To Top

Перейти к содержимому

Шановні відвідувачі!
Попереджаємо, що прямі посилання на сторонні ресурси (крім Фастівських),
будуть видалятися!
Можливі посилання на ЗMI та фотохостинги.

Фотография

Кандидат в депутаты ВР Сольвар Р.Н. округ № 91

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 952

#61 Сольвар Руслан

Сольвар Руслан

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 77 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2012 - 16:49

На вопросы отвечаете Вы или пресс-служба?

На всі питання я відповідаю особисто!
З повагою і вірою у майбутнє!Сольвар Руслан

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!

#62 fine

fine

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 175 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2012 - 17:30

Так, щодо питання про нерухомість у Фастові? Вчора на мітингу сказали, що Ви фастівчанин, і це ж було підвердженно у вашому недавньому пості: а як довго ви ним вважаєтесь, чи приписані тут, яка нерухомість у Вас в Фастові, де живете (може ми з Вами сусіди)?

#63 Aleh

Aleh

Вшанований громадянин міста

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2012 - 17:54

шановний пане Руслане, на мене суттєво і позитивно вплинула та інформація від Вас, що будуєте Храми Божі. впевнений, що Господь Вам воздасть за те. та Ваша відважна і жертовна робота надихнула мене, православного християнина, задати Вам декілька запитань:
1. як Ви особисто відноситесь до ідеї "русскаго мира", що її проповідує РПЦ?
2. яке Ваше ставлення до "Звернення традиційних Українських Церков до вірних та до всіх людей доброї волі" - ]]>http://1-12.org.ua/zvernennya]]> та Декларації ініціативної групи "Перше грудня" (В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський) - ]]>http://1-12.org.ua/deklaratsiya]]>
3. Чи не вважаєте Ви, що нашими національними ідеями могли би бути:
а). повернення України в європейську сім'ю
б). поверененя до єдиної Христової Церкви, принаймні в Україні (відомо, що Ісус Христос створив лише одну Церкву- Свою) - Київської Церкви часів кн.Володимира. і до потуг екуменічних на цьому напрямку, наприклад, кардинала Любомира Гузара чи пана Мирослава Мариновича.
4. Як Ви відноситесь до ВРЦіРО (Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій), що є унікальним в світі міжконфесіним утворенням на теренах однієї країни
5. Чи не здається Вам, що надмірна комерціалізація у Храмі Божому та павліни навкруги нього можуть накликати гнів Христа, як це було, коли Він розганяв торгашів та рушив їхні ятки у Храмі Божому.
6. Яке Ваше особисте ставлення до бізнесменів у політиці.
7. чи Відомо Вам, що кількість прихильників УДАРу приблизно 65% проти 30% бачать вашу політсилу у ВР в коаліції із ООБ та ПР відповідно.

Дякую.
З повагою,
Олег Миронов, фастівчанин

Сообщение отредактировал Aleh: 09 Сентябрь 2012 - 17:55

#64 alecko

alecko

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 508 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2012 - 18:44

Шестая позиция повеселила. :P Ну какое может быть отношение у недавнего бизнесмена??? А то что он всего 24000( :lol: :lol: :lol:) заработал, так это временное явление.

#65 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2012 - 18:57

Шестая позиция повеселила. :P Ну какое может быть отношение у недавнего бизнесмена??? А то что он всего 24000( :lol: :lol: :lol:) заработал, так это временное явление.

взагалі бізнес, то - не біда. "every one of us has the same amount of time, how we use that time is difference maker in the game of life" (с) ціль його - ось головне. у американців - то одне, у швейцарців чи норвежців - інше.

однак, я просто задав питання, і хотів би просто почути відповідь на нього від пана Руслана.

#66 Гость_YDB_*

Гость_YDB_*
  • Гости

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 07:48

у Вас спрашивали, Вы БОКСЁР? почему не отвечаете!

#67 Happygirl

Happygirl

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 388 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 08:59

...а людям живущим возле парка необходимо закрывать окна...

Я не представляю что творилось у вас. Я внизу Красноармейской вместо того чтоб спать вставала и дочитывала книгу))

#68 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 09:34

мені дивно, адже не кожного дня захищає славу України Віталій чи Володя Клички! а спільне вболівання за них, духовне піднесення, коли всі як один аплодують Великим спортсменам - що є краще від цього? Ви не насиділись ще у своїх квартирах? не повисипались ще? в іншому світі виспимось як слід!

і ще порада пану Руслану. оце позиціонування від Ваших політтехнологів "я проста людина", нмд, не зовсім вірне. нас таких "простих" - багато, але ж чомусь же не можемо йти у владу. якщо сильний, то так і потрібно казати - "я - з народу, і я - сильний!, перш за все - духовно!"
бо може саме про Вас кажуть і пан Богдан Гаврилишин: «Через 10—15 Років Україна Стане Такою Державою, Про Яку Я Писав У Своїй Книзі» ]]>http://1-12.org.ua/2...06/925#more-925]]>
і пан Мирослав Маринович: "Нова еліта з’явиться за 10-15 років І це будуть люди з народу" ]]>http://1-12.org.ua/2012/08/28/898]]>

#69 Tryzub

Tryzub

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 485 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 09:57

у Вас спрашивали, Вы БОКСЁР? почему не отвечаете!

Відповідь була, шукайте вище. Не боксер.

BURN FIRE BURN

#70 Сольвар Руслан

Сольвар Руслан

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 77 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 10:56

мені дивно, адже не кожного дня захищає славу України Віталій чи Володя Клички! а спільне вболівання за них, духовне піднесення, коли всі як один аплодують Великим спортсменам - що є краще від цього? Ви не насиділись ще у своїх квартирах? не повисипались ще? в іншому світі виспимось як слід!

і ще порада пану Руслану. оце позиціонування від Ваших політтехнологів "я проста людина", нмд, не зовсім вірне. нас таких "простих" - багато, але ж чомусь же не можемо йти у владу. якщо сильний, то так і потрібно казати - "я - з народу, і я - сильний!, перш за все - духовно!"
бо може саме про Вас кажуть і пан Богдан Гаврилишин: «Через 10—15 Років Україна Стане Такою Державою, Про Яку Я Писав У Своїй Книзі» ]]>http://1-12.org.ua/2...06/925#more-925]]>
і пан Мирослав Маринович: "Нова еліта з’явиться за 10-15 років І це будуть люди з народу" ]]>http://1-12.org.ua/2012/08/28/898]]>

Мені дуже приємно, бачити на цьому форумі людину, яка має схожі погляди зі мною. Зараз не маю змоги відповісти на Ваше попереднє питання стосовно релігії - це масштабне питання і потребує більше часу, а я зараз їду на вручення ордену (про це розповім трішечки пізніше).

А стосовно братів Кличків - то це наша всеукраїнська гордість, якою ми маємо пишатися, яка прославлює всю нашу країну на весь світ! І звісно багато людей, особливо молодь, хотіла спостерігати за перемогою Кличка - до мене багато разів зверталися вболівальники з проханням організувати цей перегляди і я, звісно, пішов на зустріч цим проханням.

А стосовно того, що наша акція заважала деяким мешканцям - повірте, мені дуже прикро і надалі я і моя команда будемо більш детально підходити до організаційних питань .

#71 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 12:13

було таке в моєму житті, коли я в далекому Марокко, у 1996 р. представляв УКРАЇНУ! значки із Тризубом були нарозхват! у почесному другому ряду за результатами роботи (в першому - всі керівники відомої транснаціональної японської корпорації) в персональному кріслі із прапорцем України (організатори перепитували мене, чи правильно розміщені кольори України - синій і жовтий :P ), дівчинка - красуня (місцева арабка, наші - кращі :lol: ) із табличкою UKRAINE, під мелодію ГОПАКА (!!!) виводила мене на сцену до ТОP-менеджерів світового рівня для вручення нагороди. (я вже про це писав тут) - був ШКВАЛ АПЛОДИСМЕНТІВ!!! я аж злякався! :lol: але то були аплодисменти не мені, а саме нашій УКРАЇНІ!!! у 1999 р., в Дубаї, було щось подібне, але вже світ розчарувався в нас! ;) люди, любіть свою державу, пишайтесь нею!

#72 Aleh

Aleh

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 074 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 13:27

і ще пригадую :P в Дубаї, у 1999 р., за столом сидів із німцями. кажуть, так, знаємо, Олега Блохіна, "Динамо" Київ (а я принципово із голови не знімав блайзер із "Д" Київ" замість корпоративного, ще й перший гол забив у пляжному футболі в складі команди Європи проти...усіх інших країн світу :lol: ). я а кажу - а що - не знаєте братів Кличків? вони ж у вас проживають і тренуються? ні, кажуть, щось не можемо пригадати... ах ви ж німчури прокляті! :lol: а тепер вже знаєте про братів Кличків? ...вони мабуть не один раз згадували про ту нашу розмову... дай Боже, їм здоров'я! :lol:

Сообщение отредактировал Aleh: 10 Сентябрь 2012 - 13:30

#73 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2012 - 16:34

ось вам і "Удар"
]]>http://www.pravda.co...2/09/7/6972227/]]>

]]>http://www.pravda.co.../09/10/6972416/]]>

Сообщение отредактировал batyshka: 10 Сентябрь 2012 - 16:34

#74 Надія

Надія

Фастівчанин - патріот

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 165 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2012 - 12:26

ось вам і "Удар"
]]>http://www.pravda.co...2/09/7/6972227/]]>

]]>http://www.pravda.co.../09/10/6972416/]]>

І що тут такого сенсаційного? Дарма час втратила на читання цієї маячні!

#75 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2012 - 17:57

Только что узнал ,что УДАР-это аббревиатура а я то думал это Кличко дал название по роду своего занятия. :P
Тогда если, исходя из названия, это Альянс, то кого и с кем?

Жаль не существует партия ЩКДБ (ща.. как дам болльнооо!!!)

#76 KONDRAT

KONDRAT

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 1 093 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2012 - 18:15

На жаль, ні.
Але із задоволенням познайомився б з Вами обома завтра на зустрічі з виборцями, яка пройде у Фастові.
У рамках цієї зустрічі відбуватиметься концерт та трансляція на великому екрані поєдинку Вітилія Кличко

[

Не тот концерт...
Вот если бы кто организовал фестиваль Фастовских рок-команд(а их у нас в городе 5 групп разного стиля найдется)
Я все надеялся что руководство города разрешит 16 сентября в день города после выступления Поплавского и на его сцене -выступить нашей молодой метал-дэз команде повеселить молодежь настоящими тяжелыми рифами,а не сопливым писком "Не Ангелов" та "ЕL Кравчука"
И разговор был у меня с директором ДК Евгением Николаевичем по этому поводу,но пока нам было отказано в связи с тем что наша "Aetenus Prophet" не соответствует формату праздника.В "Бинго" и "Барвах" выступали,а для Фастова не подходим.
Ну ничего 14 октября отыграем в Киеве в "Тарантино" (отборочный тур на фестиваль "Славянский Рок")

#77 batyshka

batyshka

• Модератори
  • PipPipPipPipPip
  • 1 991 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2012 - 19:51

І що тут такого сенсаційного? Дарма час втратила на читання цієї маячні!

кому що, курці просо

#78 Сольвар Руслан

Сольвар Руслан

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 77 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2012 - 20:36

Не тот концерт...
Вот если бы кто организовал фестиваль Фастовских рок-команд(а их у нас в городе 5 групп разного стиля найдется)
Я все надеялся что руководство города разрешит 16 сентября в день города после выступления Поплавского и на его сцене -выступить нашей молодой метал-дэз команде повеселить молодежь настоящими тяжелыми рифами,а не сопливым писком "Не Ангелов" та "ЕL Кравчука"
И разговор был у меня с директором ДК Евгением Николаевичем по этому поводу,но пока нам было отказано в связи с тем что наша "Aetenus Prophet" не соответствует формату праздника.В "Бинго" и "Барвах" выступали,а для Фастова не подходим.
Ну ничего 14 октября отыграем в Киеве в "Тарантино" (отборочный тур на фестиваль "Славянский Рок")

Нажаль, не зможу посприяти Вам у цьому питанні, бо, по-перше, вже повністю сформована концертна програма, а, по-друге, є дійсно несумісність стилів.
Але я вдячний за цікаву ідею щодо організації рок-фестивалю, подивимось, що зможемо зробити.

#79 Сольвар Руслан

Сольвар Руслан

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 77 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2012 - 20:48

Жаль не существует партия ЩКДБ (ща.. как дам болльнооо!!!)

Згоден, цікава назва! А який склад буде і під чиїм керівництвом?

#80 Сольвар Руслан

Сольвар Руслан

Добрий фастівчанин

• Пользователи
  • PipPip
  • 77 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2012 - 21:24

Так, щодо питання про нерухомість у Фастові? Вчора на мітингу сказали, що Ви фастівчанин, і це ж було підвердженно у вашому недавньому пості: а як довго ви ним вважаєтесь, чи приписані тут, яка нерухомість у Вас в Фастові, де живете (може ми з Вами сусіди)?

Тільки побачив це повідомлення.
Саме так, я дійсно зараз мешкаю у Фастові.
Головною причиною переїзду у це місто послугувало те, що я дуже люблю невеличкі міста - в ниїх відчуваєш себе зовсім інакше, ніж у мегаполісі – спокійно, затишно. Взагалі можу сказати, що у Фастові, не дивлячись ні на що, дуже приємна енергетика.
А також і той факт, що саме живучі у Фастові, я можу краще розуміти потреби мешканців і вирішувати їх як найшвидше.
Поки що своєї нерухомості в Фастові я не маю, але розмірковую над цим питанням

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Шановні відвідувачі!
будуть видалятися!