна називати Любов Іванівну класичним бізнесменом, вона лише найманий працівник, хоч і директор.

Та голосуйте хоч за чорта - то ваша справа. Якщо ви намилися в депутати, то для початку опублікуйте біографію кандидата, декларацію про доходи кандидата, дружини (чоловіка) кандидата, інших членів родини.

BURN FIRE BURN

#24 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 29 Июль 2012 - 17:47

Також цікавлять наступні питання по пивзаводу:

1. В бюджет якого міста сплачує податки пивзавод.
2. Які благодійні заходи у місті Фастів було здійснено пивзаводом за останні роки (скажімо 2010-2012 рр.) і на які суми (по кожному заходу окремо).

BURN FIRE BURN

#25 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 29 Июль 2012 - 18:02

Ну з податками ладно, вони зараз майже всі сплачуються в держбюджет... А от про добрі справи пивзавода у місті хотілося б почути.

BURN FIRE BURN

#26 next2012

next2012

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 01:45

Шановний пане 'Tryzub' з усього видно що ви досить молода людина, тому що прагнете всього і відразу, чесних політиків, самої політики без бізнесу і грошей, вірите в інші країни, де не правлять гроші. Я заздрю вашому максималізму, наівності і утопізму. Що ви можете судити про мою ментальність? Останні 11 років я живу не в Україні, а якраз в одій із розвинених демократичних країн Європи. Хочу вам сказати що гроші домінують всюди, але не про це розмова. Ваші погляди це комуністичний грунт. Нічого поганого немає в бізнесовому лоббі, як що воно приносить користь сотням тисяч і мільйонам простих найнятих працівників, а не
тільки набиває сейфи в офшорних зонах. Я вам уже говорив що бізнес буває різний. В вашому ж розумінні мабуть вони всі кляті бужуїни, які не мають права існувати як клас. Сидить такий собі парламент із доярок передовичок, комбайнерів і шахтарів і чесно веде справи в Україні. Бізнес еліта це сама активна, успішна розумна і ерудована частина суспільства. Я не буду навіть вступати в дискусію чи це так чи ні. Звичайно що у частини цієї еліти напроч відсутні моральні принципи і це факт, алеж не всі вони такі.

Якщо говорити про Л.Оніщук, до чого тут звіт пивзаводу про благодійність, Люба не є власником цього заводу, вона лише найнятий працівник. Кошти на благодійність я так думаю на таких підприємствах виділяє рада директорів, а не директор. І нарешті не пивзавод же балатується в депутати, а тільки один із його менеджерів. Це так якщо немає більше про що поговорити то знову можна говорити, про фури, фосу, благодійність, для того щоб відволікти від теми не обсудивши в дискусії реальних плюсів і мінусів кандидата. Дуже шкода. Хоча я дуже сумніваюсь що вона збирається стати таким кандидатом . І за цим мені теж шкода.

#27 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 07:53

Сидить такий собі парламент із доярок передовичок, комбайнерів і шахтарів і чесно веде справи в Україні

Та ні, краще, коли сидять боксери, тугодум футболіст, юний орел-переросток та інші тому подібні. В країні вистачає розумних людей і без лоббі...

BURN FIRE BURN

#28 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 08:46

Не можна називати Любов Іванівну класичним бізнесменом, вона лише найманий працівник, хоч і директор.

У нее нет акций ?

#29 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 566 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 08:57

Уже стало доброй(?) традицией в период предвыборных компаний появление на нашем форуме «новичков», которые , иногда явно, а в данном случае непринужденно-филосовки начинают агитацию за того или иного кандидата.

И мне почему-то cдаётся, что продвинутый житель одной из демократической европейской страны - next2012 после 28 октября изчезнет с нашего горизонта как мираж в пустыне. С чувством честно отработанного гонорара. Или, без онного. )))

Удивительные чудеса происходят в нашем городе. СтОит предпринимателю стать депутатом городского совета, как его бизнес и недвижимость растут как на дрожжах. Ткнув пальцем в любую новостройку на улицах нашего городка или появившийся киоск на автобусной остановке и, можно безошибочно утверждать, что владелец этих творений работает в «Белом доме».

Даже такие незыблемые научные вещи как, например, МАТЕМАТИКА, в нашем городе совершенно не действует. Вопреки теории вероятности (изучающей закономерности случайных явлений) все жёны, или тёщи высоких чинов в прокуратуре, судах, милиции и налоговой владеют почему-то многоэтажными виллами и шикарными машинами. Впору созывать мировых экспертов для изучения этих аномальных явлений, нарушающих основы мироздания.

Ничего не имею против Любови Онищук, как кандидата в ВР.

Уверен, что она любящая жена, иначе не построила бы для своего любимого мужа заправку; что заботливая мать, иначе не подарила бы своей доченьке забавную игрушку – кафе при заправке; ну и, наконец, что она талантливый менеджер, иначе не работала бы директором пивзавода.

Но, хотелось бы некоторых подробностей.

Например,

- какова рыночная стоимость движимого и недвижемого имущества, а также бизнес-структур её семьи и ближайших родственников, и сопоставима ли она (эта стоимость) с декларациями о её доходах за последние годы. И уплачены ли сполна налоги с прибыли, благодаря чему и были созданы все эти радости жизни;

- в каких структурах Любовь Онищук или её ближайшие родственники (муж, дочь) являются соучредителями, и с какой долей;

- имеется ли у ЛО и её ближайших родственнирков недвижимость за границей, где и какая?

- какова зарплата ЛО как директора? Имеет ли она долю в «Оболони»? Если да, то сумма подоходного налога, уплаченная с дивидендов за последние годы;

Как для «честного» предпринимателя и кандидата в ВР вся эта информация должна быть доступна. Мы, избиратели, должны знать кого выбираем.

Но, и самое главное, мы хотим знать её мысли по основным проблемам нашей страны:

- формирование пенсионных накоплений;

- формирование бюджета (снизу вверх, или сверху вниз);

- о налогообложении богатых (с дивидендов, о прогрессивном налоге, налоге на роскошь);

- об оффшорных зонах;

- об ответственности за коррупцию;

- о прозрачности доходов (соответствие расходов чиновника с его официальными доходами);

- о языковой политике;

- о федеративном устройстве страны;

И многое многое другое.

Надеюсь Любовь Онищук донесёт до нас всю эту информацию, что позволит нам, избирателям, сделать правильный выбор. :smile:

Сообщение отредактировал anticom: 30 Июль 2012 - 08:57

#30 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 08:59

Також цікавлять наступні питання по пивзаводу:

1. В бюджет якого міста сплачує податки пивзавод.
2. Які благодійні заходи у місті Фастів було здійснено пивзаводом за останні роки (скажімо 2010-2012 рр.) і на які суми (по кожному заходу окремо).

На рахунок коштыв в б"юджет, так як "Пивоварня Зіберта" є ДП ЗАТ "Оболонь", то всі прибутки рахуються за прибутки саме "Оболоні", а в міський б"юджет сплачуються лише кошти з заробітньої плати працівників, а це близько 1 млн. грн. в рік. Так можливо це не так багато, але таке законодавство. Плюс сплачуються кошти водоканалу, НАПЕРЕД, завдяки цім коштам Фастівводоканал, ще не відключили від електрики.
Про соціальні проекти я Вам не скажу, бо не володію перевіреними фактами, але займусь цим питанням, і скоро напишу.

#31 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 10:33

Надеюсь Любовь Онищук донесёт до нас всю эту информацию, что позволит нам, избирателям, сделать :smile:
Ничего она вам не донесет (хотя это было бы честно перед избирателями).Она скажет,что это комерческая тайна.Прощу прощения,что влез....
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#32 shulyar

shulyar

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 11:28

А как вы думаете, что это и куда его сливают?
Дробину в самосвал загружают, просто за горкой не видно машины.

#33 Вікторія Олегівна

Вікторія Олегівна

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 82 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 20:11

Позапартійний він формально, тому що регіонам вигідно його позиціонувати, як позапартійного, бо у них рейтинг зараз не дуже. А якщо пройде, повірте, все стане на свої місця.

Надеюсь, что если пройдет, то все будет хорошо) и если и станет все на свои места, то только в лучшем понимания этого слова)

#34 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 566 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 20:26

Надеюсь, что если пройдет, то все будет хорошо) и если и станет все на свои места, то только в лучшем понимания этого слова)

Вы сами - то поняли, что хотели сказать? :smile:

#35 next2012

next2012

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 30 Июль 2012 - 21:59

Уже стало доброй(?) традицией в период предвыборных компаний появление на нашем форуме «новичков», которые , иногда явно, а в данном случае непринужденно-филосовки начинают агитацию за того или иного кандидата.

И мне почему-то cдаётся, что продвинутый житель одной из демократической европейской страны - next2012 после 28 октября изчезнет с нашего горизонта как мираж в пустыне. С чувством честно отработанного гонорара. Или, без онного. )))

Удивительные чудеса происходят в нашем городе. СтОит предпринимателю стать депутатом городского совета, как его бизнес и недвижимость растут как на дрожжах. Ткнув пальцем в любую новостройку на улицах нашего городка или появившийся киоск на автобусной остановке и, можно безошибочно утверждать, что владелец этих творений работает в «Белом доме».

Даже такие незыблемые научные вещи как, например, МАТЕМАТИКА, в нашем городе совершенно не действует. Вопреки теории вероятности (изучающей закономерности случайных явлений) все жёны, или тёщи высоких чинов в прокуратуре, судах, милиции и налоговой владеют почему-то многоэтажными виллами и шикарными машинами. Впору созывать мировых экспертов для изучения этих аномальных явлений, нарушающих основы мироздания.

Ничего не имею против Любови Онищук, как кандидата в ВР.

Уверен, что она любящая жена, иначе не построила бы для своего любимого мужа заправку; что заботливая мать, иначе не подарила бы своей доченьке забавную игрушку – кафе при заправке; ну и, наконец, что она талантливый менеджер, иначе не работала бы директором пивзавода.

