To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Чи вірите Ви в Бога?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 193

#41 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 06:27

то в якого Бога вірили ... Усама бен Ладен, Гітлер і подібні до них?

В сатану вони вірили, а не в Бога.
Victor , що ви маєте на увазі під ВІРОЮ? Ви пишете її то маленькими буквами то великими, що ви цим підкреслюєте?
Вибачайте що трохи флужу по відношенні до теми, але хочу розібратись, а то інколи не знаю чи правильно я вас розумію.

#42 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 09:18

Victor , що ви маєте на увазі під ВІРОЮ? Ви пишете її то маленькими буквами то великими, що ви цим підкреслюєте?
Вибачайте що трохи флужу по відношенні до теми, але хочу розібратись, а то інколи не знаю чи правильно я вас розумію.

А Джордано Бруно, Микола Гастелло, Дмитро Карбишев, подружжя Юліус і Етель Розенберги про цих ви забули???? (дальше буду писать на русском:(. На компе нет украинской раскладки). Вы только выдернули из фразы тех людей которые Вам выгодны. Кто сжег Джордано Бруно ? Случайно не те верующие люди, которые должны возлюбить ближнего своего??? А сколько народа верующие поубивали во время крестовых походов?. А коренное население Америки кто уничтожил??? Миролюбивые верующие!!!!. И не надо говорить, что мол они католики, а мы христиане... На территории Киевской Руси христианство насаждалось также, огнем и мечем. Верующие люди за всю историю убили столько народу, что ни одному сатанисту и не снилось.....
БОГА НЕТ!!!! ПРИВЕТ ОТ АТЕИСТА!!!!

#43 Victor

Victor

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 244 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 09:55

Не думаю, що це флуд у темі. Щоб порозумітись, треба поділити поняття. Наприклад, за Володимиром Далем:

ВІРА - упевненість, переконання, тверда свідомість, поняття про що-небудь, особливо про предмети вищих, нематеріальних, духовних цінностей;
ВІРУВАННЯ - відсутність всякого сумніву або вагання про буття та істоту Бога; безумовне визнання істин, відкритих Богом;
ВІРОСПОВІДАННЯ - сукупність учення, прийнятого народом, віросповідання, сповідання, закон (Божий, церковний, духовний), релігія, церква, духовне братство.

Я стверджую: хто має ВІРУ не потребує ВІРУВАННЯ або ВІРОСПОВІДАННЯ, бо вони для них (в окремих частинах) вже є складовою ВІРИ. Та переконання у істині (ВІРА) не потребує обов'язкового поклоніння Богу (абиякому) як окремій особистості, як особливому фетишу.

P.S. Вже не знаю як простіше пояснити. Пишучи великими літерами окремі слова у реченні, намагаюсь зробити наголос на них. :(
Закон Эдвардса Мерфи:
Если какая-нибудь неприятность может произойти, она случится.
Закон Херланга: "Подожди - и плохое само собой исчезнет".
Дополнение Шейвлсона:"... нанеся положенный ущерб "

#44 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 12:07

А Джордано Бруно, Микола Гастелло, Дмитро Карбишев, подружжя Юліус і Етель Розенберги про цих ви забули???? (дальше буду писать на русском:(. На компе нет украинской раскладки). Вы только выдернули из фразы тех людей которые Вам выгодны.

Залишив лише ті фамілії у віросповіданні яких я впевнений, але автор посту поставив їх в один ряд, чому? цього я не розумію.

Кто сжег Джордано Бруно ? Случайно не те верующие люди, которые должны возлюбить ближнего своего??? А сколько народа верующие поубивали во время крестовых походов?. А коренное население Америки кто уничтожил??? Миролюбивые верующие!!!!. И не надо говорить, что мол они католики, а мы христиане... На территории Киевской Руси христианство насаждалось также, огнем и мечем.

Сумніваюся що то були "дійсно віруючі християни", але тоді були такі часи, я думаю і ви і я попавши на їх місце пали ли б і вбивали. То все політика, церква тоді була міцно повязана з державою. І якщо зараз священник вийде на вулицю і когось вб'є це ж не значить що такі всі християни. Але від священника багато залежить, ті хто не займаются своєю релігійною освітою а тільки слухають священників, можуть бути спрямовані на хибні стежки, тому що і серед священників попадаються одержимі своїм баченням "віри в Бога". Ми живем в іншому часі і маємо вибір бути християнами чи атеїстами.

Верующие люди за всю историю убили столько народу, что ни одному сатанисту и не снилось.....

Ще раз повторюся це були не віруючі люди, вони думали що вони християни і борються за праве діло. Що б зрозуміти чому все це відбувається потрібно читати, спілкуватись і вірити. Для початку прочитайте "Хижу" Вільяма Пола Янга. Я не хочу вас образити, або показати що я такий сильно освідомлений, але прочитавши 3-4 християнські книги я на деякі речі подивився зовсім по іншому. Вибачте якщо чимось вас образив.

#45 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 13:24

Та переконання у істині (ВІРА) не потребує обов'язкового поклоніння Богу (абиякому) як окремій особистості, як особливому фетишу.

А я к це, вірувати в Бога і йому не поклонятись? Ви себе ким вважаєте атеїстом чи віруючим?

#46 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 244 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 13:25

Залишив лише ті фамілії у віросповіданні яких я впевнений, але автор посту поставив їх в один ряд, чому? цього я не розумію.

Тому що це люди, котрі віддали своє життя за свої переконання, свою віру. Інша справа у що вірити? Віра може відрізнятися, але міцність переконання у даному випадку - ні.

Ми живем в іншому часі і маємо вибір бути християнами чи атеїстами.
...
Ще раз повторюся це були не віруючі люди, вони думали що вони християни і борються за праве діло.

У тому-то й справа, що і у минулі часи були й християни, й мусульмани, й іудеї, й інші. У тому числі, й атеїсти. Це люди різного віросповідання. Але міцність ВІРИ не залежить від віросповідання. Вона залежить тільки від особистих якостей людини.

Хіба серед атеїстів та мусульман немає людей, що вірять у добро та переконані у цінності родини, не крадуть, не вбивають, не брешуть? Хіба буддисти не віддають все своє майно бідним? Тобто, цінність десяти заповідей не залежить від Бога, котрий їх декларує, а тільки від людини, котра ці заповіді твердо усвідомлює та міцності її переконань. Чи не так? Так хіба людині, котра міцна у своїх переконаннях, потрібен Бог, аби переконувати її у тому, у чому вона і так впевнена? :(
Закон Эдвардса Мерфи:

#47 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 13:56

В принципі згоден з вами. Все залежить від конкретної людини, або як ви кажете від міцності переконання в тому чи іншому. Але люди дуже не стійкі до спокуси, тому віра в Бога допомогає людині держати себе гідно. На службі в церкві буваю дуже рідко останнім часом, але коли повертаюсь звідти, відчуваю такий заряд позитивної енергії... важко словами передати, хочеться робити добро скрізь і зараз))) А коли заклопотаний роботою то й про Бога згадую тільки ввечері.

#48 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 244 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 18:46

Але люди дуже не стійкі до спокуси, тому віра в Бога допомогає людині держати себе гідно.

От! Тут ми й підійшли до суті використання постаті Бога. Бог, як я вже казав, потрібний людям невпевненим, слабким до спокуси, тим, що не мають міцних переконань. Дійсно, у цьому випадку вірування у таку постать, котра все може і від якої все залежить, допомагає, створює у людини внутрішній стрижень, що дає їй змогу гідно триматися у цьому, не дуже простому, житті. Ось у цьому і полягає позитивність використання образу Бога.

Таким чином, на питання "Чи вірите Ви в Бога?", можна відповісти - так, вірю! Але чи в Бога?.. :smile:

Що ж стосується церкви, то тут ми з паном Мotovilovka добре, свого часу, дискутували. На мій погляд, увесь вигляд церковних приміщень, та відправлення релігійних обрядів - це дуже гарний театр. Театр, що шліфувався століттями. Колись, будучи студентом, довелось працювати у світському театрі. Знаєте, дуже багато спільного. Але світський театр після церковного виглядає аматорським.

Мабуть, людям потрібен такий театр, але кожному для різних речей. Я, наприклад, дуже рідко ходжу до церкви. Ходжу у тих випадках, коли треба щось дуже важливе обміркувати наодинці, прийняти важливе рішення. Ходжу не на церковну службу, ходжу у цю обстановку де ніхто не заважає, не біжить, не штовхає, не вимагає, де можна залишитись наодинці... :(

Сообщение отредактировал Victor: 16 Август 2012 - 18:47

Закон Эдвардса Мерфи:

#49 jjulie

jjulie

Лучший фотограф сентября 2013 г.

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 18:49

Соблюдение церковного устава само по себе не спасает человека,просто хождение в храм не делает никого духовнее-это только внешняя сторона ...а внутри никак человека не меняет.Можно соблюдать все уставы церковные внешне,а плодов духа никаких!!!Только при наличии правильной духовной жизни,борьбой со страстями.присущими каждому из нас,будет благодать Божья!А наш народ соблюдает только обряды,тешась очередным"походом" в церковь,в надежде получить благо.поставивши свечку,заработать себе и близким здравие....относясь к этому,как к магии...И при том же,некоторые говорят,что не верят в Бога,а сами обращаются соскорбями и неприятностями к ворожкам,бабкам,экстрасенсам)))Получается,что в тёмные силы они верят,а в Бога нет??Давая милостыню,надеятся взамен на те же блага...это уже жертва,а не милость...Милость,когда делаешь без надежды на корысть!Фарисеи тоже исполняли все обряды внешне,посты соблюдали.в храмы ходили,а духовная жизнь отсутствовала!Чем закончилось-знаете...распяли Христа...Вот фарисеи-яркий пример хождения по церквям,соблюдений уставов и чтений молитв без правильного настроя духа,не искореняли в себе греховные навычки и привычки...где нет внутренней работы над своими страстями ,это обрядоверие и фарисейство.

#50 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 22:03

Изображение
БОГА НЕТ!!!! ПРИВЕТ ОТ АТЕИСТА!!!!

#51 sasha1988

sasha1988

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 338 сообщений

Отправлено 16 Август 2012 - 22:20

Соблюдение церковного устава само по себе не спасает человека,просто хождение в храм не делает никого духовнее-это только внешняя сторона ...а внутри никак человека не меняет.Можно соблюдать все уставы церковные внешне,а плодов духа никаких!!!Только при наличии правильной духовной жизни,борьбой со страстями.присущими каждому из нас,будет благодать Божья!А наш народ соблюдает только обряды,тешась очередным"походом" в церковь,в надежде получить благо.поставивши свечку,заработать себе и близким здравие....относясь к этому,как к магии...И при том же,некоторые говорят,что не верят в Бога,а сами обращаются соскорбями и неприятностями к ворожкам,бабкам,экстрасенсам)))Получается,что в тёмные силы они верят,а в Бога нет??Давая милостыню,надеятся взамен на те же блага...это уже жертва,а не милость...Милость,когда делаешь без надежды на корысть!Фарисеи тоже исполняли все обряды внешне,посты соблюдали.в храмы ходили,а духовная жизнь отсутствовала!Чем закончилось-знаете...распяли Христа...Вот фарисеи-яркий пример хождения по церквям,соблюдений уставов и чтений молитв без правильного настроя духа,не искореняли в себе греховные навычки и привычки...где нет внутренней работы над своими страстями ,это обрядоверие и фарисейство.

Золотые слова. В точку.
На балконі ми - психологи. На кухні ми - політики. У мережі ми - філософи. І лише в житті як були дурнями, так ними і залишилися. ▼▲ 15 Мбит/с - FastNET ⇒ OS: (k)Ubuntu Linux 12.04 ⇒ Web-browser: Firefox

#52 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 06:20

От! Тут ми й підійшли до суті використання постаті Бога. Бог, як я вже казав, потрібний людям невпевненим, слабким до спокуси, тим, що не мають міцних переконань.

За свої 37 поки що на жаль не зустрічав стійких до спокуси людей(((

#53 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 244 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 09:01

За свої 37 поки що на жаль не зустрічав стійких до спокуси людей(((

Спокуса породжує сумнів, але сумнів долається розумом! ]]>Изображение]]>
Закон Эдвардса Мерфи:

#54 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 13:09

Спокуса породжує сумнів, але сумнів долається розумом! ]]>Изображение]]>

І який з цього висновок, що я не зустрічав розумних людей?)))
Ви гарний оратор, влучно вибираєте тези.
Але ми щось зовсім відійшли від теми.
Я вірю в Бога. Чому? Ось у цій темі я описував події після яких я і моя сім'я почали ходити до церкви не тільки на Пасху.

#55 egoist

egoist

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 380 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 14:51

разряжу обстановку...анекдот по теме и со смыслом...
Один батюшка строил церковь. И все бы хорошо, но колокольня все время падала. Построят - упадет. Снова построят - снова упадет. И вот явился к батюшке ангел божий и изрек: "Вмуруй жену свою в фундамент и в веках простоит Храм твой". Жену юную батюшка очень любил, но Господа тоже любил. И храм строить нужно. Погоревал, поплакал, попрощался с женой (а она была барышня богобоязненная, надо так надо) и таки замуровал.
А колокольня все равно упала.
Потому, что сопромат не обманешь!... :(
не завидуй тому кто силен и богат.за рассветом всегда наступает закат.с этой жизнью которая равная вздоху.обращайся как с данной тебе напрокат.(С)

#56 a_lobunec

a_lobunec

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 15:57

egoist, це ваша відповідь на запитання в темі?

#57 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 244 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 17:23

І який з цього висновок, що я не зустрічав розумних людей?)))
Ви гарний оратор, влучно вибираєте тези.
Але ми щось зовсім відійшли від теми.
Я вірю в Бога. Чому? Ось у цій темі я описував події після яких я і моя сім'я почали ходити до церкви не тільки на Пасху.

Та ні, це мені не таланить: ніколи не бачив НЛО, чуда воскресіння та інших незрозумілих речей. Років у п'ять ще вірив фокуснику у цирку, але прочитавши пару книжок як це робиться, після того не вірю. :smile:
Вибачте, не хочу Вас образити, дякую за оцінку. Це я прочитав пропоновану Вами тему - шуткую.

Якщо серйозно, то ми теми не порушували - розмова йде про віру в Бога. Я стверджую, що віра в постать Бога корисна! Але корисна тим, хто неспроможний особисто, своєю думкою, життєвим досвідом дійти до користі біблійних заповідей. Або тим, кому не вистачає особистої сили волі опиратися спокусам у житті. Тут за віру в Бога розумію справжню віру, а не зовнішнє дотримання церковних обрядів. Останнє вважаю звичайним лицемірством.

Що стосується віри, то вона є у кожної людини та тварини. Ну що ж, людина теж є ссавець. Тільки дехто на може усвідомити, не може конкретно сформулювати об'єкт своєї віри. Таким допомагає постать Бога. Мабуть, не кожному дано зрозуміти теорему Ферма, але це не означає, що то дурень. :(
Закон Эдвардса Мерфи:

#58 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 17:30

Интересная страничка....]]>Посетить мою домашнюю страницу]]>
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#59 egoist

egoist

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 380 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 17:49

egoist, це ваша відповідь на запитання в темі?

отношение к Богу,моё сугубо личное дело.никому ничего не буду рассказывать.
а юмор здесь не помешает.тем более он уместен в контексте темы. :(
не завидуй тому кто силен и богат.за рассветом всегда наступает закат.с этой жизнью которая равная вздоху.обращайся как с данной тебе напрокат.(С)

#60 Victor

Victor

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 6 244 сообщений

Отправлено 17 Август 2012 - 17:55

Интересная страничка....]]>]]>Посетить мою домашнюю страницу]]>]]>

Вера реальна, она приносит плоды! Бог - это символ, позволяющий поддерживать веру. Церковь - институт психологического воздействия. ]]>Изображение]]>
Закон Эдвардса Мерфи:

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы