To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Некоторые мысли перед выборами.

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 307

#41 anticom

anticom

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 566 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 12:54

Я, например, в растерянности, и не знаю за кого голосовать. Если еще с лета была уверенна кого из кандидатов поддержу, то сейчас уже не знаю. Не хочется отдать голос тому, кто заведомо не пройдет.
События последних недель подталкивают на сторону Сольвара. Может и поддержу его, знать бы что его выберут. А вообще еще за месяц с хвостиком видимо много чего изменится

Ну, а по поводу партий?

У Вас тоже изменилось мнение? Или только по мажоритарщикам?

Вы же помните, что мы будем голосовать и за партии. :smile:

#42 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 404 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 13:07

А не кажется, что это нонсенс, голосовать за одну партию, а за мажоритарщика из другой?
Omnia mea mecum porto

#43 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 13:25

Ну, а по поводу партий?

У Вас тоже изменилось мнение? Или только по мажоритарщикам?

Вы же помните, что мы будем голосовать и за партии. :smile:

Нет, тут так сказать без альтернатив - за Батькивщину. Что делать, есть надежда свернуть Азарова, нужно чтоб как можно больше "наших" попало в Раду.

Да, я не хочу голосовать за того кого Батькивщина от нас выдвинула. И выходит буду голосовать за кого-то от другой партии, или безпартийного вообще. Да и думаю я, и слышала уже много чьи мнения, что Онищук не пройдет. Сейчас подумываю не отдать ли голос Сольвару. Еще месяц назад это был просто чувак с необычной фамилией для меня, но сейчас увидев что он что-то делает для нас, подумываю поддержать его. Тут сейчас пойдут ответы мне наверно, мол понятно зачем он это делает перед выборами, мол показуха это. может и так, но лучше "показушная" вода в кране, скорая в городе, чем плакаты на ларьках и магазинах дамы в белом.
И еще я являюсь противником регионалов, а раз они так яро против Сольвара, значит это еще одна причина голосовать именно за него.
Но это все пока так, мысли перед выборами

#44 anticom

anticom

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 566 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 14:40

Нет, тут так сказать без альтернатив - за Батькивщину. Что делать, есть надежда свернуть Азарова, нужно чтоб как можно больше "наших" попало в Раду.

Да, я не хочу голосовать за того кого Батькивщина от нас выдвинула. И выходит буду голосовать за кого-то от другой партии, или безпартийного вообще. Да и думаю я, и слышала уже много чьи мнения, что Онищук не пройдет. Сейчас подумываю не отдать ли голос Сольвару. Еще месяц назад это был просто чувак с необычной фамилией для меня, но сейчас увидев что он что-то делает для нас, подумываю поддержать его. Тут сейчас пойдут ответы мне наверно, мол понятно зачем он это делает перед выборами, мол показуха это. может и так, но лучше "показушная" вода в кране, скорая в городе, чем плакаты на ларьках и магазинах дамы в белом.
И еще я являюсь противником регионалов, а раз они так яро против Сольвара, значит это еще одна причина голосовать именно за него.
Но это все пока так, мысли перед выборами

Ваш ход мыслей вполне логичен.

И как один из вариантов может сработать на пользу объединенной оппозиции.

Но, только в случае, если Сольвар в будущем не станет "тушкой". :smile:

#45 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 14:43

він казав, що бізнес при цій владі вести неможливо. тому і пішов у політику. але, Ваше припущення важливе. нмд, пан Руслан повинен дати чітку відповідь.

#46 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 14:49

Брати Капранови "жгут"! :smile: : "Все ще не визначився за кого голосувати? Прислухайся до серця. І до нирок"
]]>https://www.facebook...1...e=1]]>

Сообщение отредактировал Aleh: 20 Сентябрь 2012 - 14:52

#47 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 15:05

Ваш ход мыслей вполне логичен.

И как один из вариантов может сработать на пользу объединенной оппозиции.

Спасибо за оценку моей логики)

Не факт что его выберут. То что он сидит на форуме, что пишет, что скорую подарил и какие сложности были ее принять - знают далеко не все. Думаю для очень многих он так и остался темной лошадкой. Люди старшего поколения в большинстве своем на концерты не ходят. Про интернет вообще уже молчу. Да и сельские жители наверно не очень много о нем знают.

#48 Сіроманець

Сіроманець

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 659 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 15:41

Жебрівський в "Соборі" непогану команду підібрав. Проблема в тому, що якщо вони не знімуться з виборів, як обіцяли, то голоси, подані за них, відійдуть регіоналам. І в такому випадку вони будуть нічим не кращі від маргінальної ющенківської "Нашої України".
Изображение

#49 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2012 - 19:38

Жебрівський в "Соборі" непогану команду підібрав. Проблема в тому, що якщо вони не знімуться з виборів, як обіцяли, то голоси, подані за них, відійдуть регіоналам. І в такому випадку вони будуть нічим не кращі від маргінальної ющенківської "Нашої України".

якщо вони не знімуться при невисокому рейтингу, як обіцяли, то це буде зрадою з їх боку. якраз на це і розраховують влада і Жебрівський із компанією, що віддали їм список, а самі балотуються по мажоритарці. суть домовленості із владою якраз і полягає в тому, що влада не чіпає мажоритарщиків від УПС (окрім Василя Шкляра), а списочний УПС - те, що Ви кажете. але я не вірю в такий варіант. вони повинні хоча би пів-процента своїх відтягнути і віддати опозиції.

#50 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 12:22

кому цікаво, о 16-00 продовжиться on-line трансляція Регіонального Круглого Столу зі Львова. все, що напрацють сьогодні, можна буде подивитися і послухати. в т.ч. і про вибори
]]>http://1-12.org.ua/2012/09/21/1016]]>

Сообщение отредактировал Aleh: 21 Сентябрь 2012 - 12:24

#51 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 12:46

кому цікаво, о 16-00 продовжиться on-line трансляція Регіонального Круглого Столу зі Львова. все, що напрацють сьогодні, можна буде подивитися і послухати. в т.ч. і про вибори
]]>http://1-12.org.ua/2012/09/21/1016]]>

P.S. забув сказати, що на прес-конференції академік Юхновський сказав, що подібні Круглі Столи від ініціативи "Перше Грудня" відбудуться і в інших регіонах України.

#52 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 15:09

да, дилема. УДАР і ООБ "наверху" не домовилися, а тепер у "холопів чуби тріщать" B) нмд, треба бути трішки коректнішим в середовищі опозиціонерів. і пам'ятати про гарну думку від Романа Шрайка, яку потрібно завжди тримати в голові, що ми не обираємо між малим злом і більшим, а обираємо між свободою та окупацією кримінального совка. це щодо списку. тепер щодо наших мажоритарщиків від опозиції. навряд чи хто із них буде "тушкою", давайте не будемо їх ображати. кожен із них сказав, що "ні", а людям треба довіряти. інакше як вони будуть дивитися нам в очі? нмд, також нам треба підходити до цього вибору меркантильно :smile: , а саме, якомога більше від них вияснити - від кого із них, нам, Фастову буде більше користі :smile: у кого із них які є плани грандіозні відносно Фастова, і як він (вона) збирається їх втілювати? :rolleyes: і чи хтось із них збирається, наприклад, допомогти нашому Музею? - оце як еталон може бути, він (вона) свій чи чужий.

#53 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 20:47

а таки цікавим був той Круглий Стіл! у Львові! :lol: про все - просто і ясно. перехресний мізковий штурм інтелектуалів: професорів від освіти, науковців, бізнесменів, культурологів, загалом, нашої інтеліґенції народив резолюцію (яку поки що не оприлюднили в ЗМІ, але озвучили на КС), в якій є відповідь майже на усі питання нашого життя - буття: і про мову, і про цивілізаційний поділ між Європою та Азією, і про уроки Другої Світової війни, і про правила ведення бізнесу, і про освіту від дитсадочку до вишу, і про вибори, і про те, чому люди не довіряють державі і що з тим робити...

вечірні фантазії. шановні кандидати в народні депутати пані Любов Оніщук та пан Руслан Сольвар! а слабО комусь із Вас (а може і разом? :rolleyes: ) запросити у Фастів представника (чи представників) ініціативної групи "Перше Грудня"? Блаженніший Гузар у нас нещодавно був, та й хворіє він наразі (дай йому, Боже, здоров'я!), але ж є і Богдан Гаврилишин, і Мирослав Маринович, і Ігор Юхновський, і Євген Сверстюк, і Семен Глузман, і Мирослав Попович, і Вадим Скуратівський, і Вячеслав Брюховецький, і Іван Дзюба..... вони багато цікавого фастівчанам могли би розповісти, і Вам теж було би корисно послухати :rolleyes:, зокрема і про сьогоднішній Круглий Стіл. така зустріч могла би і понизити градус непотрібного протистояння, і прибрати, вибачте, оту сварку поміж Вашими прихильниками.
звичайно, витрати по оренді зали, транспортні витрати, витрати на оголошення. звичайно, відсутність будь-якої партійної символіки (але фізична присутність кандидата на зустрічі- то вже немало :rolleyes: ). секретарем у ініціативній групі "Перше грудня" є пан Васюник. але якщо потрібна якась моя допомога, то...можу зайнятися цим питанням :rolleyes:

із ЗКС, коротко:
/Україна як незалежна держава виникла в результаті національного самовизначення української нації — Юхновський/

Герой України, політик та історик Ігор Юхновський запевняє, що ініціативу «Першого грудня» не буде перетворено на політичну партію. «Не маємо жодної мети створювати нову політичну партію. Ми маємо стояти, можливо, над партіями, щоб сказати, як має розвиватися держава», – сказав він у Львові 21 вересня.

«Щоб це зробити, ініціатива «Першого грудня» має намір створити стрижень розвитку держави у головних її напрямах. Це наша майбутня робота. Маючи його і винісши його на обговорення, ми будемо слідкувати, чи він буде загальноприйнятий в народі, і він буде популяризований, щоб він виконувався», – сказав Ігор Юхновський.

Він додав, що у роботі ініціативи буде збережено принцип – «Україна як незалежна держава виникла в результаті національного самовизначення української нації».

«Будемо вимагати, щоб вибір громади на виборах був усвідомлений, непідкупний», – сказав він.

Представник ініціативи «Першого грудня», проректор УКУ Мирослав Маринович наголосив, що, фактично, ніхто в Україні не обговорює і не знає програми політиків.

«Хочемо відповісти на давнє запитання Леоніда Кучми: «Скажіть мені, яку державу будувати, і я буду її будувати». Політики поки не знають, що вони будують. Хочемо допомогти у цьому, організувати дискусію в народі – що будуємо», – сказав Мирослав Маринович.

Ініціатива планує проводити регіональні круглі столи у різних областях, щоб усі регіони України мали змогу взяти участь в обговоренні ідей розвитку країни.

Зокрема, сьогодні у Львові на регіональному круглому столі буде підготовлено резолюцію з відповідними ідеями/
]]>http://1-12.org.ua/2012/09/21/1029]]>

#54 citizen

citizen

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 93 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 20:55

Мене дуже дивує ставлення до кандидатів, вірніше їх подальшої діяльності у випадку обрання депутатом. Наприклад, допомога музею. Не повинен депутат займатися такими проблемами. На мою думку, його завданням мало би бути лобіювання такого Закону про культуру, щоб музеї, бібліотеки и т.і. не були у такому жахливому, жалюгідному стані, або Закону про місцеве самоврядування, який би забороняв (без винятків), вилучати з місцевих бюджетів більше 20% податків. Можно ще багато приводити прикладів роботи депутата від округу. Звичайно, якщо кандидат (будь-хто), зголоситься допомогти тому самому музею, то його колектив буде вдячний, або бібліотеці, або школі і таке інше... Безумовно, колись наші законодавці навчаться-таки працювати, і тоді відійде вимога виборців до свого обранця надавати фінансову, або матеріальну допомогу з його статків. А тут почалося обговорення кількості особистих доходів та виробничих проблем. Про морально-етичну сторону обговорення я вже й промовчу, бо дуже прикро читати про "жаб" та інше.

#55 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 21:40

Безумовно, колись наші законодавці навчаться-таки працювати, і тоді відійде вимога виборців до свого обранця надавати фінансову, або матеріальну допомогу з його статків.

я теж розумію, що це якось не дуже гарно виглядає... неначе в чужу кишеню залазиш...але ж, перехідний нині час, коли ще настануть ті часи, про які Ви кажете!...а сьогодні, якщо кандидат сам бажає допомогти, і в нього є така фінансова можливість, то чому би і ні?

#56 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 404 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2012 - 22:03

Aleh, да, если кто-то из кандидатов поможет музею не остаться без тепла в зиму, то мы будем безмерно благодарны, но, по-моему, гражданин говорил об идейных вещах, а не о материальных. Хотя, мне уже противно просить копейки на поддержку работоспособности музея. Устал от всей этой безысходности (((
Omnia mea mecum porto

#57 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 13:21

"думи мої думи, лихо мені з вами..." © Т.Шевченко
хтось іще сказав, що голова - вмістилище для думок, а не лише для того, щоби їсти :lol: ось і мене не полишають думки, як би правильно (раціонально) "працевлаштувати" :rolleyes: наших двох нормальних кандидатів в народні депутати - Любов Іванівну та Руслана Миколайовича. щоби не втратити жодного із них.
(прихильників пана Поплавського прошу не ображатися. він - не наш, і якщо не "слиняет", як на Кіровоградщині, то нічого лишнього, з урахуванням свого зиску, у Фастові не побудує, окрім "Батьківської хати". але чи багато із нас ходять в ресторан у Fastiv City? ото ж.).
як варіант.
Любов Іванівна "усидчивая" :rolleyes: , засідала на різних конференціях, в обласній Раді. повинна "всидіти" і в кріслі нардепа. і з того крісла, окрім основної, загальнодержавної діяльності, "вигризти" максимум можливого для свого округу. можливо це? думаю що так.
чесно, я не уявляю собі як молодий та енергійній Руслан Миколайович буде засідати у тому кріслі! який тут вихід. написати листа та зібрати підписи серед фастівчан та макарівчан до пана Віталія Кличка, аби після тріумфальної перемоги УДАРу (я в цьому не сумніваюся) він зарезервував для пана Сольвара посаду Голови Київської облдержадміністрації! по всьому видно, що пан Руслан має неабиякі задатки господарника, можливо, він - наступник Кирпи! мер Фастова? то для нього замало. він вже зараз опікується декількома районами Київщини. ...з іншого боку, крісло нардепа, то - трамплін на ту посаду. хоча...Віталій Кличко усі стереотипи може поламати! :rolleyes:
хто що скаже?

Сообщение отредактировал Aleh: 22 Сентябрь 2012 - 13:21

#58 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 13:40

...а пани Турчинов та Яценюк повинні підписати відповідний документ, що ООБ підтримає Руслана Сольвара на посаду Голови Київської ОДА. тільки тоді має сенс...

#59 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 22 Сентябрь 2012 - 14:00

і як завжди, декілька важливих думок від наших мудреців із вчорашнього ЗКС у Львові:

«Треба голосувати навіть за неідеальних політиків» – Мирослав Маринович
]]>http://1-12.org.ua/2012/09/22/1039]]>

#60 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2012 - 08:49

1Поплавский- все понятно,прогноз-99,9% победит за счет забитого села и студентов-бюджетников его вуза (с Фастовского и Макаровского района),которым поставили задачу дать по 30 голосов (родичи ,кумы и т.д.) + партактив ПР на местах.
2.Онищук - будет на 2 месте(победит по Фастову,но этого не хватит).
3. Сольвар(голосов прихожан + спортсменов и бывшей фастовской рекетни не хватит для победы)
4.Бойко (идет от Литвина) локально победит в некоторых селах (за гречку).
С точки зрения простого избирателя(обывателя) я бы голосовал за представителя той силы,которая меньше вреда принесла своей деятельностью...Для каждого здесь свои критерии.простой пример=при власти "оранжевых" было сделано все,чтобы простой человек не мог купить доступный автомобиль, хотели обложить податями владельцев мопедов и скутеров, новая власть отменила техосмотр, упростила порядок перерегистрации ,быстро и реально выплатили 1000 грн, без истерик и столпотворения.При этом я не сторонник ПР.Минусы новой власти- фальсификация выборов,и повышение пенсионного возраста...А в общем, из нынешнего состава кандидатов по округу (наиболле рейтинговых) выбирать некого-все идут отстаивать интересы крупного бизнесса...

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы