To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Кандидат у депутати ВР Бондаренко М.В округ № 91

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 23

#1 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 23 Август 2012 - 20:20

КАНДИДАТОМ ВІД НАРОДНОЇ ОПОЗИЦІЇ У ПОРЯДКУ САМОВИСУВАННЯ ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №91 ( МАКАРІВСЬКИЙ Р-Н, СКВІРСЬКИЙ Р-Н,КИЄЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н, ФАСТІВСЬКИЙ Р-Н, М.ФАСТІВ, СМТ.МАКАРІВ) КИЇВСЬКОЇ ОБЛ. Є БОНДАРЕНКО МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ.
Прикрепленный файл  IMG_0001.jpg   96,82К   14 Количество загрузок:

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

кандидата в депутати до Верховної Ради України
по мажоритарному виборчому округу №91
Київської області в порядку самовисування
БОНДАРЕНКО МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА
Бондаренко Микола Васильович, народився 29 липня 1953 року в Черкаській області, Смілянському районі, с. Попівка. Середню школу закінчив 1970 році. Громадянин України. Безперервно проживає на території України.
Освіта політична вища, закінчив 1982 році Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за кваліфікацією викладача філософських дисциплін, філософ.
У 1992 році пройшов економічно-бухгалтерські курси підготовки та підвищення кваліфікації.
ПРИКОРДОННИК-АФГАНЕЦЬ. В 1971-1972 роках закінчив спецшколу Середньо-Азіатського прикордонного округу.
В 1972-1974 роках приймав участь в спецопераціях по виконанню урядових завдань на підтримку народу дружньої країни Афганістан.
ЧОРНОБИЛЕЦЬ. З 26.07.88 р. по 06.11.88 р. був задіяний до виконання урядових завдань в якості військового коменданта Генерального штабу Чорнобиля і 30- ти кілометрової Чорнобильської зони 25-ти тисячної Чорнобильської оперативної групи військ СРСР по ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
ПРАКТИК-ВИРОБНИЧНИК. Працював на посадах: інженера відділу праці, соціолога, майстра виробничої дільниці, головного бухгалтера, заступника директора, директора, генерального директора.
ПРАКТИК НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ. Натуропат, натуролог альтернативної медицини основаної на енергоінформаційних природних параметрах самозцілення організму людини. Автор універсального методу корекції і лікування хребта, як комплексного способу профілактики багатьох хвороб.
ТВОРЧИЙ ПРАЦІВНИК. З лютого місця 2010 року Президент Академії народної творчості України. На даний момент є ініціатором створення міжнародного творчо-освітнього і наукового комплексу при Академії народної творчості України.
УЧАСНИК ГРОМАДСЬКОГО І ПОЛІТИЧНОГО ЖИТТЯ. Голова батьківського комітету Фастівської музичної школи. Голова Фастівського оргкомітету Всеукраїнського освітньо-виховного проекту “Маленькій українець”. Голова Фастівського оргкомітету Всеукраїнського пісенного фестивалю дитячої пісні “Зорецвіт”. Член політичної партії Українська платформа “Собор” .
Одружений, виховує доньку . Проживає у місті Фастові, Київської області. Судимостей не має.
  • Annownhox это нравится

#2 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 23 Август 2012 - 20:32

КАНДИДАТОМ ВІД НАРОДНОЇ ОПОЗИЦІЇ У ПОРЯДКУ САМОВИСУВАННЯ ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №91 ( МАКАРІВСЬКИЙ Р-Н, СКВІРСЬКИЙ Р-Н,КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н, ФАСТІВСЬКИЙ Р-Н, М.ФАСТІВ, СМТ.МАКАРІВ) КИЇВСЬКОЇ ОБЛ. Є БОНДАРЕНКО МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

П Р О Г Р А М А
кандидата в депутати до Верховної Ради України
по мажоритарному виборчому округу № 91 Київсь-
кої області в порядку самовисування
БОНДАРЕНКО МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА
Я вибираю український народ сьогодні і буду робити все, що зможу для його заможного і щасливого життя завтра. З сьогоднішнього дня я скоряюсь його волі і буду виконувати її. Віддане служіння своєму народу є найбільшою честю для мене. Я буду відстоювати його інтереси і постійно добиватись кращих реальних змін для нього в напрямках:
1. Вирішення існуючих проблем та захист інтересів виборця у виборчому окрузі № 91 Київської області.
2. Нова якість влади- чиновник слуга для народу.
3. Нова якість державного управління- всі рішення в інтересах народу і тільки на його користь.
4. Зростання добробуту кожної людини.
5. Влада України - народна влада підзвітна народу.
6. Кримінальна відповідальність усіх чиновників перед народом.
7. Повернення відібраних соціальних гарантій і пільг пенсіонерам, чорнобильцям, афганцям та іншим соціальним категоріям населення.
8. Створення справжніх і сприятливих економічних умов для відродження села.
9. Гарантування юридичних і правових норм захисту для селян на свою землю.
10. Введення мораторію на продажу землі і збереження земельних ресурсів Української держави.
11. Рівна відповідальність за державу усіх громадян України, незалежно від службового та соціального статусу .
12. Ліквідація пільг для чиновників та високопосадовців.
13. Гарантії безоплатного медичного забезпечення громадян України.
14. Зменшення пенсійного віку, збільшення довготривалості життя.
15. Безоплатна профілактика здоров’я на службу людям.
16. Реальний розвиток місцевого самоврядування і самоуправління.
17. Забезпечення екологічної безпеки для людей і оточуючого простору.
18. Збереження природних ресурсів і суворе покарання за знищення цих ресурсів.
19. Забезпечення високого культурного, освітнього і духовного рівня сільських та міських закладів культури і освіти за рахунок бюджетних коштів.
20. Реальна державна підтримка історичних пам’яток і культурно-історичних традицій українського народу.
21. Законодавче закріплення об’єктивної історії розвитку України.
22. Збереження дитячих садочків, загально-освітніх шкіл, народних осередків, центрів, будинків народної творчості, бібліотек, музеїв, будинків культури, парків культури, стадіонів, творчих об’єднань за інтересами, музичних шкіл, спортивних шкіл, секцій, театрів та інших культурних надбань українського народу.
23. Введення на законодавчому рівні безоплатної системи обов’язкового літнього відпочинку і оздоровлення дітей загально-освітніх закладів.
24. Створення єдиного виховного і культурного простору для дітей і молоді на державному рівні.
25. Захист права усіх громадян на доступні житло, робоче місце, достойну заробітну плату, пенсію, доступні ліки, медичне обслуговування, освіту, відпочинок та комунальні послуги.
26. Розвиток промислового і господарчого комплексу української держави, забезпечення обов’язковим робочим місцем кожного громадянина України.
27. Інвентаризація усієї майнової спадщини української держави на момент виходу України з СРСР і перегляд приватизаційних процесів, повернення в державу незаконно приватизованого майна.
28. Створення справжньої, національно-демократичної і справедливої української держави та народної влади.
Така моя виборча програма, такий мій вибір, це і є моя українська платформа. Я є, був і буду маленькою частинкою єдиного і великого українського народу. Для нього я надійний у справах, вірний в ділах, відвертий і справедливий з людьми, твердий в своїх переконаннях, твердий у рішеннях своїх, твердий у правді я завжди.

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  IMG_0001.jpg   96,82К   11 Количество загрузок:

#3 alecko

alecko

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 24 Август 2012 - 03:15

Маниловщина. Очередной набор благих желаний.

#4 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 24 Август 2012 - 09:00

Ну почему же...? Я думаю нет.Это программа конкретная его деятельности.Во всяком случае лучше Поплавского и конкретней.Нужно дать возможность эту программу реализовать ему.Не нужно быть таким страшным пессимистом и Фомой -неверующим.Людям нужно верить и задать ему вопрос:как он будет выполнять эту программу?Программа очень насыщенна.Даже если данный кандидат в депутаты выполнит хотя бы половину этой программы,то это будет отлично.
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#5 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 119 сообщений

Отправлено 24 Август 2012 - 09:40

...Это программа конкретная его деятельности....Даже если... кандидат в депутаты выполнит хотя бы половину этой программы,то это будет отлично.

Вот ещё одна программа, читайте... http://www.fastiv.co...s...ost&p=88818
Omnia mea mecum porto

#6 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 24 Август 2012 - 20:15

Народна опозиція. Відповідь автору коментаря"благих желаний."
"Маниловщина" це російська екзотична видумка на українському просторі. Я думаю, що автор такого незвичного коментаря немає нічого спільного з бажанням українського народу збудувати нову, справжню, демократичну, справедливу українську державу. В даному випадку, проявляється стереотип свідомого викривлення дійсності, або не розуміння дійсного положення речей в українській історичній еволюції закономірного і об'єктивного суспільного розвитку національно демократичної української держави.Це елемент великого колонізаторського підходу до вирішення своїх проблем за рахунок іншого народу, в даному випадку великого українського народу, великої української культури і державності.Такі спроби закінчувалися завжди повним провалом і українська земля ставала пекельним пухом для ворогів. Слава Україні ! Бодаренко Микола Васильович.

#7 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 24 Август 2012 - 22:06

Ну почему же...? Я думаю нет.Это программа конкретная его деятельности.Во всяком случае лучше Поплавского и конкретней.Нужно дать возможность эту программу реализовать ему.Не нужно быть таким страшным пессимистом и Фомой -неверующим.Людям нужно верить и задать ему вопрос:как он будет выполнять эту программу?Программа очень насыщенна.Даже если данный кандидат в депутаты выполнит хотя бы половину этой программы,то это будет отлично.

Народна опозиція. Відповідь на питання реалізації моєї програми.
1. Тактика.
2. Стратегія.
До тактичних завдань даного моменту включаю найближчу перспективу, успішне проходження виборчого процесу, зміну статусу кандидата на депутата Верховної Ради України, початок депутатської діяльності, мінімум 1-го етапу діяльності заступник Голови Комітету Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, максімум- Голова цього ж комітету. Початок законотворчого процесу з усіх напрямків моєї програми через тісну співпрацю з профільними комітетами Верховної Ради України.
До стратегічних завдань реалізації моєї програми відношу:
1. 2013 рік- напрацювання реальної нормативної бази.
2. 2014 рік- законодавче вирішення блоку питань-влада-держава по пунктах програми 2,3,4,5,6,11,12,16,27,28.
3. 2015 рік-законодавче вирішення блоку питань-земля-екологія по пунктах- 8,9,10,17,18.
4. 2016 рік- законодавче вирішення блоку питань-культура-освіта -добробут по пунктах-4,7,14, 21,22,23,24,26
5. 2017 рік- законодавче вирішення блоку питань-культура-освіта-добробут по пунктах- 13,15,19,20,25
Бондаренко Микола Васильович.

Народна опозиція. Відповідь на питання реалізації моєї програми.
1. Тактика.
2. Стратегія.
До тактичних завдань даного моменту включаю найближчу перспективу, успішне проходження виборчого процесу, зміну статусу кандидата на депутата Верховної Ради України, початок депутатської діяльності, мінімум 1-го етапу діяльності заступник Голови Комітету Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, максімум- Голова цього ж комітету. Початок законотворчого процесу з усіх напрямків моєї програми через тісну співпрацю з профільними комітетами Верховної Ради України.
До стратегічних завдань реалізації моєї програми відношу:
1. 2013 рік- напрацювання реальної нормативної бази.
2. 2014 рік- законодавче вирішення блоку питань-влада-держава по пунктах програми 2,3,4,5,6,11,12,16,27,28.
3. 2015 рік-законодавче вирішення блоку питань-земля-екологія по пунктах- 8,9,10,17,18.
4. 2016 рік- законодавче вирішення блоку питань-культура-освіта -добробут по пунктах-4,7,14, 21,22,23,24,26
5. 2017 рік- законодавче вирішення блоку питань-культура-освіта-добробут по пунктах- 13,15,19,20,25
Бондаренко Микола Васильович.

#8 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 24 Август 2012 - 22:22

Доповнення до механізму реалізації програми Бондаренко М.В.
Основним пунктом своєї програми вважаю виконання пункту №1, пов'язаний з поточною депутатською роботою у виборчому окрузі №91 на період з 2012по 2017рік включно.
Бондаренко М.В.

#9 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 07:02

Доповнення до механізму реалізації програми Бондаренко М.В.
Основним пунктом своєї програми вважаю виконання пункту №1, пов'язаний з поточною депутатською роботою у виборчому окрузі №91 на період з 2012по 2017рік включно.
Бондаренко М.В.

Программа конкретная,очень важно выполнить ее,что бы дела не расходились с словами и не превратилась эта программа в фарс.Сейчас не нужны пустые слова,а дело.И самое главное,что бы люди поверили и доверяли.Нужна большая работа.Народ устал от пустых обещаний,поэтому так пессиместически и с недоверием относятся ко всем кандидатам.Вернуть доверие народа тяжело,но нужно,конкретными делами и даже адресными к каждому человеку и оказанию помощи нуждающимся людям.
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#10 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 16:30

не увидел ответственности Бондаренко за невылолнение программы...
чем он будет отвечать?
типа - как кредит в банке взял - имуществом, деньгами, а может и тюрьмой....
а если ничем не отвечат, то таких программ у каждого кандидата - воз и маленькая тележка... :) ))))
можно обещать (читай врать) и врать, врать и обещать (читай снова врать) :))))))

Сообщение отредактировал Местный: 25 Август 2012 - 16:31

#11 amamont

amamont

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 14 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 16:40

Один в поле не воин, а так же ни два ни три и не десять... Если Вас выберут, то и Вы окажетесь поглощенным системой коррупции, воровства и лжи.

#12 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 17:39

чем он будет отвечать?
а если ничем не отвечат, то таких программ у каждого кандидата - воз и маленькая тележка... :) ))))
можно обещать (читай врать) и врать, врать и обещать (читай снова врать) :))))))

+100500. Кто за что там будет отвечать? И какая конкретика в программе? Общие фразы (философфф), каких полно у каждого кандидата, и нынешнего и предыдущих созывов. А я уже получаюсь пропагандистом колонизаторского подхода и бла-бла-бла. Уважаемый кандидат, вы хотя бы по форуму прошлись, с целью узнать, кто чем дышит. Короче, Паниковский в подобных случаях кричал :"Сам дурак!!!".
Жутко не хотелось-бы затевать холивар, но прямо со стартпоста, с биографии пошли неувязки. "Пограничник-афганец", "братский народ Афганистана"... Братским он стал в 1979г., и то потому-что так решило ЦК КПСС (будь оно неладно). А в упомянутые годы как раз шли терки в шахской семье, кузен на шаха наехал и т.д. и т.п.(ойёёёё, ну и лексикончик :rolleyes: ). Ну служил там погранцом - честь и хвала. Так и скажи прямо. Нафига же тень на плетень наводить. "Маленькая ложь, рождает большое недоверие".

#13 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 20:54

чем он будет отвечать?

Моє рішення балотуватись і є моя відповідальність. Моя програма передбачає відповідальність влади перед народом. На загальних підставах відповідальності влади перед народом я готовий відповідати. Моя програма індівідуальна , конкретна і неповторна вибирати іншу ваше право.

#14 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 21:32

+100500. Кто за что там будет отвечать? И какая конкретика в программе? Общие фразы (философфф), каких полно у каждого кандидата, и нынешнего и предыдущих созывов. А я уже получаюсь пропагандистом колонизаторского подхода и бла-бла-бла. Уважаемый кандидат, вы хотя бы по форуму прошлись, с целью узнать, кто чем дышит. Короче, Паниковский в подобных случаях кричал :"Сам дурак!!!".
Жутко не хотелось-бы затевать холивар, но прямо со стартпоста, с биографии пошли неувязки. "Пограничник-афганец", "братский народ Афганистана"... Братским он стал в 1979г., и то потому-что так решило ЦК КПСС (будь оно неладно). А в упомянутые годы как раз шли терки в шахской семье, кузен на шаха наехал и т.д. и т.п.(ойёёёё, ну и лексикончик :rolleyes: ). Ну служил там погранцом - честь и хвала. Так и скажи прямо. Нафига же тень на плетень наводить. "Маленькая ложь, рождает большое недоверие".

1971-1974 р.р. відрізняються від 1979 і послідуючих років, королівська форма правління була змінена афганським народом на більш демократичну. Ці події підготували 1979 рік і прикордонники-афганці були на висоті. Не тільки честь і хвала цім хлопцям, але і велика Слава!

#15 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 21:37

Один в поле не воин, а так же ни два ни три и не десять... Если Вас выберут, то и Вы окажетесь поглощенным системой коррупции, воровства и лжи.

Два кольори чорний і білий. Чорна система сьогодні, біла повинна бути завтра. Я частинка білого кольору, я один воїн, але,щоб стати білим і тільки білим в масштабах Держави необхідно багато воїнів приєднуйтесь і чорної системи не буде!

#16 AndriyErema

AndriyErema

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 176 сообщений

Отправлено 25 Август 2012 - 22:59

в якості військового коменданта Генерального штабу Чорнобиля і 30- ти кілометрової Чорнобильської зони 25-ти тисячної Чорнобильської оперативної групи військ СРСР по ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

В 1986-90 рр вся територія у районі аварійної ЧАЕС військовими поділялася на три сектори й особливу зону. Сектори 1, 2, 3 були зонами відповідальності Білоруського, Київського та Прикарпатського військових округів відповідно. Місто Прип'ять і 10кілометрову зону навколо ЧАЕС було відокремлено в особливу зону. В кожному секторі був свій штаб - 1-а зона (КВО) — в с. Теріхи; 2-а зона (ПрикВО) — біля с. Пісковки; 3-я зона — на території Білорусії.

Уточніть будь ласка - де саме розміщувався ВАШ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ШТАБ ЧОРНОБИЛЯ???

Для прикладу: До виконання робіт на проммайданчику ЧАЕС, зокрема біля четвертого аварійного енергоблоку, залучалися тільки військовослужбовці 442го окремого механізованого полку Цивільної оборони(442 ОМП ЦО).

А база тилу дислокувалась у с. Ораному на достатньо сприятливій у радіаційному відношенні території, і на роботи у 10 кілометровій зоні навколо ЧАЕС особовий склад цієї частини не залучався.

#17 _sweet_

_sweet_

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 26 Август 2012 - 11:59

Я вірю у його слова та у його программу....
Він справжній українець і я його підримую...
Я вважаю, що він є тим у кого потрібно повірити...
Бондаренко Микола Васильович - це найрозумніший вибір справжнїх УКРАЇНЦІВ...

Сообщение отредактировал _sweet_: 26 Август 2012 - 12:00

#18 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 26 Август 2012 - 12:21

sweet, розшифруйте будь ласка, що ви розумієте під словосполученням "справжній українець". Моливо я, наприклад, не справжній, а тому голосувати за вашого кандидата мені не варто... :rolleyes:

BURN FIRE BURN

#19 antupresident

antupresident

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 26 Август 2012 - 12:24

В 1986-90 рр вся територія у районі аварійної ЧАЕС військовими поділялася на три сектори й особливу зону. Сектори 1, 2, 3 були зонами відповідальності Білоруського, Київського та Прикарпатського військових округів відповідно. Місто Прип'ять і 10кілометрову зону навколо ЧАЕС було відокремлено в особливу зону. В кожному секторі був свій штаб - 1-а зона (КВО) — в с. Теріхи; 2-а зона (ПрикВО) — біля с. Пісковки; 3-я зона — на території Білорусії.

Уточніть будь ласка - де саме розміщувався ВАШ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ШТАБ ЧОРНОБИЛЯ???

Для прикладу: До виконання робіт на проммайданчику ЧАЕС, зокрема біля четвертого аварійного енергоблоку, залучалися тільки військовослужбовці 442го окремого механізованого полку Цивільної оборони(442 ОМП ЦО).

А база тилу дислокувалась у с. Ораному на достатньо сприятливій у радіаційному відношенні території, і на роботи у 10 кілометровій зоні навколо ЧАЕС особовий склад цієї частини не залучався.

Командир оперативної групи військ громадянської оборони СРСР (ОГ ГО СРСР) генерал-майор В.Улибін
Начальник Генерального штабу оперативної групи військ громадянської оборониСРСР(ОГ ГО СРСР) полковник Б.Гуменюк
Комендант Генерального штабу оперативної групи військ громадянської оборониСРСР(ОГ ГО СРСР) старший лейтенант М.Бондаренко
Віськова частина(в\ч) 06407
Командування і Генеральний штаб оперативної групи військ громадянської оборониСРСР(ОГ ГО СРСР)розміщувався в приміщенні міськвиконкому міста Чорнобиль
Військова оперативна група військ ГО СРСР формувалась за рахунок військових округів Радянського Союзу -Київського, Прикарпатського, Одеського, Ленінградського, Далеко-Східного та інших, тому були структурні сектори і штаби підпорядковані Командуванню і Генеральному штабові оперативної групи військ громадянської оборони СРСР(ОГ ГО СРСР) у всій 30-ті километровій зоні, загальною чисельністю в 25 тисяч військовослужбовців.

#20 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 566 сообщений

Отправлено 26 Август 2012 - 12:25

Я вірю у його слова та у його программу....
Я вважаю, що він є тим у кого потрібно повірити...

Уважаемый, _sweet_. Следя за вашими метаниями на форуме, приходит на ум пословица "Заставь дурака Богу молиться, он и лоб расшибёт".

Ну, есть же тема про кандидата Бондаренко. Пишите туда ваши мысли. Нет, вы создали еще темы " Я за Бондаренко..." и "Кто будет депутатом...". Ну, и кто будет депутатом? Ваш анализ о кандидатах, варианты, предположения. Нет, четырёхстрочнвя молитва и всё.

Своим примитивным поведением на форуме вы вредите своему кандидату.

Подумайте... :rolleyes:

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы