To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

кого оберемо наступним Президентом України ?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 57

#21 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 26 Октябрь 2012 - 11:06

Было бы интересно послушать вживую )

я общался с ним вчера на ФБ. дискутировал на разные темы :rolleyes: попутно он сказал, что его уже пригласили в Полтаву и Днепропетровск. напрямую ему задать вопрос о приезде в Фастов побоялся :mda: (до этого я общался с Секретариатом иниц. группы "Першого грудня") - а вдруг он согласился бы, приехал, а на встречу пришли бы Вы и я! :o

#22 Flat

Flat

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 349 сообщений

Отправлено 26 Октябрь 2012 - 20:32

я общался с ним вчера на ФБ. дискутировал на разные темы :rolleyes: попутно он сказал, что его уже пригласили в Полтаву и Днепропетровск. напрямую ему задать вопрос о приезде в Фастов побоялся :mda: (до этого я общался с Секретариатом иниц. группы "Першого грудня") - а вдруг он согласился бы, приехал, а на встречу пришли бы Вы и я! :o

Ну вот на сейчас уже трое... При всем при том, что до сих пор не видел на встречу с кем бы пошел. Потому никуда и не хожу...

Сообщение отредактировал Flat: 26 Октябрь 2012 - 20:35

#23 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 28 Октябрь 2012 - 13:51

отже, невеличкий кредит довіри патріотичній партії ми видали. маю впевненність, що вона пройде до парламенту. але на черзі - дострокові перевибори - і парламентські, і президентські. та партія повинна буде чисельно збільшити свою кількість у ВР, а задля того їй потрібно буде завоювати прихильність людей не лише на Заході чи в Центрі. їм є над чим думати і працювати! а щодо президентських виборів, то тут маємо, нарешті обрати Українця. не білоруса, не москаля, а саме - Українця із Великої літери. отже, за Мариновича!

#24 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2012 - 12:17

Роман Шрайк вже затіяв вибори Президента! у Фейсбуці! :rolleyes:
я обрав Мариновича

]]>http://blogs.pravda....f10959e/page_2/]]>

]]>https://www.facebook...93280544039649/]]>

#25 borisovich

borisovich

The simple administrator

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPip
  • 14 117 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2012 - 13:09

Omnia mea mecum porto

#26 magician

magician

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 468 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2012 - 15:07

:rolleyes: <_< :blush: Давно так не смеялся
БОГА НЕТ!!!! ПРИВЕТ ОТ АТЕИСТА!!!!

#27 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2012 - 16:55

Супер!!! " Я требую продолжения банкета..!!!" :rolleyes: <_< :blush:

#28 Павло

Павло

Почесний мешканець

• Пользователи
  • PipPipPipPip
  • 562 сообщений

Отправлено 18 Ноябрь 2012 - 12:26

Я не за какие партии. Но видится мне в не далеком будущем президентом Кличко. Более приемлемая и лояльная личность во всех регионах, президент любой страны сядет с ним за стол переговоров и будет жать руку под прицелы телепортеров (учитывая его заслуги в спорте).

Супер!!! " Я требую продолжения банкета..!!!" :rolleyes: <_< :blush:

Так смотрите вечерний Киев.

#29 v84285216324436091

v84285216324436091

...

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPip
  • 2 526 сообщений

Отправлено 18 Ноябрь 2012 - 18:29

Я не за какие партии. Но видится мне в не далеком будущем президентом Кличко. Более приемлемая и лояльная личность во всех регионах, президент любой страны сядет с ним за стол переговоров и будет жать руку под прицелы телепортеров (учитывая его заслуги в спорте).

Так смотрите вечерний Киев.

Я тоже так думаю,что следующим президентом будет Кличко.Во первых,он поездил по миру,как спортсмен,все видел,во вторых эдакий представительный вид двухметрового роста,что не маловажно в политике,В третьих,его знает весь мир и он популярен уже,Ну а президенской этики и дипломатии его подучат.В политической направленности он сорентируется.Но как политик он будет жесткий,как в спорте.Наведет дисциплину в стране....
Отец и мама украинцы,коренные фастовчане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

#30 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 02 Декабрь 2012 - 09:38

про новий тип сучасної людини, homo imitans, яка за своє волею стає об'єктом маніпулювання, філософствує пан Маринович у своєму виступі в Коледжі Бернардинів у Парижі (30.11.12 р.):

Високоповажне товариство!

Готуючись до цього виступу в Парижі, я шукав такої теми, яка би споріднювала церковні громади на Сході й на Заході Європи. Проте дуже швидко я усвідомив, що Церква має справу з феноменами духа, які є універсальними і «крос-культурними». Cаме дух людський формує єдиний цивілізаційний код, який дає можливість вловити єдині закономірності. Ось чому Церква у Франції може легко осягнути висновки, зроблені, скажімо, на прикладі України.

Моя молодість минула в умовах радянського тоталітаризму, й вінцем цього досвіду було десять років позбавлення волі в сумнозвісному ГУЛАГу. Можливо, тому мені краще увиразнюється характерна закономірність нашого часу, а саме: заміна брутальних, відвертих методик закабалення людей на не менш цинічні, але тонкі технології маніпулювання їхньою свідомістю. Френсіс Шеффер сформулював тезу, у правдивості якої ми всі переконуємося емпірично: «Сучасні уряди мають у своєму розпорядженні такі форми маніпулювання, яких світ раніше не знав».

Наслідки цього феноменальні: в нинішньому світі людина зберігає ілюзію свободи й перестає усвідомлювати, що її начебто добровільний вибір їй насправді нав’язано. Давно вже підмічено, що ворог роду людського часто імітує Божі настанови. Сказав бо Господь: «Вкладу закон мій у їхнє нутро і напишу його у них на серці» (Єр. 31:33). Лукавий імітує ту саму дію: він вкладає в нутро людини зманіпульований ним вірус, і людина починає виконувати задану ним програму, сприймаючи її як свою.

Відтак непотрібними стають сибіри й ҐУЛАҐи, ідеологічні чистки чи геноциди. Держава зовні може виглядати цілком демократичною, хоч насправді встановлений нею контроль є не менш тотальним, ніж в умовах давніх тоталітаризмів.

Я особисто не впевнений, що Церква сьогодні виробила ефективні засоби протидії – як, до речі, не виробив їх і рух на захист прав людини. Здається, душпастирські практики Церкви і правовий інструментарій правозахисту все ще пристосовані здебільшого до грубих технологій відвертого насильства.

Ясна річ, брутальне насильство не зникло з реалій сьогодення. Але такі феномени, як жорстока розправа над демонстрантами в Сирії чи, скажімо, відверті махінації з виборчими бюлетенями в Україні, – це радше винятки, ніж правило. Це рудименти старої епохи, тобто ознака відсталості режиму, загрубілі «пальці» якого не спроможні оперувати делікатним інструментарієм тонких технологій контролю. Проте саме вони, тонкі технології контролю, щораз більше стають знаками нашого часу.

Осмислити цю проблему як нагальну потребу у сфері безпосереднього душпастирювання – це завдання, яке неминуче постане перед Церквою. Причому, здається, рівною мірою на Заході і на Сході.

Передусім Церква має під критичним кутом зору проаналізувати дотеперішні практики євангелізації та воцерковлення, максимально позбуваючись ідеологічної компоненти, яка відповідала минулим уявлення про Церкву. Припускаю, в давніші часи церковна ідеологія була засобом утримати вірних у єдиному стаді. Сьогодні така ідеологія є радше підставою для недовіри та упередження з боку вірних.

Важливо також відзначити, що, міняючи свої підходи, Церкві не треба буде радикально міняти об’єкт душпастирювання. Бо, як це було завжди, в епіцентрі всіх суспільних трансформацій перебуває людина. Тому спробуймо тепер поглянути на те, в якому стані вона перебуває.

На жаль, справедливим буде зробити такий висновок: сучасна людина стає легкою здобиччю маніпулятивних технологій, тому що внутрішньо готова до цього. По-перше, в її душі панує світоглядний релятивізм, а відтак місце абсолютної істини займають численні її інтерпретації, які однаковою мірою є допустимими та легітимними. У цьому хаосі інтерпретацій відстежити той, що зманіпульований владою, практично неможливо.

По-друге, для сучасної людини важливіше виглядати, ніж бути. Тому вона обирає ту позицію, яка їй видається найвигіднішою і найбезпечнішою. Однак це автоматично означає, що людина автоматично перестає бути спроможною на жертву. Готовність іти на жертву перестала бути візитівкою епохи. Ось чому спотворений духовний світ людини творить живильне середовище, яке сприяє успішності маніпулятивних технологій.

Як свого часу комуністичний тоталітаризм був би неможливий без особливого типу людини – homo sovieticus, так і сучасна імітаційна демократія не постала б без homo imitans, тобто людини, яка імітує тип поведінки, який насправді їй не властивий. Причому зв’язок тут діалектичний: система формує людину цього типу і водночас людина цього типу стає опорою порочної системи.

Так для Церкви постає особливий виклик: хоч нова ситуація й не міняє об’єкт душпастирювання, радикально міняється глибина євангелізації. Сьогодні мало помістити паству всередині безпечної ідеологічної огорожі, яка покликана запевнити доброчесне життя. Душпастир змушений досягати найглибших мотиваційних пластів людської натури. Він мусить допомогти людині психотерапевтично витягнути на світ Божий найглибші зародки її екзистенційного страху. Передусім людина мусить усвідомити сам факт стояння перед Богом. Усвідомивши це, вона має, не лукавлячи, визнати перед Богом своє сокровенне єство. І врешті-решт, вона має привести це єство у відповідність із Божим задумом, навіть якщо це пов’язано з жертвою.

Кожна епоха в особливий спосіб увиразнює певні формули Євангелія, ніби підсвічуючи їхній сокровенний зміст. Здається, нинішня епоха тотальної імітації змусить нас по-новому прочитати відомі слова нашого Спасителя, які стали своєрідним маніфестом автентичності: «Не кожний, хто промовляє до мене: Господи, Господи! - ввійде в Царство Небесне, лише той, хто чинить волю Отця мого, що на небі» (Мт. 7:21).
]]>http://risu.org.ua/u...rynovych/50428/]]>

#31 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 17 Январь 2013 - 11:38

Віталій Портніков аналізує, як чехи знову шукають свого Гавела.
зрозуміло, що Чехія - то європейська країна, і в них нема тих проблем, що у нас, але все ж :lol:

/Социологи также отметили, что фигура 75-летнего аристократа в неизменном галстуке-бабочке импонирует молодому избирателю/
]]>http://www.politcom.ru/15137.html]]>

P.S. свого часу, "західняку" В.М. Чорноволу небагато голосів не вистачило, аби стати Президентом. а якби ще свої не "допомогли" :lol:

#32 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 18 Январь 2013 - 03:55

P.S. свого часу, "західняку" В.М. Чорноволу небагато голосів не вистачило, аби стати Президентом. а якби ще свої не "допомогли" :lol:

Ох боюсь, что опять наступим на те же грабли. Амбициозность (а частенько и продажность) некоторых "своих" зашкаливает выше всякой планки. Якщо "гетьман", то тількі свій. Хотя (ИМХО) клановость, в конечном счёте, донецкую банду и погубит.

#33 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 11 Февраль 2013 - 21:02

у Львові опозиція започаткувала рух "Україна проти Януковича!" пропоную Гімн цього руху

#34 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2013 - 17:22

мене меншою мірою хвилює пошук кандидата в Президенти в Росії, росіяни самі розберуться. однак, думка Валерії Ільїнічни, нмд, має сенс і на теренах України"

...как при Єльцине говорили: "Лучше старый больной Президент, чем молодой здоровый негодяй. или профан"

#35 meri

meri

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 30 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2013 - 17:51

обезьяну.хоть воровать не будет.

#36 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 25 Май 2014 - 20:22

Мое предлоложение :
Больше всего наберет голосов Олег Ляшко,- а победит Порошенко.( большие бабки всегда делают свое дело)
как в знакомом фильме "Блеф" говорил Адриано Челентано: "Ставь на красное- ставь на черное ,а все равно победит ЗЭРО"

#37 tor5

tor5

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 079 сообщений

Отправлено 25 Май 2014 - 20:36

если бы победил Ляшко ,то бог бы наслал на Украину чуму...Гитлер  бы показался нормальным человеком на фоне этого неадеквата)))

#38 Bullet

Bullet

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений

Отправлено 25 Май 2014 - 23:38

обезьяну. Хоть воровать не будет.

Очень точная аналогия с Тимофеевым на посту мэра Фастова.  

если бы победил Ляшко ,то бог бы наслал на Украину чуму...Гитлер  бы показался нормальным человеком на фоне этого неадеквата)))

а мне и сейчас кажется, что на Украину бог послал чуму...

А Ляшко - это демоверсия Жириновского, только у нас, с украинской такой спецификой ;) 

• Chameleon это нравится

Хорошо быть женщиной: можно просто встать посреди комнаты и расплакаться.

Каждый человек несёт ответственность перед всеми людьми за всех людей и за всё (с) ФМ.Достоевский

#39 Chameleon

Chameleon

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 554 сообщений

Отправлено 26 Май 2014 - 08:03

Мое предлоложение :
Больше всего наберет голосов Олег Ляшко,- а победит Порошенко.( большие бабки всегда делают свое дело)
как в знакомом фильме "Блеф" говорил Адриано Челентано: "Ставь на красное- ставь на черное ,а все равно победит ЗЭРО"

Да ну, с какого перепугу это б он больше всех набрал. Слава Богу, люди не совсем еще с ума сошли.

Мне понравилась фраза Навального в твиттере

01f37e3a3632763a6b4f11180cae14ef.PNG

#40 Местный

Местный

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 279 сообщений

Отправлено 26 Май 2014 - 08:03

как по мне, то всегда не боясь ргионалол резал правду матку в парламенте...

так в чем чума? то, что Украину отстаивал?

• a_lobunec это нравится

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Выпускные альбомы для детского сада и школы