Но, хотелось бы некоторых подробностей.

Например,

- какова рыночная стоимость движимого и недвижемого имущества, а также бизнес-структур её семьи и ближайших родственников, и сопоставима ли она (эта стоимость) с декларациями о её доходах за последние годы. И уплачены ли сполна налоги с прибыли, благодаря чему и были созданы все эти радости жизни;

- в каких структурах Любовь Онищук или её ближайшие родственники (муж, дочь) являются соучредителями, и с какой долей;

- имеется ли у ЛО и её ближайших родственнирков недвижимость за границей, где и какая?

- какова зарплата ЛО как директора? Имеет ли она долю в «Оболони»? Если да, то сумма подоходного налога, уплаченная с дивидендов за последние годы;

Как для «честного» предпринимателя и кандидата в ВР вся эта информация должна быть доступна. Мы, избиратели, должны знать кого выбираем.

Но, и самое главное, мы хотим знать её мысли по основным проблемам нашей страны:

- формирование пенсионных накоплений;

- формирование бюджета (снизу вверх, или сверху вниз);

- о налогообложении богатых (с дивидендов, о прогрессивном налоге, налоге на роскошь);

- об оффшорных зонах;

- об ответственности за коррупцию;

- о прозрачности доходов (соответствие расходов чиновника с его официальными доходами);

- о языковой политике;

- о федеративном устройстве страны;

И многое многое другое.

Надеюсь Любовь Онищук донесёт до нас всю эту информацию, что позволит нам, избирателям, сделать правильный выбор. :smile:

Дякую Вам шановний 'anticom' за реакцію на мій коментар. Відповім по порядку. Дійсно я зник з форуму десь у жовтні минулого року, але ви пишете про якісь гонорари, а що такі у Фастові хтось платить? Тю, то навіщо я працюю за кордоном? Запевняю Вас, ви помиляєтесь, все значно простіше, просто з жовтня по червень я працював і мені було не до форумів, а зараз знову у відпустці, та запевняю вас що за декілька днів я знову зникну, так як знову час їхати. Але мені як корінному мешканцю міста Фастова просто цікаві всі процеси що проходять тут. Тому що рано чи пізно я завершу процес забезпечення своєї старості і всетаки повернусь туди де народився. І хочу жити спокійно, в нормальній державі, головне в правовій державі, де поважається людина, де вона себе відчуває комфортно.

А взагалі Ваш коментар вважаю дуже серйозним і розумним. Ці питання варто задавати кожному хто буде балотуватись по Фастову. Стосовно Люби О. Скажу що мені байдуже сама вона, не хочете її шукайте інших, але достойних не тільки тим що вони бідні, а і розумні, дієві не на словах а на ділі.

Шановні не дивуйтесь, що якомусь дивному остарбайтеру стала цікава Українська політика. Не повірите, справжнім патріотом стаєш тоді коли ти далеко від Батьківщини. Іноді стає так образливо за те, що ну скільки можна жити в постійному багні. Жителі країни, які любязно дають можливість заробити мені гроші, дуже відрізняються від українців, вони не такі кмітливі, повільні, десь ледачі, але який у них високий рівень життя. Оце тобі і соціалізм і комунізм, два в одному. Чому ми не можемо так? За ці місяці що мене не було вдома я на стільки відчув різницю в тому куди йде ця країна. Люди стали не стількі злі, роз"єднані, підозрілі, що диву даєшся. Будьмо розумними, поміркованими, але активними, тому що не знаю як кому, а мені хочеться кращого життя, я на нього заслуговую, я не хочу залишатись доживати в чужій країні, де все так добре за виключенням того що немає кому сказати "Добрий день" мовою якою тебе навчила говорити мати.

#36 Komsomolka

Komsomolka

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 50 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 08:44

На Пивоварні Зіберта постійно (щочетверга) проходять екскурсії. Запрошуються всі бажаючі : вас ознайомлять з виробництвом, нададуть відповіді на питання які вас цікавлять , записуються у відділі кадрів цього підприємства

#37 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 15:49

Зараз формується штаб Онищук Любов Іванівни, в мене там будуть працювати хороші знайомі, давайте задавайте питання, на всі я вам забезпечу відповідь, але трішки пізніше.

#38 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 566 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 16:01

Зараз формується штаб Онищук Любов Іванівни, в мене там будуть працювати хороші знайомі, давайте задавайте питання, на всі я вам забезпечу відповідь, але трішки пізніше.

Вам мало вопросов в посте #76?

Или нет на них ответов? :smile:

#39 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 16:09

Вам мало вопросов в посте #76?

Или нет на них ответов? :smile:

Я ж написав, що штаб тільки формується, і в майбутньому і Ви, і інші, які зададуть питання по темі, отримають на них відповідь

#40 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 363 сообщений

Отправлено 31 Июль 2012 - 17:13

Хм, интересно. У Вас в штабе... Стало быть, Вы есть руководитель штаба?
Выделено мной
Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы