To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Кандидат у депутати ВР Бондаренко М.В округ № 91

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 23

#21 amamont

amamont

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 14 сообщений

Отправлено 26 Август 2012 - 14:19

Два кольори чорний і білий. Чорна система сьогодні, біла повинна бути завтра. Я частинка білого кольору, я один воїн, але,щоб стати білим і тільки білим в масштабах Держави необхідно багато воїнів приєднуйтесь і чорної системи не буде!

Уважаемый Николай Василиевич, Вы на меня не обижайтесь и не рассказывайте о белом и чёрном, так как все мы, "волки в овечей шкуре". Сейчас кричим, что белые и пушистые, а завтра раздираем лакомый кусок.
В Вашей предвыборной программе сильно много пунктов, прежде чем их указывть Вы должны были нанять целую команду специалистов (экономистов, юристов, историков, культработников, военных, медиков.....), нужно было изучить каждый законодательный документ, а я просто уверен, что такая работа не была проделана. Вы очень много на себя пытаетесь взять. Что бы не оказатся нелегитимным политиком нужно отвечать за выполнимость каждого пункта предвыборной программы. Желаю удачи.

#22 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 26 Август 2012 - 15:20

Конечно,если человек создал свою предвыборную программу,он же не с потолка все брал.Судя по программе, Николай Васильевич в курсе всех проблем жизни города.Создвая свою программу,мы надеемся,что он понимает степень отвественности за ее выполнение.
К сожалению есть люди-консерваторы,их (таких людей)устраивает нынешнее положение экономической и политичейской обстановке.Почему? Они владеют двумя-тремя генделыками и еще чем-то...и боятся потерять свой небольшой бизнес вот и упираются против всех...Их все устраивает...Им не важно кто будет дальше вести страну.А к народу они чертвы.Своя рубашка ближе к телу.Они судорожно держутся за свои генделыки и их не сдвинешь.
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#23 Местный

Местный

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 29 Август 2012 - 08:29

Уважаемый, _sweet_. Следя за вашими метаниями на форуме, приходит на ум пословица "Заставь дурака Богу молиться, он и лоб расшибёт".

а что же там непонятного?
посмотрите на дату регистрации этого Свита, дату сообщения и все станет понятно... А если админы посмотрят на IP, то возможно они одинаковые с Бондаренком... :rolleyes:

#24 fox

fox

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 35 сообщений

Отправлено 12 Октябрь 2012 - 19:33

КАНДИДАТОМ ВІД НАРОДНОЇ ОПОЗИЦІЇ У ПОРЯДКУ САМОВИСУВАННЯ ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №91 ( МАКАРІВСЬКИЙ Р-Н, СКВІРСЬКИЙ Р-Н,КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н, ФАСТІВСЬКИЙ Р-Н, М.ФАСТІВ, СМТ.МАКАРІВ) КИЇВСЬКОЇ ОБЛ. Є БОНДАРЕНКО МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

П Р О Г Р А М А
кандидата в депутати до Верховної Ради України
по мажоритарному виборчому округу № 91 Київсь-
кої області в порядку самовисування
БОНДАРЕНКО МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА
Я вибираю український народ сьогодні і буду робити все, що зможу для його заможного і щасливого життя завтра. З сьогоднішнього дня я скоряюсь його волі і буду виконувати її. Віддане служіння своєму народу є найбільшою честю для мене. Я буду відстоювати його інтереси і постійно добиватись кращих реальних змін для нього в напрямках:
1. Вирішення існуючих проблем та захист інтересів виборця у виборчому окрузі № 91 Київської області.
2. Нова якість влади- чиновник слуга для народу.
3. Нова якість державного управління- всі рішення в інтересах народу і тільки на його користь.
4. Зростання добробуту кожної людини.
5. Влада України - народна влада підзвітна народу.
6. Кримінальна відповідальність усіх чиновників перед народом.
7. Повернення відібраних соціальних гарантій і пільг пенсіонерам, чорнобильцям, афганцям та іншим соціальним категоріям населення.
8. Створення справжніх і сприятливих економічних умов для відродження села.
9. Гарантування юридичних і правових норм захисту для селян на свою землю.
10. Введення мораторію на продажу землі і збереження земельних ресурсів Української держави.
11. Рівна відповідальність за державу усіх громадян України, незалежно від службового та соціального статусу .
12. Ліквідація пільг для чиновників та високопосадовців.
13. Гарантії безоплатного медичного забезпечення громадян України.
14. Зменшення пенсійного віку, збільшення довготривалості життя.
15. Безоплатна профілактика здоров’я на службу людям.
16. Реальний розвиток місцевого самоврядування і самоуправління.
17. Забезпечення екологічної безпеки для людей і оточуючого простору.
18. Збереження природних ресурсів і суворе покарання за знищення цих ресурсів.
19. Забезпечення високого культурного, освітнього і духовного рівня сільських та міських закладів культури і освіти за рахунок бюджетних коштів.
20. Реальна державна підтримка історичних пам’яток і культурно-історичних традицій українського народу.
21. Законодавче закріплення об’єктивної історії розвитку України.
22. Збереження дитячих садочків, загально-освітніх шкіл, народних осередків, центрів, будинків народної творчості, бібліотек, музеїв, будинків культури, парків культури, стадіонів, творчих об’єднань за інтересами, музичних шкіл, спортивних шкіл, секцій, театрів та інших культурних надбань українського народу.
23. Введення на законодавчому рівні безоплатної системи обов’язкового літнього відпочинку і оздоровлення дітей загально-освітніх закладів.
24. Створення єдиного виховного і культурного простору для дітей і молоді на державному рівні.
25. Захист права усіх громадян на доступні житло, робоче місце, достойну заробітну плату, пенсію, доступні ліки, медичне обслуговування, освіту, відпочинок та комунальні послуги.
26. Розвиток промислового і господарчого комплексу української держави, забезпечення обов’язковим робочим місцем кожного громадянина України.
27. Інвентаризація усієї майнової спадщини української держави на момент виходу України з СРСР і перегляд приватизаційних процесів, повернення в державу незаконно приватизованого майна.
28. Створення справжньої, національно-демократичної і справедливої української держави та народної влади.
Така моя виборча програма, такий мій вибір, це і є моя українська платформа. Я є, був і буду маленькою частинкою єдиного і великого українського народу. Для нього я надійний у справах, вірний в ділах, відвертий і справедливий з людьми, твердий в своїх переконаннях, твердий у рішеннях своїх, твердий у правді я завжди.

Микола Васильович, не сміши людей. Я був кращої думки про тебе. Я розумію що у тебе зараз проблеми з грошима, але ставити на продаж совість... мені здається це занадто... Хоча хіба можна продати те чого мабуть ніколи не було, а як що і було то мабуть зовсім мало. Щей слівце яке розумне придумав "нардна опозиція"... За сображалку 5 балов. Адже можна продати місця своїх спостерігачів, на цьму дійсно можна непогано заробити.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы