To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

кого оберемо наступним Президентом України ?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 57

#1 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2012 - 17:47

отже, якщо із нинішніми парламентськими виборами і кандидатами в нардепи все більш-менш ясно і зрозуміло :wacko: , і зрозуміло також, що ця "бодяга" у ВР може тривати довго і безкінечно..., то стає ясно, що кінець їй може настати лише із виборами наступного Президента України у 2015 році, а може і раніше. ось і постає питання вже сьогодні: а кого ми бачимо наступним Президентом України?
давайте назвемо відомі усім прізвища: Тимошенко, Луценко, Яценюк, Якунович, Гриценко, Тягнибок...перші дві людини будуть мститися, це - однозначно. Яценюк тяжіє до величі і дружби із олігархами, наприклад із Пінчуком. а влада і бізнес - не сумісні. Гриценко - самий порядний із них, але він одного разу якось натякнув, що він - менеджер, отже - виконавець. Олежко...:) мені він імпонує, але його можуть просто використати у грі Якунович - Тягнибок, та й не стане він своїм для всіх громадян України із-за ідей націоналізму, що не усіма сприймаються однозначно. Янікевича я просто виводжу за дужки, за своїм власним бажанням. і нехай навіть вони вийдуть на одне прізвище, але чи задовольнить нас така перспектива обирати когось із них? мене-ні. для мене ті люди, на жаль, вже "отработанный материал", нехай вони мене вибачать, але доля України для мене важить більше, аніж їх прізвища. окремо хочу сказати про Кличка і Донія. Віталія - люблю і поважаю, як сильного чоловіка, мужчину. він зростає на очах, але поки що він не є для мене моральним авторитетом (однак в нього все ще попереду). Олесь Доній - розумний, освічений, справжній патріот, я - старший від нього за віком, але вчився у нього і виховувався морально на тій їхній "Революції на граніті"..., однак він мені особисто в Інеті якось песимістично відповів, що таких, як він - Президентами не обирають. отже, я побачив у нього зневіру і небажання. а він повинен бути сильним! може як буде готовий, то я - за нього однозначно! хто ще? називайте.
але особисто я вже майже повністю переконаний, що до того часу, коли прийде із народу нова українська еліта (а це, за одностайним твердженням наших мудреців, пана Богдана Гаврилишина і пана Мирослава Мариновича - за 10-15 років), нам потрібен, вибачте, "перехідний" Президент. чого нам сьогодні не вистачає? духовності і моральності. чому у нас той, хто хоча би задумується над цими речами - лузер? і коли успішним є той, хто вправно рубає м'ясо на базарі (нікого не маю на увазі, лише як приклад)? чому все у нас перевернуто догори дригом?
відповіді на ці питання дає пан Мирослав Маринович, колишній дисидент, політв'язень, один із наших українських "11 Апостолів" - (за визначенням пана Тараса Возняка, 12-ий був - Іуда) - від ініціативної групи "Перше грудня". нам не потрібно свого Мойсея, бо вони у нас є. правда, більшість із них вже дуже старенькі... а йому лише 63 роки :) він - як і Доній, не хоче йти у владу, але ми його повинні змусити:), пообіцявши йому підтримку команди, наприклад у вигляді Ради Старійшин (але про це - пізніше, як буде цікаво). він - автор висловлювання про моральні цінності, які потрібно виконувати як ПДР (для богословів там є своє його тлумачення). а ще мені подобається його, як він сказав, "прозріння" в тому, що юдеї ще довго би блукали по пустелі, якби Господь через Мойсея на горі Синай не передав їм Скрижалі із Своїми Заповідями, Своїм новим Законом. отже, потрібно і нам повернутися до тієї системи координат, до тих цінностей, від яких відійшли. я розумію, що несприйняття пана Мариновича може бути:
а). він - греко-католик. але перш за все він, як і я - християнин. і є видатним в Україні екуменістом (рух за об'єднання християнських Церков у одну).
б). він - галичанин. але...яка різниця хто він? нехай хоч турок! а люди на Сході і на Заході втомилися вже від такого життя і прагнуть справжніх цінностей, із якими пов'язані всі успіхи України, що відбувалися у нашій історії. і він їх пропонує.
і наприкінець, посилання на Вікіпедію про пана Мариновича:
]]>http://uk.wikipedia....]]>
та його виступи і інтерв'ю із сайту ініціативної групи "Перше Грудня":
]]>http://1-12.org.ua/t...slav-marynovych]]>
P.S. нам конче потрібен сьогодні свій Вацлав Гавел!

#2 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2012 - 09:08

українці завжди були демократами. так закладено у наших генах, ще із часів давноруського Віче. ми не мали ніколи свого "батюшки-царя" чи імператора, Гетьман чи Отаман міг позбавитися посади більшістю голосів козаків. то був природній запобіжник від самодурства, чи диктаторства однієї особи. і сьогодні нам потрібно мати запобіжник проти чиновників високого рангу, урядовців і Президента - ворогів України, що вряди-годи прориваються на ті високі посади. то не є нове щось у світі. Україні потрібно лише створити аналог англійської Палати Лордів - свою Раду Старійшин. лідери нинішньої опозиції заявляють, що лівкідують Конституційний Суд. прекрасно! нам не потрібні дармоїди, що тлумачать Конституцію, написану іншими дармоїдами - масажистами, охоронцями та ін. випадковими у ВР людьми. а у приміщенні КС ми розмістимо РС! :wacko: там гарне приміщення, я там бував, помістяться всі :P
отже, нардепи повинні ще раз змінити Конституцію наступним чином:
створюється найвищий орган державного управління Рада Старійшин України. в Раду Старійшин України мають входити всі Ієрархи та очільники релігійних конфесій в Україні не залежно від їх віку (на базі ВРЦіРО, 16 осіб), члени ініціативної групи «Перше грудня», що ініціюють відродження духовних цінностей в Україні (стале число - 11 осіб), та, на пропорційній основі від регіонів - моральні авторитети віком від 60 років, яких оберуть люди на місцевих референдумах (25 осіб). Рада Старійшин України, за своїм бажанням, має право скасувати будь-які чинні Укази Президентів України та Закони України. Рішення Ради Старійшин України приймається простою більшістю голосів шляхом відкритого голосування, підписується тими, хто проголосував «за» та публікуються в державних ЗМІ.
Рішення Ради Старійшин має найвищу правову силу в Україні, своє рішення відмінити може тільки сама Рада Старійшин України.

ось і все! :lol: дать під боки Диригенту щоби він правильно махнув рукою. "делов-то" :lol:

#3 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2012 - 12:43

Мирослав Маринович:
"Сьогодні я не бачу себе в політиці жодним чином. Щоправда, є добре американське правило: never say never. (виділено мною - Aleh) Якщо українська політика дозріє до того, що говорити з трибуни про духовні цінності не буде диким, я пішов би в політику. А поки що люди, які заправляють у Верховній Раді, сприйняли б слова про духовну трансформацію з гомеричним реготом".
]]>http://1-12.org.ua/2012/05/25/619]]>

отже, прямої відмови не йти в політику у пана Мирослава - нема! :wacko: а це вже немало.

Сообщение отредактировал Aleh: 15 Сентябрь 2012 - 12:45

#4 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2012 - 13:32

Короче говоря,на второй срок останется Янукович... :wacko:
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#5 citizen

citizen

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 93 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2012 - 14:16

Короче говоря,на второй срок останется Янукович... :wacko:

А чим він (Янукович) Вам так подобається? Спростуйте, якщо це не так. Дякую.

#6 Виктор

Виктор

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 214 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2012 - 14:24

А чим він (Янукович) Вам так подобається? Спростуйте, якщо це не так. Дякую.

Не провоцируйте нашего горячо любимого земляка на очередные не обдуманные проповеди! А то опять о Януковиче, ПР, России, Путине, журавлях, Евросоюзе месяцами читать будем!

#7 citizen

citizen

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 93 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2012 - 14:43

Виктор, добре, не буду :wacko:

#8 Січовик

Січовик

Гість Фастова

• Пользователи
  • Pip
  • 17 сообщений

Отправлено 16 Сентябрь 2012 - 21:00

Сьогодні на концерті до дня міста Віктор Павлік кричав , що Поплавського.

#9 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2012 - 16:18

да, але ж то Вітя, мабуть, прехвилювався :rolleyes: війтом села - можливо. однак, розмовляв із хлопцем-зварником, який у нього працював. не розплатився із ним Поплавський, хамив, погрожував... у того хлопця на адресу "юного орла" було лише...пі...пі..пі...ну, ви розумієте :rolleyes:

#10 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 11 Октябрь 2012 - 12:57

Богдан Гаврилишин:
/На жаль, і в опозиції сьогодні немає справжніх лідерів. Опозиційні діячі, навіть популярні, вже занадто заполітизовані. Себто для них влада — то є їхня першочергова мета. Але як їм повернутися до влади без чіткої візії ключових засад облаштування держави і суспільства чи якоїсь ідеології? Бо поки що у нас є виборчі програми, але немає чітких ідеологій і немає чітких програм дії. І саме той факт, що у нас є понад 190 зареєстрованих партій, означає тільки те, що один чи другий самовпевнений і самозакоханий «пуп землі», який має кілька зайвих мільйонів гривень, творить собі партію і починає бавитися у велику політику/
]]>http://1-12.org.ua/2.../1098#more-1098]]>
тому і кажу, Мариновича треба в Президенти! :lol:

#11 semen.mixalych

semen.mixalych

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 296 сообщений

Отправлено 11 Октябрь 2012 - 13:02

кого? Как-то туго у нас достойными кандидатами...

#12 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 11 Октябрь 2012 - 13:06

кого?

я про Мариновича :lol: див. пост №1

#13 Sashunya

Sashunya

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 195 сообщений

Отправлено 11 Октябрь 2012 - 13:45

кого? Как-то туго у нас достойными кандидатами...

Вот если б тема называлась "Кого не выберем следующим президентом?", думаю, вариантов ответов было бы больше...

#14 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2012 - 11:51

я на минулих президентських виборах агітував за Гриценка. "старожили" форуму те пам'ятають, я тут дістав усіх! :lol: і досі вважаю, що НА ТОЙ ЧАС, то була найкраща кандидатура. пройшов час, придивився гарно (я у Гриценка на сайті вже 3 роки), і зрозумів, що Анатолій Степанович, на перший план виставляє свою порядність, яка, дійсно, у нього присутня, на відміну від інших відомих політиків. однак, нмд, того не достатньо. але ось і сьогодні, пан Анатолій включив від ГП в списки ООБ підприємця Макула (Одеса) та по мажоритарці Канівця (Стрий)... люди із тих регіонів його дуже застерігали від того кроку, але ж - не послухав...це для мене незрозуміло, щонайменше. але то не сама головна його проблема. нмд, він просто лишився у тому часі, що пройшов, на жаль. звичайно, серед людей нема святих і не може бути, бо якби вони були, то, як каже Мирослав Маринович, "святці давно би вже опустіли!" :lol: і не було би кому молитися...

на сьогодні розумію, що в Президенти нам потрібна людина більш духовна, моральна. така, яким був Вацлав Гвел. а не, вибачте, "совок", яким все-таки є пан Гриценко (до речі, і я теж :lol: )
як кажуть деякі Святі Отці, із Виборами-2012 життя в Україні не закінчується. ще й не таке переживали :lol:

нмд, на часі думати і готуватися до виборів нового Президента і його команди! вибори в Парламент теж важливі, звичайно, але мало що змінять. і саме в розрізі майбутніх президентських виборів пропоную ЗАБУТИ ПРО ВСІХ, НИНІ ДІЮЧИХ ПОЛІТИКІВ! ...і придивитися до справжніх моральних авторитетів, що все-таки є в народі. поки що таким бачу (але вже не буду таким наполегливим. поки що... :rolleyes: ) пана Мирослава Мариновича. цитата від нього:

/Я застосую дуже переконливу для мене аналогію: ми добре розуміємо значення правил дорожнього руху, знаємо, що виїхати на смугу зустрічного руху означає спровокувати зіткнення, спричинити катастрофу. Але перестаємо розуміти значення правил, коли йдеться про засади морального життя, про дотримання певних духовних принципів. Ми перестаємо про це думати, нам здається, що виїхати на “зустрічну смугу”, тобто йти супроти Божих законів, – це добре, це успішно, це виграшно/
]]>http://1-12.org.ua/2.../1159#more-1159]]>

Сообщение отредактировал Aleh: 18 Октябрь 2012 - 11:53

#15 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 363 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2012 - 11:56

Что касается В. Гавела - согласен на 100%. В Украине, пока, такого политика не наблюдается. К сожалению
Omnia mea mecum porto

#16 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2012 - 12:23

ну, давайте, хоча би коротко і автобіографічно порівняємо :lol: звичайно, з урахуванням віку кожного. ось що каже Вікіпедія:

Вацлав Гавел
Він захищав права політичних в'язнів і став співзасновником і одним з перших спікерів громадянської ініціативи із захисту прав людини Хартії 77

Мирослав Маринович
9 листопада 1976 року Маринович разом зі своїм другом М.Матусевичем став членом-засновником Української Гельсінкської Групи.

Вацлав Гавел
він зміцнив свій міжнародний престиж, але це йому принесло також близько п'яти років позбавлення волі.

Мирослав Маринович
/22-27 березня 1978 року Київський обласний суд у м. Василькові засудив Мариновича до максимального терміну ув'язнення — 7 років таборів суворого режиму і 5 років заслання/

Вацлав Гавел
У нарисах і листах з в'язниці, поряд з політичним аналізом цікавився філософськими питанням свободи, влади, моралі і трансцендентністю.

Мирослав Маринович
1990 року була опублікована праця Мариновича «Євангеліє від юродивого», написана ще в таборі. 1991 року в Дрогобичі вийшла книга «Україна на полях Святого Письма», 1993 року — «Спокутування комунізму», «Україна: дорога через пустелю».

Вацлав Гавел
З 1993 року був два терміни президентом Чеської Республіки, яку вивів з членства у Варшавськім договорі та привів до НАТО. Наполягав на вступі Чеської Республіки до Європейського Союзу.

Мирослав Маринович
13 вересня 2010 року Мирослав Маринович очолив українське відділення міжнародного ПЕН-клубу. Таке рішення одностайно було прийнято на засіданні українського ПЕН-клубу в Києві.

#17 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2012 - 12:32

до речі, я від Ініціативної групи "Першого Грудня" отримав попередню згоду на зустріч пана Мариновича із фастівчанами. однак, не раніше парламентських виборів :lol: треба буде подумати на цим...

#18 citizen

citizen

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 93 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2012 - 13:14

до речі, я від Ініціативної групи "Першого Грудня" отримав попередню згоду на зустріч пана Мариновича із фастівчанами. однак, не раніше парламентських виборів :lol: треба буде подумати на цим...

О! Це було б надто цікаво! Чи таке можливо?

#19 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2012 - 13:28

О! Це було б надто цікаво! Чи таке можливо?

ну, якби ми всі того захотіли :lol:

#20 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 363 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2012 - 13:49

Было бы интересно послушать вживую )
Omnia mea mecum porto

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных